Konzol vs. PC

Szerző: dave500, 2008. November 21., téma
Fórum » Konzol
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy elmondhassa mindeki kinek mi a véleménye. Jó forumozást!

Üdv: Dave500
Hozzászólások: 1 089
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Davezorrr avatar
GokuTM-nek igaza van.Nekem is van ps3-m és PC-m.Úgymond jól kiegészítik egymást 😀 ps3-n játszok pc-n meg a többi.Nekem 1részt azért van ps3-m mert ps2 és ps1-m is volt és jó volt rajtuk játszani másrészt nincs pénzem fejlesztgetni a gépet évente.Nekem így kényelmes 😀
U.I.😜s3-n sztem az exkluzív címeket éri meg játszani de nagyon 😀
Ja és a Tv-től tényleg függ.Általában a monitoromon van rajta a ps de múltkor kivittem nagy TV-re ami annyira nem is nagy 82cm és ég és föld volt a fifa11-l játszani rajta pedig a monitorom se egy gagyi 22-s.
Akárhogy állítom a színeket a nagy TV-n sokkal jobb az élmény meg minden.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jó a konfigja, de mégis le kell butítani.
0
0
0
0
molfer98 avatar
de a konzolnak jó is a konfigja. 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Tv-től valóban sok minden függ. Mert egy fekete-fehér tv-n tényleg nem néz ki olyan jól.

Meg a PC-t lehet folyamatosan fejleszteni, a konzolt meg nem.
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Persze ez is igaz de nem is az a baj hogy milyen öreg vagy hogy milyenek rajta a játékok engem az idegel fel ha valaki mindenképpen azt mondogatja hogy így a konzol úgy a konzol meg 1000x jobb a grafikája mint a pc-nek meg ilyenek.Nemhogy örülne neki a csávó hogy egy 5-6 éves konzollal tud játszani a mai játékokkal legalább fogadja már el hogy nem az ő konzolja a legeslegjobb gép a világon.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak vedd azt figyelembe, hogy az Xbox360 2005-ben, míg a PS3 2006-ban jött ki. Hol játszol te ilyen öreg géppel a mai játékokkal?
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Na a sok konzolos fanboy.Amúgy konzolon akármien tvn játszol sokkal xarabb lesz a graf mint pcn.Egyszerűen le van maradva de nagyon.2-3-4 éve még elment de most pfff.Jó a konzol meg minden de azért nem egy isteni szerkezet ami mindennel jobb.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
R3mZy : Teljesen így van 😃
0
0
0
0
R3mZy avatar
Konzol a legjobb!!! Full HD-s Plazma Tv-n 150centisen elkezdesz cod7-ezni vagy crysis 2-zni onan nme álsz fel vagy 3órát az biztos!!!! grafika is 100x szebb csak jó TV kell!
0
0
0
0
pain avatar
tom hogy nem ide tartozik és azt is tom hogy nem most fog megjelenni de akit érdekel annak pü be tok küldeni gears of war 3 linket boxra akit érdekel az irjon
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
AteszHun írta:
Szerintem a konzol takarékosabb de a ppc-ben több az élvezet pls fps gamek de viszont konzolon az autós,verekedősek a legjobbak. Nekem van 2 gépem és 1 playstation 2-esem (volt 1 is)


Nekem minden játék élvezetesebb mint pc-n , jó oké már pc-n nem játszok,de régebben játszottam sokat.
De mosmár kizárolag PLAYSTATION 😀 (Y)
0
0
0
0
AteszHun avatar
Szerintem a konzol takarékosabb de a ppc-ben több az élvezet pls fps gamek de viszont konzolon az autós,verekedősek a legjobbak. Nekem van 2 gépem és 1 playstation 2-esem (volt 1 is)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak normális TV-n kell játszani, nem fekete-fehéren! Akkor máris nem lesz olyan csúnya az a játék konzolon! 😉

Amúgy már akkor le volt maradva a konzol a PC-től mikor még a PS1-es korszak volt. Játszottam a Demolition racer ps1-es verziójával és a PC-s verziójával, és PC-n szebb volt. De ez nem csoda, hiszen a PS1-nek 2 mb VRam-ja volt csak.
0
0
0
0
Devis avatar
kalapacs3005 írta:
Lassan a konzoloknak is annyi😜 mármint nem halnak ki csak lassan ideje lenne már egy next gen konzolokat kiadni. Nem minden a grafika, de pl ps3 on és boxon is a mostani játékok, mind 480p be futnak ami elég gáz tiszta homály az egész játék pc-n meg a egy középkategoriás kártyával tűéles képet kapsz.Mafia 2 crysis2 stb. PLáne. hogy én fps játékos vagyok inkább, valamint a starcraftot is elő elő veszem, de nemtom egy konztollerrrel kinszenvedés fps-t játszani az a szerencse hogy van benne célzás rásegités . Viszont egy konzollal csak beered magad az ágyba én onnan tolod a gamet. Lehet, hogy skilled az semmi lesz de legalább szorakozol egy jot addig pc-n én imádom mikor pl cs-ben az ideg rángat hogy már megint lelottek .😃 és jön a max koncentrácio hogy minnél több teljesitmenyt kihozz magadbol.

hát nem tom te milyen játékokkal játszol ps3-on de nekem tűéles a kép.... red dead redemption 720p-s és baromi szépa képe egy fika homály sincs benne 😀 cod5, gtaIV..egyikbe se láttam homályt
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kalapacs3005 írta:
Lassan a konzoloknak is annyi😜 mármint nem halnak ki csak lassan ideje lenne már egy next gen konzolokat kiadni. Nem minden a grafika, de pl ps3 on és boxon is a mostani játékok, mind 480p be futnak ami elég gáz tiszta homály az egész játék pc-n meg a egy középkategoriás kártyával tűéles képet kapsz.Mafia 2 crysis2 stb. PLáne. hogy én fps játékos vagyok inkább, valamint a starcraftot is elő elő veszem, de nemtom egy konztollerrrel kinszenvedés fps-t játszani az a szerencse hogy van benne célzás rásegités . Viszont egy konzollal csak beered magad az ágyba én onnan tolod a gamet. Lehet, hogy skilled az semmi lesz de legalább szorakozol egy jot addig pc-n én imádom mikor pl cs-ben az ideg rángat hogy már megint lelottek .😃 és jön a max koncentrácio hogy minnél több teljesitmenyt kihozz magadbol.



ezt hívják úgy hogy kezdő... én is PSPvel mondjom fuj mi hol van másnap ugrásol lőttem mindenkit.... bele lehet lendülni
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Nem értem hogy egy PS ekszkluzívtól miért robbanna fel a gépe.De mindegy.No problem.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
kalapacs3005 : Hát lehetséges hogy egy PS Exkluzívtól felrobanna a géped...no problem 😆😆
Amugy nem kínszenvedés joy-on nyomni vagyis nekem nem 😃 nagyon jó szerintem 😀😉
Multy-ba nincs célzás rásegítés 😀
0
0
0
0
kalapacs3005 avatar
Lassan a konzoloknak is annyi😜 mármint nem halnak ki csak lassan ideje lenne már egy next gen konzolokat kiadni. Nem minden a grafika, de pl ps3 on és boxon is a mostani játékok, mind 480p be futnak ami elég gáz tiszta homály az egész játék pc-n meg a egy középkategoriás kártyával tűéles képet kapsz.Mafia 2 crysis2 stb. PLáne. hogy én fps játékos vagyok inkább, valamint a starcraftot is elő elő veszem, de nemtom egy konztollerrrel kinszenvedés fps-t játszani az a szerencse hogy van benne célzás rásegités . Viszont egy konzollal csak beered magad az ágyba én onnan tolod a gamet. Lehet, hogy skilled az semmi lesz de legalább szorakozol egy jot addig pc-n én imádom mikor pl cs-ben az ideg rángat hogy már megint lelottek .😃 és jön a max koncentrácio hogy minnél több teljesitmenyt kihozz magadbol.
0
0
0
0
Dani-SS avatar
Pc jobban szeretem és kényelmesebb😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Superlompos írta:
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy 7 magos rendszert, egy szoftverrel normálisan tudjanak emulálni!


Lehet, hogy a 7 maggal még keveset is mondtál... 😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy 7 magos rendszert, egy szoftverrel normálisan tudjanak emulálni!
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
CoRe írta:
Van PS3 emulátor?
Mert jó lenne tolni a Killzone 3-at PC-n! 😎



TALÁN Létezik, de bizonyára nem olyan szinten képes futtatni egy játékot, mint azt elvárnád, tehát egy igencsak erős gépen is igen laggos lehet a cucc játszhatatlan szinten...Nem fejtegetném annyira, inkább itt egy vidi:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=dI6n1bpc1Mc&feature=related[/url]
(kis képregény 😂😉

Aztán lehet hogy fake az egész...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
CoRe írta:
Van PS3 emulátor?
Mert jó lenne tolni a Killzone 3-at PC-n! 😎


Ne reménykedj! Mert nincs! Hiszen kivitelezhetetlen! Gondolj bele, hogy tudnának egy olyan szoftvert összedobni, ami képes helyettesíteni egy ps3-at! Ne felejdjük, hogy a ps3 hardverét katonai célokra használják, mert olyan erős. Ráadásul a ps2 emulátorhoz is egy jó vas kell, hogy menjenek rajta normálisan a játékok.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Előfordulhat hogy van,de annak bazinagy erőforrás szükséges.
Én igazából semleges vagyok,mind2 nek megvan a maga előnye
0
0
0
0
no avatar
MalakHUN írta:
az x boxot igaz nem tudom menyit fogyaszt de ez biztos nem sokat 😃
a játék amit enged abba szoktam 😀


A játék annyit enged amennyit a monitorod (kivétel ilyen 2000 körüli vagy annál régebbi játékok). Xbox-om tápjára az van írva hogy 175W
0
0
0
0
gacso avatar
állítólag van😃 de írd be Google-ba és ott biztos találsz valamit😃
0
0
0
0
no avatar
Van PS3 emulátor?
Mert jó lenne tolni a Killzone 3-at PC-n! 😎
0
0
0
0
DeXHerO avatar
xbox 360 sokall kevesebbet fogyaszt mint egy átlagos gép pl 245w-os a tápom és majd nem a dupláját fogyassza a gép.
0
0
0
0
MalakHUN avatar
az x boxot igaz nem tudom menyit fogyaszt de ez biztos nem sokat 😃
a játék amit enged abba szoktam 😀
0
0
0
0
no avatar
Azért a géped fogyaszt annyit mint egy xbox, meg van különbség hogy most Hd-ban vagy full HD-ban tolod a gémeket 😀
0
0
0
0
MalakHUN avatar
LagMatyi írta:
Attól függ milyen gép, van olyan gép ami 3x kevesebbet fogyaszt mint egy konzol de netezésen meg 2000 előtti játékokkal való gémelésen kívül nem csinálsz vele semmit

azért tolom a 2011-es játékokat full grafon :S és semmi szagatás és nem fogyaszt sokat 😀
0
0
0
0
P Elastik avatar
HÁt. konzolon én sokkal jobban szeretek játszani.. csak ugye nekem ki van flashelve így a netes játékról le kell mondanom. a COD 2,4,6 MP-t itt tolom.. a többit viszont konzolon.
0
0
0
0
no avatar
gabesz1024 írta:
PC-re sokkal jobban tudnak fejlesztebni mint konzolra.A konzolok teljesítménye miatt.Lásd battlefield 3 PC:64 játékos multiban Konzol:32
+ még a grafikáját is lejjebb kell húzniuk konzolon.


De azért vedd figyelembe hogy csak 2011-re jutott el olyan szintre a játékfejlesztés hogy a konzol nem tud vele lépést tartani, szal én pl nagyon jól jártam hogy 3 éve vettem Xbox-ot 40-ért asszem, nagyon jól el vok vele haverommal
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
PC-re sokkal jobban tudnak fejlesztebni mint konzolra.A konzolok teljesítménye miatt.Lásd battlefield 3 PC:64 játékos multiban Konzol:32
+ még a grafikáját is lejjebb kell húzniuk konzolon.

Talmacsi:
700 ft?? rendeld meg netről kb 200-250 ft ért kapod darabbját
0
0
0
0
DeXHerO avatar
nekem mind a kettő van csak annyi bajom van konzollal hogy hogy egy 8.5db s lemez 700ft meg hogy flash-ve menni lehet livére menni
0
0
0
0
no avatar
Attól függ milyen gép, van olyan gép ami 3x kevesebbet fogyaszt mint egy konzol de netezésen meg 2000 előtti játékokkal való gémelésen kívül nem csinálsz vele semmit
0
0
0
0
MalakHUN avatar
volt konzolom is és a gép még nem csinált egy hét alatt 20000-es villany számlát de az igen
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
az , hogy kevesebbet fogyaszt nem teljesen igaz...
0
0
0
0
MalakHUN avatar
én pc párti vagyok több mindent lehet is rajta meg kevesebbet is fogyaszt +-ba olcsobbak is a játékok hozzá 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
ez nem igy van, egyre tobb jatekkeszito ceg all megint a pc-sek melle. Pl a crytek. Meg lett igerve hogy crysis2 sokkal jobban fog kinezni (tok fullon) pcn mint konzolon. Nem tudom,mert konzolon nem probaltam, de pc-n mar lattam, es az szep😀
Amugy en PC-s vagyok, mert ha videozni akarok, akkor tudok, ha netezni akarok, akkor tudok, es tudok szerezni jatekot. PC-n tudok dolgozni, videokat szerkeszteni.
0
0
0
0
dennis63 avatar
a játékok PC-re lassan feledésbe merülnek, a jobb játékok már csak inkább konzolra jönnek ki.ha játszani akarsz akkor konzol, ha netezni meg több pénzt költeni akkor PC.
én nem szavazok mert szerintem mind2 egyforma jó..
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
bfrenk írta:
Volt konzolom, de inkább PC-párti vagyok. 😃
Szerintem szebb a grafika, jobban futnak rajta a dolgok és lehet húzni a teljesítményt meg a grafikát. Attól függetlenül elfogdnák egy next-gen konzolt, a csak konzolos játékok miatt. (God of War 3, Killzone 2-3 😂😉



Igen és még kihagytad a Uncharted,Heavy Rain-t , MotorStromot , Infamoust , Little Big Planet , Socom , meg még sorolhatnám 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Volt konzolom, de inkább PC-párti vagyok. 😃
Szerintem szebb a grafika, jobban futnak rajta a dolgok és lehet húzni a teljesítményt meg a grafikát. Attól függetlenül elfogdnák egy next-gen konzolt, a csak konzolos játékok miatt. (God of War 3, Killzone 2-3 😂😉
0
0
0
0
no avatar
nekem jöhet minden amin elmegy játék😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
okés nincs semmi baj , de manapság minden lejátszik dvd-t 😃 😆DDD
amugy nem azzért irtam mintha nekem lenne 😆 nekem ps 1-2-3 + psp-m van 😜PP
0
0
0
0
no avatar
😆dd jovanmá csak nemvolt még xboxom ember, mit kell egyből anyázni😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
LewisHamiltonF1: legyél megértő.
matehunka: igen lejátsza.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
matehunka : ez most kérdés :S ?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció