Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 806
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeRR avatar
jaa elfelejtettem mondani h Windows 7 64bites ha linket kültök be progihoz!😃
0
0
0
0
Bewy avatar
hát nem is tudom hogy hova írjam ezt de 1próbát megér. 😀
felraktam a win7-et de nem igazán találom hogy hol is lehet az ikonok méretét állítani mert ezek 1 kicsit nagyok nekem, valaki tud segíteni?
0
0
0
0
FeRR avatar
Egy eltérő probléma ami nemis igazán a témához kapcsolódik, de nagyon idegesít..: minden bekapcsolásnál a CDROM-ról akar bootolni, belépek a bootmenübe ráveszem a hard disk/drive(nememlékszem a nevére😆😉-ra minden okés betölt..nemtudjátok hogylehetne megoldani h automatikusan a hard disk/drive-ról indítson? valami progi vagy biosba beállítani vmit? mert a bootmenü-ből csak indít nemállítja át!:S
0
0
0
0
zelcsi avatar
Rick írta:
sziasztok!
van egy kis gond...és bocsi ha ide írom😞
fifa 10-hez töltöttem le crackfix-et, elindítottam a benne lévő fifa 10.exe-t, aztán újraindult a gép és előjött a kék halál...aztán csökkentett módba elindítottam, aztán rányomtam arra h a rendszer-visszaállítása. és az a baj h nem lehet visszaállítani egy korábbi időpontra. mindig amiko előjönne a tálca, mindig kidobja a kék halált...
és az lenne a kérdésem, h: csak az lenne a megoldás ha újratelepíteném a windowsot?
probáld meg eltávolítani a daemon tools-t csökkentett modben majd tegyél fel egy másikat!
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
sziasztok!
van egy kis gond...és bocsi ha ide írom😞
fifa 10-hez töltöttem le crackfix-et, elindítottam a benne lévő fifa 10.exe-t, aztán újraindult a gép és előjött a kék halál...aztán csökkentett módba elindítottam, aztán rányomtam arra h a rendszer-visszaállítása. és az a baj h nem lehet visszaállítani egy korábbi időpontra. mindig amiko előjönne a tálca, mindig kidobja a kék halált...
és az lenne a kérdésem, h: csak az lenne a megoldás ha újratelepíteném a windowsot?
0
0
0
0
FeRR avatar
énse, psp-m még nemvolt bocs, viszont mi a laptoppal is eleget szenvettünk mire lett rajta net😃
0
0
0
0
Hand0 avatar
nemtok hozzászolni bocs ferrari :S
0
0
0
0
pakai93 avatar
jaja tudom... bonyolult belőni psp-re a netet de ha egyszer sikerül utánna már egyszerű... emlékszem én is sokat szórakoztam vele... ha most itt lenne egy psp a kezemben akkor le tudnám irni h mi után mit kell csinálni de fejből nemtudom sajnos... 😞
0
0
0
0
Ferrari avatar
sztem nem a routerral van a gond, ha a laptopon megy a net, de ha rámegyek h manuális beállitás a psp-be ott be kell irni minden hülyeséget pl: ip adress, subnet mask, default router, primary dns, secondary dns...megvan minden kivéve azt nem tudom h a default routerhez mit írjak.
0
0
0
0
pakai93 avatar
elvileg nem... mert én neteztem egyszerre a psp-n a laptop-on meg az asztalin is... akk nemtudom... próbáld meg beálitnai mégegyszer a routert de elötte indisd újra a routert... nemtudom milyen van neked (nekem TP-LINK) sztem annak is a hátulján van egy kis gomb... ceruzával benyomod azt kész... és álithatod is 😆 bár ezt biztos tudtad 😆 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
de a PSP-n működnie kéne a netnet, mert nyáron még működött... vagy esetleg nem lehet olyasmi h 1xre csak 1 csatlakozhat rá?
0
0
0
0
pakai93 avatar
ha rendesen be van álitva a routher akkor jónak kell lennie... főleg ha a lap-top is megtalálja!
ha a psp teteján bekapcsoltad a wifi-t és nem találja akkor hibás lehet a psp-ben a vevő... nekem is volt psp-m és működött vele a net... (nem vmi nagyszám...) de eladtam és igy lett meg a pénz a gépre 😆 😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Akkor bocsi de nem tudok segíteni! 😶
0
0
0
0
Ferrari avatar
nem, mivel nincs hozzá semilyen lemez. Egy ip címen keresztül kellett aktiválnom.
0
0
0
0
Athesz avatar
Feltelepítetted a routeredhez kapott lemezt a laptopra?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Lenne 1 kérdésem.
Nekem van wifi routerem, amire már rákapcsolódtam 1 laptoppal, de a pPSP-m sehogy sem akarja megtalálni. van pár ötletetek?
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
kösz 😀 am id?közben rájöttem amire kellett de jó h mutattad mert van benne pár dolog amit nem tudtam😀
0
0
0
0
Flash avatar
Az Adobe Audition sokkal jobb, hiszen profi program. Lényegében egyszer?, az alap dolgok szinte magától értet?dnek benne, legfeljebb egy pici angol tudás kell hozzá.

Az Audacity-r?l pedig itt: [LINK]

Talán segít.
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
sziasztok! tudom h ez egyátalán nem ide tartozik de tudtok nekem ajánlani h honnan tudnék audacity-hez használati utasítást szerezni? nagyon kéne mert holnapra zenét kell vágnom...
a segítéset el?re is köszönöm 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Detros írta:
csak nekem ugrik at egy masik oldalra mikor rakattintok arra hogy gepem valami webdomainra

Nem! Nekem is ezt csinálja!
0
0
0
0
no avatar
csak nekem ugrik at egy masik oldalra mikor rakattintok arra hogy gepem valami webdomainra
0
0
0
0
BiGame avatar
Core2 írta:
BiGame írta:
csá nah az lenne a gondom, h van egy nokia 3110 classic-om, van benne memo csak a telefonmemórián nincs elég hely, így a memo-n lév? kb 1mb-fölötti témákat nem állítja be me az írja "nincs elég memória" faterom aszonta, h be kell állítani, h a memo-t használja a telefon csak má nem emléxik hol kel, meg én se tom, vki tudja?


Ezt te nemtudod állítani, mivel ez szoftvert?l függ, hogy a telefon melyiket nézze, telefonmemóriát vagy memóriakártyát. A Sony Ericsson-ok többsége mindkett?t felismeri, amikor a géphez csatlakoztatod.

már csak azér kérdem mer apám mondta, h ? egyszer beállította, csak miko szervízbe volt valszeg visszaállították!
és még elmondanám, h nem mindegyik sony ericcson tudja kezelni a memo-t, keresztapámnak van asszem k700i-je és egyszer?en nem találni a memo-t a telón, csak miko rakok rá gépr?l bluetooth-on keresztül akko látni a memo-t!
0
0
0
0
toopa avatar
Peterboy90 írta:
hali! ezzel mit lehet csinálni csak netezni?? dvd meghajtó legalább az lehetne benne...ez mire jó?

[LINK]

Ha megnézed a specifikációnál, láthatod hogy van benne dvd-író. Nem csak netezni lehet vele, de mivel ez egy direkt alacsony fogyasztású rendszer(atom cpu, integrált vga), ne akarj rajta a mai játékokkal játszani.
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
hali! ezzekkel mit lehet csinálni csak netezni?? dvd meghajtó legalább az lehetne benne...ez mire jók ezek?

[LINK]

[LINK]
0
0
0
0
Core2 avatar
BiGame írta:
csá nah az lenne a gondom, h van egy nokia 3110 classic-om, van benne memo csak a telefonmemórián nincs elég hely, így a memo-n lév? kb 1mb-fölötti témákat nem állítja be me az írja "nincs elég memória" faterom aszonta, h be kell állítani, h a memo-t használja a telefon csak má nem emléxik hol kel, meg én se tom, vki tudja?


Ezt te nemtudod állítani, mivel ez szoftvert?l függ, hogy a telefon melyiket nézze, telefonmemóriát vagy memóriakártyát. A Sony Ericsson-ok többsége mindkett?t felismeri, amikor a géphez csatlakoztatod.
0
0
0
0
Ferrari avatar
azt ha jól tudom vlhol az üzenetek beálításainál kell.
0
0
0
0
BiGame avatar
csá nah az lenne a gondom, h van egy nokia 3110 classic-om, van benne memo csak a telefonmemórián nincs elég hely, így a memo-n lév? kb 1mb-fölötti témákat nem állítja be me az írja "nincs elég memória" faterom aszonta, h be kell állítani, h a memo-t használja a telefon csak má nem emléxik hol kel, meg én se tom, vki tudja?
0
0
0
0
CUMMINS avatar
hát töltsd le és indítsd el😆
0
0
0
0
lorddesann avatar
És azt hunn lehet megnézni😆
Mert a sajátgép rendszer ott nem ír ki semmit😞
0
0
0
0
CUMMINS avatar
az kiír mindenfélét a vidikaridról azt is ami neked kell
0
0
0
0
CUMMINS avatar
lorddessan: asszem erre jó a GPU-z
0
0
0
0
lorddesann avatar
Sziasztok én azt szeretném megkérdezni hogy hol lehet megnézni a vidókari shader modelljét és hogy mennyi a mag és memória órajel
Kérlek segítsetek
0
0
0
0
CUMMINS avatar
nem ért itt vki az Advanced RAR Password Recovery-hez mert nem tom feltörni vele a kódot nem talál semmit😞 PLS Help
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
az miért van hogy a 190.62-es driveren minden játék megy kivéve a san andreas.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
ja de, vagy beírdod googleba hogy arc fájlok megnyitása 😆, fórumokon lehet olvasgatni hátha belinkeltek 1 progit.. vagy valami, én ezt szoktam 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
9500GT: Adobe Reader pdf file-okra van, próbáld átírni a formátumot vmire amit támogat pl a world és abba megnyitni.. más ötletem nincs 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nah volna 1 kis gondom az Xfire-al, akárhányszor belépek update-ol, szal update nélkül nem is tok belépni, elkezdi telepíteni az update-ot, kiírja kb 5 kockánál, h "waitinf for xfire to exit" és kb fél perc múlva kiírja, h "Xfire found running, update failed" és egyszer?en nemtom mit kell, má mindenb?l kiléptem, de itt mindig megakad, mé?
0
0
0
0
Creelien avatar
ja

és csak hülye jelek vannak
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
GeForce 9500 GT írta:
Hali!

Milyen progival lehet megnyitni a .arc típusú fájlokat, úgy hogy rendes szövegként jelenjen meg a tartalma?


Próbáltad már Adobe Reader-rel?
0
0
0
0
Creelien avatar
Hali!

Milyen progival lehet megnyitni a .arc típusú fájlokat, úgy hogy rendes szövegként jelenjen meg a tartalma?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
valahol olvastam hogy egy e6300-ason jobban kihajtsa vgat mint egy e8x00 igaz ez mert a youtuben egyre inkább hiszek ebben.
0
0
0
0
Ferrari avatar
jól teszed, jó kis vga😃
0
0
0
0
Speck avatar
köszönöm a válaszokat....meg nyugodtam hihi 😀 na akkor már csak meg kell rendelnem 😃
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Speck írta:
Sziasztok...
hát nem tom de lehet hülyeség amit írok...
szóval az lcd monitoromnak ilyen az a kábel ami bele megy a VGA-ba http://www.compeu.eu/webshop/catalog/images/Monitor_kabel.jpg
viszont ezt a karit veszem és ennél az a kábelhely nincs...amien az lcd-é
http://www.woxcomputer.hu/picture?mode=bigpic&pid=sapphire4670.jpg&name=Sapphire%20HD4670%201GB%20DDR3%20HDMI%20PCIe&IMRSID=b3cm9ilrshcuesf2h322kg9306
a választ el?re is köszi 😀


A monitorodnak VGA kábele van a videókarinak meg gondolom (mee nkm se sikerült megnyitni a linket 😆😉 2 DVI kimenete. A 2 dolgot össze tood kötni egy VGA-DVI adapterrel, amit valszeg adnak a karihoz, d ha nem, lehet kapni üzletben. 😆 Igy néz ki:

http://www.inmax.ca/images/vga-to-dvi.jpg

http://img.tomshardware.com/us/2005/11/23/pc_interfaces_101/vga_dvi1.jpg

Ha meg van VGA kimenete is a karinak, akkor használd azt. 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Speck írta:
Sziasztok...
hát nem tom de lehet hülyeség amit írok...
szóval az lcd monitoromnak ilyen az a kábel ami bele megy a VGA-ba http://www.compeu.eu/webshop/catalog/images/Monitor_kabel.jpg
viszont ezt a karit veszem és ennél az a kábelhely nincs...amien az lcd-é
http://www.woxcomputer.hu/picture?mode=bigpic&pid=sapphire4670.jpg&name=Sapphire%20HD4670%201GB%20DDR3%20HDMI%20PCIe&IMRSID=b3cm9ilrshcuesf2h322kg9306
a választ el?re is köszi 😀

Lesz hozzá átalakító!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció