Túlmelegszik a gép mit tegyek?

Szerző: pakai93, 2009. August 07., téma
Fórum » Asztali PC
Ide le tudod írni ha ha melegszik a gép vagy egyes alkatrészei... és tudsz segítséget kérni, hogy ilyenkor mit is kell tenned, vagy akár segítséget is tudsz nyújtani másoknak! :)
Hozzászólások: 923
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kalashnikoff avatar
sykes írta:
hi, az mi lehet hogy, internetezés közben hirtelen kép fekete, a gép nem kapcsol ki, és beindul az egyik venti?


alaplapi hiba lehet. (Tápegység nem hiszem, kicsi a valószínűsége hogy annak van baja.)
0
0
0
0
getcarter avatar
hi, az mi lehet hogy, internetezés közben hirtelen kép fekete, a gép nem kapcsol ki, és beindul az egyik venti?
0
0
0
0
no avatar
Hát már nincs tuning rajta.Így nem melegszik túl,csak így bénább. 😆
0
0
0
0
Joker avatar
az gyilkos😃csoDA HOGY BIRJA A GYŰRŐDÉST
0
0
0
0
Devis avatar
nekem full terheléssel 45 fok 😃 vga olyan 60-62 körűl van
0
0
0
0
GAMER2 avatar
😢 Szegény. Amúgy próbáltadmár 4 magosítani?
0
0
0
0
no avatar
Nekem tuninggal 95-100 fok között volt játékokban a proci. 😆
0
0
0
0
GAMER2 avatar
😲 Uhh de jó nektek. Nekem ha ilyen hűs lenne, akkor egvből tuningolnék a procin.😎
0
0
0
0
Joker avatar
nekem a 4 magos megy 29 fokon😀szerintem az nem rossz
0
0
0
0
Devis avatar
nekem alap fordulaton minden venti vga 30 fok proc 18
0
0
0
0
Joker avatar
ezt énis csináltam egyszer 15 fokosra lehűtöttem a procit csak kurva hangos volt a gép már ezért visszacsináltam😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
bata8805 írta:
Sziasztok!

Van olyan hogy túlhűtöd a géped?😃DD



Nagyon nehéz túlhűteni, de szerintem lehetséges.😎 Nekem azt mondták, hogy értelemszerűen 0 fok alá nem mennyen, de ha minél közelebb van a fagyponthoz annál jobb😉
0
0
0
0
no avatar
bata8805 írta:
Sziasztok!

Van olyan hogy túlhűtöd a géped?😃DD


https://kepfeltoltes.hu/120304/temp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Van olyan hogy túlhűtöd a géped?😃DD
0
0
0
0
Joker avatar
Akkor jó hosszú távra terveztem😆
0
0
0
0
niteforce avatar
GAMER2 írta:
A te tápod sose fog leégni mert a rendszer max fogyasztása "szerintem" el se éri a 400Wattot.😀

úgy 200 wattot ehet terhelésen 😀
0
0
0
0
GAMER2 avatar
A te tápod sose fog leégni mert a rendszer max fogyasztása "szerintem" el se éri a 400Wattot.😀
0
0
0
0
Joker avatar
nekem a szines világitása tetszett meg meg az hogy 700 as mert én egy ideig nem akarok tápot venni de nem tudom meddig birja majd nem értek hozzá😃gondoltam hogy ijen jó neve van nem lehet rossz😃majd meglátjuk
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Egyébként azt mondják, hogy a corsairnek is van egy szériája ami nagyon sz*r😢
0
0
0
0
Joker avatar
A corsair is jó😀most vettem eggyet és tök jó
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
aki most akar tényleg gépet összerakatni vagy tápot cserélni az am tényleg ne vegyen codegent mert a mostaniak tényleg szarok lekopogom szerencsére nekem nincs baj vele lehet még egy jobb szériát fogtam ki annak idején
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Vegyétek vigyétek!😂😆😉
0
0
0
0
no avatar
pl:fujasd ki belőlel aport.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
800W os Codegen táp ingyen Ezresét 😃 100% hogy kigyullad !
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Szerencsed van! 1 honapja vagta haza tesom gepet-,-😶
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
kalashnikoff írta:
timon5000 írta:
Nézzétek meg pls a gépem és mondjatok vélemény h jó-e a tápegység ojasfajta géphez???


Codegen-t b*szd ki az ablakon. Helyette vegyél inkább egy Chieftec IARENA 400W-ot (8.000Ft) és ezzel nem lesz gondod. Ha hagyod a Codegen-t nem sokáig fogsz gépezni.


Ajánlom én is azt a tápot , kb 4 hónapja az van a gépemben és tökéletesen visz mindent , semmi gond nem volt vele!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Akkor te még a "jó gyártott" Codegen-t fogtad ki. A többség azonban nem ilyen szerencsés, akinek ilyen tápja van. Volt akinek már 1 hónap után tönkrement, és hazavágta a gépet.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nekem a codegen tápom már 4 éves még semmilyen gond nem volt vele 😆 de am én egyszerűen levettem a gép oldalát azóta nincs melegedési gond
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Pont ezt írtam neki!😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
timon5000 írta:
Nézzétek meg pls a gépem és mondjatok vélemény h jó-e a tápegység ojasfajta géphez???


Codegen-t b*szd ki az ablakon. Helyette vegyél inkább egy Chieftec IARENA 400W-ot (8.000Ft) és ezzel nem lesz gondod. Ha hagyod a Codegen-t nem sokáig fogsz gépezni.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Azt a codegen fost ajánlatos k*rvagyorsan lecserélni mert hazavághatja az egész géped!😶
0
0
0
0
timon5000 avatar
Nézzétek meg pls a gépem és mondjatok vélemény h jó-e a tápegység ojasfajta géphez???
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Tesla GoD írta:
tasiadam írta:
sunny474 írta:
köszi a válaszokat!Tudom h ez a kari nagyon melegszik de nem nagyon szeressük azért a 80fokot,másrészről meg van progim a hűtésre de ha téll le akarom hűteni 70 fok alá akk az máshogy nemmegy csak ha kockulás mellett max hangerővel zenét hallgatok mert k*va hangos.Hector utána néztem annak a hűtőnek amit linkeltél de nem írják h kompatibilis lenne a karimmal:S esetleg vmi másik hűtő?


a tojás hány fokon sül?
am téll nem gáz ha ilyen meleg, maximum ha pl izzadsz mellette😃


én most nyomattam a 3dmark06-ot, 70 fokos lett a GPU, rátettem egy feles vizet 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tasiadam írta:
sunny474 írta:
köszi a válaszokat!Tudom h ez a kari nagyon melegszik de nem nagyon szeressük azért a 80fokot,másrészről meg van progim a hűtésre de ha téll le akarom hűteni 70 fok alá akk az máshogy nemmegy csak ha kockulás mellett max hangerővel zenét hallgatok mert k*va hangos.Hector utána néztem annak a hűtőnek amit linkeltél de nem írják h kompatibilis lenne a karimmal:S esetleg vmi másik hűtő?


a tojás hány fokon sül?
am téll nem gáz ha ilyen meleg, maximum ha pl izzadsz mellette😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
sunny474 írta:
köszi a válaszokat!Tudom h ez a kari nagyon melegszik de nem nagyon szeressük azért a 80fokot,másrészről meg van progim a hűtésre de ha téll le akarom hűteni 70 fok alá akk az máshogy nemmegy csak ha kockulás mellett max hangerővel zenét hallgatok mert k*va hangos.Hector utána néztem annak a hűtőnek amit linkeltél de nem írják h kompatibilis lenne a karimmal:S esetleg vmi másik hűtő?


a tojás hány fokon sül?
0
0
0
0
sunny474 avatar
http://pcgear/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=8480&category_id=50&option=com_virtuemart&Itemid=6&vmcchk=1&Itemid=6

írjátok be a pcgear után a .hu-t h ne csillagozza ki

na találtam egy ilyet,ez elméletileg passzol hozzá,annyi kérdésem lenne még h sztetek ez tuti beférne?profilomnál van a gépházról kép,a gép neve gamer
meg másrészről ez az oldal megbízható-e?
0
0
0
0
sunny474 avatar
köszi a válaszokat!Tudom h ez a kari nagyon melegszik de nem nagyon szeressük azért a 80fokot,másrészről meg van progim a hűtésre de ha téll le akarom hűteni 70 fok alá akk az máshogy nemmegy csak ha kockulás mellett max hangerővel zenét hallgatok mert k*va hangos.Hector utána néztem annak a hűtőnek amit linkeltél de nem írják h kompatibilis lenne a karimmal:S esetleg vmi másik hűtő?
0
0
0
0
Adam996 avatar
ARCTIC COOLING Accelero TWIN TURBO Pro esetleg ilyen 😃

http://ipon./webshop/product/_arctic_cooling_accelero_twin_turbo_pro/155983

Csak az ipon után írd be a .hu-t mert ha így írom akkor kicsillagozza 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
sunny474 írta:
sziasztok! Van 1 Gainward GTX 470-es video karim és a probléma az h az oké h pl crysis 2 full hd-ba tükörsimán megy, de fel is melegszik 80fokra.....gyári hűtés nem sok mindent ér ha meg maxra veszem megsüketülök és úgyse viszi 70alá szal ha vki tudna ajánlani vmi faxa kis hűtőt hozzá nagyon megköszönném!


Vedd le a gépházat plusz valami progival húzd fel a hűtök rpm-jét esetleg új házűtő vagy videokárty hűtö 😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tasiadam írta:
sunny474 írta:
sziasztok! Van 1 Gainward GTX 470-es video karim és a probléma az h az oké h pl crysis 2 full hd-ba tükörsimán megy, de fel is melegszik 80fokra.....gyári hűtés nem sok mindent ér ha meg maxra veszem megsüketülök és úgyse viszi 70alá szal ha vki tudna ajánlani vmi faxa kis hűtőt hozzá nagyon megköszönném!



nagy szellőztesd a gépházat ha tudod vagy zalman hu nem tudom mi a neve valami bitang nagy zöld cucc
nem gáz ha olyan meleg, az a GPU alapból forrófejű
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
sunny474 írta:
sziasztok! Van 1 Gainward GTX 470-es video karim és a probléma az h az oké h pl crysis 2 full hd-ba tükörsimán megy, de fel is melegszik 80fokra.....gyári hűtés nem sok mindent ér ha meg maxra veszem megsüketülök és úgyse viszi 70alá szal ha vki tudna ajánlani vmi faxa kis hűtőt hozzá nagyon megköszönném!



nagy szellőztesd a gépházat ha tudod vagy zalman hu nem tudom mi a neve valami bitang nagy zöld cucc
0
0
0
0
sunny474 avatar
sziasztok! Van 1 Gainward GTX 470-es video karim és a probléma az h az oké h pl crysis 2 full hd-ba tükörsimán megy, de fel is melegszik 80fokra.....gyári hűtés nem sok mindent ér ha meg maxra veszem megsüketülök és úgyse viszi 70alá szal ha vki tudna ajánlani vmi faxa kis hűtőt hozzá nagyon megköszönném!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Na levittem bár alaplap nem nagyon sikerült 60-ra ment fel max a proci meg 62 fokig ment fel 😕 le vettem a gép oldalát 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
hector maio írta:
Hali azt akarom kérdezni h az nem gáz a gépnek h 1óra játék ezek a hőfokok https://kepkezelo.com/images/49mzhiea7a7lxg15wgi.png a procinak a max 66fok volt az 1. magnak


Nem gáz, de egyszer régebben kérdezted ezt! 😃
0
0
0
0
no avatar
Hát nem tom nekem a procim nem nagyon melegszik 40 fok fölé.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hali azt akarom kérdezni h az nem gáz a gépnek h 1óra játék ezek a hőfokok https://kepkezelo.com/images/49mzhiea7a7lxg15wgi.png a procinak a max 66fok volt az 1. magnak
0
0
0
0
arker1010 avatar
Jah az everest home az egy jó kis progi!
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem 54 fokot jelez az MCP-re az AIDA64, de nem hiszem el neki, mert a procira ez mindig 30 fok korul jelez, a normalis asus pc probe meg 40 -et kozepes terhelesen
0
0
0
0
no avatar
hector maio:Sztem az MCP is normális mert ezek az nVidia int. cuccok így melegednek.Nekem is van int kártyám és ugyan ennyi a hőfokja.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hali ezek a hőmérsékletek jók úgy hogy semmi nem megy a gépen szóval telljesen alapjáraton van? https://kepkezelo.com/images/5k6dhklfeabjre3oze.png
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció