Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 806
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thug85 avatar
HUNRobee: Az Everest-el megtudod nézni. Töltsd le a legújabbat.

TripplaXXX: Próbálj egy driver frissítést, de szerintem az sem fog segíteni. De egy próbát megér. Nekem is volt gondom DVD íróval. Nem akart a lemezeket beolvasni. A kukában végezte.
0
0
0
0
Ebort avatar
Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy el szeretném adni a számítógépemet, mi az alábbi alkatrészekből áll, és hogy mennyi pnzért lehetne megválni az 5 hónapos tökéletesen működő garanciális konfigurációtól.
na és a konfig:
Processzor: Intel E7400
Vidikártya: Nvidia GeForce 9800 GT
RAM: 4 GB
HDD : 250 GB
Monitor:LG Flatron W2234S
többi alkatrészről nem tudok :S
esetleg van valami program van amivel megtudható pl az alaplap, meg ilyenek?
0
0
0
0
blizzard avatar
takacsmiklos1988 írta:
blizzard írta:
Hy!
Van egy olyan gondom hogy nincs meg a WINDOWS mappa...
C-re telepítettem a windowst de nincs ott a mappája meg sehol nincs nemtom egyszerűen nincs meg de a gép rendesen megy meg midnen ja és xp-t használok...
Ha valaki tud segiteni megköszönném.


Hali!

Ha nem látod a win mappát akkor egy megoldás a következő lehet (persze nem biztos, hogy jó is, de egy próbát megér):
Szóval lépj be a C meghajtóba, majd a menüsorba válaszd: Eszközök-->mappa beállításai: itt válaszd a nézet fület, itt keress olyat, hogy "rejtett fájlok és mappák" megjelenítése és elrejtése, válaszd ki a megjelenítést, ha nem azon van, ha alapból a megjelenítésen van, akkor nem tudom miért nem látni. Ennyi! Reméljük segít😀

Hello. Már be van állitva és ugyse látom :c
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
heló!
Van egy nagy gondom a dvd írómmal ha beteszem a cd-t kiadja vagy ,kiadja és elkezd zúgni a sebessége nagon lassú
segítsetek kérlek szépen titeket!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
BiGame írta:
gyenesmartin írta:
én a virtual dj-t használom.

a virtual dj-t nem csak zenék keverésére meg ien zenei cuccokra lehet használni? úgy értem, h azzal nem lehet videókat kezelni!
pedig én ezzel teszek a videók alá zenét.
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
heló!
Van egy nagy gondom a dvd írómmal ha beteszem a cd-t kiadja vagy ,kiadja és elkezd zúgni a sebessége nagon lassú
segítsetek kérlek szépen titeket!😞
0
0
0
0
zola1995 avatar
Motorola SBV5120E-CN Modemet menyiért lehet venni ?
0
0
0
0
thug85 avatar
takacsmiklós: Ne írj dupla hozzászólást, használd a szerkesztést!!
Köszönöm!
0
0
0
0
takacsmiklos1988 avatar
tomi0893 írta:
Hello egy kis segitség kéne eltüntettem a windows media player 11 ben a lejatszo listát hogy kell elővarázsolni?😆

Köszi mindenkinek a segitséget! 😃


Hali!

Nézet-->Most játszott ablak beállításai-->Lista megjelenítése
0
0
0
0
takacsmiklos1988 avatar
blizzard írta:
Hy!
Van egy olyan gondom hogy nincs meg a WINDOWS mappa...
C-re telepítettem a windowst de nincs ott a mappája meg sehol nincs nemtom egyszerűen nincs meg de a gép rendesen megy meg midnen ja és xp-t használok...
Ha valaki tud segiteni megköszönném.


Hali!

Ha nem látod a win mappát akkor egy megoldás a következő lehet (persze nem biztos, hogy jó is, de egy próbát megér):
Szóval lépj be a C meghajtóba, majd a menüsorba válaszd: Eszközök-->mappa beállításai: itt válaszd a nézet fület, itt keress olyat, hogy "rejtett fájlok és mappák" megjelenítése és elrejtése, válaszd ki a megjelenítést, ha nem azon van, ha alapból a megjelenítésen van, akkor nem tudom miért nem látni. Ennyi! Reméljük segít😀
0
0
0
0
takacsmiklos1988 avatar
tooth9 írta:
Nekem olyan problémám lenne, hogy van egy Genius Video Cam look webkamerám, és nem működik Win7 alat.. 😞 Olyan driver kéne hozzá, ami win7el jó? Vagy mi lehet a gond ?


Szedj le minden webkamerával kapcsolatos, jelenleg a géped fent lévő drivert, indítsd újra, majd tedd fel ezt:
[LINK]
elvileg jónak kellene lennie
0
0
0
0
BiGame avatar
gyenesmartin írta:
én a virtual dj-t használom.

a virtual dj-t nem csak zenék keverésére meg ien zenei cuccokra lehet használni? úgy értem, h azzal nem lehet videókat kezelni!
0
0
0
0
tooth9 avatar
Nekem olyan problémám lenne, hogy van egy Genius Video Cam look webkamerám, és nem működik Win7 alat.. 😞 Olyan driver kéne hozzá, ami win7el jó? Vagy mi lehet a gond ?
0
0
0
0
blizzard avatar
Hy!
Van egy olyan gondom hogy nincs meg a WINDOWS mappa...
C-re telepítettem a windowst de nincs ott a mappája meg sehol nincs nemtom egyszerűen nincs meg de a gép rendesen megy meg midnen ja és xp-t használok...
Ha valaki tud segiteni megköszönném.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
én a virtual dj-t használom.
0
0
0
0
Creelien avatar
Hali!

egy olyan progit keresek amivel zenét lehet berakni videó alá.

Ha bárki ismer ilyen progit (kivéve a windows movie maker-t) azt kérem válaszoljon.

Előre is köszi.
0
0
0
0
blizzard avatar
Hali all!
Van egy olyan próblémám hogy amikro elinditom a gépe bejönne az asztal de bejön a háttérkép és egy ilyen kis ablak:
Személyre szabott beállítások
személyre szabott beállitások létrehozása
C:\WINDOWS\Snet.exe Restart

és ez mindig bejön ugy oldom eg hogy leállitok a feladat kezelővel egy OCTO nevű feladatot....
Valahogy kilehet törölni azt a OCTOT-t vagy az Snet.exe-t?
Azt szeretném kérni segitsetek hogy csináljam meg hogy ne jöjjön be minden inditáskor.
Köszi
0
0
0
0
Athesz avatar
ironman1995 írta:
Miben lesz rosszabb egy játék ha gyengébb processzorom van a kelleténél ?
Van nekem egy AMD Athlon XP 2000-em és csak 1683MHz használ ki.Hogyan lehet húzni hogy 2000MHz-es legyen ?


Szerintem az 1.kérdésre egyértelmű a válasz:akkor akadni fog stb...

Viszont a processzorodat a BIOSban tudod húzni! Csak ennyit tudok! 😶
0
0
0
0
Mr4r0n avatar
Miben lesz rosszabb egy játék ha gyengébb processzorom van a kelleténél ?
Van nekem egy AMD Athlon XP 2000-em és csak 1683MHz használ ki.Hogyan lehet húzni hogy 2000MHz-es legyen ?
0
0
0
0
Athesz avatar
TPeti86 írta:
Athesz írta:
TPeti86 írta:
Athesz!
találtam egy olyat ami xlive.dll 1.2.0.7 verzió számú. az jó? (mert mondjuk mást nem találtam😕 )


Szerintem jó lesz! Ha van benne Xlive.exe akkor tökéletes!



Nincs benne exe fájl sajnos. nem tudnál egy linket adni, ahonnan megszerezhetném rendesen? Persze csak ha tudsz adni


Tessék:[LINK]
0
0
0
0
TPeti86 avatar
Athesz írta:
TPeti86 írta:
Athesz!
találtam egy olyat ami xlive.dll 1.2.0.7 verzió számú. az jó? (mert mondjuk mást nem találtam😕 )


Szerintem jó lesz! Ha van benne Xlive.exe akkor tökéletes!



Nincs benne exe fájl sajnos. nem tudnál egy linket adni, ahonnan megszerezhetném rendesen? Persze csak ha tudsz adni
0
0
0
0
Athesz avatar
TPeti86 írta:
Athesz!
találtam egy olyat ami xlive.dll 1.2.0.7 verzió számú. az jó? (mert mondjuk mást nem találtam😕 )


Szerintem jó lesz! Ha van benne Xlive.exe akkor tökéletes!
0
0
0
0
thug85 avatar
BiGame írta:
kérnék 1 kis helpet, anyámék leszedtek vmien APEH-es dolgot, a gond az, h nem tudjuk megnyitni, ENYK-fájltípus!


Az apeh honlapról az aBEVJava 1.5-ös verziót kell letölteni és azzal megnyitni!
0
0
0
0
TPeti86 avatar
Athesz!
találtam egy olyat ami xlive.dll 1.2.0.7 verzió számú. az jó? (mert mondjuk mást nem találtam😕 )
0
0
0
0
BiGame avatar
kérnék 1 kis helpet, anyámék leszedtek vmien APEH-es dolgot, a gond az, h nem tudjuk megnyitni, ENYK-fájltípus!
0
0
0
0
Athesz avatar
TPeti86 írta:
Miért van az, hogy a Games for Windows nem hajlandó xp-n futni hotfix nélkül???😠 A hotfixet meg nem akarja felrakni nyelvi hibákra hivatkozva. Kezd egy kicsit elegem lenni ezekből a Games for Windows játékokból! Hol van az amikor csak játszottál és mentettél, semmi más nem kellett!😠


Töltsd le az xlivess 0.95.rar-t másold be a főkönyvtárba és akkor nem lesz Games for Windows!

UI: Én azt szeretném megkérdezni h hogy kellene eltávolítani Vista Boot Loadert?
0
0
0
0
TPeti86 avatar
Miért van az, hogy a Games for Windows nem hajlandó xp-n futni hotfix nélkül???😠 A hotfixet meg nem akarja felrakni nyelvi hibákra hivatkozva. Kezd egy kicsit elegem lenni ezekből a Games for Windows játékokból! Hol van az amikor csak játszottál és mentettél, semmi más nem kellett!😠
0
0
0
0
super88 avatar
most játszott menü és ott lesz nem?
0
0
0
0
jumbo avatar
Van aki még a WMP-t használja😕
0
0
0
0
tomi0893 avatar
Hello egy kis segitség kéne eltüntettem a windows media player 11 ben a lejatszo listát hogy kell elővarázsolni?😆

Köszi mindenkinek a segitséget! 😃
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Jah ez már nekem is előfordult
0
0
0
0
rocka avatar
super88 írta:
ööhm sry rosszul is írtam nem xlive hanem Windows Live kell hozzá szerintem úgy mint a Batman-ban vagy a gta IV-ben, de nem biztos én csak erre tippelek indids el a játékot és nyomd meg a Home gombot és ha bejön egy ilyen Windows live-os cucc akkor tuti hogy úgy kel 😃

Azt Games for Windows-LIVE-nek hivják 😃
0
0
0
0
super88 avatar
ööhm sry rosszul is írtam nem xlive hanem Windows Live kell hozzá szerintem úgy mint a Batman-ban vagy a gta IV-ben, de nem biztos én csak erre tippelek indids el a játékot és nyomd meg a Home gombot és ha bejön egy ilyen Windows live-os cucc akkor tuti hogy úgy kel 😃
0
0
0
0
TPeti86 avatar
És mi az a xlive? A tudásom ilyen téren elég hiányos 😀
0
0
0
0
super88 avatar
nem ismerem azt a játékot de sztem xlive
0
0
0
0
TPeti86 avatar
Hello!
Segítséget szeretnék kérni! Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan kell menteni a Transformers Revenge of the Fallen játékban??? Nagyon idegesít, és elképzelésem sincs mit tegyek.
0
0
0
0
super88 avatar
miért van az hogyha el indítok egy játékot, akkor egy idő után magától le csukódik az asztalra? el lehet viselni de mondjuk codban warozás közben rohadt idegesitő sp3-mas xp-m van
0
0
0
0
Holey avatar
Hát ha vírus akkor az nem jó... Mert nem tudom le futtatni a vírus keresőt, mert ezzel a sebességgel 25-30 évig tartana... (annyi időm nincs 😆😉 akkor megpróbálok egy win frissítést
köszi a helpeket...
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ez vírus lesz sztem, keres 1 jó vírusírtót és próbáld meg kiírtani, ha nem sikerül akk pedig windows reinstal.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Holey írta:
Hali! Van egy kis problémám amire sürgős segítség kéne! Na kezdem is: Tegnap délután netezés közbe lefagyott minden program ami akkor futott, de maga a gép nem. (Már nem először történik ez, de legutóbb elég volt egy újra indítás, és már működött is.) Akkor vártam egy kicsit, nem történt semmi ezért újra indítottam, és sajnos nem éppen kellemes eredménye született. Az fogadott, hogy a proci 100%-on pörgött de akármit csináltam, nem történt semmi. (például: ha egy mappát akartam megnyitni csak jobban lelassult) Akkor elkezdtem keresgélni a gépben hátha valami kábel kicsúszott, vagy megpörkölődött, de minden ott volt ahol kellet lennie. Aztán észre vettem hogy a táp kábel rossz volt (gondolom elöregedett) kicseréltem, és javult is valamennyit a helyzet. Mégpedig annyit, hogy most ha bekapcsolom a gépet a proci 10%-on pörög, egy idő után 35-50%, és ezt követően 100% és itt van a vége, mert itt már semmi élet, csak az egér mozog. A csökkentett módban sikerült működésre bírni. No kérdem én, ez program hiba, vagy hárdver hiba? (Op rendszer: Windows 7 Ultimate x86)
(hozzá teszem, hogy miközben megállt az élet, nem csináltam semmit, csak neteztem.)
Vagy valami vírus vagy a tápod de ebben nemvagyok biztos mert elég jó az.
0
0
0
0
Holey avatar
Hali! Van egy kis problémám amire sürgős segítség kéne! Na kezdem is: Tegnap délután netezés közbe lefagyott minden program ami akkor futott, de maga a gép nem. (Már nem először történik ez, de legutóbb elég volt egy újra indítás, és már működött is.) Akkor vártam egy kicsit, nem történt semmi ezért újra indítottam, és sajnos nem éppen kellemes eredménye született. Az fogadott, hogy a proci 100%-on pörgött de akármit csináltam, nem történt semmi. (például: ha egy mappát akartam megnyitni csak jobban lelassult) Akkor elkezdtem keresgélni a gépben hátha valami kábel kicsúszott, vagy megpörkölődött, de minden ott volt ahol kellet lennie. Aztán észre vettem hogy a táp kábel rossz volt (gondolom elöregedett) kicseréltem, és javult is valamennyit a helyzet. Mégpedig annyit, hogy most ha bekapcsolom a gépet a proci 10%-on pörög, egy idő után 35-50%, és ezt követően 100% és itt van a vége, mert itt már semmi élet, csak az egér mozog. A csökkentett módban sikerült működésre bírni. No kérdem én, ez program hiba, vagy hárdver hiba? (Op rendszer: Windows 7 Ultimate x86)
(hozzá teszem, hogy miközben megállt az élet, nem csináltam semmit, csak neteztem.)
0
0
0
0
FeRR avatar
oké működik megcsináltam! kösz szépen!😃
0
0
0
0
FeRR avatar
oks énis megnézem! majd szólok ha megtanátam!😆
0
0
0
0
Bewy avatar
FeRR írta:
Igen! jobbklikk Nézet és ott!😃 most vki az énproblémámra is!😆


ahogy nézem megválaszoljuk egymás problémáit 😆

ah megvan köszi😃
0
0
0
0
Bewy avatar
FeRR írta:
Egy eltérő probléma ami nemis igazán a témához kapcsolódik, de nagyon idegesít..: minden bekapcsolásnál a CDROM-ról akar bootolni, belépek a bootmenübe ráveszem a hard disk/drive(nememlékszem a nevére😆😉-ra minden okés betölt..nemtudjátok hogylehetne megoldani h automatikusan a hard disk/drive-ról indítson? valami progi vagy biosba beállítani vmit? mert a bootmenü-ből csak indít nemállítja át!:S


én biosba szoktam mindig állítani ilyeneket, de nem tom így fejből elmondani hogy hol is van. az én biosomba a 3. bejegyzésre kell katintani és ott kell átállítani hogy miről menjen a boot. jah és majd f10-el save elni kell a beállításokat
0
0
0
0
FeRR avatar
Igen! jobbklikk Nézet és ott!😃 most vki az énproblémámra is!😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció