Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 806
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kisborda avatar
hello, van egy kis problémám nemnagyon értek hozzá remélem ti tuttok segiteni

http://kepfeltoltes.hu/view/090910/help_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090910/help1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ez miért van és hogy tom át állitani?
elöre is kössz a válaszokat
0
0
0
0
BiGame avatar
jah bocs, aszittem torrent meghívót kér😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát az nem ode tartozna sokkal inkább ide de leginkább pl az off témába pl dumaláda
0
0
0
0
BiGame avatar
mondjuk "Meghívók torrent oldalra" az Extra topicba!
0
0
0
0
parditomi avatar
nem tom hova írjam ezért írom ide Little Big Planet - Sackboy in the Wild torrent kéne
0
0
0
0
BiGame avatar
ja, de most vmé nem lép ki, gyors elindítok 1 meccset és nem lép ki, szal nemtom mi lelte, de haveromnak is volt ez a gondja mind1, serverre viszont nemtok kapcsolódni, de inkább megkeresem v leszedem a Source-ot!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem ir ki semmi hiba üzenetet vagy vlmit? Csak úgy kilép???
0
0
0
0
BiGame avatar
kösz, nah most más gondom van, leszedtem a CS 1.6-ot, és indítás után kb fél percel kilép, mi a rákért?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Vagy mert gagyi nekem is a régi codegen házamban régen beragadt a gomb és ütöttük a gépet hogy kijöjjön😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
BiGame írta:
a Dell-t me mit ér a fullos gép, ha nincs hely😆!
nah és kérdeznék apróság, mé van, h amiko bekapcsolom a gépet néha berakad az indító gomb v mi a rák, és rögtön ki is kapcsol, szal a gomb nem mindig áll vissza alaphelyzetbe és beragad, ez lehet azé me naon öreg?


sztem azé mert öreg. 1 tanács: szed szét és olajozd be😉 úgy nem kéne beragadnia.
0
0
0
0
BiGame avatar
a Dell-t me mit ér a fullos gép, ha nincs hely😆!
nah és kérdeznék apróság, mé van, h amiko bekapcsolom a gépet néha berakad az indító gomb v mi a rák, és rögtön ki is kapcsol, szal a gomb nem mindig áll vissza alaphelyzetbe és beragad, ez lehet azé me naon öreg?
0
0
0
0
no avatar
Az igaz! 😆 Hát magam nem tudom bannolni, de nem is fogom erről a jó helyről! 😆 Csak akkor rossz napom volt! De ez nem idevaló téma! 😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Dell-be töb hely van 😆😆😆 Mégse bannoltad magad! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Van 2db netbook, amit kinéztem, de nem tudom, h melyik legyen:

Acer Aspire One D250 Intel Atom N280 1.66GHz, 1GB RAM, 80GB, 10.1 Notebook --> 90e.

Dell Inspiron Mini 1010 Intel Atom N270 1.6GHz, 1GB RAM, 160GB, 10.1 Notebook --> 87e.




0
0
0
0
gyenesmartin avatar
akos0102 írta:
én azt szeretném kérdezni, hogy a monitort hogy lehet a legjobban áramtalanítani? 😆 tudom hülye krédés, de a régi monitorom tönkrement és erre az újra minden szempontból vigyázni akarok.
szóval elosztóba megy minden és ott van az a kis lámpa amit ha lekapcsolok akkor nuku áram. és akkor a kérdés: a monitor főkapcsolóját mindig nyomjam ki v. olyan állapotban lekapcsolhatom a lámpát h a monitort nem nyomom ki előtte? mert gondolom jobb a monitort minél kevesebbszer ki-be nyomogatni... vagy ha már itt tartok, akkor a monitir ki-be kapcsolását milyen mennyiségben szabad? előre is köszi a válaszokat és bocs ezért a nagyon furcsak kérdésért 😀
a monitorokban kapcsolóüzemű táp van ami nemnagyon szereti a folyamatos terhelést ezért jobb ha kihúzod a dugóból de úgyis jó ha csak simán benyomod a power gombot.
0
0
0
0
no avatar
én azt szeretném kérdezni, hogy a monitort hogy lehet a legjobban áramtalanítani? 😆 tudom hülye krédés, de a régi monitorom tönkrement és erre az újra minden szempontból vigyázni akarok.
szóval elosztóba megy minden és ott van az a kis lámpa amit ha lekapcsolok akkor nuku áram. és akkor a kérdés: a monitor főkapcsolóját mindig nyomjam ki v. olyan állapotban lekapcsolhatom a lámpát h a monitort nem nyomom ki előtte? mert gondolom jobb a monitort minél kevesebbszer ki-be nyomogatni... vagy ha már itt tartok, akkor a monitir ki-be kapcsolását milyen mennyiségben szabad? előre is köszi a válaszokat és bocs ezért a nagyon furcsak kérdésért 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kmisi99 írta:
Én is hallottam már szólni ilyet a hangerő kb 30% on volt de iszonyúan hangos volt
akkor majdnem maxon hallottad.Mert már 50%fölött nem lesz nagy külömbség.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is hallottam már szólni ilyet a hangerő kb 30% on volt de iszonyúan hangos volt
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
hajrá de az biztos nem lesz gyenge.
0
0
0
0
battyan avatar
Kmisi99 írta:
battyan írta:
Megrendeltem a Logitech x-540et!!! Remélem a majd sok ideges percet csinálok a szomszédoknak! 😆

Na akkor számolj majd be róla mert én is olyat veszek. Honnan és mennyiért rendelted?

Feltétlenül írok majd neked! Én a qcomp-ról rendeltem 90€-ért. Az kb. 24 000 ft. Volt olcsóbban is csak arra kellett volna várni, én pedig mihamarabb bömböltetni akarom....😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
battyan írta:
Megrendeltem a Logitech x-540et!!! Remélem a majd sok ideges percet csinálok a szomszédoknak! 😆
35wattos mélynek már van hangja nekem 80 van már de az ablak rezeg meg némelyik zenénél az ajtó meg a szekrényis a szomszédokról ne is beszéljünk hogy hogy idegesítheti pedig fél méter vastag falla fan elválasztva.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
battyan írta:
Megrendeltem a Logitech x-540et!!! Remélem a majd sok ideges percet csinálok a szomszédoknak! 😆

Na akkor számolj majd be róla mert én is olyat veszek. Honnan és mennyiért rendelted?
0
0
0
0
parditomi avatar
Valaki tudja hogy lehet xp-re témát szerkeszteni?progi stb...
0
0
0
0
battyan avatar
Megrendeltem a Logitech x-540et!!! Remélem a majd sok ideges percet csinálok a szomszédoknak! 😆
0
0
0
0
parditomi avatar
Valaki tudja hogy lehet xp-re témát szerkeszteni?progi stb...
0
0
0
0
battyan avatar
gyenesmartin írta:
battyan írta:
gyenesmartin írta:
battyan írta:
fúúú elég kemény!
Az x540-es 24 000 ft az x530-as pedig 21 000 ft!
És valamilyen 2.1es?
egy x230-as olyan erős mint egy x530-as csak 2.1-esbe.

Van még valami 2.1-es ami ilyen erős, mert most nincs x230-as raktáron?
én nemtudok róla max csak x530-at ezzel van egy súlycsoportban.De nézzd meg a logitech x240-et.

Van itt egy 11-ért! [LINK]
Am. ezeket hozzá lehet kötni a dvd-hez?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
battyan írta:
gyenesmartin írta:
battyan írta:
fúúú elég kemény!
Az x540-es 24 000 ft az x530-as pedig 21 000 ft!
És valamilyen 2.1es?
egy x230-as olyan erős mint egy x530-as csak 2.1-esbe.

Van még valami 2.1-es ami ilyen erős, mert most nincs x230-as raktáron?
én nemtudok róla max csak x530-at ezzel van egy súlycsoportban.De nézzd meg a logitech x240-et.
0
0
0
0
battyan avatar
gyenesmartin írta:
battyan írta:
fúúú elég kemény!
Az x540-es 24 000 ft az x530-as pedig 21 000 ft!
És valamilyen 2.1es?
egy x230-as olyan erős mint egy x530-as csak 2.1-esbe.

Van még valami 2.1-es ami ilyen erős, mert most nincs x230-as raktáron?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
battyan írta:
fúúú elég kemény!
Az x540-es 24 000 ft az x530-as pedig 21 000 ft!
És valamilyen 2.1es?
egy x230-as olyan erős mint egy x530-as csak 2.1-esbe.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gyenesmartin írta:
ennyiből max egy logitech x540-es jön ki.Ilyen hangja van[LINK]


az nagyon zsír hangfal én most éppen erre gyűjtök ismerősömnek is ilyen van és van ám ereje rendesen
0
0
0
0
battyan avatar
fúúú elég kemény!
Az x540-es 24 000 ft az x530-as pedig 21 000 ft!
És valamilyen 2.1es?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ennyiből max egy logitech x540-es jön ki.Ilyen hangja van[LINK]
0
0
0
0
battyan avatar
Az attól függ,h mennyire szól! Max. 20-25 000 ft
0
0
0
0
battyan avatar
gyenesmartin írta:
ezek közül a logitech z4 szól a legjobban de inkább vegyél logitech x230-at. 10 000 forint körül van.ja és csak akkor jó az 5.1-es amikor dvd-t nézel meg játszol zenénél teljesen mindegy.

Főként zenehallgatásra és játékra használnám. A Logitech x230 kb. 15 000ft-ba jön ki, a Z4 pedig 17 000ft-ba. Olyan kéne, hogy zengjen tőle a ház! 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ezek közül a logitech z4 szól a legjobban de inkább vegyél logitech x230-at. 10 000 forint körül van.ja és csak akkor jó az 5.1-es amikor dvd-t nézel meg játszol zenénél teljesen mindegy.
0
0
0
0
battyan avatar
Még azt nem döntöttem el, 2.1 vagy 5.1-t veszek.
2.1-ből ezek jöhetnek számításba:
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
esetleg még ez, de már egy kicsit drága: [LINK]
Nem tudom, hogy megéri-e 5.1-est vennem, mert nem tudnám hova szétrakni 😞
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
battyan írta:
Hangfalat szeretnék venni! Mit kell a hangfal vásárlásakor figyelembe vennem?
én ismerem az összes logitech hangszórót meg geniust mongy egy árat oké?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lényegében jó márkát vegyél genius logitech meg hogy mit stereo 2.1 5.1 vennél és mennyiéért ?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Hát h milyen jól szól😃😆, milyen hangfalra gondolsz? 5.1,2.1,7.1 vagy csak sima 2.0?
0
0
0
0
battyan avatar
Hangfalat szeretnék venni! Mit kell a hangfal vásárlásakor figyelembe vennem?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát igen tényleg pénz pocsékolás lenne
0
0
0
0
toopa avatar
Peterboy90 írta:
sziasztok! eladom a gépem és lecserélem intel konfigra sztetek?jo döntés

Ezt:
AMD Athlon X2 6000+
Kingston 4X1GB DDR2 800MHz
Sapphire Radeon HD4850 Vapor-X 512MB DDR3

erre ami be van irva a gépemhez...

Szerintem felesleges ezt a konfigot lecserélni arra. Egyrészt a jelenlegi procid erősebb a tervezettnél, és véleményem szerint jobban jársz a 4 GB DDR2-es ramokkal mint a 2 GB DDR3-asokkal:
[LINK]
Másrészt a GTS250-el nem lennél előrébb mint a mostani kártyáddal, mivel nagyjából azonos a teljesítményük:
[LINK]
[LINK]
[url]http://vgaspeed.hu/graph.php?mode=compare&p2=akataeabe0&p3=aaaaaaaaaa&p4=aaaaaaaaaa&p5=adauaeabew&page=4[/url]
Mivel a két vga kb. ugyanazt tudja(a dx11 szempontjából az ati még jobb választás is), a mostani proci meg egyértelműen jobb, nem tartom jó ötletnek a cserét.
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
sziasztok! eladom a gépem és lecserélem intel konfigra sztetek?jo döntés

Ezt:
AMD Athlon X2 6000+
Kingston 4X1GB DDR2 800MHz
Sapphire Radeon HD4850 Vapor-X 512MB DDR3

erre ami be van irva a gépemhez...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Inkáb már ezt ez sokkal jobb [LINK]
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
hali! amd athlon x2 6000+ os procimra szeretnék hűtőt venni ez jo szerintetek? [LINK]
0
0
0
0
no avatar
És ezt nem lehet valahogy átállítani?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Gigabyte!
Gigabyte GT-PS700 - [LINK]
Gigabyte GT-U7000-RH - [LINK]
Gigabyte GT-P6000 - [LINK]

ASUS!
ASUS MyCinema P7131 - [LINK]
Asus My Cinema U3100 Mini - [LINK]
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
sziasztok! az igaz ha veszek tv tuner kártyát gépen tudom nézni a tvt? milyen tv tuner kártyát ajánlotok? ami olcsó és jó...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció