Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BiGame avatar
akko vki más hamarabb beküldte és ki lettek rakva!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
miért írja kinekem hogy 0 beküldött gépigény közben meg beküldtem vagy 3-at?Ja és minddet ki is rakták.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Talán újra kéne rakni a windows-t
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! az lenne a problémám hogy bekapcsolom a gépem , beindul , kiírja hogy ÜDVÖZÖLJÜK aztán nemjönnek ki az ikonok meg minden , a hang is elhangzott , és csak egy 15-30 sec után látok mindent , addig csak az ÜDVÖZÖLJÜK-et :S ez miért van ? már pár hónapja igy van , de kicsit zavar . azért megkérdezem ez mitől lehet??virus nem mert most scannaltam es semmitnemtalált ( McAfee 2006-ot használok ) és 6 game van telepitve
0
0
0
0
gillanyi avatar
megtörölgettem de én letöltöttem 1et netröl is de ugyanezt irta😞

az ingoret megnézem😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
nincs megkarcolva a lemez? mert olyankor szokott nekem kiirni ilyen hülyeséget. Megtörölgetem és aztán megyen rendesen😃😆.
Vagy nincs olyan opció h Ingore? arra menyj rá és kész
0
0
0
0
gillanyi avatar
Valaki nem segitene?😃Fontos lenne hogy feltegyem😃
0
0
0
0
gillanyi avatar
Sziasztok! A GTA San Andreas-t szeretném telepiteni de kiir 1 hibát mikor megnyitom a setup.exe fájlt

Hiba:Error Code: -5005 : 0x80070017
Error Information:
>Kernel\KernelMedia.cpp (95)
>Kernel\KernelMedia.cpp (95)
>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1654)
PAPP:Grand Theft Auto: San Andreas
PVENDOR:Rockstar Games (http://www.rockstargames.com/)
PGUID😃417C96A-FCC7-4590-A1BB-FAF73F5BC98E
$10.50.0.125
@Windows XP Szervizcsomag 3 (2600) BT_OTHER 8.0
0
0
0
0
BiGame avatar
ok nemgond, szóval mivel tudnám megnyitni ezt a setup bin-fájlt, me daemon tools-al nem megy, meg magic isoval se, Ultraisonál is ismeretlen fájlt írt ki!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Köszi! Am nemtok segíteni, bocs!😕
0
0
0
0
roberto888 avatar
Na milessz használod a szerkesztés gombot vagy nekem kell?😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ne írj dupla hsz-t BiGame! használd a Szerkesztés gombot!
0
0
0
0
BiGame avatar
csá! vki leszedett oan Scorpion Disfigured verziót, amit kicsomagolva, van egy setup1.bin meg setup2.bin, és a telepítő orosz, me telepítésnél elveg kéri a setup1-2 bin-t csak nem találja, h kell?
0
0
0
0
Flash avatar
😃 Kösz thug, ferrari! 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
De ott is van valami limit, hogy bizonyos arány alatt mennyit lehet tölteni. Bár ebben nem vagyok teljesen biztos. Mindjárt megnézem.
0
0
0
0
Flash avatar
Elvileg az arányom is jó. Minimum 0.3-nak kell lennie, nekem meg 0.418. 😕
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
na szomszéd aztmondta hogy füstöl a 400wattos corsair tápja a configja amd6000 és egy hd4670 ez miért van?
0
0
0
0
tooth9 avatar
A HDDLife azt írja, hogy: No HDD's with S.M.A.R.T. Mi lehet a baj ?
0
0
0
0
BiGame avatar
hát akko nemtom, nah aki tud kérdésemre választ pls!
0
0
0
0
aknakukac avatar
az szívás nekem megyí!!!!
0
0
0
0
Creelien avatar
BiGame írta: miután feltöltötted a képeket ott lesz egy oan címke, h feltöltött képeim!


nekem akko se nyitotta meg.
0
0
0
0
BiGame avatar
nah most én kérek help-et, van nekem egy oan, h save2pc amivel videót tok leszedni, eddig semmi gond nem volt, csak most miko elkezdené hibát ír ki "HTTP/1.1 400 Bad Request Error 3" ha meg újra próbálom, akko meg nem tudja létrehozni me más program használja, ötlet?
0
0
0
0
aknakukac avatar
Ferrari írta:
Nem tudom beinstallálni a Google Earth 5.0-t. Win7-et használok, és az installáció elején mindig kidob 1 ilyen hiba üzenetet:
Installation failed. Please try again. Error code = 0x80040905

aki tud pls segítsen.


sztem nem támogatjha a progi a win7-et ha van probálfd meg xp-vel...
0
0
0
0
BiGame avatar
GeForce 9500 GT írta:
hogyan nézzem meg a képeimet ha nem adja ki?

vagy tudsz egy jobb oldalt?

miután feltöltötted a képeket ott lesz egy oan címke, h feltöltött képeim!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem tudom beinstallálni a Google Earth 5.0-t. Win7-et használok, és az installáció elején mindig kidob 1 ilyen hiba üzenetet:
Installation failed. Please try again. Error code = 0x80040905

aki tud pls segítsen.
0
0
0
0
Creelien avatar
hogyan nézzem meg a képeimet ha nem adja ki?

vagy tudsz egy jobb oldalt?
0
0
0
0
BiGame avatar
tessék [LINK] pont max 5MB😆!
0
0
0
0
Creelien avatar
tudtok egy olyan oldalt ahova 5 MB-s fótókat lehet feltölteni?
0
0
0
0
sagesz93 avatar
BiGame írta:
nem megy le, tusz oan programot ameik a tálcát is menti?

amivel én fotózom az asztalt.
printscreen aztán paint és ctrl+v ennyi.
0
0
0
0
BiGame avatar
nem megy le, tusz oan programot ameik a tálcát is menti?
0
0
0
0
no avatar
A tálcát tényleg nem menti, mert az egy külön dolog, csak az asztalt! De vannak olyanok, amik mentik a tálcát is! Vagy az is lehet, hogy neked lemegy a tálca, és azért!
0
0
0
0
BiGame avatar
kérdeznék vmit, csináltam screenhunter-el egy képet a gépemről, de alul a tálcát nem jeleníti meg, mé, lehet, me nem teljes?
0
0
0
0
Demoz avatar
bár úgyse fog felkerülni😞.én már beküldtem legalább 30-at,amik nem voltak fent,és hivatalos honlapról is szedtem le 1-2-őt,de nem kerültek föl😞
0
0
0
0
tooth9 avatar
Oldal infók/Beküldés.
Egy játéknak az igénye. Azt kell beküldeni, olyat ami még nincs az adatbázisban. 😉
0
0
0
0
defdani avatar
mi az a gépigény beküldés? hova mit kell beírni?
0
0
0
0
tooth9 avatar
Engem ez érdekel, hogyan lehet megoldani! 😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
Kmisi99 írta:
Én a gt mentéseit hiába mentettem le nem működnek

mert a gta4 mentéseit h vissza tudd rakni kell pár program... meg ugye rejtett mappába van benn... ha valakit érdekel h milyen programok kellenek hozzá az irjon pü-t és megirom... 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én a gt mentéseit hiába mentettem le nem működnek
0
0
0
0
BiGame avatar
elveg a dokumentumokba vannak ezek elmentve azokat másold mittom én másik meghajtóra, h ha fullra újrarakod akko cd-re írd ki!
0
0
0
0
tooth9 avatar
Azt szeretném kérdezni, hogyha újrarakom az op.rendszert, hogy lehet megcsinálni, hogy a játékok mentései megmaradjanak? Mit kell átmásolni ? Pl. a GTA 4-né, Street Fighter 4-nél, Devil May Cry 4,GRID stb. ezek lennének fontosabbak. 😃
0
0
0
0
Laci92 avatar
aki csinált már egész pályát a Sandbox 2 editorral és el tudná magyarázni h hogyan kell a liftet kapcsolóra megcsinálni az legyen szives és irjon, v ha találtok magyar leirást a progihoz akk azis jó lenne.köszi
0
0
0
0
no avatar
Mindegy a dolog, visszaállítottam az alapértelmezettre, és már jó így! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nekem a következő a problémám: Online szoktam nézni TV-t, NET-ről (m1 hírek, időjárás, meg 1-2 ,ás csatorna), és erre a Mozilla a Windows Media Player WEB beépülő modulját használja! Mikor megtörtént a megfelelő pufferelés, elindul a lejátszás, közben megy a streaming, de megakad a kép és a hang kb. 1-2 percnél, de a lejátszási csík, és az időszámláló megy tovább! A streaming 512Kb-es netre van tervezve, nekem 4x annyi van, nem megy letöltés közben, meg semmi más, és mégis megakad! Mit tudok vele csinálni? Miért nem megy tovább?
0
0
0
0
McQuint avatar
gyenesmartin írta:
a ramot hogy kell fejjebb húzni 800mhz-től mert ennyire sikerült de 1066-os ramom van?Az alaplap meg csak 667-et észlel.

Valszeg az alaplapod csak 667 Mhz-ig kezeli a ramokat, de a ramok tudnak futni csökentett módban, nekem is így van csak 533-ig kezeli, de fel van húzva 590-re.(800mhz-es memók)
0
0
0
0
BiGame avatar
SamHill írta:
BiGame írta:
sztem az M-jobb!
en szerintem meg az az "M" azt jelenti hogy mobile,vagyis hogy laptopokba valo vga,szerintem😃

SamHill kb a 60-as oldalon leírtam egy laptopot amit lehet, h megveszünk abba van ien vga!
0
0
0
0
defdani avatar
asszem avid-dal is lehet
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció