Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pakai93 avatar
nekem mind2 tetszik... de sok játék 1000x jobban játszható pc-n mint konzolon, de a konzolnak is vannak pozitivumai, de az én szivem a pc felé húz... bár pár hete nagyon úgy volt h beruházok egy xbox-ra de meggondoltam magamat az utolsó pillanatban 😆 rájöttem h évente azért arra is sokat kell költeni... nincs az h letöltök egy játékot aztán kipróbálom és ha nagyon megtetszik akk megveszem és multizok vele... sok melléfogás is születik... meg nem utolsó sorban évente kell fizetni a durván 13k-s live-t ami nélkül megint csak nem lehet multizni... meg sztem közel se lehet olyan jól játszani az fps játékokat, persze meg lehet szokni... most nem szidni szeretném a konzolt, csak egy vélemény mielött még letámadnának a fanok 😆 am nekem is volt 1,5 évig PSP-m, azt viszont szerettem, de ott meg az volt a gond h annyit nem ért meg mint amennyibe került, és szerencsére el tudtam passzolni minimális veszteséggel...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát hogy érted hogy mínőség ? 😀
Lehetne vitatkozni órákon keresztül!!!!
amugy igen roxor nem árt ha mind2 van , van mind2őm 😃 pc= net+msn
ps=Game!!!!
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nem árt ha mindkettő van csak ennyit mondok 😉
0
0
0
0
venator5 avatar
playstation_3 írta:
dennis63 írta:
szerintem a PC jobb mert konzolon csak játszani meg DVD-t nézni lehet míg PC-n szinte bármit megtehetsz


Látszik hogy informálatlan vagy!

Ps3:

Internet lehetőség, wifi, Winchestert lehet bele venni, nagyobbat ha nem elég már a filmre meg a zenére!!!!, Zene , Film, divix, játék! Mindent fel lehet rá másolni! Játékot instalálni kell mint a PCnél!
Billentyűzetet is lehet hozzá venni, meg mindent! Túl rövid látó vagy consol téren!
Online- játék lehetőség minden van!
Amire az átlagember használja a gépet, film,zene, játék, net, azt PS3-an is lehet!


De a minőség akkor is a PC-n jobb
0
0
0
0
hdavid avatar
-OWERLORD- írta:
plastation_3 azt megnézném hogy a psn hogy hozza beneked a startlapot vagy a gepigenyt
és amit leírtál (és ami igaz) azt a X-boxon is meglehet csinálni szal 😆


simán mivel van rendes böngésző rajta ezért bármit megtudsz nyitni: youtube, gepigeny, google stb.!😀
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
plastation_3 azt megnézném hogy a psn hogy hozza beneked a startlapot vagy a gepigenyt
és amit leírtál (és ami igaz) azt a X-boxon is meglehet csinálni szal 😆
0
0
0
0
no avatar
dennis63 írta:
szerintem a PC jobb mert konzolon csak játszani meg DVD-t nézni lehet míg PC-n szinte bármit megtehetsz


Látszik hogy informálatlan vagy!

Ps3:

Internet lehetőség, wifi, Winchestert lehet bele venni, nagyobbat ha nem elég már a filmre meg a zenére!!!!, Zene , Film, divix, játék! Mindent fel lehet rá másolni! Játékot instalálni kell mint a PCnél!
Billentyűzetet is lehet hozzá venni, meg mindent! Túl rövid látó vagy consol téren!
Online- játék lehetőség minden van!
Amire az átlagember használja a gépet, film,zene, játék, net, azt PS3-an is lehet!
0
0
0
0
no avatar
Persze ha van elég izmos konfigod a játékra
0
0
0
0
dennis63 avatar
szerintem a PC jobb mert konzolon csak játszani meg DVD-t nézni lehet míg PC-n szinte bármit megtehetsz
0
0
0
0
no avatar
No má' megint háború😃 egyezünk ki egy döntetlenben. Szerintem mindkét platformnak megvannak a maga előnyei és hátrányai."nextgen" konzol hd graf,online game=60.000Ft ugyanez pc-ben kb. 150.000Ft alsó hangon. Ettől természetesen lehet sokkal több. pl.: egy jobb vga kerül ennyibe.
0
0
0
0
Smack avatar
Szerintem a PC a jobb mert sokkal több dologra lehet használni ,mint a konzolokat, de azért nem volt hülyeség megvenni azt a ps2-t annak idején...😀
0
0
0
0
oroszka avatar
PC-re szavazok, az ember nem mindig játszik egy pc-n, hanem internetezik, programokat kezel, gyárban pl nem Xbox mutatja a termelési rátát 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
szal akkor kell?😆
nyerj egyet😆
vegyél de téll.nem drága😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
igaz a jövendöbeli gépem árából kb 4 slim kijönne 250-es vinyóval, inkább maradok a gépnél....
0
0
0
0
no avatar
haverom gondolkodik h vesz boxot és háát mitne mondjak nekem is kéne! 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
nincs vége😆
most kezdődik😆
nah xbox 360 emuhoz téll.draga gép kell szal megéri venni akkor mar xboxot is😆igaz
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
GameBoy Advance emulátor és OFF vége😃
0
0
0
0
no avatar
GBA emu? Am jah lassan kezdünk offolni! 😆
De nekem az emukról ez az utcso mi az a GBA emu?
0
0
0
0
utahl2 avatar
Jaja ezt nem itt kéne megbeszélni.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
én GBA emut használtam régen sokat, torrent mellé pl jó volt😃 de ez már kezd emulátorokról szólni...
0
0
0
0
no avatar
jah! 😃 tom régen még psp emut is találtam aztán tom h nm is volt jó! 😆
0
0
0
0
utahl2 avatar
Az egyik honlapon azt olvastam ha lenne emu akkor olyan gép kellen amiből fél tuccat box-ot tudnál venni😂
S idéznék az egyik oldal forumából:
"Tehát sajnos a megszállott játékosok, az Xbox 360-emulátor még nem létezik. Azonban, biztos lehet benne, hogy sok várom a napot, hogy az egyik szabadul fel."
http://www.computer-juice.com/forums/hu/f38/xbox-360-emulator-emu-pc-2276/
0
0
0
0
Erik94 avatar
de van olyan emu 😆es mukszik is csak téll.ero gép kell hozza...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
jobban megúszod ha veszel 1 xboxot😃
0
0
0
0
no avatar
ez kérdés volt am igen sztem is akk az van! S:
0
0
0
0
utahl2 avatar
Tesla GoD írta:
hát én nem tudok róla, mindenesetre ha van is, akkor atom gép kell a futtatásához😃

Vannak oldalak hogy azt írják, hogy van, valahol meg azt írják hogy nincs😕 kiváncsi lennek milyen proci kellene😂
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát én nem tudok róla, mindenesetre ha van is, akkor atom gép kell a futtatásához😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Amúgy xbox 360 emu van??

Tesla God: sajnos😞 de azon a 2-ön belül van 5-5 koma akivel lehet(ha jól tudom)
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
igen konzolon nagyon jó RTS, én se láttam jobbat, de ha csak mint RTS-t nézzük, nem dobok hátast tőle, föleg a 2 faj közti balansz nagyon nem jó....
0
0
0
0
no avatar
Jah oks! 😃 És vmi box emulator a Halo 3-hoz! 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
s a legjobb hogy a Wars magyar feliratú😃 szerintem a konzolon a legjobb RTS játék, a c&c-ne k az a baj hogy elégé nehéz az írányitása.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hát az 1-et 2-t tolhatod PC-n is
0
0
0
0
no avatar
Nem arra hajtok! 😆
Csak a fórum játékhoz írok meg ahhoz aminél van kérdésem! 😃
De nincs vmi átkonvertált halo? Már ki akarom próbálni! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
és még a Wars-t is adják hozzá, am szerintem is jó, bár nem fogok vele túl sokat játszani xbox hiányában...
0
0
0
0
utahl2 avatar
pénteken meglesz ,de egyszerűen nem bírom kivárni, csak jókat hallok a játékról😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
dragking írta:
mert még sok game van ami csak box-re van! (v ps3-ra)
MInt pl a Dante's Inferno God of War stb...
Úgy látom te arra hajtasz h befoglald a neveddel az össze fórumot.😃 am a Halo Reach-et majd próbáld ki😉
0
0
0
0
no avatar
mert még sok game van ami csak box-re van! (v ps3-ra)
MInt pl a Dante's Inferno God of War stb...
0
0
0
0
utahl2 avatar
Most hogy érted hogy "is"? Igen xbox-ra van.
0
0
0
0
no avatar
😆 Én is vennék csak kell pénz! 😃 😆
Mint mindig! 😃
És box-ra van a Halo 3 is?
Mert azzal is naon játszanék!
0
0
0
0
utahl2 avatar
ken7 írta:
én xbox 360 fogok venni mert ezt a gépet már nem akarom újítani, + ez a game csak xbox 360 meg PS3 de inkább xbox .. és már nagyon jáccanék vele 😀 ( Condemned 2: Bloodshot )

Ha xbox akarsz, akkor nyugodan vegyél 😆
24-én meg lesz a Reach gyűjtői változat s Mass effect 2 gyűjtői változat😃😃
nem bírom ki addiggg....
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az első része jobb volt amúgy, de te tudod, a 250 gigás vinyós slim pl megéri😃
0
0
0
0
ken7 avatar
én xbox 360 fogok venni mert ezt a gépet már nem akarom újítani, + ez a game csak xbox 360 meg PS3 de inkább xbox .. és már nagyon jáccanék vele 😀 ( Condemned 2: Bloodshot )
0
0
0
0
no avatar
Én havernál xboxoztam azt elsőre COD5 zombimodban ketten eljutottunk a 23-as szintig, szerintem könnyen megszokható, maximum az osztott képernyő lsd: army of two, az elég fura bár ez csak az AOT-volt fura hogy vízszintesen osztja, a Conviction is nagyon írányításból😀 én a konzol mellett szavazok
0
0
0
0
hdavid avatar
Egy idő után elég jól meglehet szokni én is első fps játéknál nagyon szar volt de játszottam tovább és már nem furcsa!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem fél óra kell hogy megszokjuk a konzolt minimum 5 óra játék! Azután ugyan olyan profik az fps játékok lehet nézni videót a neten elég jól tolják!
0
0
0
0
cey85 avatar
szeretnék venni egy videókártyát(gtx460) de most elgondolkodtam, hogy inkább lehet, hogy Xbox360-at kéne venni. szerintetek melyiket vegyem meg?

Feki1991: kapható elvileg a boxhoz bill. és egér átalakító a teszveszen láttam 15000-ért.

köszi mindenkinek a válaszokat
0
0
0
0
utahl2 avatar
Vissza térnék a Shiftre igen nagyon realisztikus, csak néha az ütközés nem nagyon jött be, de minden más nagyon jó.
Hitoshi: Igazad van a Mirrors Edge nagyon szép és nagyon jól kilett dolgozva, grafikalilag gyönyörű. S nagyon várom már a 2. részt 😆
Nagyon is igazad van bigdave174
0
0
0
0
Patyesz avatar
Szevasztok!Szerintem a konzol azért jobb h nincs gépigény 😃 de nem lehet szerintem dönteni mert mind a 2-nek emgvannak a különböző tulajdonságai.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó én meg olyan pontos és gyors vagyok joy-al
jó viccet félretéve értem értelek


egyetértés : 100%-ig : bigdave174
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció