Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ors11 avatar
én azt mondom aki csak csak csak játszani akar és nincs sok pénze új gépre....vegyen Xbox-ot és a régi gépén,vagy amilyen van arról letölti a játékot Xbox-ra...
0
0
0
0
no avatar
üdv xbox360 lejátsza a dvd filmeket?😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Rengeteg előnye van a konzoloknak, de minden csupán csak nézőpont kérdése! Aki rengeteget játszik annak biztosan mindent megér, és mindennél jobb! De pl. egy ilyen embernek mint én aki elég keveset játszik, ha vennék egy konzolt az olyan lenne, mintha vennék egy kocsit és csak arra használnám, hogy beleüljek zenét hallgatni! Én biztosan nem cserélném le a PC-t egy konzolra, és PC mellé sem vennék konzolt! Nem az én világom! Az nekem túlságosan kompakt, és komolytalan!
0
0
0
0
simon7109 avatar
Gorkilis írta:
a konzol előnye annyi ,hogy a játékoknak nincs "gépigénye" tehát nem kell cserélgetni az alkatrészeket 😃


meg olcsóbb,nem kell telepíteni,kevesebb áramot fogyaszt és szinte majdnem mindent meg tudsz rajta csinálni amit gépen(persze csak nagyvonalakban,természetesen nem mindent de ha veszel a konzol mellé egy gyengébb PC-t akkor tokéletesen kiegyenlítik egymást mert amit nem tudsz megcsinálni konzolon ahhoz elég egy gyenge és olcsó laptop is) és ezek mellett ugyan olyan a grafika mint PC-n(kivéve a Crysis 2 azt egy kicsit elcseszték konzolra...)
0
0
0
0
Gorkilis avatar
a konzol előnye annyi ,hogy a játékoknak nincs "gépigénye" tehát nem kell cserélgetni az alkatrészeket 😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
én a pc re szavazok 😀 de konzol is jó
0
0
0
0
gacso avatar
OK köszönöm a válaszokat😃
0
0
0
0
hnemaria avatar
főleg h egy delta 300 as tápegység az nem jó semmire, ezt a gépet főleg nem vinné el 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
gacso írta:
Szerintetek mit vegyek?

processzor

Intel Dual Core E6700 3.2GHz, 2 mag, 2MB c.

alaplap Gigabyte G41MT-S2 DDR3
memória Kingmax 4GB DDR3 1333MHz
winchester 500GB Seagate Barracuda 7200.12
grafika ATi Radeon HD 5670 1GB DDR3, DirectX 11
ház ASUS Vento ház
tápegység Delta DPS-300
optikai meghajtó Samsung SH-S223 DVD-író
egy ilyen gépet vagy egy PS3-at???
Válaszokat előre is köszönöm.


PS3
0
0
0
0
gacso avatar
Szerintetek mit vegyek?

processzor

Intel Dual Core E6700 3.2GHz, 2 mag, 2MB c.

alaplap Gigabyte G41MT-S2 DDR3
memória Kingmax 4GB DDR3 1333MHz
winchester 500GB Seagate Barracuda 7200.12
grafika ATi Radeon HD 5670 1GB DDR3, DirectX 11
ház ASUS Vento ház
tápegység Delta DPS-300
optikai meghajtó Samsung SH-S223 DVD-író
egy ilyen gépet vagy egy PS3-at???
Válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Rex007 avatar
Tesla GoD írta:
Rex007 írta:
Nem értem akinek tönkre megy a konzolja az jó hülye volt hogy rosszat vett meg .Az sem igaz hogy a pc grafója jobb mint a konzoloké!!!Mondj nekem egy olyan gépet 70 ezer alatt ami leveri a fullhd grafót konzolon.
viszont konzolon az a grafika van, ha van rá 800 ezer forintod, akkor se lesz szebb, amúgy honnan tudná valaki előre, hogy a konzol amit megvesz, az el fog romlani?

Mert ha már úgy veszi hogy nincsen rá gari vagy túlzottan olcsó a többihez képest az már egy kicsit furcsa vagy használtan vette a gépet.Egyik haveromnak van egy XBOX360 prémiumja és neki 4 éve megy a gép szervíz nélkül.Nekem meg van a gép mellett egy Xbox360 elite-m és az is hiba nélkül fut!!!!!!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Rex007 írta:
Nem értem akinek tönkre megy a konzolja az jó hülye volt hogy rosszat vett meg .Az sem igaz hogy a pc grafója jobb mint a konzoloké!!!Mondj nekem egy olyan gépet 70 ezer alatt ami leveri a fullhd grafót konzolon.
viszont konzolon az a grafika van, ha van rá 800 ezer forintod, akkor se lesz szebb, amúgy honnan tudná valaki előre, hogy a konzol amit megvesz, az el fog romlani?
0
0
0
0
Rex007 avatar
samy85 írta:
valaki nem tudja hogy lessz-e Gow 3 pc-re is?? jo volna mert nm akarok külön egy box-ot is!!!😀

Lehet hogy lesz az Alan Wake-val is az volt hogy csak Box-ra lesz és lett pc-re is.!!!!!
0
0
0
0
Rex007 avatar
Nem értem akinek tönkre megy a konzolja az jó hülye volt hogy rosszat vett meg .Az sem igaz hogy a pc grafója jobb mint a konzoloké!!!Mondj nekem egy olyan gépet 70 ezer alatt ami leveri a fullhd grafót konzolon.
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
a legjobb grafikája a pc-nek utánna mikor melyik játék pl: a farcry pc-n a legjobb aztán ps aztán x
AZ AC meg X PC PS
GRID az PC X PS3

szvsz 😊
0
0
0
0
no avatar
A Falconos boxok könnyen feladták, de az új Jasper alaplapos elpusztíthatatlan😆 bár haverom 3 éve flashelte a Falconosát és semmi baj nincs vele... nekem az a fura hogy mióta elkezdtem az xbox-on FPS-eket tólni (halo, COD, BC2) gépen nem tudok játszani velük😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Downloader írta:
Egyetértek veled. De kicsit túloztál, én 140k-ért veszem most a gépem, és elvileg minden játék fut rajta high-on. Viszont az hogy a PC-n jobb a grafika mint konzolon, abban egyetértek.
Meg hát, a konzolok egy idő után tönkremennek, gépet pedig akkor fejleszted, amikor csak akarod, és így tudod biztosítani hogy az egyre újabb, és újabb játékok is fussanak. Konzolon erre nem nagyon van lehetőség...


Tőnkre mennek a konzolok?????
Azta mindenségit nem is tudtam 😲OO ez nekem új , megmondod nekem hogy akkor a ps1em miért nem ment tőnkre???? semmi baja nincsen és ez vonatkozik a ps2 pspmre is meg a ps3omra is...

Grafikában se értek egyett veled de nagyon nem ...
Megnézném mekkora Gépigénye lenne egy Uncharted-nek vagy egy GT5-nek vagy egy Heavy Rain-nek még sorolhatnám az ex. gameket...
nincsen semmi extra halálozási hajlam a konzolokban, bár pár kezdő szériánál, pl az első x360-aknál előfordult a durva halandóság, de amúgy teljesen random, sorozat függetlenül romlanak el
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Downloader írta:
Egyetértek veled. De kicsit túloztál, én 140k-ért veszem most a gépem, és elvileg minden játék fut rajta high-on. Viszont az hogy a PC-n jobb a grafika mint konzolon, abban egyetértek.
Meg hát, a konzolok egy idő után tönkremennek, gépet pedig akkor fejleszted, amikor csak akarod, és így tudod biztosítani hogy az egyre újabb, és újabb játékok is fussanak. Konzolon erre nem nagyon van lehetőség...


Tőnkre mennek a konzolok?????
Azta mindenségit nem is tudtam 😲OO ez nekem új , megmondod nekem hogy akkor a ps1em miért nem ment tőnkre???? semmi baja nincsen és ez vonatkozik a ps2 pspmre is meg a ps3omra is...

Grafikában se értek egyett veled de nagyon nem ...
Megnézném mekkora Gépigénye lenne egy Uncharted-nek vagy egy GT5-nek vagy egy Heavy Rain-nek még sorolhatnám az ex. gameket...
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Egyetértek veled. De kicsit túloztál, én 140k-ért veszem most a gépem, és elvileg minden játék fut rajta high-on. Viszont az hogy a PC-n jobb a grafika mint konzolon, abban egyetértek.
Meg hát, a konzolok egy idő után tönkremennek, gépet pedig akkor fejleszted, amikor csak akarod, és így tudod biztosítani hogy az egyre újabb, és újabb játékok is fussanak. Konzolon erre nem nagyon van lehetőség...
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Minden RTS és minden Heroes of Might and Magic PC exkluziv
Meg vannak más játékok is ami pc exkluziv de nálam játékra mindig a konzol a nyerő mert a játékoknál ennél jobb graf sztem fleesleges és a játékok is jók és nem kell mindig fejlesztgetni 150-200eFT ér és akkor reménykedhetek h elindul amikor konzolon meg biztos h elindul és olcsóbb is (a játékok ára az más kérdés)
0
0
0
0
Screamer avatar
thug85 írta:
Ez fordítva is igaz!


téleg? mondj 2008-2011 környéki pc eszkluziv gameket 😆 márha elötted lévö HSZ-hez irtad a választ
0
0
0
0
no avatar
https://i.imgur.com/wDxam.jpg
sztem ez mindent elmond😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
igaz, de én akkor is pc párti vagyok!
egyszer haverom odaadta a boxát amíg ők nyaralni voltak, meg adott hozzá játékokat.rally játékoknak sztem jó, de én pl egy cod-ot nem tudtam normálisan irányítani! biztos meg lehet szokni azt is, de én maradok a WASD + egér módszernél 😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
én meg inkább fejlesztem a gépem, meg veszek néha játékokat. viszont a boxosokat irigylem, mert vannak játékok amik csak xbox-ra jönnek ki és pc-re nem.
0
0
0
0
no avatar
samy: nem nem lessz pc-re

Davezorrr: én ugyanebben a helyzetben vagyok, inkább gyűjtök tv-re meg gamekre a boxom-hoz mint hogy a PC-t fejlesszem, nekem is ha több pénzem lenne akkor összeütnék egy jó kis gépet
0
0
0
0
samy85 avatar
valaki nem tudja hogy lessz-e Gow 3 pc-re is?? jo volna mert nm akarok külön egy box-ot is!!!😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
én már csak ps-n játszok mivel nincs olyan jó gépem.
Am. sztem akinek már van a gépében egy minimum középkategóriás VGA az biztos azt mondja h pc mert ugyanolyan vagy jobb szinten tud játszani gépen mint konzolon de pl. én nem engedhetem meg h 2évente vagy évente cseréljem a 30-40k VGA-kat ha lenne rá pénzem én is pc-t mondanék de mivel nincs így marad a ps játékra többi meg pc.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
A konzol játékra és élményre nekem nem lesz olyan mint a gépem, volt X-boxom is és nekem nem jött be aztán meg lett a gépem és azzal sokkal jobb élményt nyújt.
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
LewisHamiltonF1 nem akarlak bántani de neked van ps-ed és most akárki akármit ír ami a pc melett szól te azonnal lerohanod... és géphez is lehet kapni joysticot... tehát nem értem mért kell ennyire letámadni mindenkit mert nekik más tetszik
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
sztem a pc jobb 😆 de a konzol is nagyon jó arra sokkal jobb játékot adnak ki 😞
0
0
0
0
utahl2 avatar
Ott a pont geriboy05! 😃
0
0
0
0
no avatar
Szerintem jó ha van valakinek egy PC-je és egy konzolja egyaránt, a PC a filmek, a net, (munka😆😉, és a PC exkluzív gamek miatt kell a konzol pedig a konzol exkluzív játékok miatt kell 😃

A kényelem az ház függő... persze konzolhoz könnyebb igazodni mert könnyebben mozgosítható, mint a PC.

Az írányításról pedig annyit, hogy emberfüggő, nekem mióta megvan az xbox teljesen máshogy látom a világot 😆 Shootereknél és akcióRPG-knél szerintem a konzol a nyerő, RTS az csak PC-n jó kivéve a Halo:Wars 😃 vezetni pedig azt mondom használjunk kormányt...

Nekem ez a szubjektív véleményem
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Most gépet is lehet tv-re kötni, s fotelból gépezni. annak mi értelme x.D?
Felirat? Háát nem kell felirat ennyi x.D 😃
ha eredetibe veszed meg akkor van 😃
Jó Nekem Joystickon nem káosz semmi , nekem nagyon jó 😀

Oksa Bocsiii GokuTM 😞 csak nem értem amit irtál ... 😀 (vagyis értem csak értelmetlenek tartom). 😃 de ha te igy gondolod akkor sajnálom 😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
LewisHamiltonF1: nem kéne rögtön GokuTM fejét megenni 😆
Kis ellenérv melette:
Játékokról: a fél konzolos énem is azt mondja, hogy jobb lenne gépen játsazni ,egy részt mert nem jelent meg vagy az írányítása káosz pl: Arma2, Crysis,Company of Heroes,C&C-k és a battlefield( a bad comapany 1-2 előtti részekre gondolok itt)
Filmek: Vannak olyan formátumok melyeket a konzolok nem játszanak le, s ne is beszéljünk a feliratokról.
Kényelem: Most gépet is lehet tv-re kötni, s fotelból gépezni.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
GokuTM : PC-RE Szavazzol ? nem is ezzel van a gond hanem hogy amiket felsoroltál :S pff (Game;Film;Kényelem)
Game? Háát Miért ? Háát Személy Szerint , pc-n nem tudnék nagyon játszani vagyis hát tudnék de nem olyan jól mint ps-en 😀😉
Film? PS3 : Beteszel bármilyen formátumú cd,dvd,blue-rayt és megy magas felbontásban...
Kényelem?????? Fotelbe PS-EZEL az nem elég kényelmes neked istenem ...:S
0
0
0
0
sasa12 avatar
Én amondo vagyok hogy mind a kettő jó a pc is meg a konzol is
meg ha lehet mind a kető jól jön enyi.
0
0
0
0
gepiszaki avatar
Ezeket okosan lehet csinálni, free liven nem bannolnak, csak nagyon későn.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
R0x0r írta:
Nem mert most sem ellenőrzik pl 😀 nem mindig ellenőrzik szerencsére 😀
de utólag is elkapnak, 1 ismerősöm még megjelenés előtt mw2 zött, aztán mikor kijött megvette eredetibe is, és csak valamivel azután bannolták h megvette hozzá a stimulus packet is
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nem mert most sem ellenőrzik pl 😀 nem mindig ellenőrzik szerencsére 😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
R0x0r: én ezt mindet tudtam... de ha kiflash-eled és multiznál lebannolnak mint a huzat...
0
0
0
0
R0x0r avatar
Érdekes, én xboxon kibírom 😜
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
és ki az az ember aki nem akar multyzni :S?
ps3 : nem kell fizetni semmit 😃 , persze ps3ra is lehet venni feltőltőkártyát , de az csak akkor kell ha Storen akkarsz venni valamit , (téma,dlc,játék...)
0
0
0
0
R0x0r avatar
De viszont ki lehet flashelni az xboxot és le is tucc rá tölteni 😜 Multit meg vhogy meg lehet oldani, és egyáltalán nem kell fizetni a live-t csak ha akarsz multizni. Remélem elég infóval szolgáltam 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció