Hasznos programok

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 22., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a témát azért nyitottam, mert sok felhasználó szokott érdeklődni, hogy ehhez és ahhoz mi lenne a legjobb program. Arra gondoltam, hogy itt össze lehetne gyűjteni a hasznosabb programokat.
Hozzászólások: 707
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Msi afterburner, EVGA Precision, Rivatuner stb.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
kösz, mindjárt útána nézek ...
0
0
0
0
akos328 avatar
GPU observer, Aida64, GPU-z
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
tudtok nekem olyan progit ajánlani ami mutassa a vga kihasznátságot?
0
0
0
0
no avatar
Valaki meg tudja mondani, hogy a Fraps miért csinál gigantikus méretű videókat?
Az adatátviteli sebessége 1,5 millió kb/s, és ebből 1500 a hang(egy netes filmnek általában <1000kb/s). Igaz, 4GB nál nem tud nagyobbat, utána másik videót kezd, de egy 4GBos vidi max 2-3perces!
Ezt csak utólagos konvertálással lehet megoldani?
0
0
0
0
Robi1995 avatar
spleenszuru írta:
hali emberek !
az lenne a kérdésem, hoyg tudnátok-e ajánlani valami zsír tisztító programot ?
ami felesleegs fájlokat, registryt pucol. most cccleanert használok, nem tudom jó-e, továbbá megvan az advanced system care, de azt felraktam, újrainditottam a gépet és 10 percig csak töltött mint az állat, és még azt is kérdezném, hogy a cccleanerben a haladó résznél miket lehet kipipálni, hogy ne legyen baj?


én az Avg PC tuneup-ot ajánlom. én is azt használom és be lehet állítani ütemezett vizsgálatra
0
0
0
0
HartgeH3 avatar
niteforce írta:
magyarul Catalyst 11.8 😃


Azaz csak épp elég xarul voltam aznap este de jó az úgy is 😆
0
0
0
0
no avatar
Nvidia van.
Köszi a segítséget😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha Nvidia kártyád van, akkor fog működni. Tedd fel a legújabb drivert! Az Nvidia oldalán fent van.
0
0
0
0
no avatar
Hali
Dragon Age 2-t frissítettem1.03-ra, meg letöltöttem az extra tartalmakat, és azt írja, hogy ha dx11-el akarok játszani, frissítsem a drivert 261... ról 267... ra.
Ha ezt megteszem, nem változik semmi azon kívül, hogy menni fog a játék dx11-gyel? Nem kell majd semmit beállítanom a vidikártyán, meg ilyesmi? És a Physix is ugyanúgy fog működni?
Előre is köszi a választ😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lehet hozzá termékkulcsot szerezni, tehát az ultimate is ingyenes.
0
0
0
0
Bicike avatar
Everest,mert megmutatja h mi van a gépedben,adatokat stb,igaz az ultimate csak 30napos de a home az teljes😃
0
0
0
0
niteforce avatar
magyarul Catalyst 11.8 😃
0
0
0
0
HartgeH3 avatar
AMD Radeon Video Card Drivers

8/17/2011

Szedhető..
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jó a ccleaner de a norton utilities ről elég jókat hallok
0
0
0
0
spleenszuru avatar
hali emberek !
az lenne a kérdésem, hoyg tudnátok-e ajánlani valami zsír tisztító programot ?
ami felesleegs fájlokat, registryt pucol. most cccleanert használok, nem tudom jó-e, továbbá megvan az advanced system care, de azt felraktam, újrainditottam a gépet és 10 percig csak töltött mint az állat, és még azt is kérdezném, hogy a cccleanerben a haladó résznél miket lehet kipipálni, hogy ne legyen baj?
0
0
0
0
niteforce avatar
oks, kösz a segítséget, akkor belemerülök a google világába 😃
0
0
0
0
no avatar
Sajnos ilyen programot nem fogtok találni, ami külön tudja nektek választani az ének a gitár és egyéb témákat, kivéve akkor, ha hozzájutnátok egy project fájlhoz, ami hát nem valószínű. Különböző szűrőkkel le lehet kapni a hangszereket, de a minőséget rombolja sajnos (olyan szinten, hogy egy rendes remixhez nem szabad már használni). Ugyanakkor mixekhez meg lehet találni neten a külön énektémákat és patterneket, csak keresgélni kell sokat. A legtöbb remix versenyen kiadják az accapella énektémát, és aköré építed a számot, semmi egyebet nem kapsz. Ezek a kiadott énektémák viszont fellelhetőek, de hogy hol, abban nem tudok segíteni, irány a Google 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
az amit 9500 GT írt az engem is érdekelne, szeretnék egy mixet készíteni 😃
0
0
0
0
Creelien avatar
Sajnos én nem ismerek ilyen progit.😕

Én olyan programot keresek amivel úgy lehet zenét szerkeszteni hogy látszanak a hangsávok (pl.: énekhang, gitárhang, zongora, stb...), és ezeket lehet törölni illetve szerkeszteni. Úgy tudom ilyen módszerrel szedik ki a zenéből az énekes hangját ha, remixet vagy hasonlót akarnak készíteni.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Olyan programot keresek, ami ilyen rendszer ellenőrző feladatot jött létre elvégezni, mégpedig úgy értem, hogy egybe felsorolja egy listán, hogy a gépen levő programok milyen verziójúak és esetleg frissíteni is tud.
0
0
0
0
leifina avatar
Ha már itt tartunk a CCleaner sem utolsó...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
K3nzor: viszont azt is nézd hogy van olyan ami Tungle-val megy de Hamachi val nem.. és fordítva... 😀
0
0
0
0
Hagrid avatar
Windows Doctor most pucolt ki 5gb szart a egy 1-2 hónapos win7-ről.
Szóval ajánlom.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Avast, az például jó! 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
"Tehát ingenyessé kell verázsolnod őket!"

ezt megodlom 😃

amúgy igen azért kell, mert ki akarom írni DVD-re... mert lejátszani letudom(KM PLAYER).

köszi a válaszod! 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez érdekes.. 😆

Miért nem jó az MKV? 😜 Vagy ki akarod írni esetleg? 😃

Itt találtam valamit, de ezek "nem ingyenes" programok. Tehát ingenyessé kell verázsolnod őket!

[LINK]
0
0
0
0
Gerdzso avatar
valaki tudna olyan programot ajánlani ami segítene az .MKV(HD FILM) -t .ISO-vá alakítani tehát ha beteszem daemon tools-ba akkor egyből a film induljon, mint az eredeti DVD filmeknél... erre valami ötlet?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk, ha a youtube-on fent van, akkor leszedem a videó a legjobb minőségben, majd kirippelem a zenét belőle.

Free 3 gp video converter. Ezzel a programmal a hangot ki lehet szedni, akár 320 kbps-es minőségben. Persze a mobil felvételekből nem fog jó minőséget csinálni.
0
0
0
0
niteforce avatar
mp3 skullról szoktam én zenét szedni, ott jó minőségűek vannak.
0
0
0
0
no avatar
Inkább beírod googleba a szám előadóját, címét, és utána írod, h zippy😜
Az sztem jó minőségű zenét szed le!😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Olyanok voltak a zenék, hogy max 2 mb-osak voltak. Ráaádsul a windows fel se ismerte a hosszát rendesen egyik zenének se. egy 3 perces zenére néha 15 percet írt stb. Így meg nehéz beletekerni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát az a 64kbps konkrétan fú hát nem tudom kb zacskózörgés
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
hector maio írta:
Superlompos írta:
akos328 írta:
nekem vmi biztoságos zeneletöltő progi kéne. Limewire fajta, csak nem annyira instabil, és vírusos.
Egy ideig youtube downloaderrel próbálkoztam, de a legfrisebb verzióját leszedtem és 13percig (mértem) a NOD dobálta befele a módosult mittomén milyen férgeket...
tehát azzal most sikerült megszórnom a gépemet.
Előre is kössz.


Jdownloader

Ezzel le tudsz szedni youtube-os videókat. Csak fel kell raknod hozzá a java-t.

Nemcsak youtube-ról tudsz leszedni zenét, hanem nagyon sok videómegosztóról. Na meg féjlmegosztós linkeket is felismeri. 😀



Vagy egyszerűen felmész ide [LINK] és letöltöd a youtube-s link segítségével a zenét és szerintem jó minőségbe is szedi és nekem gyorsabban is szedte mint a DVDVideoSoft youtube download-errel 😃


Azért annyira nem jó minőségben szedi le a zenét. Kb. 64 kbps-eseket.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Nekem szükségem lenne 1 bútor látványtervező programra!
Ha vki tud az szóljon!😜
0
0
0
0
Adam996 avatar
Superlompos írta:
akos328 írta:
nekem vmi biztoságos zeneletöltő progi kéne. Limewire fajta, csak nem annyira instabil, és vírusos.
Egy ideig youtube downloaderrel próbálkoztam, de a legfrisebb verzióját leszedtem és 13percig (mértem) a NOD dobálta befele a módosult mittomén milyen férgeket...
tehát azzal most sikerült megszórnom a gépemet.
Előre is kössz.


Jdownloader

Ezzel le tudsz szedni youtube-os videókat. Csak fel kell raknod hozzá a java-t.

Nemcsak youtube-ról tudsz leszedni zenét, hanem nagyon sok videómegosztóról. Na meg féjlmegosztós linkeket is felismeri. 😀



Vagy egyszerűen felmész ide [LINK] és letöltöd a youtube-s link segítségével a zenét és szerintem jó minőségbe is szedi és nekem gyorsabban is szedte mint a DVDVideoSoft youtube download-errel 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
akos328 írta:
nekem vmi biztoságos zeneletöltő progi kéne. Limewire fajta, csak nem annyira instabil, és vírusos.
Egy ideig youtube downloaderrel próbálkoztam, de a legfrisebb verzióját leszedtem és 13percig (mértem) a NOD dobálta befele a módosult mittomén milyen férgeket...
tehát azzal most sikerült megszórnom a gépemet.
Előre is kössz.


Jdownloader

Ezzel le tudsz szedni youtube-os videókat. Csak fel kell raknod hozzá a java-t.

Nemcsak youtube-ról tudsz leszedni zenét, hanem nagyon sok videómegosztóról. Na meg féjlmegosztós linkeket is felismeri. 😀
0
0
0
0
foxbet avatar
akos328 írta:
nekem vmi biztoságos zeneletöltő progi kéne. Limewire fajta, csak nem annyira instabil, és vírusos.
Egy ideig youtube downloaderrel próbálkoztam, de a legfrisebb verzióját leszedtem és 13percig (mértem) a NOD dobálta befele a módosult mittomén milyen férgeket...
tehát azzal most sikerült megszórnom a gépemet.
Előre is kössz.

torrentről letöltöd az albumot és kész.
0
0
0
0
akos328 avatar
nekem vmi biztoságos zeneletöltő progi kéne. Limewire fajta, csak nem annyira instabil, és vírusos.
Egy ideig youtube downloaderrel próbálkoztam, de a legfrisebb verzióját leszedtem és 13percig (mértem) a NOD dobálta befele a módosult mittomén milyen férgeket...
tehát azzal most sikerült megszórnom a gépemet.
Előre is kössz.
0
0
0
0
Robi1995 avatar
AVG PC TuneUp

én ezt használom a gépem tisztítására és nagyon jó😃 bár ha az avg oldaláról töltöd le csak 1x használható de van neten crackelt verzió is😆
0
0
0
0
no avatar
Advanced System Care(ASC):
tisztitja a gépet törli a kémkedő cookiekat
és töredezetség mentesít tisztitja a regystryt Stb. és sokkal gyorsabban mint a gép alap karbantartói😂 nekem bevált😆
és magyar nyelvű változat is van ingyesen letölthető.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Msi afterburner, Evga Precision, Rivtauner stb.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
msi afterburner ez akár játék alatt is mutatja ha beállítod
0
0
0
0
Krinya15 avatar
sziasztok! Keresek olyan programot ami kijelzi a VGA-m hőmérsékletét 😀 valaki tud ajánlani valami egyszerűt?
0
0
0
0
Demoz avatar
berki_zsolt írta:
Segítsetek! Youtube-ról szeretnék videót letölteni Ajánljatok progit! Sűrgős lenne! 😞
Az lenne a legjobb, ha a program átkonvertálja avi-ba. Save2pc kilőve...

A Video Get-et ajánlom mindenképpen. Nagyon sokáig használtam és nagyon jó!😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van egy olyan, hogy youtube downloader hd. Ebben be lehet állítani, hogy milyen fájlba konvertálja át a letöltés után.
0
0
0
0
niteforce avatar
DVD Video soft free studio van benne ilyen, linket belemasolod, beallitod milyen formatumban mentse, es kesz. ingyenes. keress ra
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Segítsetek! Youtube-ról szeretnék videót letölteni Ajánljatok progit! Sűrgős lenne! 😞
Az lenne a legjobb, ha a program átkonvertálja avi-ba. Save2pc kilőve...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció