Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 806
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Core2 avatar
lehet egyszerübeállítás probléma, illetve driver is lehet. Az alaplap driveres CD-n találsz sztem valamit 😀
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Cs strike írta:
akár mijen usb-t hozzá csatlakoztatok a géphez semmi!! de a telefont meg a mp4et meg mindent tölt.. de a gépen nem jön be semmi... még az se hogy csatlakoztattam.. nem ir ki SEMMIT és nem is tudom használni pl telefont se gépen keresztül usbvel..



Próbáltad már feltenni a drivereket?
0
0
0
0
Cs strike avatar
akár mijen usb-t hozzá csatlakoztatok a géphez semmi!! de a telefont meg a mp4et meg mindent tölt.. de a gépen nem jön be semmi... még az se hogy csatlakoztattam.. nem ir ki SEMMIT és nem is tudom használni pl telefont se gépen keresztül usbvel..
0
0
0
0
Ferrari avatar
kitöröltem úgy h ne legyen az ismerősök között és aztán megint felvettem. Most már jó, csak okozott 1 kis kellemetlenséget...
0
0
0
0
Core2 avatar
de gondolom kipipáltad a "Delet from adress book too"-t
0
0
0
0
Ferrari avatar
kitöröltem és vissza felvettem. Remélem így jó lesz.
0
0
0
0
susguy avatar
A másik fél, akit letilt, lehet hogy neki van ilyen problémája. Ha más ismerősének is letiltja az msn, akkor nála lehet a hiba.
0
0
0
0
BiGame avatar
lehet vírust kapott be a géped!
0
0
0
0
Core2 avatar
talán törüld egészen, és vedd fel újra
0
0
0
0
laci503 avatar
iennel még nem találkoztam ! próbáld meg újratelepíteni az msn-t vagy ha az nem segít akkor tegyél fel mási kverziót 😃 nemtom segít e én ezt csinálnám 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Lenne 1 problémám.
Az MSN-em mindig magától letilt 1 felhasználót ha kijelentkezek belőle, pedig én nem akarom letiltani. Az a furcsa h mindig ugyan azt a személyt tiltja le. Ez mitől van? Vagy mit kéne vele csinálni h ne csinálja ezt?
0
0
0
0
Ducky avatar
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, az mitől van, hogy eredetileg 2mbites a netem, de csak egy 1mbittel jön!? Emiatt a torrent letöltés csak maximum 10kb/s jön. Routerem van, de ha egyből a modemből jön a net akkor méglassabb!😕

előre is köszi a segítséget!😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
levi27 írta:
PSP-n nem lehet ugy nem eredeti játékot elindítani h nincs kichipelve? mert haveromét valamért nem lehet kichpelni 😞


Nekem nem kellett kicsippelni, csak egy tört verziójú firmware-t kellett rátenni h menyjenek vele a gamek. A memória kártyán létre kell hozni 1 ISO nevű mapát és oda bemásolni a gameket majd. De ajánlom a legújabb Firmware-t 5. vlmennyi mert a régieken nem indulnak el a 2009-es gamek, vagy ha elindulnak akk akadozik rajta!
0
0
0
0
levi27 avatar
PSP-n nem lehet ugy nem eredeti játékot elindítani h nincs kichipelve? mert haveromét valamért nem lehet kichpelni 😞
0
0
0
0
jumbo avatar
Kmisi99 írta:
És szerintetek jók vagy jó minőségűek mert szinte semmit nem tudok a hangfalakról annyira emlékszem hogy régen beleremegett az ablak amikor szólt


az attól függ mire szeretnéd használni,és hol.
egy 15 nm-es szóbában talán beremegteti újra az ablakot,ha a gittágy már öreg,és repedezett😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
És szerintetek jók vagy jó minőségűek mert szinte semmit nem tudok a hangfalakról annyira emlékszem hogy régen beleremegett az ablak amikor szólt
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
Hello van 2 ilyen Sony hangfalam
[LINK]
Szerintetek jó elég régi kb 15-16 évesek ezért nem találtam róla semmit a neten
Meg még az hogy kb hány wattos lehet?
ezek 30wattosak eggyenként.
0
0
0
0
levi27 avatar
Kmisi99 írta:
Hello van 2 ilyen Sony hangfalam
[LINK]
Szerintetek jó elég régi kb 15-16 évesek ezért nem találtam róla semmit a neten
Meg még az hogy kb hány wattos lehet?


a Wattot ha nincs a hátulján akkor szétszeded és ottvan a hangszórón 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
dave500 írta:
Sziasztok! Lécci segítsetek! A boltokban kapható recoltec 80cm-s kék ledes ventik 3pinesek? pl ez:
[url]http://www.computermode.hu/index.dw?mit=101&t_kat1_id=8&t_kat2_id=44[/url] itt a 3.:
UV reagens KÉK ventilátor

Anyaga: Átlátszó muanyag
Színe : Sötét kék,
Megvilágítás: 4db kék LED
Méret: 80x80x25 mm,
Csapágyazás: csúszó
Légszállítás: 25,4 cfm
Fordulatszám: 2000/perc,
Zajszint: 21 dB
Név: Ventilátor, Revoltec /80mm KÉK
Gyártó: Revoltec
Típus: UV reagens sötét Kék, 4*Kék Led
Cikkszám: RL021

Nettó ár: 1 256 Ft
Bruttó ár: 1 570 Ft


igen 3 pinesek és adnak hozzájuk valószínű 4 pines átalakítót!
0
0
0
0
dave500 avatar
Sziasztok! Lécci segítsetek! A boltokban kapható recoltec 80cm-s kék ledes ventik 3pinesek? pl ez:
[url]http://www.computermode.hu/index.dw?mit=101&t_kat1_id=8&t_kat2_id=44[/url] itt a 3.:
UV reagens KÉK ventilátor

Anyaga: Átlátszó muanyag
Színe : Sötét kék,
Megvilágítás: 4db kék LED
Méret: 80x80x25 mm,
Csapágyazás: csúszó
Légszállítás: 25,4 cfm
Fordulatszám: 2000/perc,
Zajszint: 21 dB
Név: Ventilátor, Revoltec /80mm KÉK
Gyártó: Revoltec
Típus: UV reagens sötét Kék, 4*Kék Led
Cikkszám: RL021

Nettó ár: 1 256 Ft
Bruttó ár: 1 570 Ft
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello van 2 ilyen Sony hangfalam
[LINK]
Szerintetek jó elég régi kb 15-16 évesek ezért nem találtam róla semmit a neten
Meg még az hogy kb hány wattos lehet?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ez igaz, mert havernak se fértb be a n870 a régi házába, és ezért kellett vennie új házat is 😃😆
0
0
0
0
xCube avatar
TheMostWanted írta:
Szevasztok egy olyan kérdésem lenne hogy új alaplapot szeretnék venni + VGa-t és az lenne a lérdésem ,hogy az új alaplap illik -e ház ba?Ezt hogy lehet megnézni illetve megtudni?


Mint Core2 is írta az alaplappal nem lesz baj a régóta élő szabványok miatt, probléma a VGA -val vagy a procihűtőkkel fordulhat elő méreteik miatt, de egy vonalzó vagy bármilyen hosszmérő segítségével könnyen meg lehet állapítani a kiválasztott kártya adatai aslapján 😀 . Új VGA vásárlása esetén érdemes erre odafigyelni.
0
0
0
0
levi27 avatar
Szasztok😃 feltettem a Win7 ultimate-ot és nem megy fel az ATi DD. valami ötlet esetleg?
HELP! pls


már rájöttem de ha valaki tud megoldást írja le pls 😀
(bu*i nVidi 250 chipset nem támogatja vista alatt az ati vga-kat😢😢
0
0
0
0
Core2 avatar
több mint valószínű, hogy illik, mivel minden ház és minden alaplap szabvány szerint készül. (ATX, microATX), szóval emiatt ne aggódj.
0
0
0
0
no avatar
Szevasztok egy olyan kérdésem lenne hogy új alaplapot szeretnék venni + VGa-t és az lenne a lérdésem ,hogy az új alaplap illik -e ház ba?Ezt hogy lehet megnézni illetve megtudni?
0
0
0
0
thug85 avatar
Akkor én a helyedben megnézném, hogy mai áron mennyiért tudnám összerakni, és abból levonnék valamennyit, amennyi jónak hangzik. Ez attól is függ kinek adod el. Valakire nagyon jó áron rá lehet sózni, de van aki sokat akar alkudni.
0
0
0
0
Ebort avatar
thug85 írta:
Nézz utána az internetek a használt gépek árainak, és próbáld az alapján behatárolni.
Függ attól is mennyiért vetted, mennyi ideig használtad, mennyi garancia van a különböző elemekre na és, hogy kinek adod el.


180 000 volt nagyker áron 5 hónapja, abból úgy napi 3 órákat volt használatban, és asszem minden elere 3 év garancia.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nézz utána az internetek a használt gépek árainak, és próbáld az alapján behatárolni.
Függ attól is mennyiért vetted, mennyi ideig használtad, mennyi garancia van a különböző elemekre na és, hogy kinek adod el.
0
0
0
0
Ebort avatar
HUNRobee írta:
hello!
megszeretnék válni számítógépemtől pár hónapos, tökéletesen működőképes.
Semmi baj nincs vele, mióta megvettem tökéletesen működik.
szerintetek mennyi pénzt kérhetnék érte?
a gépem adatainál található a konfig.


???
0
0
0
0
Ferrari avatar
karácsonykor mindig le mennek az árak. 20-a után rendeld meg akk lesz a legolcsóbb.
0
0
0
0
battyan avatar
Akkor majd sokat imádkozok a Jézuskához,h vigye minél lejjebb az árakat...😆
0
0
0
0
battyan avatar
Hello!

Szerintetek mikor lesznek lényegesen olcsóbbak a DX10-es kártyák? (gondolok itt a hd4870-re)
0
0
0
0
Ebort avatar
hello!
megszeretnék válni számítógépemtől pár hónapos, tökéletesen működőképes.
Semmi baj nincs vele, mióta megvettem tökéletesen működik.
szerintetek mennyi pénzt kérhetnék érte?
a gépem adatainál található a konfig.
0
0
0
0
BiGame avatar
és azzal, h me megvan!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
BiGame írta:
1. kérdésem mé cseréli le az oldal az ő-betűket kérdőjelre?
2. ki tud oan progit amivel kitudom szedni a videóból a hangot-zenét?
2-es kérdésre a válasz: virtual dj.
0
0
0
0
BiGame avatar
oké ez köszi😀, 2.dikra még várom a választ!
0
0
0
0
MoonW avatar
1. már nem cseréli le csak a régi hozzászólásoknál van a hiba, de hamarosan vissza lesz állítva a jó verzió
0
0
0
0
BiGame avatar
1. kérdésem mé cseréli le az oldal az ő-betűket kérdőjelre?
2. ki tud oan progit amivel kitudom szedni a videóból a hangot-zenét?
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
roberto888 írta:
TripplaXXX írta:
heló!
Van egy nagy gondom a dvd írómmal ha beteszem a cd-t kiadja vagy ,kiadja és elkezd zúgni a sebessége nagon lassú
segítsetek kérlek szépen titeket!


Firmware frissítés, esetleg egy tisztítólemezzel kitisztítani a meghajtót!

És azt a Firmware frissítést hogykell?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello nem teljesen tiszta nekem ez hogy nekem fullon megy sokan írják és néha a szemem tépem már ki mert nem tudom elhinni de hogy van ez mert az azt jelenti hogy a minden az élsimítás a felbontás meg minden maxon van???? mert én így gondolom aztán már a fejemet ütöm amikor más írja hogy fullon megy miközben kiderül hogy sem a felbontás sem az élsimítás nincs maxon
Ezt senki ne vegye magára
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
thug85 írta:
HUNRobee: Az Everest-el megtudod nézni. Töltsd le a legújabbat.

TripplaXXX: Próbálj egy driver frissítést, de szerintem az sem fog segíteni. De egy próbát megér. Nekem is volt gondom DVD íróval. Nem akart a lemezeket beolvasni. A kukában végezte.

Mármint milyen driver frissítést meg tudod adni az oldalt ahonnan lehet ilyet leszedni?
0
0
0
0
takacsmiklos1988 avatar
blizzard írta:
takacsmiklos1988 írta:
blizzard írta:
Hy!
Van egy olyan gondom hogy nincs meg a WINDOWS mappa...
C-re telepítettem a windowst de nincs ott a mappája meg sehol nincs nemtom egyszerűen nincs meg de a gép rendesen megy meg midnen ja és xp-t használok...
Ha valaki tud segiteni megköszönném.


Hali!

Ha nem látod a win mappát akkor egy megoldás a következő lehet (persze nem biztos, hogy jó is, de egy próbát megér):
Szóval lépj be a C meghajtóba, majd a menüsorba válaszd: Eszközök-->mappa beállításai: itt válaszd a nézet fület, itt keress olyat, hogy "rejtett fájlok és mappák" megjelenítése és elrejtése, válaszd ki a megjelenítést, ha nem azon van, ha alapból a megjelenítésen van, akkor nem tudom miért nem látni. Ennyi! Reméljük segít😀

Hello. Már be van állitva és ugyse látom :c


Akkor sajnos más ötletem nincs😞
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem az a gondom hogy nem tom melyik fajta vidó kari jó a gépüngbe?agp vagy pci
0
0
0
0
roberto888 avatar
TripplaXXX írta:
heló!
Van egy nagy gondom a dvd írómmal ha beteszem a cd-t kiadja vagy ,kiadja és elkezd zúgni a sebessége nagon lassú
segítsetek kérlek szépen titeket!


Firmware frissítés, esetleg egy tisztítólemezzel kitisztítani a meghajtót!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció