Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
humerot avatar
tudja valaki , hogy milyen videó szerkesztő programban lehet megcsinálni az hogy mondjuk van egy frag movied és amikor a zenében bejön a mély akkor berázkódik meg ilyenek a kép ha tudja valaki hogy kell vagy mi a neve annak örülnék köszönöm
ez a vidi tele van olyan effectel de kéne valami tutorial meg hogy melyen progival lehetne [LINK] 1:38 nál ami van
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Kellene egy program , amivel meg tudom változtatni a hangom , ts-re meg skype-ra kellene hülyülni haverokkal.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Dani46 írta:
van olyan program ami kiírja játék alatt a proci hőmérsékletet?


MSI Afterburner+HW64 illetve AIDA 64-gyel megoldható de én AIDA 64-gyel még nem csináltam meg leírásban sem az van szóval jó a HW 64 is.
[LINK]
0
0
0
0
Dani46 avatar
van olyan program ami kiírja játék alatt a proci hőmérsékletet?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
alex1997 írta:
Meg van rájöttem cssk az a baj higy lehet visszacsinállni? :'( Mert azt meg nem talalom.



mit, hogy lehet visszacsinálni? Hát ugyanott ahol letiltottad jobb egérgomb és engedélyezés.
0
0
0
0
kharon avatar
dave500 írta:
Sziasztok, bocsi, hogy ide írok, fogalmam nincs, hogy ennek a kérdésnek hol lenne a helye..
Na szóval van 1 olyan problémám, hogy haveromtól megvenném a Nokia n8-asát, de amikor kivette a simkártyáját, kérte az "anti theft cod"-ot.. a telefont úgy másfél éve vette a tmobile-nál, de fogalmam nincsen, hogy mi lehet az a kód. Nézegettem, hogy elvileg 12345.. és ha mégsem, akkor mit lehet ilyenkor csinálni? (nem, NEM LOPOTT)
Mi lehet a megoldás?


Szia én egy ilyen leírást találtam. Nem tudom, lehet ebben benne avan neked a válasz.

Az AntiThet egy biztonsági szoftver, annak érdekében, ha már egyszer ellopták a mobilodat, némi információt kapj a tolvajról vagy arról, akinél éppen van a telefon!

Az AntiTheft program kizárólag Telefonmemóriába települ, minden bekapcsoláskor automatikusan elindul és leellenőrzi, hogy a jogos tulajdonos SIM kártyája van-e a telefonba helyezve. A program jelszóvédett, így csak a tulajdonos tudja az AntiTheft beállításait módosítani. Ha minden rendben van, a telefon minden bekapcsolásnál felugrik 0,5 másodpercre egy kép a köv. felirattal: „SIM Card Accepted”. Ha a tolvaj a saját SIM kártyájával indítja a telefont, nem vesz észre semmit, mivel a program a háttérben „dolgozik”, küldi az információkat SMS-ben az általad korábban megjelölt telefonszámra. Ezek alapján könnyebben azonosítható a tolvaj és a mobilod helyzete.

Működése
Telepítsd a az AntiTheft programot (SIS fájl)
Válaszd ki a telefonod típusát (S60v3 Phone – S60v5 Phone)
Első lépésként az AntiTheft Configurator-t indítsd (alapértelmezett PIN kód: 12345)
Itt beállíthatod, hogy a védelem aktív legyen vagy sem illetve beállíthatsz egy telefonszámot ahova a program küldi az információkat, ha idegen SIM kártya kerül a mobilodba. (telefonszám formátuma: 36701234567)
Nyomsz egy Ok gombot és menti a beállításokat, melyeket a ***Status*** alatt ellenőrizhetsz

PIN kód változtatása
Indítsz az AntiTheft Configurator-t, majd a menüből válaszd a Change Password menüt
Ezután üsd be az új PIN kódot (Csak számokat használj!)
Nyomsz egy Ok gombot és menti a beállításokat
Majd kiírja a program a PIN kód megváltoztatását

Több SIM kártya használata
Inditsd el az AntiTheft Configurator-t
Kapcsold ki a Protection funkciót
OK és Exit
Cserélj SIM kártyát
Menj vissza az AntiTheft Configurator-ra
Most felismeri a program az új kártyát és menti a szükséges adatokat
Állítsd vissza a Protection funkciót

A program az alábbi információkat küldi SMS-ben
Telefonszám
IMSI szám
Cella infó
15 db névjegy a SIM kártyáról (kb 5-10 SMS-ben küldi el)
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Meg van rájöttem cssk az a baj higy lehet visszacsinállni? :'( Mert azt meg nem talalom.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én nem tudom de ha ennyire zavarja akkor tiltsd le a hálózatoknál a hamachi-t..😆 Akkor majd megnyugszik biztos.....😆
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Sziasztok nemtudom hogy ide tartozik e
De apám felhuzta magát hogy Hamachi fel van rakva ki van kapcsolva Offline de ott mitatja hogy hálozat 7 kimenö meg bejövő. (a hálozat szolgaltatásoknál)

Vagyis akkor valaki lopja az adatokat a gépröl? Szerintem hülyeség mert Ofline vagyok be se tudna nyulni a gépbe max Team Wiver el.

Irjátok má le hogy mi is van mert már az agyamra megy a hülyesge. Kösz előre is.
0
0
0
0
dave500 avatar
Sziasztok, bocsi, hogy ide írok, fogalmam nincs, hogy ennek a kérdésnek hol lenne a helye..
Na szóval van 1 olyan problémám, hogy haveromtól megvenném a Nokia n8-asát, de amikor kivette a simkártyáját, kérte az "anti theft cod"-ot.. a telefont úgy másfél éve vette a tmobile-nál, de fogalmam nincsen, hogy mi lehet az a kód. Nézegettem, hogy elvileg 12345.. és ha mégsem, akkor mit lehet ilyenkor csinálni? (nem, NEM LOPOTT)
Mi lehet a megoldás?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Action az egyik legjobb ma.
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Sziasztok! Valaki tudna ajánlani egy jó videófelvevő programot Frapson és Xfiren kívül? A lényeg, hogy türhető méretű és jó minőségű videót vegyen fel, ha lehet hangal együtt. Válaszotokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az nem feltétlen azt adja ki mennyit eszik.Mert terheletlenül akár ötöd annyit ehet mint therelve. Én mindig a prohardveren nézek teszteket ott az adott vganál meg van nézve hogy mennyit eszik terhelve és anélkül.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Kösz. :-) Akkor most tudnifogom hogy memyit eszik a gépem.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
sziasztok!
Létezik úgymond tápegység kalkulátor? Vagyis beálitok egy x configot és hogy az menyit fogyasztana? Kösz előre is.
0
0
0
0
alex13 avatar
Hagrid írta:
Szevasztok! Egyik haveromnak kéne valami program amivel meg tudja változtatni a hangját skypeon msn-en meg játékokban mikrofonon,én keresgéltem de nem nagyon találtam.


Clownfish

JD9510R írta:
Sziasztok! Van Windows XP-re olyan program hogy pl. 1percente változik a háttér? Kösz!


Vannnak olyan programok de tiszta bug az összes...

berki_zsolt írta:
A CCleanerrel most a meghajtó tisztítót használom, ép törli a szabad hely tartalmát.

NA ez mire jó? ÉS miért jobb, ha komplexen csinálja?
Egyáltalán hasznos dolog?


Ezt találtam róla:
Egyesekkel, és nullákkal írja felül a meghajtón lévő szabad helyet. Ez azzal jár, hogy nem tudsz helyreállítani törölt dolgokat, és rendszer visszaállítást sem. Mert hogy felülírja azokat is.Magyarul egy majdnem felesleges funkció benne.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
A CCleanerrel most a meghajtó tisztítót használom, ép törli a szabad hely tartalmát.

NA ez mire jó? ÉS miért jobb, ha komplexen csinálja?
Egyáltalán hasznos dolog?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nincs benne, tutira. Képernyővédő viszont volt benne, ami képeket játszott le (slideshow)
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
tothricsi95 írta:
TaylorXIII írta:
Szerintem alapból van benne olyan😃 Háttérnél valahol be lehet állítani azt hiszem. Kiválasztod a mappát és akkor azokat a képeket váltogatja. Ha jól emlékszem.

Ilyen csak Windows 7-en, és 8-on van!😃 XP-n nincs olyan, hogy váltogatja magától.
Talán valami programmal, de nem tudom sajnos milyennel:/


Na majd megnézem az XP-s gépen😃 Tisztán emlékszem, hogy nagybátyámnál váltogatta a hátteret az oprendszer s ez 7-8 éve volt😃 De lehet, hogy valami program volt de azért majd megnézem😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
TaylorXIII írta:
Szerintem alapból van benne olyan:D Háttérnél valahol be lehet állítani azt hiszem. Kiválasztod a mappát és akkor azokat a képeket váltogatja. Ha jól emlékszem.

Ilyen csak Windows 7-en, és 8-on van!:D XP-n nincs olyan, hogy váltogatja magától.
Talán valami programmal, de nem tudom sajnos milyennel:/
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Szerintem alapból van benne olyan😃 Háttérnél valahol be lehet állítani azt hiszem. Kiválasztod a mappát és akkor azokat a képeket váltogatja. Ha jól emlékszem.
0
0
0
0
JD9510R avatar
Sziasztok! Van Windows XP-re olyan program hogy pl. 1percente változik a háttér? Kösz!
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sanchez írta:
Photoshop van magyar nyelven is. Gimpet is megpróbálhatod, de az buta.

Köszi. Leszedtem párat, de sajna mind lejárt próbaverziós.
0
0
0
0
Sanchez avatar
Photoshop van magyar nyelven is. Gimpet is megpróbálhatod, de az buta.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sanchez írta:
Photoshop

Köszönöm.
Valami más esetleg egyszerűbb ill. magyar nyelvű?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok. Tudtok ajánlani olyan ingyenes progit amivel lehet képet retusálni (igazából személy(eke)t akarok képről eltüntetni)?
0
0
0
0
molfer98 avatar
Tudna valaki linkelni valami jó hangszínszabályzót??
0
0
0
0
niteforce avatar
Ezzel sikerült próbaverzióval is, be tudtam állítani bitrátát, mintavételezést, és szépen megcsinálta.
0
0
0
0
niteforce avatar
Köszi, ez bevált 😀
Csak mert rengeteget kipróbáltam de csak egy részét konvertálják ha nem vesszem meg a teljeset.
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok, kellene nekem egy konvertáló program. WAV-ből kéne AAC-t varázsolni. Valaki tud valami jót? 😀 Bitrátát tudjak csak állítani benne meg mintavételezést, ennyi elég!
köszi!
0
0
0
0
1337Kenji avatar
Fogalmazom úgy, hogy 1 videóban mutasson 2 videót. 😀

Senki se tudja? :\\
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
behúzod egymás mellé.
0
0
0
0
1337Kenji avatar
Tudja valaki, hogy a Sony Vegasban hogy kell 2 videót egymás mellé rakni? 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
sony vegas. Itt van tutorial hogy hogy
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Olyan progit tudna valaki mondani amivel webcamera képét videóra tudom rárakni ? vagyis fel a sarokba 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Nekem valami jo progi kéne amicel jól és egyszerűen lehet remix-eket csinálni 😀
0
0
0
0
no avatar
Corel Video Studio vagy Sony Vegas
0
0
0
0
mirdyn avatar
hai!
kérlek mondjatok valami jó videószerkeztőt 😀 lehetőleg több sávot tudjon kezdeni ( és megtudjam venni ismert torrent oldalakrol ingyen :$ )
0
0
0
0
Hagrid avatar
Szevasztok! Egyik haveromnak kéne valami program amivel meg tudja változtatni a hangját skypeon msn-en meg játékokban mikrofonon,én keresgéltem de nem nagyon találtam.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
sony vegas. 100x komolyabb de még a kitanulható kategóriába van. Vannak jó effektek szóval kis tudással is lehet jó vidit de ha profin kitanulod beteg dolgokat lehet vele művelni nagyon nagy szinteken.
0
0
0
0
scrawzz avatar
sziasztok, valaki tudna mondani jó videószerkesztőt, amit nem nehéz használni? csak mert már idegesít, hogy van aki alapból dislikeolja a videóimat, azért mert mooviemakerrel csinálom :S
0
0
0
0
Bicike avatar
Szerintem a K-Lite pack.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Melyik a legtöbb videó formátumot támogató Codec Pack?
0
0
0
0
alex13 avatar
Koppy96 írta:
Sziasztok.
Én egy olyan vírusirtót keresek ami AVG-nél és NOD32-nél jobb, baromi alaposan átnézi a gépet, felismer sok vírust és ki is írtja őket.


Szerintem az Avira jobb és szinte mindent meg talál annyi hátránya van, hogy angol de nem kell hozzá sok angol tudás. 😃
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Sziasztok.
Én egy olyan vírusirtót keresek ami AVG-nél és NOD32-nél jobb, baromi alaposan átnézi a gépet, felismer sok vírust és ki is írtja őket.
0
0
0
0
Thomech avatar
niteforce írta:
Winamphoz a StreamRipper-t szedd le, én is azt használom és az jó

Köszi! 😀 Kifogom próbálni! 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció