Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
hnemaria avatar
Ajánlom a Malwarebytes Anti Malwaret, amíg a Nod32, AVG, Vipire, és Avast nem talált semmit a gépemen, addig ez egy gyorsvizsgálat erejével 7 registry virust és 1 trójait törölt ! Nem nagy program, nincs tele gépet terhelő csicsás szemetekkel stb.. Itt vannak a kódok : egyenlőre csak 5 öt irok 😀 használjátok egészséggel
Spoiler!
ID :2EL15M9BUE Serial :B65F-PVVG-YRDM-BQJ5
ID: 5CP27FRP6W Serial: 73YB-HH72-6BXH-72L4
ID: 4ET97VJ1YG Serial: HA0T-GKDB-VUJV-YBWV
ID: 1BW91XM0AU Serial: AQM8-XV30-33GM-BUDL
ID: 5CW85M5XW5 Serial: YK7M-M0RE-M5KJ-K58D
0
0
0
0
sisko avatar
akos328 írta:
Bocsánat hogy nem ide tartozik, de jobb topicot nem találtam. a Photoshop cs4-ről lenne szó. nekem magyar tutorial videók kellenének, de nem kimondott opciókról, hanem a kezdetektől, tehát a felület megismertetésétől kezdve. mert ilyenekt hogy retusálás, maszkolás, cseppfolyosítás... ezek még ráérnek, az alapokat kéne elsajátítanom, hogy melyik eszközzel hogy kell báni, meg úgy zusammen a program kezeléséről., de sajnos ilyenekt nem találok, még a youtube-n sem.
Előre is kösz.

Keress egy ilyet "photoshop cs4 gyorstalpaló",ez egy oktató dvd,ez az alapokat mondja el,a folytatása pedig a mesterképző dvd
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek melyik a legjobb képfeltöltő oldal, olyan amiben csak te látod a képeidet, és van fiókod. NEM FIZETŐS. pl😜icasa
0
0
0
0
akos328 avatar
Bocsánat hogy nem ide tartozik, de jobb topicot nem találtam. a Photoshop cs4-ről lenne szó. nekem magyar tutorial videók kellenének, de nem kimondott opciókról, hanem a kezdetektől, tehát a felület megismertetésétől kezdve. mert ilyenekt hogy retusálás, maszkolás, cseppfolyosítás... ezek még ráérnek, az alapokat kéne elsajátítanom, hogy melyik eszközzel hogy kell báni, meg úgy zusammen a program kezeléséről., de sajnos ilyenekt nem találok, még a youtube-n sem.
Előre is kösz.
0
0
0
0
Szykla avatar
Superlompos:
Tökéletesen működöt köszi szépen, ugyan olyan minőség lett mind külön-külön és nem is tart sokáig semmi perc alatt össze fűzi.😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ultra Video Joiner

Csak ingyenessé kell tenni, tehát torrentről kell lekapnod. Ha beállítod, hogy az eredeti videóval azonos minőség legyen, akkor hamar össze fogja fűzni a 2 videót. 😀
0
0
0
0
Szykla avatar
Halli egy olyan programra lenne szükségem amivel több részből álló videót tudnék összefűzni/összerakni.

Vagyis pontosabban leszedtem egy filmet ami rar fájlokba volt tömörítve, ki csomagoltam és az helyet hogy egy video lett volna belőle két videót találtam a mappába dvd1 és dvd2, és igy nem tudom folyamatosan nézni és ami a lényeg kiírni se lehet normálisan, elölte jó lenne összerakni egy videónak, Windows Movie Maker-el próbáltam de az igen össze nyomta a képet nagyon kockás lett nézhetetlen.😕

Tudtok egy ilyen progit mondani amivel ez meg oldható és nem rontja el a kép, és hang minőséget.
0
0
0
0
Qkac01 avatar
sisko Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
neuroflex avatar
tudom nem ide tartozik de JW FLV Media Player 5.7 hogy lehet feltenni:S?
0
0
0
0
GTRAKY avatar
nekem valami jo tomorito kellene ami 1 gb bol 700 800at csinal... Aki tud az PM vagy profilomhoz szoljon hozza elore is koszi!!!!


szoval valami tomorito????
0
0
0
0
Qkac01 avatar
Üdv mindenkinek az oldalon!
Valaki tudna ajánlani egy olyan szoftvert amivel játék közben meg lehet jeleníteni a képernyőn a cpu,vga teljesítményét,hőmérsékletét? Valakinek a gépprfiljában már láttam ilyen képernyőfotót,de már nem tudom ki volt az :-)

Köszönöm a segítséget előre is!

Jah és bocs hogyha nem ide való a kérdésem,de nem találtam megfelelő topikot.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
sziasztok tudtok nekem olyan zenehalagató programot ajánlani amivel külön lehet választani hogy pl:bal oldalra csak a mélyet küldje
0
0
0
0
philips20 avatar
most kaptam egy mac et és kéne rá pár jó progi többek között egy jó zeneszerkesztő progit tudtok mondani kösz
0
0
0
0
niteforce avatar
jó az 😃

ha tuningolni akarsz akkor már elkél egy jobb hűtő 😀
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
Szerintetek nekem szükségem lenne egy erős hűtőre, vagy ez az 55 fok még tűrhető? 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából jó lenne 60 fok alá vinni. 😀
0
0
0
0
R3mZy avatar
Nekem az
Intel Pentium D 925 " 2 mag " 3.0Ghz Proocessor 66fok terhelés alat ott már jelentősen lassulnak a játékok tulmelegedés miatt? vagy ez még belefér?
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
niteforce írta:
gyárival nagyon jó 😃😃


igen azzal 😀 akkor jó 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
gyárival nagyon jó 😃😃
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
köszönöm ! 100% terhelés alatt a proci 55 fokos, az jó vagy rossznak számít? 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Aida 64 (Everest), Prime95
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
Sziasztok.

Tudtok olyan programot ajánlani nekem ami 100%-osan leterheli a processzort??

Lehetőleg ne olyat amihez kell egy jó videó kártya is 😀

Köszi előre is 😀
0
0
0
0
R3mZy avatar
Hello.
Valaki nem tud olyan programot ami ki irja a CPU hőmérsékletet? Játék közbe vagy ha olyan nincs akkor simán az asztalra.Ezeket probáltam.
Everest:-Nem jol mér.
CoreTemp:-Nem irja ki
Speed Fan: -Nem jol mér
0
0
0
0
Creelien avatar
Nekem olyan kéne amivel az emberi hangot ki lehet emelni és a háttérzajokat lehalkítani.
0
0
0
0
foxbet avatar
Adobe premiere pro cs3,4,5
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Tudtok ajánlani egy olyan programot, amivel képekből lehet videót csinálni és lehessen tenni rá zenét is mármint úgy, hogy megy a kép és közben szól a zene. Olyasmire gondolok, mini amiket youtube ra szoktak feltölteni.
0
0
0
0
Lizard avatar
niteforce írta:
ok köszi 😀 Zeneszerkesztőre van egy tuti tippetek?


Cubase, Reason
0
0
0
0
niteforce avatar
ok köszi 😀 Zeneszerkesztőre van egy tuti tippetek?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Virtual Dj az egyik legjobb a kategóriájában.
0
0
0
0
niteforce avatar
Sziasztok, mixelő szoftvert keresek meg egy jó zeneszerkesztő progit (effektekkel, mindennel! 😃😃 😀 )
aki tud ilyeneket ami elég jó azt írtja le plz 😀 😀 kösz előre is ! 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Kódold le a fiókodat. Ugye nem kell mondanom, hogy a te fiókod legyen az adminisztrátor?
Linuxszal kb, 2 percig tart feltörni a rendszered, bármilyen programit is teszel rá.
Ha mindenáron védeni akarod a géped, akkor a biosra vagy a HDD -re tegyél passwordot.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
mikej95 írta:
...és spammelnek mint állat!...


Kérlek mondd el, hogy ez mire jó. Egy indokot.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.

Sürgősen segítségre lenne szükségem, bár lehet hogy rossz fórumba írtam.
Facebookról lenne szó. Az a helyzet vele hogy, hiába írom be az e-mail címem és a jelszót, nem tudok belépni és 2-3 próbálkozás után már az oldalt sem tudom megnyitni. Lehetséges hogy valaki feltörte illetve vírust kaptam volna? Amugy a géppel semmi gond és AVG vírusirtó sem talál se vírust se egyéb kártevőt. Légyszi segítsetek, vagy ajánljatok valami progit amivel újra be tudnék lépni. Előre is köszönöm mindenkinek.
0
0
0
0
Szykla avatar
Halli tudna nekem valaki olyan video felvevő programot ajánlani amivel ilyen videókat tudok készíteni?

A nyelv az mindegy hogy magyar vagy angol, csak azért valamilyen szinten könnyen kezelhető legyen ja és ne a HyperCam-ot ha lehet abból 3 különböző verziót is próbáltam és egyik se volt tökéletes.

Vagy szín hiányos volt vagyis olyan mintha 16birűt es színezés lett volna, vagy mikor vissza néztem a kész videót állandóan bevillant a program ablaka ahol belehet mindent állítani, de felvételközbe nem csak a kész videon.

És itt van 2 video, hogy mégis mire gondolok ilyen és így szeretnék videókat felvenni


0
0
0
0
no avatar
foxbet: Kösz, kipróbálom😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Ashampoo WinOptimizer 8! 😉
Hasznos kis program, a Windows egyedivé tételéhez, tisztításához, és még nagyon sok kis olyan dolog van benne ami még a felhasználók hasznára válhat! Ajánlom!😃
0
0
0
0
foxbet avatar
Internet Download Manager
0
0
0
0
no avatar
Jó estét!😃
Vki tudna ajánlani 1 olyan videó letöltő programot, amivel letudnám tölteni mondjuk ezt:
[LINK]
Fontos lenne, jó lenne ha letudnám tölteni!😀
Előre is kösz a választ!
0
0
0
0
hnemaria avatar
Tuneup Utilities 2011 jo kis program , rendszer takarito, meg 100 jo dolog van benne.. Pl turbo mode, ami kilep a felesleges cuccokbol, utemezett rendzertisztitas.. Valaszido csokkento, ami a folyamatok pioritasat automatan allogatja stb.. Tobb eve hasznalom ccleanerrel egyutt 😀 lehet hozza cd kodot talalni neten 😀 es meg a Malwarebytes Anti Malware nagyon jo kis program, virusirtok melle. ehhez is van kod neten.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
driver sweeper. Továbbá ha a programok eltávolítása menüben törlöd akkor is kb mindent töröld de a driver sweeper a maradékokat is törli
0
0
0
0
vasziliy avatar
Hali:-)
Valaki tud-e olyan programot,amivel az ati összes dolgát ki tudok törölni a gépről?
0
0
0
0
no avatar
Ha van ilyen program, akkor az engem is érdekelne😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Msi aftrerburner, Rivatuner.

A rivatuner még a proci kihasználtságot is kiírja
0
0
0
0
hassi avatar
Engem az a progi érdekelne, ami játék közben is kiírja a dolgok kihasználtságát. Valahol be volt linkelve de nem találtam 😞
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Aham!ennyi infó untig elég lesz nekem, majd kipróbálgatom őket 😀
0
0
0
0
akos328 avatar
mindenek megvan a maga előnye. GPU observer- minialkalmazás WIN7-re és azthiszem Vista-ra is. Aida, az egész gép adatait látod, az alaplaptól kezdve a tápig mindent. GPU-z még azt is megtudod vele hány porszem van a ventilátoron😃
MSi afterburner, GPU aktivitás, hőfok, Cooler aktivitás, és tungolni is tudsz vele, a többit nem ismerem
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
kösz 😀 nah majd megnézegetem őket, hogy melyik a legjobb 😎
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció