Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
Winamphoz a StreamRipper-t szedd le, én is azt használom és az jó
0
0
0
0
Thomech avatar
Sziasztok
Nem tud valaki olyan progit amivel fel tudnám venni azt a zenét amelyiket akarom, vagyis egy net rádiót hallgatok és fel venni, gépen belül, hogy a minőség ne romoljon, mert gondoltam arra hogy fel venni mikrofonnal de a minősége romlik így!
Nem tud valaki egy ilyen progit?
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
heló beló! valaki konyít a speed fan nevezetű progihoz? lenne 2 coolerom és közéjük kellene csapni, mert elég lassúak! 😀
0
0
0
0
JD9510R avatar
Köszi, meg is van. 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
JD9510R írta:
Sziasztok!
Tudnátok nekem mondani egy olyan programot amibe, különböző játékokhoz vannak csalás kódok?



cheatland! gugliz utána 😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nem kell csalni! 😆 egyszerű.
0
0
0
0
JD9510R avatar
Sziasztok!
Tudnátok nekem mondani egy olyan programot amibe, különböző játékokhoz vannak csalás kódok?
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
micsinai írta:
köszi, de olyan progi nincs ami mind2-t egyszerre?

MSI Afterburner, de szerintem már 600-an leírták.xD
Ez kiírja játék közben az FPS-t, a GPU hőmérsékletét, kihasználtságát, egyszóval nagyon sok mindent:D
0
0
0
0
micsinai avatar
köszi, de olyan progi nincs ami mind2-t egyszerre?
0
0
0
0
Bicike avatar
Talán az Everest mutatja a GPU hőmérsékletét, a Fraps az fps-t.
0
0
0
0
micsinai avatar
hi valaki tudna mondani egy olyan programot, amivel ha játszok mutatja a gpu hőmérsékletét és az fps-t? 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
Üdv!

Lecseréltem a régi hangfalamat egy újra, amin ugyebár van külön Jack dugó kimenet, de azzal nem lehet szabályozni a hangerőt a fejhallgatón, ha csatlakoztatom. A régi hangszórómon tökéletesen jól szólt, ezen kicsit torzítottabb a hangzás, plusz a hangerőt sem tudom változtatni, a max is nagyon halk.. Ezért lennék kíváncsi arra, hogy nincs-e valami külön erre a célra kifejlesztett program, amivel adhatok egy kis kakaót a fejhallgatómra?
0
0
0
0
no avatar
Valaki adna privátba egy linket a visual 4-ről?
0
0
0
0
tasika1012 avatar
Sziasztok!
Tudtok ajánlani valamilyen ingyenes 3D-s animáció készítő programot?
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Sanyi Vegas 😃 Premiere Pro. Amúgy tudna valaki abban segíteni, hogy az AIDA 64 Extreme Edition miért nem mutatja a hőfok résznél az adatokat? Rámegyek én nem ír ki semmit :/
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tudtok mondani nekem olyan videószerkesztő programot, amivel egyszerűen egymás mellé lehet rakni 2 videót? Ilyenre gondoltam:

0
0
0
0
Thomech avatar
19ati93 írta:
Thomech írta:
Valaki nem tudna egy jó converter progit ajánlani?
MP4 ből szeretnék WMV be konvertálni, de úgy hogy ne sokat romoljon a minősége vagy inkább ne is! 😀



Format Factory! sose csalódtam még benne 😉

Én is már egy két éve azt használom! Szerintem is nagyon jó progi! 😃
0
0
0
0
jozsefgyorfi avatar
Sziasztok nekem van pár kedven filmem sőt még pár régi kedven anime is amiket szeretek elnézegetni de van egy kis baj a kép és a hang nem egyszerre megy és eztsszeretném kérdezni hogy nincs vlalami elsimitó progi ilyesmihez?


Jah és még egy kérdésem lenne avirával hogyan lehet véglegesen kivételnek tenni egy filet?
0
0
0
0
19ati93 avatar
Thomech írta:
Valaki nem tudna egy jó converter progit ajánlani?
MP4 ből szeretnék WMV be konvertálni, de úgy hogy ne sokat romoljon a minősége vagy inkább ne is! 😀



Format Factory! sose csalódtam még benne 😉
0
0
0
0
Thomech avatar
Sanchez írta:
Próbáld ki a Hamster konvertálót.

Oké köszi! 😃
0
0
0
0
Sanchez avatar
Próbáld ki a Hamster konvertálót.
0
0
0
0
Thomech avatar
Valaki nem tudna egy jó converter progit ajánlani?
MP4 ből szeretnék WMV be konvertálni, de úgy hogy ne sokat romoljon a minősége vagy inkább ne is! 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
norbertsolider írta:
Valaki tud olyan progit amivel vga memoriát lehet tesztelni?


FurMark hibázik VRAM hiba esetén is
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Valaki tud olyan progit amivel vga memoriát lehet tesztelni?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nálam se ért semmit, bár 4 GB Ram-nál tényleg felesleges.
0
0
0
0
niteforce avatar
bluefire írta:
Megnyitod a Game Booster-t, beteszed a játékindító ikonját, és akkor katt az indítás és gyorsítás gombra, így működnie kell, nálam kb 4-5 fps-el nő állítólag ez játéktól függ 😀

mondjuk ez csak gyenge gépeknél hatásos hogy kicsit kitisztítja a ramot, erősebbeknél észre sem veszed
0
0
0
0
bluefire avatar
Megnyitod a Game Booster-t, beteszed a játékindító ikonját, és akkor katt az indítás és gyorsítás gombra, így működnie kell, nálam kb 4-5 fps-el nő állítólag ez játéktól függ 😀
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Helló mindenki!
Egy elég érdekes dolgot figyeltem meg.
Szóval, az internetem letöltési sebessége átlagba 250-260kb/s szokott lenni. De a 360amigo program, azt jelzi, letöltés alatt, hogy több mint 560kb/s körüli értékkel töltök le. Ez hogy lehet? Nem értek a modemekhez, de lehetséges az, hogy már öreg a modemem, és azért nem használja ki azt az 500kb/s körüli letöltési sebességet?
5-6 éve vagyunk a GTS-nek az előfizetője, volt már olyan h 1megás netről felemelték 2-re. De emelés utoljára 2 évvel ezelőtt volt ha jól emlékszek...

Előre is köszönöm...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e esetleg olyan program, ami egy program elindításával felhangosítja a programot, kilépésével lehalkítja a hangszórót? Mert ha anyum van itt a laptopon mindig maxra teszi, és elfelejti lehalkítani, én meg mire idejövök majd szívbajt kapok a hangos hangoktól. Előre is köszi!
0
0
0
0
alex13 avatar
Szerintem csak a játék előtt mielőtt elindítod vagyis azzal a progival indítod el de én nem vettem észre FPS külöbséget 😜 szóval ha rám hallgatsz akkor csak 1 felesleges progival több a gépeden 😆. De én lehet valamit rosszul csináltam de nálam nem gyorsított semmit, de kiírta, hogy gyorsított de nem is 😆DDDDD
0
0
0
0
getcarter avatar
olyan mint a fraps? a játek elött kell indítani vagy állandóan fut?
0
0
0
0
alex13 avatar
Mennyi az a nem sok? Mert amikor én próbáltam nem vettem észre FPS külöbséget:S
0
0
0
0
bluefire avatar
nem sokkal, de nőtt 😀 szóval ér valamit 😃
0
0
0
0
getcarter avatar
ér valamit? növekedett az fps-ed a használatával?
0
0
0
0
bluefire avatar
Igen, én szoktam használni minden nap
0
0
0
0
getcarter avatar
próbálta már valaki a game booster-t?
0
0
0
0
FrezR avatar
Ricsistar19 írta:
Valaki tudna egy jó, memória kezelő progit? 😀


FinitySoft
0
0
0
0
Ricsistar19 avatar
Valaki tudna egy jó, memória kezelő progit? 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
ha valami über pro kell akkor meg ott a Spoiler!
TORRENT
😃

ám hétköznapi dolgokra ezis elég még nekem is 😃DD

pl erre:



bár ez nem ezzel a progival készült csak konvertálva lett de legalább köze van hozzá 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
már leszedtem köszi skacok 😆
0
0
0
0
alex13 avatar
Jah szerintem is jó a Format Factory én is azt használomD:
0
0
0
0
19ati93 avatar
a legujabb format factory szerintem is verhetetlen! 😀
több szálon is szépen dolgozik 😀
+1 neki!
0
0
0
0
FrezR avatar
Erik94 írta:
Ajánljatok nekem,de a leges legjobbat aminél nincsenek egyes hibák...Legjobb égetőprogi kellene aminél soha nincs hiba...és
video konvertáló,ebből is a best...előre is köszönöm


FormatFactory (az ingyenesek közül)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ajánljatok nekem,de a leges legjobbat aminél nincsenek egyes hibák...Legjobb égetőprogi kellene aminél soha nincs hiba...és
video konvertáló,ebből is a best...előre is köszönöm
0
0
0
0
Thomech avatar
Erik94 írta:
Thomech írta:
Sziasztok
Én egy olyan progit keresek mint a Sony Vegas, tehát videó készítő progit csak az lenne a fő elvárás hogy ismerje fel a MP4-ett mert ilyen formátumba vesz fel a telóm és nem ismeri fel a vegas!
Valaki tud egy jó videószerkesztő progit ajánlani? 😃

Pinnacle Studio😉

Köszi! 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Thomech írta:
Sziasztok
Én egy olyan progit keresek mint a Sony Vegas, tehát videó készítő progit csak az lenne a fő elvárás hogy ismerje fel a MP4-ett mert ilyen formátumba vesz fel a telóm és nem ismeri fel a vegas!
Valaki tud egy jó videószerkesztő progit ajánlani? 😃

Pinnacle Studio😉
0
0
0
0
Thomech avatar
Sziasztok
Én egy olyan progit keresek mint a Sony Vegas, tehát videó készítő progit csak az lenne a fő elvárás hogy ismerje fel a MP4-ett mert ilyen formátumba vesz fel a telóm és nem ismeri fel a vegas!
Valaki tud egy jó videószerkesztő progit ajánlani? 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció