Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Galex1995 avatar
van valami progi amivel faebook profilt fel lehet törni?
0
0
0
0
Motyesz00 avatar
BRUgamer írta:
sziasztok lehet nem ide kene de hogy lehet a cod balck ops-ot tortel jatszani multiba ha lehet ? kosz


Köszi majd leszedem! 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs elvileg tört multi!
0
0
0
0
BRUgamer avatar
sziasztok lehet nem ide kene de hogy lehet a cod balck ops-ot tortel jatszani multiba ha lehet ? kosz
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Msi Afterburner.

Csak akkor mutatja a program a ventit, ha 3, vagy 4 pines venti van a VGA-n. Mármint a fordulatszámot.
0
0
0
0
Motyesz00 avatar
Hali! 😀 Tudnátok olyan progit mondani ami meg mutatja a vga ventinek a fordulatszámát? fent van már a GPUopserver vagy mi de az nem mutatja pedig beállitottam... :S
0
0
0
0
Sicu33 avatar
DCMAN írta:
ment pü!!

Köszönöm😉
0
0
0
0
Sicu33 avatar
hali!
Nekem Wifi feltörő progi kellene😜
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Gerdzso írta:
Kellene egy olyan program amivel képet tudok icon-ná alakítani 😀

Válaszotokat előre is köszi! 😀


[LINK]

vagy

[LINK]
0
0
0
0
DCMAN avatar
na ez engem is érdekelne
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Kellene egy olyan program amivel képet tudok icon-ná alakítani 😀

Válaszotokat előre is köszi! 😀
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
Edem105 írta:
Helló az szeretném kérdezni hogy melyik dj vagy zenekészítő programot ajánlanátok ha dubstep zenéket akarok készíteni?


Magix Music Maker 17
FL Studio 10
0
0
0
0
Edem105 avatar
Helló az szeretném kérdezni hogy melyik dj vagy zenekészítő programot ajánlanátok ha dubstep zenéket akarok készíteni?
0
0
0
0
maxiking avatar
OKÉ UTÁNNA NÉZEK KÖSZI AZ INFOT😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Tudnátok segíteni?Azt a Movie Makerben hogy kell beállítani,hogy egy videót,ne konvertáljon rosszabb minőségbe magától,és ne legyen a bal oldalon egy zöld csík?Nagyon kéne a help,mert a Youtube csatornámat be akarnám indítani...
0
0
0
0
maxiking avatar
oké köszi nekem is megvan csak hol lehet beállítani
???😕
0
0
0
0
maxiking avatar
bocsi hogy ide írok de én keresnék egy progit😲lyan kéne hogy játék közben kiírja a cpuhőfokot a vidikarihőfokot és a kihasználtságokat is előre is thx😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem a program hibája. Egy normális torrent fájl kell neked a játékra valami normál torrent oldalról.
0
0
0
0
kl_akos avatar
Tud vlk egy olyan torrent letolto progit ami a Mass effect 2 2-3 oran belul leszedne nincs turelmem 2-3 evet varni ra addig lesz 3
szerk:a bittorrent,utorrent es a bitlord sem muxik
0
0
0
0
LightWolf avatar
Sziasztok!

Olyan videószerkesztő programot keresek, aminél a videó alól ki lehet vágni a hang egy részét (nem az egészet!), és mp4 videoformátumot is elfogad. Kérlek írjátok le, ha van ötletetek hozzá!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha valaki fel akarna esetleg törni jelszót (Xp ill. Vista bejelentkezésénél) annak nyugodt szívvel ajánlom az ophcrack live cd kiírását. Teljesen ingyenes program, még hivatalos oldala is van.

Itt van a link: [LINK]

Windows 7-en nem működik, de kb. 2 perc alatt feltöri a jelszót.

Érdemes kipróbálni! 😀
0
0
0
0
no avatar
Én is a Format factoryt használom, minden célra tökéletesen megfelel!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok!
Nekem egy olyan program kellene ami helyettesítené az alap "Programok telepítése és törlése" nevű alap cuccost... mivel elég lassú, és ha több mindent törlök akkor várnom is kell... és most elég sok mindent(úgy körülbelül 60-70 programtól és játéktól szeretnék megválni) szeretnék törölni és kellene egy gyorsabb program, persze csak ha van ilyen 😀
0
0
0
0
Nomadson avatar
hello olyan program érdekelne ami ki ellemzi a gépet, hogy a ram helyessen működik e, felhasználja e mind az öszes MB-et vagy csak a fele üzemel, meg a vga is kihasználja saját magát vagy csak fél gözzel megy, szóval szaggatnak az ujj játékok max beálitáson és valami hiba lehet a háttérben.meg az FPS is eléggé alacsony maffia 2nél pl 10FPS volt átlagba, és nem gyenge a gépem.
0
0
0
0
FoLey avatar
Kmisi99 írta:
fraps a legjobb és ha half size ban veszed fel akkor fele akkora felbontással rögzít és sokkal kisebb lesz.

Értem akkor maradt a fraps kösz😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
fraps a legjobb és ha half size ban veszed fel akkor fele akkora felbontással rögzít és sokkal kisebb lesz.
0
0
0
0
FoLey avatar
hector maio írta:
Mindegyik eszik annyit mint a Fraps ezt nem lehet csökkenteni 😃

Értem akkor másképpen kérdezem melyik a legjobb videofelvevő program?😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Mindegyik eszik annyit mint a Fraps ezt nem lehet csökkenteni 😃
0
0
0
0
FoLey avatar
Hali!
Nekem meg kéne videofelvevő program ami nem sokat eszik mint a Frapsnál,mert fraps az sokat eszik játékhoz kéne előre is köszönöm😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Kösz, kipróbálom!

Na, kipróbáltam, szuper program, én mondjuk 30 nap trialosat találtam, de simán meg tudtam vele csinálni amit akartam. Kösz mégegyszer.
0
0
0
0
cseszka avatar
apetit1989 írta:
Szervusztok!
Szükségem lenne egy freeware, nem fizetős mp3 szerkesztő programra, konkrétan egy koncert dvd-t konvertáltam át dvd shrink és youtube downloader segítségével mp3-ba, mely így egy darab mp3-ként van meg, és ezt szeretném számonként feldarabolni, kvázi mezei audio cd-t gyártani belőle. Tehát azt az egy db hosszú mp3-at szeretném feldarabolni kisebb darabokra.

Az ötleteket előre is köszönöm.


Sound Forge progival szoktam,lehet elöle,a kivánt rész mögül levágni akár 100ad mpt is,van benne EQ is ésd további efektek,valamint pl h fokozatosann hangosodjon a zene mikor elinditod...
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
bukta2 írta:
Skacok,SP3-as Xp-m van,1 Jó Témát szeretnék a gépre,érdemes letölteni témát? vagy elrontja a rendszert? mert anno leszedtem 1 témát és nemtudom hogy attól volt e, de sürün lefagyott a gép.és ha leszedhető 1 téma akkor vki, 1 Linket pls 😀 mert én amiket találok mindenhová registrálás meg mittom én... : D


Szebb az asztalod tőle, de azért a RAM-ot némelyik eléggé zabálja
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Szervusztok!
Szükségem lenne egy freeware, nem fizetős mp3 szerkesztő programra, konkrétan egy koncert dvd-t konvertáltam át dvd shrink és youtube downloader segítségével mp3-ba, mely így egy darab mp3-ként van meg, és ezt szeretném számonként feldarabolni, kvázi mezei audio cd-t gyártani belőle. Tehát azt az egy db hosszú mp3-at szeretném feldarabolni kisebb darabokra.

Az ötleteket előre is köszönöm.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Skacok,SP3-as Xp-m van,1 Jó Témát szeretnék a gépre,érdemes letölteni témát? vagy elrontja a rendszert? mert anno leszedtem 1 témát és nemtudom hogy attól volt e, de sürün lefagyott a gép.és ha leszedhető 1 téma akkor vki, 1 Linket pls 😀 mert én amiket találok mindenhová registrálás meg mittom én... : D
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Objectdock

Témát meg igy keress: google: Windows 7 free themes
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
Valaki tud olyan programot mondani, ami hasonló a rocket dock-hoz csak másabbúl néz ki? 😀 meg kéne valami jó téma windonws 7 re, ha tudtok akkor kérlek benneteket hogy privátba írjatok ! köszi
0
0
0
0
no avatar
CCleaner tuti, hog hasznos program. Most használtam először mióta 3/4éve megvettem a gépemet. 13GB-nyi felesleges cuccot törölt le.😲
0
0
0
0
niteforce avatar
khaled98 írta:
van olyan progi amelyikkel a másik gépébe beletudok vhogy menni? vagy vhogyan?


team viewer, de ehhez a másik félnek is engednie kell.
0
0
0
0
khaled98 avatar
van olyan progi amelyikkel a másik gépébe beletudok vhogy menni? vagy vhogyan?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tud valaki lyan programot ajánlani, amivel ilyen effektet lehet adni egy képnek?

https://www.kephost.com/images4/2011/10/19/gcyt2gsmc7j8moqskaa8.jpg
0
0
0
0
razor144 avatar
WackoSheep írta:
Nincs valami program ami a sima 2.0 ás hangszoróknak ad egy erőteljes mély hangzást h egy kicsit jobban lehessen hallgatni a house zenéket???!!! Fontos lenne!Köszi!


Realtek HD Audio Manager, és a hangsémát Erőteljesre állítsd. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
köszi 😀
hát észrevettem 😞
mindegy
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
VmWare pl.

Sokat ne várj a Win8-tól, mert nagyon hulladék. 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok!

Szeretném kipróbálni a windows 8-at, letölthető változat van, de még nagyon kiforratlan természetesen, ezért egy virtuális PC-ben akarom elindítani. melyik progit ajánljátok erre?
köszi előre is 😀
0
0
0
0
hnemaria avatar
nem, de az Eset Smart security 5 höz igen 😀 privibe ha érdekel 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Valaki tudna írni az ESET NOD32 Antivírus 4-hez felhasználónevet meg jelszót hogy határidő nélküli legyen?? 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció