Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
alpyka2 avatar
moko34 írta:
alpyka2 írta:
hello
Egy olyan progi kellene amivel PS1-es jatekokat tudjak atirni CD-re vagy DVD-re es mukodjon tudjak vle jatszani PS1-en
egy rovidke leiras is jol fogna😆
koszonom elore is😀


Szia én valamikor clone cd-t használtam azzal ment egy az egybe minden játék átirás után de csak cdre irj mert ps1 ugytudom még dvd-t nem vitte!

Már nem emlékszem clone cd hogy müxik szal leirás nincs de ha jól emlékszem pofon egyszerü szal sok sikert!!!

THX 😀 tenleg naon egyszeru es muxik is
0
0
0
0
no avatar
alpyka2 írta:
hello
Egy olyan progi kellene amivel PS1-es jatekokat tudjak atirni CD-re vagy DVD-re es mukodjon tudjak vle jatszani PS1-en
egy rovidke leiras is jol fogna😆
koszonom elore is😀


Szia én valamikor clone cd-t használtam azzal ment egy az egybe minden játék átirás után de csak cdre irj mert ps1 ugytudom még dvd-t nem vitte!

Már nem emlékszem clone cd hogy müxik szal leirás nincs de ha jól emlékszem pofon egyszerü szal sok sikert!!!
0
0
0
0
tasika1012 avatar
köszönöm szépen kmisi99 akkor használom is 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ingyenes de ha fizetős is lenne mit csinálnának amerikából lejönne az msi képviselője hogy ide a pénzünk?😆 Ami fizetős is az is csak figyelmeztetne hogy pl vedd meg különben csak bizonyos dolgokat használhatsz vagy ilyesmi de pénzt sehogy nem tudnak tőle lejmolni hacsak te nem adsz meg valami banki adatot de ingyenes az afterburner.
0
0
0
0
tasika1012 avatar
Sziasztok!
Ha az Msi Afterburner-t a hivatalos honlapról töltöm le az ingyenes, mert bármire megyek mindig oda irányít át és ott nem írja hogy ingyenes-e.
0
0
0
0
ken7 avatar
sziasztok
újra raktam az XP és nem engedi hogy az ikonokat manuálisan beállítsam (vagyis át húzam egyik helyre a másikba)
itt:Start_EnableDragDrop-ba 1 van tehát avval nincs baj
megoldás?
ActiveX esetleg ?kiírt valamit vele kapcsolatban amikor újraindítottam a gépet ..
mit kéne csinálnom?
0
0
0
0
alpyka2 avatar
hello
Egy olyan progi kellene amivel PS1-es jatekokat tudjak atirni CD-re vagy DVD-re es mukodjon tudjak vle jatszani PS1-en
egy rovidke leiras is jol fogna😆
koszonom elore is😀
0
0
0
0
getcarter avatar
az avast nekem is így szarakodott és egy idő után már nem tutdtam "frissíteni" és behalt, azóta pandám van, nem problémázik
0
0
0
0
FoLey avatar
tothricsi95 2012-05-01 21:39 #272
Valaki ajánlana nekem egy normális vírusirtót?
Áttekinthető legyen, ne egye meg a procimat, meg a memóriát, és ne legyen Avast. Köszi!
(Most Avastom van, de egyfolytába szarakodik, mert ugye tört, de már vagy 10licence-l megpróbáltam, ki is írja, hogy sokáig jó, de időközönként kidob egy ablakot, hogy tört az Avastom, és hogy vegyem meg...)

Esetleg még Avira-t is tudom ajánlani,de úgy,hogy jólvan beállítva.
Kaspersky-ről énis jókat hallottam,de arról is,hogy fogja a gépet 😕
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
niteforce írta:
a kaspersky a legjobb az eset nem sokat er...
Egyebkent ha az ember egy kicsit is tudatosan netezik akkor szuksegtelen a virusirto. En nagyon sokaig anelkul neteztem toltogettem. Nemreg kivancsisagbol lefuttattam egy keresest kaspersky vel es semmi virust nem jelzett, nincs is problema a geppel.

Én is tudatosan netezek, nem töltögetek mindenféle hülyeséget:D
Kaspersky-ről hallottam jókat, de állitolag ilyen 50-60mb RAM-ot eszik.:/ Nem sok az egy kicsit?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Meg tudnád indokolni miért nem ér sokat az eset?
0
0
0
0
niteforce avatar
a kaspersky a legjobb az eset nem sokat er...
Egyebkent ha az ember egy kicsit is tudatosan netezik akkor szuksegtelen a virusirto. En nagyon sokaig anelkul neteztem toltogettem. Nemreg kivancsisagbol lefuttattam egy keresest kaspersky vel es semmi virust nem jelzett, nincs is problema a geppel.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Sanchez írta:
tothricsi95 írta:
Valaki ajánlana nekem egy normális vírusirtót?:)
Áttekinthető legyen, ne egye meg a procimat, meg a memóriát, és ne legyen Avast. Köszi!
(Most Avastom van, de egyfolytába szarakodik, mert ugye tört, de már vagy 10licence-l megpróbáltam, ki is írja, hogy sokáig jó, de időközönként kidob egy ablakot, hogy tört az Avastom, és hogy vegyem meg...)

Eset, AVG?

Kipróbálom majd őket. Persze ismerem őket, csak azért kérdezem, hátha valakinek személyes tapasztalata is van valamivel, és ajánlja. :)
0
0
0
0
Sanchez avatar
tothricsi95 írta:
Valaki ajánlana nekem egy normális vírusirtót?😀
Áttekinthető legyen, ne egye meg a procimat, meg a memóriát, és ne legyen Avast. Köszi!
(Most Avastom van, de egyfolytába szarakodik, mert ugye tört, de már vagy 10licence-l megpróbáltam, ki is írja, hogy sokáig jó, de időközönként kidob egy ablakot, hogy tört az Avastom, és hogy vegyem meg...)

Eset, AVG?
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Valaki ajánlana nekem egy normális vírusirtót?😀
Áttekinthető legyen, ne egye meg a procimat, meg a memóriát, és ne legyen Avast. Köszi!
(Most Avastom van, de egyfolytába szarakodik, mert ugye tört, de már vagy 10licence-l megpróbáltam, ki is írja, hogy sokáig jó, de időközönként kidob egy ablakot, hogy tört az Avastom, és hogy vegyem meg...)
0
0
0
0
mirdyn avatar
sykes írta:
mirdyn írta:
Sziasztok!


Kérlek mondjatok nekem egy jólműködő progit amivel lehet eredeti cd-ről zenét normálisan gépre másolni, köszönöm!!

nero


hmmmmmm, köszönöm 😀
0
0
0
0
getcarter avatar
mirdyn írta:
Sziasztok!


Kérlek mondjatok nekem egy jólműködő progit amivel lehet eredeti cd-ről zenét normálisan gépre másolni, köszönöm!!

nero
0
0
0
0
mirdyn avatar
Sziasztok!


Kérlek mondjatok nekem egy jólműködő progit amivel lehet eredeti cd-ről zenét normálisan gépre másolni, köszönöm!!
0
0
0
0
khaled98 avatar
kalashnikoff írta:
fagyivisszanyal írta:
Nem tud valaki egy megbízható GPU és CPU hő mérőt ami szimpatikus is?
( - speedfan )


Asus PC Probe


az csak asus lapnak jó!
amugy core temp és videókártyád gyártóján találsz valami progit 😉
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
fagyivisszanyal írta:
Nem tud valaki egy megbízható GPU és CPU hő mérőt ami szimpatikus is?
( - speedfan )


Asus PC Probe
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Aida 64

Serial-t találsz hozzá a Youtube-on.

Persze ha a hiatalos oldalról töltöd a trial verziót. Ha torrentről kapod le, akkor más a helyzet.
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
Nem tud valaki egy megbízható GPU és CPU hő mérőt ami szimpatikus is?
( - speedfan )
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Prime 95

Ideális program, leginkább proci tuning után érdemes használni. Ha ezt futtatjuk legalább fél órán keresztül, s nem áll le hibával a program, akkor jó eséyünk van arra, hogy stabil marad a gép oc után.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Viharvadasz írta:
BRUgamer írta:
"üdv. nekem egy olyan program kéne amiben ott van az összes telepített játék és onnan tudom is inditani őket. hallotam valami gamebox-ról vagy miről. ha tudtok ilyet azt megköszönném!"

nekem is ijen kéne de nem a steam

Az Xfire rendkivül sok játékot azonosit, és azokat egyből el is tudod inditani.


vagy amit nem ismer fel azt lehet manuálisan is beállítani
0
0
0
0
no avatar
BRUgamer írta:
"üdv. nekem egy olyan program kéne amiben ott van az összes telepített játék és onnan tudom is inditani őket. hallotam valami gamebox-ról vagy miről. ha tudtok ilyet azt megköszönném!"

nekem is ijen kéne de nem a steam

Az Xfire rendkivül sok játékot azonosit, és azokat egyből el is tudod inditani.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
"üdv. nekem egy olyan program kéne amiben ott van az összes telepített játék és onnan tudom is inditani őket. hallotam valami gamebox-ról vagy miről. ha tudtok ilyet azt megköszönném!"

nekem is ijen kéne de nem a steam
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
DCMAN írta:
tudnátok mondani valami jó videoszerkeztő/összevágo progit,amiben vannak különböző effektek stb...THX!


Sony Vegas Pro
0
0
0
0
DCMAN avatar
tudnátok mondani valami jó videoszerkeztő/összevágo progit,amiben vannak különböző effektek stb...THX!
0
0
0
0
windows96 avatar
razor144 írta:
windows96 írta:
üdv. nekem egy olyan program kéne amiben ott van az összes telepített játék és onnan tudom is inditani őket. hallotam valami gamebox-ról vagy miről. ha tudtok ilyet azt megköszönném!


Steamot letöltöd, és a játékok .exe-jét beimportálod, és onnan egyből tudod indítani, a Play-re kattintva! Nem csak Steames játékokat lehet betallózni.



köszi!
0
0
0
0
razor144 avatar
windows96 írta:
üdv. nekem egy olyan program kéne amiben ott van az összes telepített játék és onnan tudom is inditani őket. hallotam valami gamebox-ról vagy miről. ha tudtok ilyet azt megköszönném!


Steamot letöltöd, és a játékok .exe-jét beimportálod, és onnan egyből tudod indítani, a Play-re kattintva! Nem csak Steames játékokat lehet betallózni.
0
0
0
0
windows96 avatar
üdv. nekem egy olyan program kéne amiben ott van az összes telepített játék és onnan tudom is inditani őket. hallotam valami gamebox-ról vagy miről. ha tudtok ilyet azt megköszönném!
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok olyan programot szeretnék amivel fel tudok venni több órát is webrádióból.
pl a State of trance és a hardwell on air radio show-kat akarom felvenni a lehető legjobb minőségben.
Tud erre valaki valamit?

rendben köszi 😀

még annyi hogy ezt hol lehet bekapcsolni?

köszi már látom 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Renzo79 írta:
Sziasztok szeretnék kérni olyan program neveket amivel mindig láthatóan ki tudom íratni a proci teljesítményt videokártya ventik memóriák stb.. kihasználtságát, szóval ha épp játszom vagy dolgozom akkor is lássam mi merre hány méter köszönöm.


A videókártya Msi afterburner.

A procinál meg marad a hagyományos módszer. Mielőtt elindítod a játékot elindítod a feladatkezelőt, majd rámész a teljesítmény fülre. Ezután ezt kiteszed teljes képernyőre. Utána mehet a játék. Ekkor megnyomod a windows gombot, ami vagy leteszi vagy nem a játékot. Sajnos nem mindegyikél működik. Így tudod nézni a proci használatot és a memória használatot.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
játék közben nem tudom hogy kijelzi e a Speedan.
0
0
0
0
DCMAN avatar
az széép azt én sem😲
0
0
0
0
no avatar
köszi, de a speedfan ki tud írni játékközben is adatokat? azt nem is tudtam
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Renzo79 írta:
Sziasztok szeretnék kérni olyan program neveket amivel mindig láthatóan ki tudom íratni a proci teljesítményt videokártya ventik memóriák stb.. kihasználtságát, szóval ha épp játszom vagy dolgozom akkor is lássam mi merre hány méter köszönöm.


Motherboard monitor 5
SpeedFan
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok szeretnék kérni olyan program neveket amivel mindig láthatóan ki tudom íratni a proci teljesítményt videokártya ventik memóriák stb.. kihasználtságát, szóval ha épp játszom vagy dolgozom akkor is lássam mi merre hány méter köszönöm.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
A Jet Audio az jó, én is azt használom már régóta.
0
0
0
0
lumosnina avatar
tothricsi95 írta:
djwarp írta:
tothricsi95 írta:
Nem tud valaki valami jó zenelejátszó programot? WMP-n és Winamp-on kívül. Paraméterek: Kompakt, szép, könnyen kezelhető kezelőfelület, EQ.

Jet Audio😉 Én is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve😎

Kösz! Ahogy nézem elég jónak tűnik!😃


Én Aimp-ot használok, mindíg a legújabbat szdem le és rengeteg skin is van hozzá. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hard Disk Sentiel 4.0

A legfrissebb verziója a HD Sentiel-nek. Kiír minden adatot a vinyóról ami kell, sőt még teszteket is lehet futtatni, amik próbára teszik a merevlemezünket.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
djwarp írta:
tothricsi95 írta:
Nem tud valaki valami jó zenelejátszó programot? WMP-n és Winamp-on kívül. Paraméterek: Kompakt, szép, könnyen kezelhető kezelőfelület, EQ.

Jet Audio😉 Én is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve😎

Kösz! Ahogy nézem elég jónak tűnik!😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
tothricsi95 írta:
Nem tud valaki valami jó zenelejátszó programot? WMP-n és Winamp-on kívül. Paraméterek: Kompakt, szép, könnyen kezelhető kezelőfelület, EQ.

Jet Audio😉 Én is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve😎
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Nem tud valaki valami jó zenelejátszó programot? WMP-n és Winamp-on kívül. Paraméterek: Kompakt, szép, könnyen kezelhető kezelőfelület, EQ.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!!! Tudnátok ajánlani9 olyan programot amivel mkv filmben a dts audioformátumot ac3-á át tudnám konvertálni??? Mindenhol kerestem mindenhol kérdezgettem de megfelelő választ sehol nem kaptam:S
0
0
0
0
Sicu33 avatar
styleR írta:
djwarp írta:
Hali!
Ha vennék egy Wifi dekódert azzal tudnék netezni korlátlanúl?Most mobil netem van és elég rossz.😕


Tudsz. Ha a közeletekben valaki veteték nélküli netet használ és nincs levédve akkor simán. De van néhány dekóder ami már a jelszavasat is simán továbbítja.

ezt,hogy érted,hogy továbbítja?😊
0
0
0
0
styleR avatar
djwarp írta:
Hali!
Ha vennék egy Wifi dekódert azzal tudnék netezni korlátlanúl?Most mobil netem van és elég rossz.😕


Tudsz. Ha a közeletekben valaki veteték nélküli netet használ és nincs levédve akkor simán. De van néhány dekóder ami már a jelszavasat is simán továbbítja.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Hali!
Ha vennék egy Wifi dekódert azzal tudnék netezni korlátlanúl?Most mobil netem van és elég rossz.😕
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció