Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 806
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Athesz avatar
TheMostWanted írta:
Nem azér de hogy lehet felhúzni a procit?😆


BIOSban tudod húzni!
0
0
0
0
no avatar
Nem azér de hogy lehet felhúzni a procit?😆
0
0
0
0
no avatar
Köszi, ezt én is tudtam.
Azt hidtem hardveres gond lesz! :S


A másik gond:
A Shift töltés közben iszonyat sokszor fagy le (nem válaszol), és néha nem indul el, vagyis betölti a Shift logó alatti kis csíkot és a tövábbiakban ugyan csak nem válaszol! :S
0
0
0
0
Core2 avatar
zbence írta:
Hali!
Az a kis problémám lenne NFS Shift ügyben, hogy szar az FPS-em! 😃
Na.
Minden maxon, 1680x1050, 2xAA, verseny közben, ha versenyz?k vannak körülöttem 14-5 FPS-em van, ha viszont senki nincs, csak én akkor 45-50.
Miért lassul be ennyire a cucc?

Kérem hozzáért?k válaszát!


Mert a környezet megváltozik, több obiektum lesz, jelen esetben az autók, és ez megterheli a vga-t s a procit. Ne tegyél AA-t s sokkal jobban fog menni.
0
0
0
0
Athesz avatar
blizzard írta:
Már sikerült köszi. Biosba beállitottam hogy cd-r?l inditson és sikerült. (:


Akkor sok sikert! 😀
0
0
0
0
blizzard avatar
Már sikerült köszi. Biosba beállitottam hogy cd-r?l inditson és sikerült. (:
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Az a kis problémám lenne NFS Shift ügyben, hogy szar az FPS-em! 😃
Na.
Minden maxon, 1680x1050, 2xAA, verseny közben, ha versenyz?k vannak körülöttem 14-5 FPS-em van, ha viszont senki nincs, csak én akkor 45-50.
Miért lassul be ennyire a cucc?

Kérem hozzáért?k válaszát!
0
0
0
0
Athesz avatar
blizzard írta:
Fogom az xp cd-t. Berakpom egybol ujrainditom a gepet. bekapcsol és nemcsinál semmit... 😢


De úgy csináltad ahogy Core mondta? Beállítottad a BIOSban h CDr?l bootoljon?

Core2:Nincs mit! 😀
0
0
0
0
blizzard avatar
És hogy kell letörölni a win 7-et? És után rakni az xp-t.
0
0
0
0
blizzard avatar
Fogom az xp cd-t. Berakpom egybol ujrainditom a gepet. bekapcsol és nemcsinál semmit... 😢
0
0
0
0
Core2 avatar
Athesz írta:
Core2 írta:
Kellene mondjatok egy Daemon Tools Lite verziószámot, amit ti is használtok, és szerintetek jó.


Én DAEMON Tools Lite (4.30.4.0027)-et használom és megvagyok vele elégedve!


Köszönöm! Intézkedtem...jól m?ködik.
0
0
0
0
Core2 avatar
beteszed az XP-s CD-t és restartot adsz a gépnek. Egy kis id? után kiírja, hogy "A cd-r?l való indításhoz nyomjon meg egy gombot..." erre te megnyomsz egy gombot, és elkezdi.

Ha nem megy így, akkor restart után F8-at nyomsz.
0
0
0
0
blizzard avatar
Hello mindenki. Most telepítettem a windows 7-et és nem teccik le akarom örölni és rátenni a windows xp-t.. Hogy csináljam? Megnyitom a win xp cd-jét és nem engedi feltenni mert ujjab verziot hasznalok az xp-nél.. Hogy telepitsem fel? Léci segitsetek nagyon fontos. Köszi.
0
0
0
0
Athesz avatar
Core2 írta:
Kellene mondjatok egy Daemon Tools Lite verziószámot, amit ti is használtok, és szerintetek jó.


Én DAEMON Tools Lite (4.30.4.0027)-et használom és megvagyok vele elégedve!
0
0
0
0
Core2 avatar
Kellene mondjatok egy Daemon Tools Lite verziószámot, amit ti is használtok, és szerintetek jó.
0
0
0
0
thug85 avatar
Ne írj dupla hozzászólást! Használd a szerkesztés funkciót!
0
0
0
0
no avatar
mer mi baj a w7-el?

oké megvan nem patchelt verzióra 1.7-es crack-et akartam rakni😃Elég érzékeny erre a win 7 xp-nél ilyen nem volt
0
0
0
0
FeRR avatar
sztem az op.rendszered, de lehet h egyszer? crack hiba😀
0
0
0
0
no avatar
http://kepfeltoltes.hu/view/090918/gf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090918/Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Itt van két kép a hibáról.Vaalki nem tudja a megoldást?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kell az iso fájl és a nero expressben kép projekt másolás/ lemez cd dvd kép vagy elment projekt és itt kell kiírni
0
0
0
0
Core2 avatar
Az ISO tartalmát kell megírni a dvd-re.
Az ISO-ra kétszer kattintással
0
0
0
0
Holey avatar
lenne 1 kérdésem:
hogyan lehet boot dvd-t csinálni? iso ba kell kiírni vagy hogyan? 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
az automatikusan jó helyre fogja telepíteni.
0
0
0
0
KriszD avatar
Szevasztok
Megmondaná valaki hogy hova kell telepiteni a DirectX frissitést??
Kössz.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de akkor meg mérnem dvd re írod és ez a winrar és társai alig csökkentik a méretét meg ha telepíteni akarod akkor nem kell kiírni
0
0
0
0
Ferrari avatar
pl csomagold be ?ket winrarral vagy winzippel
0
0
0
0
no avatar
Szaisztok!
Lécci segítsetek! Letöltöttem a Hearts of Iron 3-at és amikor kicsomagolom akkor 2 fájl van: 1 bin és 1 cue formátumú.A problema: a bin fájl nagyobb mint 700 MB és nem tudom kiírni egy CD-re.A Bin fájl mérete kb. 740 MB.Hogy tudnám csökkenteni a méretét?
0
0
0
0
Core2 avatar
Ha nem crack hiba, akkor telepítsd újra.
0
0
0
0
no avatar
van egy kis gondom.Újra kellett raknom a gépet bizonyos okokból.(Sose nézz meccset Pc-n amikor a kedvenc csapatod szar játékkal 2-0-ás hátányban van)és hát az van hogy amikor elindul a game akkor kiírja hogy pl:Call Of Duty World At War Stopped Working.Utánna elkezdi kereseni a hibát de szart sem talál.Mi lehet a hiba?Pls gyorsan Me kockulni akarok😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
nincsmit 😆
örülök h segitehettem 😆 ha tudok még vmiben akkor irjatok 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
pakai93 írta:
Vietcong írta:
😆Lenne 1 kérdésem.Mit jelent a játék beállitásoknál a V-Sync?Ezzel mit állitunk a grafikán

a v-sync röviden és egyszer?en: ha be van kapcsolva akkor kevesebb az fps de nem engedi h hirtelen lecsökkenjen 1-2-re ha ki van kapcsolva akkor pedig szabadon tud ingadozni az fps fel tud menni a végtelenségig de akár le is tud csökkenni ami néha idegesit? egy nehéz misso közben!
vagyis konkrétan nem ez... de te lényegében ezt veszed észre!

JAAAAAAA akkor azért newm ment fel soha az fpsem 60 fölé már ki voltam akadva
0
0
0
0
Vietcong avatar
Kössz szépen a válaszaitokat!
0
0
0
0
pakai93 avatar
én ki szoktam kapcsolni legyen több fps egyenl?re ugyse ingadozik olyan nagy mértékben... persze er?sebb gépek esetében 😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
Vietcong írta:
😆Lenne 1 kérdésem.Mit jelent a játék beállitásoknál a V-Sync?Ezzel mit állitunk a grafikán

a v-sync röviden és egyszer?en: ha be van kapcsolva akkor kevesebb az fps de nem engedi h hirtelen lecsökkenjen 1-2-re ha ki van kapcsolva akkor pedig szabadon tud ingadozni az fps fel tud menni a végtelenségig de akár le is tud csökkenni ami néha idegesit? egy nehéz misso közben!
vagyis konkrétan nem ez... de te lényegében ezt veszed észre!
0
0
0
0
thug85 avatar
Nagyon szívesen. Én is nemrég találtam ezt a leírást.
0
0
0
0
Ferrari avatar
kösz thug ezt én se tudtam😉
0
0
0
0
thug85 avatar
Vietcong írta:
😆Lenne 1 kérdésem.Mit jelent a játék beállitásoknál a V-Sync?Ezzel mit állitunk a grafikán

Tanulmányozd [LINK] a leírást! Ez elég részletesen elmagyarázza.
0
0
0
0
Flash avatar
Vietcong: Asszem függ?leges képszinkron, de nem bizti...😀

Ironman: Sztem berakhatod a procit, és be is tudod kapcsolni a gépet, csak amíg nincs fönnt a legújabb bios, addig nem fogja fölismerni a procidat. (Pl. AMD Unknown processor)
0
0
0
0
Vietcong avatar
😆Lenne 1 kérdésem.Mit jelent a játék beállitásoknál a V-Sync?Ezzel mit állitunk a grafikán
0
0
0
0
Mr4r0n avatar
Ha veszek egy ASrock A780GM-LE-t ami AM3-as (ELVILEG) csak már megnéztem vagy 800.000.000 oldalt és ott azt írták hogy AM2-es.Csak az ASRock weboldalán írják azt hogy "AM3 CPU Ready!".De azért legfelülre ez is oda van írva : "# Support for Socket AM2+ / AM2 processors: AMD Phenom™ FX / Phenom / Athlon 64 FX / Athlon 64 X2 Dual-Core / Athlon X2 Dual-Core / Athlon 64 / Sempron processor"...

Én egy ilyen procit akarok rárakni : AMD Athlon 2 X2 250 Socker AM3 3.0GHz.
Meg itt az oldalon is megkérdeztem egy pár embert?l és ?k azt mongyák hogy töltsem le az alaplaphoz a legújabb BIOS-t és akkor menni fog az AM3...

Mondjuk még azt se értem hogy hogy töltsem le a legújabb BIOST ha rá se tudom rakni az alaplara a procit.Mert ugyebár ahoz hogy letöltsem a BIOST ahoz be kéne indítani a gépet.😃.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lépj a sajátgépbe/felhasználók/neved/ majd ott ahol felül van írva hogy c:/felhasználók/neved/és ide írd hogy AppData és entert nyomj és kész bentvagy
0
0
0
0
super88 avatar
hy all!
local settings mappát nem találja be a gépem keres?vel sem..
ha pedig ilyen mappát akarok nyitni a c-n akkor azt írja ilyen már létezik szóval létezik 😆 ilyenkor mi van? nagyon kéne pedig:S
0
0
0
0
Rapido avatar
Rapido írta:
Rapido írta:
Hello!Lenne egy nagy gondom a GTR 2-vel!
https://img9.imageshack.us/img9/5787/grab002t.pnghttps://img149.imageshack.us/img149/3678/grab001.pnghttps://img225.imageshack.us/img225/6929/grab000.png
Leszedtem hozzá 2 F1-es modot és mind a 2-nél ez van!Leszedtem egy új GTR 2-?t,újrainstalláltam,újra leszedtem a modot és felraktam.És egyszer?en nem m?ködik!Mindig van valami gond az autóknál!De csak a modokban!Mert csak ezt a kett?t szedtem le!Szóval aki tudja hogy tudom ezt elt?ntetni az lécci válaszoljon!Köszi!

Valaki?😲😲😲😲😲😲

Megoldódott!😃😃
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
bocsi naa, én is emberböl vok
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
ööö....háááát....sajnalom nömtom 😞
0
0
0
0
Flash avatar
Xfire-en hogy tudok visszamenni arra a szeróra, ahonnan bannoltak?
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Flash írta:
Gears of war-nál nekem is ez volt...

Xfire fiókot lehet valahogyan törölni???

asszem hogy nem,am a gears of warral meg gta IV megg minden LIVE játékhoz eredeti cd key kell,ha csakk offline akarsz gémelni vele akkor csak offline profilt csinálzs ilyen egyszer? 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció