Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
hát igen egy full HD tv HDMI kábel-el nagyon szép grafikát tud csinálni én szerintem
0
0
0
0
molfer98 avatar
Superlompos írta:
Minimum alatt azért is van, mert alapvetően a felbontás a ps1-nél és a ps2-nél 640X480 kb. Ezt onnan tudom, hogy emulátorral ezt lehet akár 6-szorosára is növelni, azaz 3840X2880-ra PC-n. 😜 Mondjuk ehhez már nem árt a két videókártya. De a 3-szorost nagyítást kibírja egy erősebb kártya is.

Én játszottam ps3-mon és látszott, hogy ott se nagy a felbontás. 😜

De ez örökké "harc" lesz. mindenki mérlegelni tudja, hogy mi az amire jobban szüksége van, és azt veszi meg.


mondjuk ez a tv-től is függ 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Minimum alatt azért is van, mert alapvetően a felbontás a ps1-nél és a ps2-nél 640X480 kb. Ezt onnan tudom, hogy emulátorral ezt lehet akár 6-szorosára is növelni, azaz 3840X2880-ra PC-n. 😜 Mondjuk ehhez már nem árt a két videókártya. De a 3-szorost nagyítást kibírja egy erősebb kártya is.

Én játszottam ps3-mon és látszott, hogy ott se nagy a felbontás. 😜

De ez örökké "harc" lesz. mindenki mérlegelni tudja, hogy mi az amire jobban szüksége van, és azt veszi meg.
0
0
0
0
no avatar
stalker41: nektek is kell ujjitani a gépeket kb ugyan annyiért... szerintem kb 1 évente ha nem akarsz a régi játékokkal játszani...
és miért kellene eladni a régi konzolom?az ujj se lesz több mint egy gép 😀 úgy mondod mint ha minden 2 évben ujj xbox vagy ps jönne ki....
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hellosztok!
Aki kiváncsi a gyűjteményemre annak egy dolgot tudok tanácsolni katt a linkre!

http://kepfeltoltes.hu/view/111229/IMG_20111229_142111_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
stalker41 avatar
jah nem fog akadni rajta egy játék sem de újat kell venned jó kis árért pár év múlva ha akarsz a legújabb gameken játszani és el is adhatod a régit de akkor ennek a kor játékainak is búcsút intesz vagy nem ? amúgy van visszafelé kompatibilitás a konzolokon h pl ps3-n ps2-s gameket játszhass? csak mert el kéne bírnia.....
amúgy itt beszéltek itt most a az akadásról azt eszembe jutott egy dolog anno mikor régi gépen játszottam a GRAW nagyon tetszett nekem és jó sokoan nyomattam azt akkortájt tettük fel a frapset azt 12 fps-t mért legtöbbször és azt hittem az a normális és az alá nem eshet hát lett új gép aztat ment az 80fps-el is sokkal más volt az egész dinamikája akkor jöttem rá mi is az akadás és ma már azt is kitapasztaltam (legalább is azt gondolom) hogy minden játéknál más fps számnál lehet érezni a az akadást valamelyiknél 24 még játszható valamelyiknél 28 játszható de az bizti ha 30 alatt van azt már legtöbb gamenál lehet érezni igaz valszeg nem is zavar de egy picit érződik én mindig úgy állítom be a gamet h átlag 30fps meglegyen
csak azé mondom h lehet hogy egy 26fps-el futó konzolos crysis2 (ami lemehet akár 22-ig is) után a 30-40 fps körül ingadozó pc-shez odaülni azt játszani vele biztos másabb érzés lenne....
ajánlanám konzolosoknak, várom a tapasztalatokat
0
0
0
0
no avatar
és mivan ha minimumon megy? én akkoris fogok játszani minden játékot rajta mert nemfog akadni de gondolom bf3 már nem sok embernek ment az oldalról...de ha nem maxon akkor semmin sem akarrtok már játszani?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Biztos, hogy a minimum könyérkén van.

Márcsak azért is mondom, mert emulátorral lehet tuningolni a grafikát a konzolos játékoknak, és pc-n szebbek, mint konzolon.

Tehát egy ps1-es ill egy ps2-es játéknak feljebb tudom vinni a grafikáját pc-n. 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
molfer98 írta:
hnemaria írta:
chilly98 írta:
Superlompos írta:
A kemrának semmi köze nincs az fps-hez, hiszen a mérő a tv-n van. De ezt mindenki tudja, hogy vannak fps kilengések a konzolnál is, csak ezt nem bírod elviselni. 😜

Ezt úgy mondom, hogy volt ps1-em és van ps2-őm, tehát nem vagyok teljesen elfogult a PC-vel, de be kell látni az igazságot.


Tőlem mindenki azt hisz amit akar, attól nálam ugyanúgy nem akad a 360 on semmi.


konzolon soha semilyen játék nem fog akadni, mivel direkt úgy van beállítva a grafika, hogy az elbírja. Pl lehet hogy a Battlefield 3 nem akad konzolon, de a grafika a PC-s grafika minimumja alatt van, mert azt bírja el a konzol. Gépet meg sokkal érdemesebb venni, amennyi pénzbe pl egy Xbox 720 fog kerülni, annyi pénzből veszek inkább egy gépet, mivel sokkal több lehetőségem van pl a Windows használatával, mint pl a Microsoft Xbox op.rendszerével.


Hát azért nem a minimum alatt van.


de azalatt van 😀 unokatesómnak van 360-a szal igen... az alatt van... textúra pack nélkül meg még durvábban...
0
0
0
0
molfer98 avatar
hnemaria írta:
chilly98 írta:
Superlompos írta:
A kemrának semmi köze nincs az fps-hez, hiszen a mérő a tv-n van. De ezt mindenki tudja, hogy vannak fps kilengések a konzolnál is, csak ezt nem bírod elviselni. 😜

Ezt úgy mondom, hogy volt ps1-em és van ps2-őm, tehát nem vagyok teljesen elfogult a PC-vel, de be kell látni az igazságot.


Tőlem mindenki azt hisz amit akar, attól nálam ugyanúgy nem akad a 360 on semmi.


konzolon soha semilyen játék nem fog akadni, mivel direkt úgy van beállítva a grafika, hogy az elbírja. Pl lehet hogy a Battlefield 3 nem akad konzolon, de a grafika a PC-s grafika minimumja alatt van, mert azt bírja el a konzol. Gépet meg sokkal érdemesebb venni, amennyi pénzbe pl egy Xbox 720 fog kerülni, annyi pénzből veszek inkább egy gépet, mivel sokkal több lehetőségem van pl a Windows használatával, mint pl a Microsoft Xbox op.rendszerével.


Hát azért nem a minimum alatt van.
0
0
0
0
hnemaria avatar
chilly98 írta:
Superlompos írta:
A kemrának semmi köze nincs az fps-hez, hiszen a mérő a tv-n van. De ezt mindenki tudja, hogy vannak fps kilengések a konzolnál is, csak ezt nem bírod elviselni. 😜

Ezt úgy mondom, hogy volt ps1-em és van ps2-őm, tehát nem vagyok teljesen elfogult a PC-vel, de be kell látni az igazságot.


Tőlem mindenki azt hisz amit akar, attól nálam ugyanúgy nem akad a 360 on semmi.


konzolon soha semilyen játék nem fog akadni, mivel direkt úgy van beállítva a grafika, hogy az elbírja. Pl lehet hogy a Battlefield 3 nem akad konzolon, de a grafika a PC-s grafika minimumja alatt van, mert azt bírja el a konzol. Gépet meg sokkal érdemesebb venni, amennyi pénzbe pl egy Xbox 720 fog kerülni, annyi pénzből veszek inkább egy gépet, mivel sokkal több lehetőségem van pl a Windows használatával, mint pl a Microsoft Xbox op.rendszerével.
0
0
0
0
stalker41 avatar
fps kilengés nem egyenlő akadással .....
pc hosszútávon jobban megéri... használtan is könnyebb eladni valljuk be 4 év múlva nem nagyon fog érni valamit egy xbox360 márha valakinek kell majd olyan
pc-re olcsóbbak a gamek és warezt is sokkal kevesebb költséggel és kockázattal meg lehet oldani. szerelésről meg csak annyi h pc-t 98% én megcsinálom magamnak míg az konzolt szerelni azé macerásabb így legtöbbször szerelőhöz kell vinni ami megint költség...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A kemrának semmi köze nincs az fps-hez, hiszen a mérő a tv-n van. De ezt mindenki tudja, hogy vannak fps kilengések a konzolnál is, csak ezt nem bírod elviselni. 😜

Ezt úgy mondom, hogy volt ps1-em és van ps2-őm, tehát nem vagyok teljesen elfogult a PC-vel, de be kell látni az igazságot.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Felvevő miatt nehezen... KAMERA
0
0
0
0
niteforce avatar
amúgy tényleg rondább a grafika mint PC-n.
play it-en minden xboxon van, BF3-nál pl elég ronda a grafika (azt toltam többet)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nyílván nem folyamatosan akad. De ugyanúgy van olyan, hogy leesik az fps, mint a PC-nél.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Karcos dolog sztem hülyeség. Nekem ami kicsit jobban karcos, már el sem indítja Xbox.....
Az meg, hogy akad a Crysis 2 xboxon, még 1 hülyeség szerintem, mert vagy 4 haver is azon tolja, és normálisan megy nekik....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De nagy a szád... 😜

Voltak tesztvideók pont a konzoloknál a Crysis 2-ről. Ott sincs fix fps. Még azt a 30-at se képes tartani.

Tehát a karcos lemezes mesével hagyjál fel! 😜 1:57 Xbox 360.... 14 FPS. Akkor ez nem szaggatás?

Nyílván mondjuk nem érdemes összehasonlítani a konzolokat a mai PC-kkel, de akkor se kell a felhőkig emelni őket.

0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Davezorrr írta:
istenem nem unjátok még ezt a konzol vs pc-t ???? emberek 4-5éves konzolokat hasonlítotok össze egy mai csúcskategóriás pc-vel.....vicc.
Kb. olyan mintha a trabantot hasonlítanád a ferrarihoz.


De itt az ár is a lényeg nem csak az hogy milyen technika , most sem olcsó és azért kell hozzá valami TV is ami pár tízezerrel drágább mint a monitor.
Meg ahhoz is hozzá kell mérni melyik mit tud , és mennyi ideig , amiben az xbox 360 , és ps3 elég tartós szerintem.
0
0
0
0
TomiMan avatar
[quote][b]TomiMan írta:[/b]
[quote][b]chilly98 írta:[/b]
pc n meg a gta 4 szakad mindenkinek, én személy szerint nem szándékozom a megveni a crysis 2 öt konzolra me sztem f*s szal naon nem érdekel h szakad e vagy sem. és ti sem olvassátok el az én hozzászólásomat me odairtam h nekem nem a grafika a lényeg szal ne gyertek nekem má megint azal h a pc n jobb me lesz*rom. am nekem egyik game sem laggolt eddig, kivéve ha már naon karcos volt a lemez.

[quote][b]Kmisi99 írta:[/b]
[quote][b]chilly98 írta:[/b]
[quote][b]nemkrisz11 írta:[/b]
Érdemes megnézni azt a linket azoknak, akik azt hiszik, hogy a konzolok ,,fullon" visznek mindent...

A drága God of War 3 is csak 1280x720-ban fut (bár azért elismerem, tényleg jól fest)[/quote]

Hát te kajak hülye vagy.... A drága pc s gamek is csak 1280x720 ban futnak te farok, vagy ezt edig nem veted észre? és hogy érted h a konzolok fullon visznek mindent? igen azok fullon visznek mindent, mert azokat a gamekat a konzol konfigjára irják meg szal csak akor akadhat ha szar a konzol, vagy a lemez karcos. am milyen linket? nemis linkeltél be semmit.[/quote]
Csak gratulálni tudok az olyan szerencsétlennek mint te. Csak azért mert valaki kulturált véleménye nem tetszik lehülyézed le farok ozod. És ráadásul igaza is van. Van pár játék ami csak 1280x720 on megy konzolon hiába van full hd ra kötve és sokkal szebbek az új pcs játékok a bf3 is csak lowon megy konzolokon a crysis 2 is butított grafikával fut. Szóval GRATULÁLOK a hozzáállásodhoz.[/quote]

jolvan bocs csak már f*szom kivan h mindenki a konzolokat szidja. és ha rosszabbak akor mivan? me azt tom h a grafika az rosszabb, de az irányítás meg a képernyö az nem.[/quote]


Hát bőven van IQ... [quote]A drága pc s gamek is csak 1280x720 ban futnak te farok[/quote]
.Ezt te sem gondoltad komolyan? a PC-n futatthatod akár 2560*1600-as felbontáson is de ne zavarjon. Az EyeFinityről nem is beszélve(akár 6 monitoron egyszerre)

Am a BF3 is csak 1280*704(!) nem 720-as felbontáson megy, és ez a hardware lesz még 2 évig a konzolokban
0
0
0
0
aaron_ avatar
Metalmate írta:
Én csak annyit mondok hogy tekerjetek 7:08-hoz 😉


Nem mindig van tisztában a tényekkel...
0
0
0
0
Davezorrr avatar
istenem nem unjátok még ezt a konzol vs pc-t ???? emberek 4-5éves konzolokat hasonlítotok össze egy mai csúcskategóriás pc-vel.....vicc.
Kb. olyan mintha a trabantot hasonlítanád a ferrarihoz.
0
0
0
0
stalker41 avatar
szerintem azé látják szebbnek néhányat mert távolabbról nézik a tv-t kicsit se tűnik fel nekik...
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
chilly98 írta:
nemkrisz11 írta:
Érdemes megnézni azt a linket azoknak, akik azt hiszik, hogy a konzolok ,,fullon" visznek mindent...

A drága God of War 3 is csak 1280x720-ban fut (bár azért elismerem, tényleg jól fest)


Hát te kajak hülye vagy.... A drága pc s gamek is csak 1280x720 ban futnak te farok, vagy ezt edig nem veted észre? és hogy érted h a konzolok fullon visznek mindent? igen azok fullon visznek mindent, mert azokat a gamekat a konzol konfigjára irják meg szal csak akor akadhat ha szar a konzol, vagy a lemez karcos. am milyen linket? nemis linkeltél be semmit.


Már bocsánat, de te tudod rosszul. Attól, hogy egy konzolt 1080-s TV-re kötsz, nem lesz a felbontás is 1080p. A PC-s játékoknál viszont be tudod állítani a felbontást, így tudsz játszani 1080p-ben, ha bírja a géped. Örülnék, ha előbb gondolkodnál, és utána szidnál másokat. Arról a linkről beszélek, amit utahl2 rakott be.

A jelenlegi konzolgenerációra butítani kell az új multiplatformos játékokat, hogy meglegyen a stabil FPS szám, ami sok helyen így is csak 30.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Konzolod nem szebbek a játékok. Amúgy meg konzolon is belaggolhat a játék, de nem hardveres hiba, vagy karcos CD miatt. A Crysis 2 pl. pont, hogy laggolt. A fix 30 se volt meg. A BF3 is elvileg fix 30-on kéne mennie, ráadásul a pc-s low grafikának felel meg.

Azért írtam le, mert mindenki azt hiszi, hogy akadás nélkül mennek a konzolos játékok, de ez tévhit.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
chilly98 írta:
nemkrisz11 írta:
Érdemes megnézni azt a linket azoknak, akik azt hiszik, hogy a konzolok ,,fullon" visznek mindent...

A drága God of War 3 is csak 1280x720-ban fut (bár azért elismerem, tényleg jól fest)


Hát te kajak hülye vagy.... A drága pc s gamek is csak 1280x720 ban futnak te farok, vagy ezt edig nem veted észre? és hogy érted h a konzolok fullon visznek mindent? igen azok fullon visznek mindent, mert azokat a gamekat a konzol konfigjára irják meg szal csak akor akadhat ha szar a konzol, vagy a lemez karcos. am milyen linket? nemis linkeltél be semmit.

Csak gratulálni tudok az olyan szerencsétlennek mint te. Csak azért mert valaki kulturált véleménye nem tetszik lehülyézed le farok ozod. És ráadásul igaza is van. Van pár játék ami csak 1280x720 on megy konzolon hiába van full hd ra kötve és sokkal szebbek az új pcs játékok a bf3 is csak lowon megy konzolokon a crysis 2 is butított grafikával fut. Szóval GRATULÁLOK a hozzáállásodhoz.
0
0
0
0
sachme avatar
de akk is gondolkodjatok h konzolra csinálják a játékokat és xar vgajuk van a konzoloknak s a ramm is kevés... gondolj bele h ha arra a kis xar vgara csinálják direkt a gémet és beállítjá fullra,akkis azzal a xar vgaval megy a játék....
0
0
0
0
stalker41 avatar
fenét visznek azok fullon mindent még a crysis2-ről is írták h max graffon szebb mint konzolon és írtad h nem fognak lejárni a jelenlegi konzolok 2-3 év múlva se és akkor? akkor már még jobb lesz a grafikája a pc-nak de ps3 nem fogja tudni hozni azt a szintet...
0
0
0
0
Csatesz avatar
Talmacsi írta:
hallotok lenne egy kérdésem szerintetek az xbox 360-hoz vegyek egy ilyen tv-t http://www.argep.hu/product_1502049.html
vagy inkább gépet vegyek ?




Jobban jársz egy xboxal! 😜 ... a Tv-t meg belátásod szerint vedd meg! Jó készülék! 😀
0
0
0
0
DeXHerO avatar
hallotok lenne egy kérdésem szerintetek az xbox 360-hoz vegyek egy ilyen tv-t http://www.argep.hu/product_1502049.html
vagy inkább gépet vegyek ?
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Nem érdekesek, csak csodabogarak....akkora karakterek, hogy rajzolni nem lehet ilyet.
Igazából, hát ilyen anya kedvencei, aztán megy minden nekik....
Akit előbb írtam, van PS1-2 neki, ott a gép, gokart, qad, fél konditerem, és nem tudja magát lekötni -.-"
Tavaly vagy tavaly előtt vettem telómat....elkapta az irigység őket, mentek anyáékhoz, hogy nekik telefon kell, nem akármilyen GPS-es....mondom hülye gyerek, nem találsz el az iskolába vagy mi a f***nak neked?-nem tudom ,csak kell..
Egyik 80-ért kapott telót, másik 95-ért, a harmadik 55-ért...
Lehet irigynek tűnök....jó lenne nekem is annyi cash, vennék kocsit, aztán máris könnyebb lenne az életem...
0
0
0
0
susguy avatar
Érdekes barátaid vannak.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Jó, most tisztelet a kivételnek, nem mondtam, hogy mindenkinek, de elég sokaknak anyáék perkálják.....
Nem egy haverom van, csak köhög otthon hogy ez vagy az kéne, apa nyargal másnap, vagy még a héten beszerezni....
Kellett gép neki....rá se fiam 250-ért megvették, +60-ért monitort+30-ért nyomtatót, karácsonyra 40-ért 5.1-et, de ezt ne nézzük, mert kapta, nem kérte... fél év múlva megolvadt a videokártya neki....újabb fél év múlva a ramok sültek meg, meg még rák tudja mit alkotott....
Kellett gokart neki...ráse fiam, utaztak érte 240km-t, mert miért ne, 2 hét múlva meg apja majdnem átment a gyereken, mert tette az arcát.....kellett neki quad, apa vett az egész családnak több mint fél misiért, egyiket másnap ismerősük megborította, haver az övét, meg rá egy évre majdnem kinyírta....
0
0
0
0
susguy avatar
Bl0ck:
Én még 14-15 éves koromban dolgoztam végig kb. az egész nyaramat ezért a gépért. A játékokat nagy részt saját pénzből veszem, kivéve amit ünnepekkor kapok vagy ilyesmi.
Na, eddig már ketten vagyunk 😀
0
0
0
0
no avatar
hát nem tudom ... sztem sokunknak nem anyu és apa fizeti a játékokat ... mert nem tudom nektek hogy van .... de én csak saját megtakarított pénzből tudok játékot venni mert hiába kérnék a szüleimtől nem adnának mert ez így helyes ... van ps3-am akk én is vegyem rá a gameket ... 😜 ... de lehet xlimo hogy neked így megy otthon :/ vagy ha neked nem is akk a haverjaidnak 😞
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Az még hagyján én ismertem egy gyereket akinek a tesójának 6 évesen volt gépe és nem 1-2-3 órákat gépezett hanem annak a dupláját legalább...
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Nem értem mi a baj azzal, hogy 2* idézőjel van használva egy elég hosszú hsz-ben, de majd legközelebb tagolom a hsz-t több részre.... vannak benne gyökérségek, fáradt voltam enyhén....
És akkor, csak nehogy örüljetek:
"Na igen így már minden világos akinek apa-anya ad pénz gépre..."

Mondjál már olyan 10-17 év közötti ifjú titánt akinek nem apa vagy agyja a cash-t ilyen dolgokra....10-ből 8 minimum ilyen....
Könnyen verik magukat a több 100k-s gépekkel......
Nekem is lehetne, csak próbálok leszakadni anyámékról, nekem meg nincs annyi feles lóvém, hogy egy autóra való pénzt gépbe verjek...
De azt leszámítva, hogy anyja vagy apa adja, vagy hogy saját...akkor is keret kérdése csak...
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
De szerintem manapság nagyon sok családban van TV.
Plusz azt nem hiszem el hogy valakinek nem telik 10 ezer forintra😀

Mivel egy xbox 1 annyi , és én ha veszek konzolt csak a kicsike jöhet nálam szóba😉
0
0
0
0
ximo avatar
Hihetetlen, már magának a topiknak a létezése is nevetséges😀 Nem hiszem el, hogy valaki ide írogat, és megsértődik, mikor a másik azt írja a "Hé nem is igaz amit mondtál, mer igenis a konzol jobb"
Egy jellemző mondat: Egész pénz kérdése amúgy....kinek mennyit ad apa-anya...
Na igen így már minden világos akinek apa-anya ad pénz gépre...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen azt félrenéztem! 😜
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Bl0ck írta:
Az az igazság, hogy akinek nincs konzolja, az nem is ismeri, ezáltal csak negatívumokat tud róla mondani. Akinek van, s netán nem túl jó a gépe, az meg csak pozitívumot mond róla....ez egy berögződött dolog, felesleges kibújni alóla...mindenki azt védi amije van.
Fentebb írták, hogy a PS3 lejátssza a filmeket...xbox is ugyan úgy le tud játszani minden féle filmet tudtommal, nem láttam még ps3-mat, de nem lehet olyan túl kicsi az sem...
Azért kérdeztem, hogy egy Ps tulaj-e....
Xboxxal is lehet böngészni, tolja a zenéket, filmeket, gameket is elég jól viszi....70 egy PS 3, durván 50 egy Slim xbox.....
"Egyrészt ott a blu-ray, ami adja az 50 giga tárhelyet a gémeknek"
Mert olcsó a blu-ray is igen, meg az az 50 giga kemény 5 játéknak ad helyet...tényleg előrébb vagy vele...

Gta4vevo:
"PC sokkal több dolgot lehet vele csinálni nem csak játszani,filmet nézni,netezni...

Ja és ha jól tudom a csippelt konzolt multin kitiltják ami gáz mert eredetiben jó drágák..."

1.: Amit első mondatban írtál mind tudja egy konzol is...
2.: Igen, "okosított" gépeket tiltják liveról, így ki van lőve a multi....
Egy aránylag jó gép 200k, egy jó konzol max 60....140k-ból alap esetben 13-15 játék megvehető(épp eszű embernek egy évi játszásra is sok, kockáknak meg......), de ha van az embernek kis sütni valója, nem boltban veszi, hanem neten féláron vagy még olcsóbban lehet eredeti játékot venni...vagy csak simán 1 jó ismerős kell....azt meg bárki talál, csak hát akarni kell...

Lényeg: Én gamere jelenleg xboxot használom, ha újabb lenne filmet is azon nézném, mert hát 32" szebb mint egy 17" CRT......
Gépen meg megy a többi...
Egész pénz kérdése amúgy....kinek mennyit ad apa-anya...
Jó pénzből össze lehet rakni olyan konzolt+kiegészítőket, hogy lecsárázod magad.....ugyan így gépet is meg lehet csinálni.....nálam játékra akkor is konzol lesz a jobb, akkor is ha bejön a tervem, és el kell adjam...




Jaaaj hát épp ezt mondtam ...-.-"
Hogy a PC NEM CSAK EZEKET TUDJA.
Az első mondatomban épp azt írtam le amit közösen mind a konzol mind a PC tudja.
Értelmezze már valaki jól a mondatom😃

Ja még annyit hozzátennék én szeretem a konzolokat félreértés ne essék hogy így ajnározom a PC-t.
Nekem nem x360am volt hanem xbox1-em és a játékélmény a 2006ig kiadott játékokkal is megvolt 10/9😀.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gran turismo, Killzone, Crash széria, Tekken széria stb. Vagy akkor szerinted ezek is hulladékok?
0
0
0
0
no avatar
ndaver69 írta:
egyszerű és nagyszerű a PC a legjobb
és egy játék csak attól lesz igazán szar ha nem adják ki PC-re😜



most nem azért ember ... de te miket irkodsz ... én is alátámasztom a PC sokkalta sokoldalúbb ... de azért az az állítás hogy amit nem adnak ki PC-re az szar :/

ez úgy hülyeség mint ahogy van .... nem akarok előhozakodni mint sok mindenki más de Infamous 2 része vagy Uncharted mind a 3 része nincs kiadva PC-re mégis versenyezni tudna a PC-s gamekkel mert megkockáztatom hogy jobbak mint sok csak mai PC-s game :/ ... de ide sorolnám a Little Big Planet 1 és 2 -őt 😃 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Szerintem azért a játékon is múlik valami.
Mielőtt Bl0ck megint meg próbálna még egyszer világ rekordot dönteni abban, hogy egy hozzászóláson belül több "."-ot használ mint betűt (bár magával a hozzászólással nagyjából egyet értek), most szólok, hogy már játszottam eleget ahhoz konzolon hogy "jogom legyen" véleményt nyilvánítani erről a témáról.
FPS csak PC-n igazán élvezetes, de ettől függetlenül vannak olyanok amik konzolon is jók (ha nem baj nem hozok föl példát). RPG-t bár konzolra ajánlják nagyon, én PC-n is elboldogulok vele, de tény, hogy konzolon teljesen más, esetleg jobb játékélményt adhat az egész. És ez így változik játékonként/játék stílusonként.
Ízlések és pofonok, nekem a PC-k világa sokkal jobban bejön (bár van egy N64-em amit mai napig előveszek, és nyomom a Super Mario 64-et ezerrel 😆😉, nekem valahogy több lehetőséget/élményt nyújt az egész.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Az az igazság, hogy akinek nincs konzolja, az nem is ismeri, ezáltal csak negatívumokat tud róla mondani. Akinek van, s netán nem túl jó a gépe, az meg csak pozitívumot mond róla....ez egy berögződött dolog, felesleges kibújni alóla...mindenki azt védi amije van.
Fentebb írták, hogy a PS3 lejátssza a filmeket...xbox is ugyan úgy le tud játszani minden féle filmet tudtommal, nem láttam még ps3-mat, de nem lehet olyan túl kicsi az sem...
Azért kérdeztem, hogy egy Ps tulaj-e....
Xboxxal is lehet böngészni, tolja a zenéket, filmeket, gameket is elég jól viszi....70 egy PS 3, durván 50 egy Slim xbox.....
"Egyrészt ott a blu-ray, ami adja az 50 giga tárhelyet a gémeknek"
Mert olcsó a blu-ray is igen, meg az az 50 giga kemény 5 játéknak ad helyet...tényleg előrébb vagy vele...

Gta4vevo:
"PC sokkal több dolgot lehet vele csinálni nem csak játszani,filmet nézni,netezni...

Ja és ha jól tudom a csippelt konzolt multin kitiltják ami gáz mert eredetiben jó drágák..."

1.: Amit első mondatban írtál mind tudja egy konzol is...
2.: Igen, "okosított" gépeket tiltják liveról, így ki van lőve a multi....
Egy aránylag jó gép 200k, egy jó konzol max 60....140k-ból alap esetben 13-15 játék megvehető(épp eszű embernek egy évi játszásra is sok, kockáknak meg......), de ha van az embernek kis sütni valója, nem boltban veszi, hanem neten féláron vagy még olcsóbban lehet eredeti játékot venni...vagy csak simán 1 jó ismerős kell....azt meg bárki talál, csak hát akarni kell...

Lényeg: Én gamere jelenleg xboxot használom, ha újabb lenne filmet is azon nézném, mert hát 32" szebb mint egy 17" CRT......
Gépen meg megy a többi...
Egész pénz kérdése amúgy....kinek mennyit ad apa-anya...
Jó pénzből össze lehet rakni olyan konzolt+kiegészítőket, hogy lecsárázod magad.....ugyan így gépet is meg lehet csinálni.....nálam játékra akkor is konzol lesz a jobb, akkor is ha bejön a tervem, és el kell adjam...
0
0
0
0
ndaver69 avatar
egyszerű és nagyszerű a PC a legjobb
és egy játék csak attól lesz igazán szar ha nem adják ki PC-re😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Konzolon is tudsz filmet nézni. 😀
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
PC sokkal több dolgot lehet vele csinálni nem csak játszani,filmet nézni,netezni...

Ja és ha jól tudom a csippelt konzolt multin kitiltják ami gáz mert eredetiben jó drágák...
0
0
0
0
Bl0ck avatar
kisteker írta:
Szerintem most leginkább a PS3 éri/érné meg, ha valaki akarna vmit venni. Egyrészt ott a blu-ray, ami adja az 50 giga tárhelyet a gémeknek, másrészt egy kicsit szorgalamasabb programozással ebben a pénzéhes világban ki lehetne hozni pc szintű grafikát a ps3-ból (lásd uncharted 3). A mai multiplatform játékok maximum 50%-át használják a Cell erőforrásainak, lásd például battlefield 3. Az uncharted 3 viszont a processzor számítási teljesítményét teljes mértékben kiaknázza (97%). Emellett ott van a kisebb méret/fogyasztás/hang/súly, ha ez még érdekel valamit a Storm Enforcerek világában 😃 JA és az ár. Jó helyen már 60-ért hozzádvágják, 576KB webshopban 70k (boltjaikban is). EMellett a ps3 nem csak gémeni jó, hanem full HD filmeket lehet vele lejátszani, többé-kevésbé böngészésre is használható, és és ugyanúgy lehet rajta zenéket lejátszani, mint PC-n. Igaz, hogy a mai pécék már lényegesen fejlettebbek mint a ps3, de egyrészt jó programozással a konzol még tarthatja magát jópár évig (mondjuk ott van a RAM hiány), másrészt pedig egy olyan PC, ami sokkal szebb grafikát képes kipréselni magából mint a ps3 sok-sok éven át, az olyan 160-170 ezer forint...



Csak nem egy PS3(vagy csak Ps) tulajdonos vagy?
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én csak egyet irigylek a konzoloktól: Madden NFL. 😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció