Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
maxrobi94 avatar
Sziasztok! 😀
Olyan progit keresek amivel laptopról wifi segítségével le tudok játszani filmeket (a lehető legtöbb formátumban pl. AVI,MKV,MP4) a Sony Smart tévénken.
Előre is KÖSZÖNÖM a segítséget. 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
nem hiszem hogy van olyan ami egyetemesen MINDENT úgy rakna sorba... mappánként ez megy commanderben, szerintem úgy is meg lehet oldani, de bocs ha neked valami egész más kell... 😀 lehet a commanderben meg lehet csinálni hogy az egészet úgy rendezze, de ebben már nem vagyok jártas... egy windirstat nevű programról tudok, csekkold le, hátha...
0
0
0
0
PoPet avatar
Az az egész vinyón lévő összes fájlt szerintem nem rakja nekem sorba.. 😆
Vagy tudsz valamit amit én nem? 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
Olyan programra lenne szükségem ami megnézi a vinyómat és sorba rendezi a fájlokat/mappákat méret szerint.
0
0
0
0
xsebix avatar
Üdv!
Tudna valaki ajánlani 1 olyan programot ami mutatja, hogy éppen hány WATtot fogyaszt a gépem?
Előre is köszi!
0
0
0
0
MentaLike avatar
XfighterX Nagyon szivesen 😀
0
0
0
0
spleenszuru avatar
sztem az Advanced Systemcare Pro, és az Ashampoo Winoptimizer teljesen jó gépkarbantartó.
a systemcare megtalál olyan férgeket is, amiket eddig nekem más vírusírtó sose.. illetve képes a gépet úgymond "csúcs teljesítményre" állítani, ami nálam legalábbis érezhető.
persze nyilván sokaknak nem érezhető, de én allergiás vagyok rá, legyen a gépem tiszta ! 😃
0
0
0
0
XfighterX avatar
és tényleg felgyorsult 😀 köszi a segítséget
0
0
0
0
MentaLike avatar
Hogyha eddig nem volt rajta semmi ilyen "gyorsító programm" és mind a 2őt lefutattod minden lehetőségével akkor jelentősen felgyorsul a géped illetve nem kis szabad hely is felszabadul. Remélem tudtam segíteni. 😀
UI: Nekem a 2011-es avg pc tune up van meg ja és előre monom hogy z avg pc tune up nál lesz olyan hogy defragment és defragment and optimized akkor majd a sima defgramentet válaszd mert hogyha a optimizélve csinálod akkor (nem tom miért) de pár Gb-ot le vesz a szabad helyedből)
0
0
0
0
XfighterX avatar
computer55 ez a 2db program sokat segített a gépeden úgy értem hogy sokat gyorsított?
0
0
0
0
MentaLike avatar
Sziasztok!
Mondanátok pár olyan progarmot ami felgyorsítja a gépet? (A ccleaner és az avg pc tune up ne legyen mert azok már rajta vannak a gépemen)
Előre is köszi a választ! 😀
0
0
0
0
mamusz11 avatar
Speed Fan. de csak akkor tudod szabályozni őket ha lehet (PWM)
0
0
0
0
kmetovics avatar
Bronson: Köszi a képet 😀
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Akkor bocs lehet, hogy valami más volt, de én tisztán emlékszem rá, amikor bekapcsoltam, hogy lejebb eset az fps. Mindegy, lehet, hogy valami mást is elindítottam véletlenül vagy ilyesmi, régen volt már. Kösz akkor a tanácsot, megnézem és remélem nektek lesz igazatok.
0
0
0
0
Bukta avatar
Így van, csak a programot kell elindítani és ott lesz valamelyik sarokban sárga színnel az fps számláló.
0
0
0
0
Bronson avatar
nem értem mi ez a fraps húzza a gépet dolog...ha nincs bekapcsolva a vételezés nálam nem vesz semennyit el a teljesítményből...
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Eddig azt használtam, csak az ha elindítod már viszi a gépet és egy 25-30 fps-el futó játéknál az már 15-20-at jelent, ami nem túl játszható.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
....nekem a leghasznosabb program amivel dolgom volt és sokatt tett értem 😀 a Hard disk sentinel volt... még egy régebbi gépnél tettem fel mert sűrűn fagyott ,még néha simán a windows is.. és mikor elindult kiírta hogy romokban a jó öreg ATÁ-s 120-as vinyom... egyből lementettem minden fontosat és számomra "pótolhatatlant" , a kövi héten meg is döglött szegény.....
0
0
0
0
Bukta avatar
TrollHunter: Fraps is mutatja. Csak annyi, hogy elindítod a fraps-t de játék közben nem nyomod le a felvevő gombot.
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Valaki olyan progit tudna mondani, ami mutatha az fps-t?
0
0
0
0
Bronson avatar
Settings-Monitoring-pipa a framerate elé 😉

https://kepkezelo.com/images/oku1o0dp06deog69mro7.png
0
0
0
0
kmetovics avatar
Segítene vki? Az msi afterburner-ben nemtom, hogy hol kell beállítani, h mutassa az fps-t. Régebben mutatta, de azóta újratettem a gépet és már nemtom, hol kell beállítani 😆
0
0
0
0
bazsi135 avatar
Nekem 3.progi van fönt a gépen 3 éve és azóta hibátlanul működik😀
1.Vírusírtó tűzfallal (hackelt)régen avg internet security-t használtam most miután találtam egy jó cracket az ESEThez így most ESET Smart Security 7-et,mert nem fogja a gépet
2.CCleaner(FREE) Mindig 2 hetente lefuttatom és minden töröl kivéve böngészési előzmények,ikonok....
3. Auslogics Disk Defrag(FREE) Beállítom ha 5 percig nem használom a gépet töredezés mentesítsen ...
AIDA64 van még fent meg az MSI Afterburner avval húzom kátyját a Catalyst helyett,azt senki ne rakja fel,mert belassítja a gépét!
0
0
0
0
Bronson avatar
MSI afterburner kiírja a vga kihasználtságot meg az fps-t a procira meg a ramra így hirtelen nem jut eszembe...
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Van olyan program ami Ingame kiírja a proci és RAM kihasználtságot + az FPS-t?
0
0
0
0
kistiko07a avatar
TerrorDom: Ha terhelés alatt, akkor igen, viszont ha nem akkor ott valami gáz van.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Köszi!
Off: 50 fok a procinak és 60 a videókártyának. Ezek jók?
0
0
0
0
BiGame avatar
Hali skacok, egy nagy segítséget kérnék! Szeretném üzembe helyezni, az SSX On Tour-t a gépemen, PS2-emulátorral, viszont nem nagyon vágom, hogy van ez, és mivel a legtöbb helyen, angol leírások vannak, ezért megkérhetnék valakit, hogy egy egyszerű módot mondjok el nekem? A legújabb PCSX2-t leszedtem, a játék ISO-ja is megvan, viszont a bios-meg ilyenek, na itt a gondom, előre is kösz!
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Helló!
Tudnátok olyan programot mondani ami játékközben mutatja, hogy hány fokos a proci és a videókártya?Ez már a 3. videókártyám... Nem szeretném megint lesütni.😆
0
0
0
0
sudosu avatar
Olyan naptárprogramot nem tudtok ajánlani ami kezeli az .ics formátumot?
Office Outlok-ot nem nagyon akarok felrakni 😀.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Valaki nem tud egy jó programot Android-ra ami tudja mérni a kocsi teljesítményét vagyis inkább a gyorsulását? Tehát egy olyan progi kéne ami leméri, hogy mennyi idő alatt tett meg az autó 1/4 Mérföldet és mennyi idő alatt gyorsult 100KM/h-ra.


Szerintem próbáld meg egy stopper-ral! 😉 😆
0
0
0
0
Sawyer226 avatar
Valaki nem tud egy jó programot Android-ra ami tudja mérni a kocsi teljesítményét vagyis inkább a gyorsulását? Tehát egy olyan progi kéne ami leméri, hogy mennyi idő alatt tett meg az autó 1/4 Mérföldet és mennyi idő alatt gyorsult 100KM/h-ra.
0
0
0
0
sudosu avatar
Attól függ mi az egyszerű 😀.
Photoshop, Gimp (ingyenes)
Kevesebb funkcióval rendelkező: Photoscape (ingyenes), Paint .NET (ingyenes)
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Üdv. Tudnátok ajánlani nekem egy pár képszerkesztő programot ami jó és viszonylag egyszerű is?
0
0
0
0
Gerhard avatar
😃 Bocsi. Mást írtam, de mégis az előző hozzászólást dobta ki 😃. A lényeg, hogy sikerült megoldanom 😀. Igaz, nem ad hangjelzést, de elég feltünően felugrik az ablak. Köszönöm a segítséget😀!
0
0
0
0
Bronson avatar
google:első oldal egy csomó találat... [url]https://www.google.hu/search?q=cpu+meter+for+xp&source=lnms&sa=X&ei=n2h_UqSgD4vUsga76YHQBg&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=1024&bih=667&dpr=1[/url]
0
0
0
0
Gerhard avatar
Köszönöm a segítséget, de az a baj, hogy XP-t használok, és nem találok hozzá cpu metert.
0
0
0
0
Bronson avatar
Én ezt az all cpu meter minialkalmazást használom,ebben be lehet állítani hogy hangjelzéssel figyelmeztessen a hőfokokra! 😉 https://kepkezelo.com/images/d49f46g6xt1nff5iu47n.png
0
0
0
0
PoPet avatar
Erre egy sima CPU meter is megfelel.. Az meg ingyenes winodws 7 minialkalmazás..
0
0
0
0
Gerhard avatar
Sziasztok!

Laptopom jelenleg úgy van beállítva, hogy ha elér egy bizonyos hőmérsékletet a processzor, akkor automatikusan kikapcsol. Ezzel nekem nincs bajom, inkább azzal, hogy nem tudom előre, mikor éri el az adott hőmérsékletet. Nincsen olyan program, amely figyelmezetető sípolást, jelzést ad, mielőtt a gépem kikapcsolna? Jelenleg Everestet használok, de nem nézek folyamatosan rá.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Sziasztok!

Létezik olyan program ami "controllba" járatja a fejhallgatómat meg egyidőben vele a hangrendszerem is? Keverőpultot csak ezért nem szeretnék....Egyébként USB-s a fejesem, nem a hangkártya vezérli 😀
0
0
0
0
boxxerhun avatar
Ha kell valami még nyugodtan küldj 1 PÜ-t szívesen segítek 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Köszönöm szépen gyors segítségedet 😀
0
0
0
0
boxxerhun avatar
Kaspersky/ESET de ezek mind fizetősek de ha jól emlékszem a GameStar magazinhoz mindig kapsz 1 havi CD kulcsot az ESET hez aszem az újság 2000ft lehet kb. kapsz hozzá 1 eredeti játékot is szerintem megéri de nekem kaspersky-m van szóval 😃
De nézz utána mert elég rég vettem már GameStar-t 😃

Ingyenes vírusirtók közül az Avast ami szerintem megbízható.
Természetesen kevesebb védelmet biztosít az ingyenes verzió mint a licenszelt de ha nem akarsz ki dobni rá pénz úgysem találsz jobbat.
0
0
0
0
acsricsi avatar
Akkor milyen vírusirtót ajánlasz?
0
0
0
0
boxxerhun avatar
ricsi: Vírusirtót mindenképp ! Nem tudom honnan jött neked ez h nem raksz fel mert helyet foglal... meg lassítja... egy 10 éves gépen lehet észrevenni h lassítja a rendszert ! 1 Gamer PC-n úgysem veszed észre és a játékok se bánják ha bekapsz 1 vírust azt már annál inkább.
videófelvevőből fraps vagy action.
Böngészőből Firefoxot ajánlom.
Skype/Teamspeak (nekem mindkettő van).
CCleaner
más nem nagyon kell ha mégis kell valami progi akár játékhoz akár máshoz úgyis töltesz le szóval...
0
0
0
0
acsricsi avatar
Windows 8-ra milyen programokat telepítsek? Félig gamer gép, ott van a profilomban AMD a neve. Aztán az lenne a kérdésem, hogy milyen programokat telepítsek rá? Vírusirtót nem akarok telepíteni rá mert csak lassítaná és a helyet foglalná a gépben. A játékokat leszedem laptopomra és onnan rárakom pendrive-ra vagy dvd-re. Így nem lenne jó? Na és akkor ezek a programok lesznek rajta: winrar, daemon tools, fraps vagy bandicam vagy action, adobe reader, na meg valamelyik böngésző. Ezeken kívül még kéne rá valami?
0
0
0
0
Coach avatar
Kmisi99: Kösz megtaláltam. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció