Segítség, kezdő vagyok...

2008. February 02., téma
Fórum » Asztali PC
Ha kezdő játékos vagy pc felhasználó vagy, akkor itt bármit kérdezhetsz!
Hozzászólások: 37 803
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Creelien avatar
Hali!

Milyen progival lehet videókat egybeszerkeszteni, úgy hogy zenét is lehessen berakni alá?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
a ramot hogy kell fejjebb húzni 800mhz-től mert ennyire sikerült de 1066-os ramom van?Az alaplap meg csak 667-et észlel.
0
0
0
0
thug85 avatar
rocco021 írta:
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni?

Nagyon szívesen segítünk ha tudunk, csak oszd meg velünk a segítségkérés okát!
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
sztem az M-jobb!
en szerintem meg az az "M" azt jelenti hogy mobile,vagyis hogy laptopokba valo vga,szerintem😃
0
0
0
0
rocco021 avatar
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni?
0
0
0
0
s3ctorr avatar
SEGÍTSÉG KEZDŐ VAGYOK ! 😞
0
0
0
0
BiGame avatar
beírtam a procit onnan szedtem, a vga-meg nem lehet nagy különbség!
0
0
0
0
no avatar
Nem tudom, h ugyan az-e! Lehet! 😀 Hát, gondold meg alaposan, nem értek hozzájuk, nehogy rosszat vegyetek! 😉
0
0
0
0
BiGame avatar
nah kösz, am néztem videót Dead Space meg Prototype meg Fear2, csak az Intel GMA 4500-volt, tehát nemtom de nemhiszem, h nagy különbség van a 4500 és a 4500M-között, de lehet, h ugyan az csak én vok hülye😆!
0
0
0
0
no avatar
A processor órajele 2GHz!

2.0 GHz Intel Pentium dual core processzor (T4200)
* 1 MB L2 Cache
0
0
0
0
BiGame avatar
nem baj, nem is csak tőled vártam segítséget😀, ez is vmi azé amit mondtál!
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
már láttam azé kösz!


Ja, ok, bocs, nem tudtam róla! 😞 Próbálnék segíteni, de nem tudok sokat! 😞
0
0
0
0
BiGame avatar
már láttam azé kösz!
0
0
0
0
no avatar
http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=364

Olvasd el! 😉 A VGA van benne! 😀
0
0
0
0
no avatar
BiGame írta:
itt az újságban 119.990, auschan kártyával meg a 10-esemmel amit géptuningra szántam!😀


Aha, hát árban nem vészes! 😀 Utána nézek a VGA-nak, és a procinak!
0
0
0
0
BiGame avatar
itt az újságban 119.990, auschan kártyával meg a 10-esemmel amit géptuningra szántam!😀
0
0
0
0
no avatar
Az jó! 😀 Elég jónak tűnik! Az a 2Gb RAM elég jó neki! 😀 Hát, érdemes megnézni alaposan! 😉 Mennyiért láttátok? 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
csasa94 írta:
Hát az Intel VGA-k nem remekelnek! 😞 És sajnos a VGA a processortól szívja az erőforrást, mivel integrált! Nem tűnik rossznak, bár még egy-két plusz infó jól jönne! 😀

ennyi van az újságba😆!
0
0
0
0
BiGame avatar
hát a neten láttam, h a prototype meg a Fear 2-ment a Intel GMA 4500-as vga-val!
0
0
0
0
no avatar
Hát az Intel VGA-k nem remekelnek! 😞 És sajnos a VGA a processortól szívja az erőforrást, mivel integrált! Nem tűnik rossznak, bár még egy-két plusz infó jól jönne! 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nemtom újságból olvasom😆, ezek vannak leírva!
0
0
0
0
no avatar
őőő a proci hány GHZ ? ha nekem a mostanimmal ment LOW-on akkor tuti kéne mennie !
0
0
0
0
BiGame avatar
például a vga-nak van shader 3-asa?
0
0
0
0
BiGame avatar
nah csá! faterom laptopot akar venni, írom mien!
CPU:Intel Dual Core T4200
VGA:Intel GMA 4500M
RAM:2 GB HDD
HDD:250 GB
Wifi:6 Cellás akkumlátor, webkamera
nah azt kérdezném, h ezen mai game-ek,h mennékenk pl: Devil May Cry 4?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Sehol ez nem is lehet szoftveresen egyszerű logika vedd le a gép oldalát és ott van
0
0
0
0
Rapido avatar
Na megoldódott a gta 4 probléma!Leszedtem egy másikat és csak egy kis ideig az elején akad de utána sehol máshol!Köszi!
0
0
0
0
Bewy avatar
jól néz ki meg nem is drága csak az a baj hogy ez angol billentyűzet 😞 legalábbis az ami a képen van az angol
0
0
0
0
Rapido avatar
Bewy írta:
nekem lenne 1 olyan kérdésem hogy 4-10k ft között nem tudok ajánlani valami jó billentyűzetet?multimédiás érdekelne inkább

[url]http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=20325[/url]
Remélem ilyenre gondoltál!
0
0
0
0
Bewy avatar
nekem lenne 1 olyan kérdésem hogy 4-10k ft között nem tudok ajánlani valami jó billentyűzetet?multimédiás érdekelne inkább
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Rapido írta:
Hát nem hiszem h túlmelegedik!Általába egész nap nyomom a Race Driver Grid-et és 60 fok fölé nem megy semmi ha jól tudom!Dd majd megnézem!Köszi!

biztos nem a gép hibája. Csak a régebbi laptopoknál volt olyan hogy melegedés miatt túlhevült a rendszer és kifagyott.
Ha most túlmelegszik egyből lekapcsol, mivel érzi az alkatrész hogy baj van 😃
Szóval vagy op.rendszer vagy játék hiba!
0
0
0
0
Rapido avatar
Hát nem hiszem h túlmelegedik!Általába egész nap nyomom a Race Driver Grid-et és 60 fok fölé nem megy semmi ha jól tudom!Dd majd megnézem!Köszi!
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Rapido írta:
Hello!Nekem most a GTA 4-el van gondom!Az a gond h 20 percnyi játék után elkezd szaggatni!Mindig ez van úgyhogy ez nem egyszeri eset!A játék nem eredeti de nekem minden GTA-val gondom van mondjuk.GTA SA-nál a hang megy el 20 perc után.A GTA 4 szaggat!De mind1 most a GTA 4 a gondom!A választ előre is köszi!

Ezt a problémát én is láttam a prohardver gta 4 forumán, sokan panaszkodtak ilyen akadásokra. Legtöbben más oprendszert húztak fel, legtöbbször így oldódott meg a probléma.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Lehet valami túlmelegszik nézd meg 20 perc játék után a hőmérsékleteket
0
0
0
0
Rapido avatar
Hello!Nekem most a GTA 4-el van gondom!Az a gond h 20 percnyi játék után elkezd szaggatni!Mindig ez van úgyhogy ez nem egyszeri eset!A játék nem eredeti de nekem minden GTA-val gondom van mondjuk.GTA SA-nál a hang megy el 20 perc után.A GTA 4 szaggat!De mind1 most a GTA 4 a gondom!A választ előre is köszi!
0
0
0
0
no avatar
roberto888 írta:
Driver = Illesztőprogram!


Ja, de hülye vagyok! 😆 Így értem, ok, köszönöm a segítséget! 😉
0
0
0
0
roberto888 avatar
Driver = Illesztőprogram!
0
0
0
0
no avatar
killerke06 írta:
jah és ha már itt járunk nekem is segítsetek leszedtem a vga-m driver update-jét de instalkor megáll és azt írja hogy szerezzem be a laptop gyártójától a updatet.... de a hp oldalánn meg nem igazán találok drivert...😞


Na avval én is megszenvedtem, míg a nyomtatómhoz drivert kerestem! 😞 Elég nehezen, "eldugva" megtalálható! De nincs a laptopon valamilyen update program? Ami magától frissít?
0
0
0
0
no avatar
roberto888 írta:
Letörlöd az előző drivert, és kész! De ha Atit veszel akk maradhat a driver!


Ja, ok, ATI van tervben! És az illesztőprogram, azt is törölni kell, vagy az már a driverben van? Vagy nem is kell semmit sem törölni? 😀
0
0
0
0
killerke06 avatar
jah és ha már itt járunk nekem is segítsetek leszedtem a vga-m driver update-jét de instalkor megáll és azt írja hogy szerezzem be a laptop gyártójától a updatet.... de a hp oldalánn meg nem igazán találok drivert...😞
0
0
0
0
roberto888 avatar
Letörlöd az előző drivert, és kész! De ha Atit veszel akk maradhat a driver!
0
0
0
0
killerke06 avatar
sztem csak akkor töröld a régi illesztőt ha másfajta vga-t veszel...mert lehet elég egy sima update is nem kell törölni keresni aztánn installálni ...de ez csak az én véleményem
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, h ha veszek egy új VGA-t, és mielőtt beletenném a gépbe, miket kell törölni? Gondolom a régi VGA illesztőjét, meg talán a meghajtóprogramokat, nem? 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem kell mert akkor valószínűleg lehet el sem indulna a windows de ha el is indul akkor is érdemes újrarakni én meg pár havonta újrarakom mert úgy mindig a legfrissebb és a leggyorabb
0
0
0
0
demi3223 avatar
sztem nem kell de nem árt mert fenn áll az esélye az összeomlásnak
0
0
0
0
BiGame avatar
nem de tudtommal van az alaplaphoz egy install cd!
0
0
0
0
simon7109 avatar
lenne 1 kérdésem😀ha veszek a gépembe uj alaplapot akkor ujra kell telepitenem a windowsot?vagy minden marad ahogy volt?
0
0
0
0
pakai93 avatar
és azt honnét tudom meg h a BIOS felismeri-e?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció