Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 807
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
itt van hogy mit támogat
[url]http://www.msi.com/index.php?func=prodcpu2&prod_no=1169&maincat_no=1&orderby=title%20DESC#menu[/url]
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
rolcsiX írta:
Hello lenne 1 kérdésem: MSI P6N SLI V2 ebbe az alaplapba belelehet rakni e7600- procit?



Jah bele lehet rakni...
0
0
0
0
no avatar
Hello lenne 1 kérdésem: MSI P6N SLI V2 ebbe az alaplapba belelehet rakni e7600- procit?
0
0
0
0
Core2 avatar
Volt még ilyen problémád ? Ha hosszan nyomod a főkapcsolót akkor sem áll le ?
0
0
0
0
cseszka avatar
hát majd megpróbálom.remélem nem alaplap,mert nincs fölösleges lóvém,a táp meg még garanciás!😆
azért kössz!!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A codegen táp lehet a főbűnös kérjél kölcsön valami normálisat egy 400w normális elég lenne csak valakitől próbálj szerezni kölcsönbe vagy vidd be pc boltba ott konkrétan megmondják de szerintem biztos a táp
0
0
0
0
Athesz avatar
cseszka írta:
üdv mindenkit.olyan problémám van,h mikor rámegyek:startmenü-leállás,leáll a windows,a merevlemez,
a monitor,az egér,a billentyüzet,de a gép tovább dolgozik:coolerek,display,optikaimeghajtó,
proci.mindha hibernálva lenne,de ez kivan kapcsolva.a főkapcsoló funkciója leállásra van
téve.defaultoztam biost,ujra raktam windowst,de a probléma maradt.mikor leállitanám,és
elér ebbe az állapotba,onnantól nemreagál semmire.se főkapcsoló,se restart gomb.csak ha
áramtalanitom akkor áll le.mikor ismét áram alá hejezem főkapcsolóval inditom onnantol reagál
rá,de ha megpróbálom leállitani ugyan ez...
én már csak alaplapra,vagy tápra gondolok, de remélem h tévedek.ha van valaki aki tud segiten,vagy
van valami ötletesegitsen,szivesen várom a válaszokat.HHHHEEEELLLLPPPP!!!!


Nálam esetleg olyan volt h nem akart leállni a gép! De ilyennel még nem találkoztam! De szerintem nagy lehet a baj! 😶
0
0
0
0
cseszka avatar
üdv mindenkit.olyan problémám van,h mikor rámegyek:startmenü-leállás,leáll a windows,a merevlemez,
a monitor,az egér,a billentyüzet,de a gép tovább dolgozik:coolerek,display,optikaimeghajtó,
proci.mindha hibernálva lenne,de ez kivan kapcsolva.a főkapcsoló funkciója leállásra van
téve.defaultoztam biost,ujra raktam windowst,de a probléma maradt.mikor leállitanám,és
elér ebbe az állapotba,onnantól nemreagál semmire.se főkapcsoló,se restart gomb.csak ha
áramtalanitom akkor áll le.mikor ismét áram alá hejezem főkapcsolóval inditom onnantol reagál
rá,de ha megpróbálom leállitani ugyan ez...
én már csak alaplapra,vagy tápra gondolok, de remélem h tévedek.ha van valaki aki tud segiten,vagy
van valami ötletesegitsen,szivesen várom a válaszokat.HHHHEEEELLLLPPPP!!!!
0
0
0
0
thug85 avatar
Szívesen!
Nem drága, kb 500 forintos tétel.
0
0
0
0
no avatar
aha ilyenre, köszi szépen, akkor be is megyek valami boltba venni egy ilyet
0
0
0
0
no avatar
sziasztok! Lenne egy kérdésem, remélem valaki tud segiteni.Össze akarnám kötni a gépemet a hifimmel de sajna a hifinek csak chinch dugója van, létezik olyan kábel aminek egyik vége chinch és a másik pl. jack előre is köszi a választ
0
0
0
0
BiGame avatar
úgy, h van vezetékes joy is😆, de ahhoz is le kellett szednem egy drivert, h a gép felismerje, de gondom vezetékesnek van egy kis USB portja amit a gépbe bedugsz, oszt úgy vezeték nélküli!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
na oszt az meg hogy? mert az vezeték nélküli vagy hogyan csináltad azt meg? mer haveromnak 2 van és elkérném tőle az egyiket
0
0
0
0
BiGame avatar
nálam maradt egyszer haver 360-as joya, és mentek vele a game-ek!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello van ez a jóféle kis controller géhez
[LINK]
teljesen olyan mint az xboxos csak 1-2 extra meg vezetékes és az lenne a kérdésem hogy ha bedugnám és az olyan játékok mint amik boxra is vannak ezzel ugyan úgy tudnám nyomni ugyan olyan beállítással mint xboxon? annak ellenére hogy sok mai játékon nem lehet beállítani az irányítást de attól mégy olyan lenne?
0
0
0
0
gara66 avatar
hát ha olyan proci kell akk be kell ruházni egy tápra is, valamit valamiért
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin írta:
azt nem de egy q6600-osat igen.

És az E 7600-at? Mert lehet h csak azt veszem mivel a q 6600 sokat eszik és nem akarok tápot is cserélni.
0
0
0
0
titusz avatar
Segítsetek.Azt akarom kérdezni, hogy a számítógép ház hátulján kellene lenni ventilátornak megnéztem és a gépembe nincs és, hogy azzal mit hűtünk, vagy tipp hogy milyet vegyek nem akarom hogy idő előtt elszálljon a gépem.HELP.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
azt nem de egy q6600-osat igen.
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin írta:
nemhiszem.

Az E8000 es szériát már nem bírná az alaplap?
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
hol kell kiválasztani hogy Dvd-be konvertáljon?
0
0
0
0
Athesz avatar
Betallózod az AVI fájlt és ott kiválasztod h DVDbe konvertálja át és mehet!
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Azt Szeretném kérdezni hogy hogyan kell konvertálni a(z)
Xilisoft AVI to DVD Converterrel?
Sürgős lenne remélem tudjátok az érthető választ mert elég kezdő vagyok még ebben a műfajban mert még soha nem konvertáltam
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin írta:
rolcsiX írta:
gyenesmartin írta:
rolcsiX írta:
Hello. Lenne 1 kérdésem: ebbe az alaplapba (MSI P6N SLI V2 s775) maximum mekkora processzort lehet belerakni?
egy 4 magos procit is belerakhatsz.

És az fsb nem számít?Mármint az alaplapom fsbje 1066 mhz. És mondjuk 1 jobb proci fsbje 1333 mhz. Vagy ez nem függ össze?
akkor úgymondom hogy max egy q6600-asig lehet beletenni.Az enyémbe belemegy egy e7200-as mert támogat core duo-s procit és 1066mhz az fsb-je?

És ahhoz kéne vennem új tápot? A mostani 420 w ( foxconn).
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
rolcsiX írta:
gyenesmartin írta:
rolcsiX írta:
Hello. Lenne 1 kérdésem: ebbe az alaplapba (MSI P6N SLI V2 s775) maximum mekkora processzort lehet belerakni?
egy 4 magos procit is belerakhatsz.

És az fsb nem számít?Mármint az alaplapom fsbje 1066 mhz. És mondjuk 1 jobb proci fsbje 1333 mhz. Vagy ez nem függ össze?
akkor úgymondom hogy max egy q6600-asig lehet beletenni.Az enyémbe belemegy egy e7200-as mert támogat core duo-s procit és 1066mhz az fsb-je?
0
0
0
0
no avatar
gyenesmartin írta:
rolcsiX írta:
Hello. Lenne 1 kérdésem: ebbe az alaplapba (MSI P6N SLI V2 s775) maximum mekkora processzort lehet belerakni?
egy 4 magos procit is belerakhatsz.

És az fsb nem számít?Mármint az alaplapom fsbje 1066 mhz. És mondjuk 1 jobb proci fsbje 1333 mhz. Vagy ez nem függ össze?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
rolcsiX írta:
Hello. Lenne 1 kérdésem: ebbe az alaplapba (MSI P6N SLI V2 s775) maximum mekkora processzort lehet belerakni?
egy 4 magos procit is belerakhatsz.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Lizard írta:
rolcsiX írta:
ZsoOtT írta:
Processzor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz
Memória: Kingston HyperX 4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 CL7
Videókártya:Asus EAH5770/2DIS/1GD5 1GB
PCI-EMonitorvezérlo
Alaplap: ASUS P5QC alaplap
Merevlemez: Samsung EcoGreen 1, 5TB 32MB cache SATA2 winchester
Optikai meghajtó: ASUS DRW-24B1ST DVD író, SATA, fekete
Ház: Raidmax Sagitta 2 szamítógépház fekete
Tápegység: Thermaltake Purepower W0067RE 460W
Monitor: Samsung 21'5 FULL HD
Billentyűzet: Gembird
Egér: Logitech MX518

mit gondoltok erről a configról?

Szerintem ehhez a confighoz 1 erősebb táp kéne.


szerintem simán elviszi az a thermaltake táp! nem fogyaszt az a cucc olyan sokat! de amúgy jó kis gépezet lesz😉
Nekem a hd4850-esemet elvitte egy 400w codegen táp ezmeg ugyanannyit kér és nemelég neki 460w?Ma mindegy remélem nekem elbírja a 400w-os sorsair tápom.
0
0
0
0
no avatar
Hello. Lenne 1 kérdésem: ebbe az alaplapba (MSI P6N SLI V2 s775) maximum mekkora processzort lehet belerakni?
0
0
0
0
no avatar
Flash írta:
Blue-ray-ről néztük a filmet, és láttam amit láttam, nagyon apró szaggatásokkal ment a film, pont úgy, mint mikor kicsit kevés az FPS, és mivel mindhárom TV csúcskategóriás volt, nem hiszem, hogy ezért a válaszidő lett volna a felelős... 😀


Az 50Hz 50 periódust jelent, ami azt jelenti, hogy 100 felvillanás van egy másodperc alatt. (Vedd úgy, hogy 100FPS) A válaszidő sokkal inkább okoz ilyet.
A 100Hz 200 felvillanást eredményez. Igaz, ezek inkább a CRT monitorokra és TV-kre igaz.
Szóval nem lehet az, hogy az 50Hz miatt "szaggatott" a TV. 😀 És az 50Hz-s TV-k nem tartoznak a csúcskategóriába! 😉
0
0
0
0
Lizard avatar
rolcsiX írta:
ZsoOtT írta:
Processzor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz
Memória: Kingston HyperX 4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 CL7
Videókártya:Asus EAH5770/2DIS/1GD5 1GB
PCI-EMonitorvezérlo
Alaplap: ASUS P5QC alaplap
Merevlemez: Samsung EcoGreen 1, 5TB 32MB cache SATA2 winchester
Optikai meghajtó: ASUS DRW-24B1ST DVD író, SATA, fekete
Ház: Raidmax Sagitta 2 szamítógépház fekete
Tápegység: Thermaltake Purepower W0067RE 460W
Monitor: Samsung 21'5 FULL HD
Billentyűzet: Gembird
Egér: Logitech MX518

mit gondoltok erről a configról?

Szerintem ehhez a confighoz 1 erősebb táp kéne.


szerintem simán elviszi az a thermaltake táp! nem fogyaszt az a cucc olyan sokat! de amúgy jó kis gépezet lesz😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
hát jah, legalább 1 550-650W-os jó lenne...
0
0
0
0
no avatar
ZsoOtT írta:
Processzor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz
Memória: Kingston HyperX 4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 CL7
Videókártya:Asus EAH5770/2DIS/1GD5 1GB
PCI-EMonitorvezérlo
Alaplap: ASUS P5QC alaplap
Merevlemez: Samsung EcoGreen 1, 5TB 32MB cache SATA2 winchester
Optikai meghajtó: ASUS DRW-24B1ST DVD író, SATA, fekete
Ház: Raidmax Sagitta 2 szamítógépház fekete
Tápegység: Thermaltake Purepower W0067RE 460W
Monitor: Samsung 21'5 FULL HD
Billentyűzet: Gembird
Egér: Logitech MX518

mit gondoltok erről a configról?

Szerintem ehhez a confighoz 1 erősebb táp kéne.
0
0
0
0
ZsoOtT avatar
Processzor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz
Memória: Kingston HyperX 4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 CL7
Videókártya:Asus EAH5770/2DIS/1GD5 1GB
PCI-EMonitorvezérlo
Alaplap: ASUS P5QC alaplap
Merevlemez: Samsung EcoGreen 1, 5TB 32MB cache SATA2 winchester
Optikai meghajtó: ASUS DRW-24B1ST DVD író, SATA, fekete
Ház: Raidmax Sagitta 2 szamítógépház fekete
Tápegység: Thermaltake Purepower W0067RE 460W
Monitor: Samsung 21'5 FULL HD
Billentyűzet: Gembird
Egér: Logitech MX518

mit gondoltok erről a configról?
0
0
0
0
Ferrari avatar
és h ha megvan a zene stúdiús minőségbe? akk milyen progit tudsz rá ajánlani?
0
0
0
0
Athesz avatar
rolcsiX írta:
Hello! Lenne még 1 olyan kérdésem h ujra akarom rakni a vistát de nem ismeri fel a telepítő lemezt újraindításkor. Annyit tudok h a biosba kell beállítani h elsődleges legyen de azt viszont nem tudom h hogyan kell, ha valaki tud segíteni legyen szíves írjon!!


Boot CDként írtad ki a lemezt? De inkább rakd fel a Windows 7-et hidd el nagy teljesítményváltozást fogsz látni!
Nálam Vistánál 123MB szabad memóriám volt, itt most a Windows 7-en 1123MB! 😀

Ferrari ilyenről még nem hallottam de már jutott eszembe ilyen régebben nekem is!😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Ferrari írta:
az megoldható h egy zene számból ki tudjam venni a szöveget, és csak a zene maradjon meg? esetleg tudnátok rá nekem ajánlani vlmi programot?


én is probálkoztam régen ilyennel amit most te akarsz, nagyon sokat szenvedtem is vele de nme jött össze!
vannak bizonyos átmeneti megoldások de iszonyatos minőségvesztés árán! ha van studiós ismerősöd akkor ő meg tudja oldani, de te otthonilag nem igazán!
0
0
0
0
FeRR avatar
Hm, erre nincs ötletem.
0
0
0
0
Ferrari avatar
az megoldható h egy zene számból ki tudjam venni a szöveget, és csak a zene maradjon meg? esetleg tudnátok rá nekem ajánlani vlmi programot?
0
0
0
0
no avatar
Hello! Lenne még 1 olyan kérdésem h ujra akarom rakni a vistát de nem ismeri fel a telepítő lemezt újraindításkor. Annyit tudok h a biosba kell beállítani h elsődleges legyen de azt viszont nem tudom h hogyan kell, ha valaki tud segíteni legyen szíves írjon!!
0
0
0
0
Lizard avatar
rolcsiX írta:
Hello! Nekem lenne 1 olyan kérdésem h vettem 1 msi 4850-et és feltelepítettem a drivert de a vista nem érzékelte.Ez mitől lehet és mi a teendő? Mondjuk előtte nvidiám volt.


leszedted az nvidia drivert előtte?ha nme tedd meg restart aztán ati driver megint restart😀
0
0
0
0
no avatar
Hello! Nekem lenne 1 olyan kérdésem h vettem 1 msi 4850-et és feltelepítettem a drivert de a vista nem érzékelte.Ez mitől lehet és mi a teendő? Mondjuk előtte nvidiám volt.
0
0
0
0
Flash avatar
Blue-ray-ről néztük a filmet, és láttam amit láttam, nagyon apró szaggatásokkal ment a film, pont úgy, mint mikor kicsit kevés az FPS, és mivel mindhárom TV csúcskategóriás volt, nem hiszem, hogy ezért a válaszidő lett volna a felelős... 😀
0
0
0
0
Rottweiler avatar
a HZ nem azonos az FPS-sel, tehát ha kevés Hz-en működik a monitorod attól nem fog szaggatni a kép, csak vibrál, és ez bántja a szemet. (végülis ugyan ezt írta az előttem lévő is😃😉
Hz - frissítési frekvencia (ha ez kevés, a monitor vibrál; 75Hz-en már nem nagyon érzékeli a szem a vibrálást)
FPS - képkocka / másodperc (ha ez kevés, akkor akad a játék)
0
0
0
0
no avatar
Flash írta:
Ne vegyél 50Hz-eset, mert mocskosul fogja bántani a szemedet egy idő után!
Haverom SONY boltban dolgozott, és ott néztünk egyszerre 50/100/200Hz-es k*rvanagy tévén egy full HD filmet.
Az 50Hz-es nekem nagyon bántotta a szememet, és nem is volt rajta teljesen folyamatos a kép... , de a másik kettő nagyon jó volt!

Szal 50Hz-esen látni fogod, hogy "szaggat" a kép, a 100Hz-esen meg nem! 😀


50Hz-s TV-n szaggat a kép? 😲 lol, nem azért szaggatott, hanem valószínűleg a válaszidő volt túl nagy. Olyanról még nem hallottam és nem is láttam, hogy 50Hz miatt "szaggatna", illetve nem lenne folyamatos a kép. De az teljesen igaz, hogy bántja a szemet, jobban megéri a 100Hz-set megvenni!
0
0
0
0
Flash avatar
Meg lehet még próbálkozni rendszerújrarakással, vagy kipróbálod a kártyát egy másik gépben, ugyanazokkal a játékokkal, amikkel fagyott, és akkor kiderül, hogy hardware hiba-e vagy nem. Sztem nem a kártya a hibás, mert akkor valsz. mindig jelentkezne a probléma...
0
0
0
0
no avatar
Driver még ropogós, dx még gőzölög, az utlsó vírust meg már csak az ideg rángatja...
De a probléma megvan. 😞
0
0
0
0
Flash avatar
Ha túlmelegedne a kártya, akkor minden játéknál szarakodna...
Próbálj meg drivert, DX-et frissíteni, vagy vírusírtani egy alaposat.
0
0
0
0
no avatar
BFG Tech Gts 250. Más nagy igényű játékok nem fagynak meg. Crysis, Gta 4... Pár hónapja vettem a gépet, lehet h abban van a hiba?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció