Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
bulldog95 írta:
Multkor találtam ojan gammét hogy CellFactor Revolution. de nem indult el mert az a fránya physx nincs fen a gépemen. az én vidikarimmal meglehetne oldani hogy a physx effektek ne szaggassanak? (ugy hogy müködik is 😆😉

Kapcsold ki mert azért szaggat mert atid van és az nem támogatja
0
0
0
0
thug85 avatar
Az miért van, hogy amikor elindítom a Firefoxot, akkor néha elindul az MSN is?
0
0
0
0
Ferrari avatar
bulldog95 írta:
Multkor találtam ojan gammét hogy CellFactor Revolution. de nem indult el mert az a fránya physx nincs fen a gépemen. az én vidikarimmal meglehetne oldani hogy a physx effektek ne szaggassanak? (ugy hogy müködik is 😆😉


valószínűleg igen, telepítsd fel a physx-et és jó lesz.
0
0
0
0
no avatar
Multkor találtam ojan gammét hogy CellFactor Revolution. de nem indult el mert az a fránya physx nincs fen a gépemen. az én vidikarimmal meglehetne oldani hogy a physx effektek ne szaggassanak? (ugy hogy müködik is 😆😉
0
0
0
0
kocka avatar
Cooler Master Hyper TX3 proci hűtömnek a ventilátorja. mindig 2800 pörög és az kárositja e a ventimet egy idö útán??
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Carlosz94 írta:
Van 4 venti rákötve a gépre vagyis 1 a procié, 1 a video karié és van még 2 darab sima venti, és azt szeretném megcsinálni hogy ha pl filmet nézek akkor ne legyen olyan hangos pl az egyik sima ventit kikapcsolnám vagy levenném a fordulatszámát. Ez lehetséges ? A SpeedFan-al meg lehet ezt csinálni ? Vagy van ilyenre valamien program ?
A válaszokat elöre is köszönöm.
----------------------------------------------------------------
Nah megvan, "megtudtam csinálni" 😉


Lehet venni ilyen szabályozót ilyen 3-5000 forintér amit a gép elejébe kell rakni és azt tekergetheted és az állítja a sebességét
0
0
0
0
Rapido avatar
Rapido írta:
Szevasztok!A GTA 4-gyel van megint gondom!Amikor befejezte a betöltést(amikor mennek a képek a zenével együtt a karakterekről) és oda ér hogy STARTING NEW GAME ott nem csinál semmit.Mintha lefagyna!Megy a szövegen az a fény vagy mi az és nem tudom mi a baja!Nem megy ott tovább!Pedig nem is fagy le!Mert most újraraktam és nem tom mi baja!Amiket feltettem rá:1.0.2-es patch,1.0.3-as patch,1.0.3-as patchoz a crack,asi loader,scripthook,file check disabler,trainer!Aki tud segítsen!Köszi előre is!

Nem lehet h az a gondja h vagy 4 darab .net framework fent van?
0
0
0
0
kocka avatar
thug85 irta.A BIOS-ban engedélyezd a Q-Fan-t.(vagy valami ilyesmi)[/quote]

ÉS az hol van a BIOSBAN??Melyik F et kell megnyomnom.
0
0
0
0
Carlosz94 avatar
Van 4 venti rákötve a gépre vagyis 1 a procié, 1 a video karié és van még 2 darab sima venti, és azt szeretném megcsinálni hogy ha pl filmet nézek akkor ne legyen olyan hangos pl az egyik sima ventit kikapcsolnám vagy levenném a fordulatszámát. Ez lehetséges ? A SpeedFan-al meg lehet ezt csinálni ? Vagy van ilyenre valamien program ?
A válaszokat elöre is köszönöm.
----------------------------------------------------------------
Nah megvan, "megtudtam csinálni" 😉
0
0
0
0
Carlosz94 avatar
Majd ha tudtok akkor nekem is segitsetek.😕
0
0
0
0
BiGame avatar
nálam is tökéletes a graf, eddig 1-videó volt, h vmé mégegyszer lejátszotta, de az más gond!
0
0
0
0
thug85 avatar
Sajnos nem tudom mi lehet nálad a gond BiGame.
Nekem kifogástalanul fut a játék.
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem nincs megoldás?😆
0
0
0
0
thug85 avatar
kocka írta:
Ma vettem az AMD 5000 procimra hűtöt.Cooler Master Hyper TX3 ez jó vagy nem??Lehet e állitani a venti sebességét mert alapon is 2800 pörög

A BIOS-ban engedélyezd a Q-Fan-t.(vagy valami ilyesmi)
0
0
0
0
BiGame avatar
jaj, könyörgöm pls, maxon megy apró laggal és nemtom élvezni!😢
0
0
0
0
kocka avatar
Ma vettem az AMD 5000 procimra hűtöt.Cooler Master Hyper TX3 ez jó vagy nem??Lehet e állitani a venti sebességét mert alapon is 2800 pörög
0
0
0
0
Rapido avatar
Szevasztok!A GTA 4-gyel van megint gondom!Amikor befejezte a betöltést(amikor mennek a képek a zenével együtt a karakterekről) és oda ér hogy STARTING NEW GAME ott nem csinál semmit.Mintha lefagyna!Megy a szövegen az a fény vagy mi az és nem tudom mi a baja!Nem megy ott tovább!Pedig nem is fagy le!Mert most újraraktam és nem tom mi baja!Amiket feltettem rá:1.0.2-es patch,1.0.3-as patch,1.0.3-as patchoz a crack,asi loader,scripthook,file check disabler,trainer!Aki tud segítsen!Köszi előre is!
0
0
0
0
Carlosz94 avatar
és meddig lehet levenni azt ? raktam fel egy képet (5.kép) ott van hogy mit is akartam mondani lécci nézzétek meg. jah és nem lesz baj akkor ha pl véletlen a proci ventiét legalacsonyabra rakom ? ( tom akkor nagyon melegedni fog de csak egy pillanatrol lenne szo hogy kidericsem hogy meik meik , remélem értitek. szoval akkor meddig érdemes ? (a többi képen meglátjátok hogy hol vannak a ventik ) segitséget elöre is köszönöm!😀

jah és még valami ugye a ventiknek van a fekete és a piros kábele (+ - ha jol tudom) de a proci és a video karinál van még egy sárga is ,ha jol tom az akkor arra szolgál hogy lehessen állitani a fordilatszámot vagyis a sebességet de mi van akkor hogy ha a másik kettön nincs olyan akkor is lehet ? elvileg kijelzi ez a speedfan! ilyenkor mi van ? 😃😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nembaj, kérdésem ugyan az!
0
0
0
0
Athesz avatar
Játszottam a Turokkal,de bocs nem tudok segíteni! 😶
0
0
0
0
BiGame avatar
addig leírom én, leszedtem a Turok-ot, rendesen tök jól megy, kimegyek az űrhajóból elindulnék és kilép hibával, próbálnám elindítani de kiírja, h már fut, szóval újraindítom másképp nem indul el, continue betölti a pályát és megint kilép, nincs patch hozzá szal ez nem nyerő!
0
0
0
0
Athesz avatar
Hogy segítsünk ha nem írod le rendesen? Ebből nem tudtunk meg nagyon semmit se! 😶
0
0
0
0
tomi0893 avatar
hello

a haveromnak van egy kis problemaja a stekkerel.Sok a kábel nem tudja hogy mit hova kell dugni

legyszi segitsetek nagyon fontos
belehal hogy ha nem gepezhet egy fel oran belul
GTA 4 mania
0
0
0
0
Athesz avatar
Carlosz94 írta:
Most szedtel le a SpeedFant és az lenne a kérdésem hogy amit kiir az elsö fülön alul azt hogy speed01 ,speed02, speed03, speed04 , nah hogy ezek a ventik akarnak lenni ? és ö mindegyik mellet ott van az hogy 100% ez mit jelent ? :s ha pl átiszom 50% akkor leesik a ventinek a sebessége vagy ez hogy van lécci valaki magyarázza el nekem 😀 elöre is köszi😀


Igen! Valamelyik a procié valamelyik pedig azt hiszem a videokártyádé! Akkor ajánlatos lejeb venni ha filmet szeretnél nézni vagy h ne legyen hangos a gép!
0
0
0
0
Carlosz94 avatar
Most szedtel le a SpeedFant és az lenne a kérdésem hogy amit kiir az elsö fülön alul azt hogy speed01 ,speed02, speed03, speed04 , nah hogy ezek a ventik akarnak lenni ? és ö mindegyik mellet ott van az hogy 100% ez mit jelent ? :s ha pl átiszom 50% akkor leesik a ventinek a sebessége vagy ez hogy van lécci valaki magyarázza el nekem 😀 elöre is köszi😀
0
0
0
0
kocka avatar
Helo!
Hogyan kéne elhelyezni a Ramokat az alaplapra?PL:2x 1gb ddr2 ramot.Egymás mellé vagy helyet hagyni ki mellete.
0
0
0
0
thug85 avatar
Ilyen már nekem is volt. Én benne hagytam a kliensben, aztán idővel elkezdte szedni.
0
0
0
0
Lurco avatar
Bewy írta:
nekem lenne 1 olyan kérdésem hogy majd szeretnék venni új monitort a géphez kb 30e ft körül és hogy milyen monitort tudtok ajánlani ennyiért?
Attól függ hogy a videókaridon milyen csatlakozóid vannak, mert ha van rajta D-SUB akkor ezt ajánlom:
LG W1934S-BN 5ms 1440x900 D-SUB
0
0
0
0
Gero33 avatar
Üdv! Valaki tudna segíteni? Az a problémám, hogy szeretnék egy iso fájlt felrakni a pendriveomra és mindíg azt írja ki, hogy a meghajtó megtelt, pedig van rajta 7,54 giga hely az iso fájl amit rá szeretnék tenni az pedig 5,29 giga. 😕 Ha valaki tud segíteni előre is köszi!
0
0
0
0
Flash avatar
Sztem írd be a "Milyen monitort vegyek" témába is.
0
0
0
0
Bewy avatar
nekem lenne 1 olyan kérdésem hogy majd szeretnék venni új monitort a géphez kb 30e ft körül és hogy milyen monitort tudtok ajánlani ennyiért?
0
0
0
0
BiGame avatar
kérdésem, hogy csináljam meg screenhunter-el, h felvegye a tálcát is, me nekem nem vette fel, v ahhoz teljes kell? má ha van!
0
0
0
0
Flash avatar
Vista, és Win7 oldalsávban is van olyan ami a procit meg a ramot mutatja.
0
0
0
0
no avatar
igen de az nem olyan tuningos
0
0
0
0
Athesz avatar
CPU-Z-t próbáltad már?
0
0
0
0
no avatar
sziasztok olyan program kéne ami méri a cput és az asztalon helyeszkedik el és ugy nézki mint egy km óra de mérhet hömérsékletet és venti sebbeséget is
0
0
0
0
thug85 avatar
Én is XP alatt használtam, és vett fel hangot.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ez valamiért nagyon sok mindenkinek nem vesz fel hangot Xp-n ne is csodálkozz nekem se vet de vistan veszi
0
0
0
0
thug85 avatar
Lehet, hogy olyan hangkodekkel rögzíti, amit nem ismer a lejátszód.
0
0
0
0
Creelien avatar
Hali!

A Fraps nevű progival felvettem ahogy játszom de valamiért nincs hang amikor a felvételt megnézem. (pedig be van kapcsolva az az opció hogy: Record Sound)

Mi lehet a baj?
0
0
0
0
Athesz avatar
Nagyon szívesen! 😀
0
0
0
0
no avatar
Athesz írta:
Everest Ultimate Editiont szedd le! Az a legjobb!


Köszönöm😃
0
0
0
0
Athesz avatar
Everest Ultimate Editiont szedd le! Az a legjobb!
0
0
0
0
no avatar
Helló!

most töltögettem ki a gépem adatait de néhany dologhoz láma vagyok. Leszedtem a System information for windowsot és amit tudtam kiírtam belőle de nem tudom hogy hol tudom emgnézni:
- a processzorom órajelét
- a videókártyám GPU-jának és memóriájának órejelét, továbbá legújabb, támogatott
Pixel shader-verzióját
- a tápegységre vonatkozó adatokat (leszedtem a gépem oldalát és meg is találtam a táblázatot a tápegységen, de fogalmam sincs abból mi mit jelent és mi lényeges)
Aki tud segíteni, az legyen szíves tegye ezt meg😃
Előre is kössz:
A jeti.
0
0
0
0
Core2 avatar
gyenesmartin írta:
1 hónappal előtte beküldtem és mégis másé?


Zoli azt a gépigényt teszi ki az oldalra, ami a legelfogadhatóbb. Nem csak te küldessz be gépigényt...szóval lehet, hogy más is beküldte ugyanazt, és az jobb.
0
0
0
0
BiGame avatar
ez az én szövegem😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gépigénynek 300 gépigényt kellene feltöltenie nincs rá ideje hogy azonnal feltöltse várni kell még sokáig mire feltölti
0
0
0
0
BiGame avatar
szted csak te küldesz be 1-game ről gépigényt!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
1 hónappal előtte beküldtem és mégis másé?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció