Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
tomiiKa avatar
Helló!
Ha nekem 1366x768-as felbontású monitorom van, akkor melyik FPS táblázatot kell néznem? Előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 1
Tyrion Lannister avatar
@tomiiKa: A 720p-hez van a legközelebb, az ott mutatott értéknél kicsit alacsonyabb FPS-számra érdemes számítani (értelemszerűen ha 900p vagy magasabb felbontás esetén ugyanazt az értéket találod mint 720p-nél akkor nem kell levonni 720p-hez képest).
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Ismét kezdenek szaporodni a spam robotok az új tagok között (ugyanolyanok, mint amilyeneket lentebb bemutattam).
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Szerintem a Játékok Adatbázis -át lehetne még fejleszteni további címekkel. Konkrétan a 2000-es évek utáni régebbi nagyobb címekre gondolok. pl.: Theocracy (stratégia)
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Szeretném ismételten javasolni egy Discord szerver létrehozását.

Miért pont Discord?
- A Discord most is sokak által használatban van, ingyenes, ezáltal mindenki számára elérhető, és könnyű kezelni.
- Nincs sok munka vele. Egy szerver létrehozása kb. 5 perc, de egy összetettebb darab megalkotása sem tart tovább egy fél óránál. A moderálással sem lenne sok gond: egyrészt az aktív tagok mennyisége messze nem végtelen, másrészt (mivel ez nem a jóval hivatalosabb weboldal) a szerver moderálását részben rá lehetne bízni megbízható, régi (5+ éve aktív) tagokra.

Miért lenne jó?
- Az oldalon a hozzászólások és az üzenetek kicsit kötöttebb kommunikációt engednek meg. Kötetlenebb, lazább csevegésre ez a szerver tökéletes lenne (a regóta kért chat problémája is megoldódna)
- Biztos sokan voltak már úgy, hogy szívesen beszelnének más tagokkal pl. voice chaten kersztül. Itt sokkal könnyebb lenne elérni az embereket, és a környezet is adott lenne a beszélgetéshez
- A játekpartner-keresés is egyszerűbbé válna
- Hamarabb el lehetne juttatni információkat másokhoz. Míg sokan napokig nem néznek fel az oldalra, addig itt értesítést kaphatnak róla.
- Ilyen módon a híreket, cikkeket, videókat is lehetne promózni (mint pl. Steam csoportban), ezáltal szintén több emberhez jutva el
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Tyrion Lannister: Discordot támogatom, törzsközönség moderáljon azt nem. Nem egy weboldalon a kialakult törzsközönség rászáll azokra akik más véleményen vannak és elüldözi az új tagokat. Ennek tetejébe még mod jogot is nekik és hamarosan csak ők maradnak olvasni a reklámokat.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@Palanova: Mivel nem nagy az aktív közösség, ezért az admin is elboldogul vele. Ez csak egy alternatíva akart lenni, hogy ne legyen vele sok pluszmunka. De egyébként igazad van, nem lenne igazán szerencsés.
0
0
0
0
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Discord szervert nem tervezünk készíteni, mivel szeretnénk minél több embert a weboldalon tartani. Csak így van bevétele az oldalnak és lehetséges a fenntartása. A nagy közösségi oldalak és hasonló szolgáltatások mellett, a gepigeny.hu-nak és hozzá hasonló oldalaknak nincs könnyű dolga manapság.
0
0
0
0
no avatar
Jó lenne ha a hsz-ek hossza meg lenne növelve, mert ugyan a "- Gépemen hogy menne?
- Ott a youtube írd be és nézd meg" írások beleférnek, de a kifejtősebb, terjedelmesebb írások végét egyszerűen levágja, figyelmeztetés nélkül.

Továbbá szintén hasznos lenne ha nem lenne korlát az egymás után beírható hsz-k esetében. Elhiszem hogy a spammek miatt van, de kevésbé népszerű vagyis nem battleroyale témák esetén bajos a téma aktualizálása, további hszek írása. Részben a fenti probléma miatt.
0
0
0
0
💬 2
Tyrion Lannister avatar
@Palanova: Az utóbbival maximálisan egyetértek. Ha például lehetne egy hónap után ismételten kommentelni valahova, akkor nem halna meg egy topik, de a spam is ki lenne küszöbölve.
0
0
0
0
no avatar
@Tyrion Lannister: 1 hónap is sok, pláne ha az adott cím most jelent meg. 1 hónap múlva már senki sem fog vele foglalkozni.
3-4 nap elegendő lenne szerintem.
0
0
0
0
Rockos avatar
A mobilos felület nem tölt be, átirányít a Facebookra. Másnak van ilyen problémája?

Szerk.: Úgy tűnik hogy ezt csak az Opera csinálja, Chromeból most működik.
0
0
0
0
💬 2
KRZT963 avatar
@Rockos: Én Operát használok és nálam nincs probléma.
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem jó az oldalon az óra, mert a kommenteknél a reális idő helyett 2 órával többet ír!
0
0
0
0
💬 1
F4T4L 3RR0R avatar
Nem tudom hogy csak egyéni probléma-e vagy másnál is előfordul de már második napja nem jelenik meg a teljesítmény kategória az oldalon. Egész pontosan ez fogad:

https://i64.tinypic.com/27zjbrp.jpg

A helyzet ugyanez más böngészőkkel is valamint mobilról is.
0
0
0
0
💬 5
Tyrion Lannister avatar
@F4T4L 3RR0R: Nekem gond nélkül működik.
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
@Tyrion Lannister: Érdekes. Tegnap óta folyamatosan ez fogad. Munkahelyi eszközről belépve is ugyanez. Mindegyik esetben megpróbáltam a szokásos "mágiákat" de az eredmény mindig ugyanaz.
0
0
0
0
MoonW avatar
@F4T4L 3RR0R: A napokban előfordulhatnak még hibák, hamarosan mind javítva lesz. Itt vagy a kapcsolatok menüpontban értesíthettek.
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
@MoonW: Egy ideig azt hittem hogy ez az átirányítási probléma nálam keresendő de így már tiszta. Köszönöm! 😉
0
0
0
0
MoonW avatar
@F4T4L 3RR0R: Javítva!
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Szerintem jó lenne, ha a bejelentés gomb lenyomásakor egy ablakban lehetne kijelölni az indokot, vagy akár saját magunk begépelni a "probléma leírását". Megkönnyítené szerintem a moderálás rugalmasságát.
0
0
0
0
no avatar
Javaslat:
Akkor miért gépigény az oldal neve ha gyakorlatilag lehordjátok azt aki gépigénnyel kapcsolatban kérdez. Akkor neveztessétek át az oldalt hogy "nem gépigény mert ott a youtube" és probléma letudva.


Értem hogy a törzsközönség megunta a "gépemen hogy menne" kérdéseket, de lassan másról sem szól egy egy játék témája mint:
- Gépemen hogy menne?
- Ott a youtube írd be és nézd meg

Gyakran nem ennyire udvariasan megtárgyalva és konkrét választ nem adva.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
https://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/06/27/602K_pkiv_g_s.png
Egy csomó teszt alá spamelte ezt be, szerintem jó lenne tőle megszabadulni.
https://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/06/27/218K_pkiv_g_s98.png
Az új tagok között (már lassan hetek óta) rengeteg az ilyen profil: random név, az összes aktivitásuk pedig egy saját profiljuk alá érkező lengyel kommentben merül ki (ők legalább ártalmatlannak tűnnek).
Update: ez eddig a legjobb, itt fúzióba léptek.
https://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/06/27/220K_pkiv_g_s100.png
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@Tyrion Lannister: Ezek állítom, hogy valami spamer botok! 😆
0
0
0
0
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Köszönöm a bejelentést! Igyekszünk minél hamarabb kidobni ezeket spamereket!
0
0
0
0
vyne avatar
Javaslat. (Ahogy mar lent is irtam)
Egy esetleg tobb Community managert kinevezni. A feladata az lenne amit a neve is takar.
Nem kell, hogy tudjon bannolni,torolni. Eleg lenne egy Mute es egy Warning funkcio nekik. Ez mar amolyan moderator,de meg sem az.
Moderator sem artana, hogy a Cm tudjon kinek jelenteni,ha esetleg nagyobb problema van, es akkor a moderator megtehetne a szukseges lepeseket. (Bann). Persze ertelmes feltetelekkel, hogy aki vallalna, az el is tudja vallalni. Itt most gondolok arra, hogy nem varhatod/varhatjuk el senkitol azt, hogy 0-24 ben itt legyen es kitamasztott szemekkel lesse az osszes commentet,mert mindenkinek van elete az oldalon kivul is.
Nem sertesnek szanom,de szerintem ra ferne az oldalra MoonW azert viszonylag eleg nagy ez a kozosseg, hogy kene valamit lepni. Neked sem biztos, hogy jo ha ilyenkor csak teged zaklatnak az emberek. Vass Gabis tortenet is le lett volna zarva egy honapos mute-al mondjuk,es akkor nincs ez az egesz szemeteles az oldalon.

Community Manager ->Moderator -> Admin
Szerintem egy probat megerne.

Spoiler!
Nem magamra gondolok,es nem is magamat ajanlom. Nekem sajnos nincs idom erre,viszont szerintem lenne egy-ket ember, aki vallalna es el is latna a feladatat.

Koszonom!
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
@vyne: Köszönöm a javaslatot, megfontolom!
0
0
0
0
MoonW avatar
Lehet, hogy túl türelmesek voltunk Vass Gáborral, egy kicsit már megsajnáltuk, de a szemetelés nagyobbik felét nem ő csinálta. Tudom, hogy minden hülyeségre valami furcsa ingert éreznek az agyukban az emberek és muszáj reagálniuk rá... szóval lehettetek volna elnézőbbek is, akinek van egy kis esze észreveszi, ha valakinek van valami problémája. Az ő érdekében is inkább jónak láttuk, ha nincs fent az oldalon... sajnáljuk.

És én is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat:
- "gratulálok a kettős mércéhez"
- "nem bírja az oldal melot"
- "Minek van az a kikúrt bejelentés gomb"
0
0
0
0
💬 6
FoLey avatar
@MoonW: Lehettünk volna elnézőbb? 1000x után nem hinném már elnézőbbek leszünk.
Főleg a fake profiljai amit azokkal jobban ócsárolt mint az eredeti profiljával ha nem is foglalkozunk vele csak gondolom nem vetted még észre.

Engedve lett ezek a dolgok,holott hamar kellett volna már reagálni az eseményekre,de ehelyett idáig fajultak a dolgok.
A többit meg nem részletezem.
Egyszer sem írta hogy sajnálom ilyen vagyok értsetek meg vagy valamit benyögött volna.

Spoiler!
Továbbra sem lesz az a régi nyugis oldal ha így megy továbbra is. Peace!
0
0
0
0
vyne avatar
@MoonW: Ideje volt mar Gabornak mennie. Koszonjuk!
Egy ket community managert kinevezhetnetek,csak egy tanacs!
Meg 1x, Koszontem!
0
0
0
0
szilver avatar
@vyne: Hatalmas piros pötyi az ötletért!Én támogatom,de persze majd kiderül mi lesz ebből,ha lesz.Minden esetre egy ,,tag posztjainak elrejtése,, funkciót eltudnék képzelni,ha netalántán valakit zavarna valaki irománya akkor alkalmazhatná az illetőre,ezáltal sok bosszús perctől megkímélné magát az ember.Persze ettől még publikus maradna az adott probléma a többi tag felé akik esetleg nem élnek ezzel a lehetôséggel.Kezdetnek lehet megtenné,ha kivitelezhető ez valahogyan.
0
0
0
0
FoLey avatar
@MoonW: Utólag is köszönöm,de lenne még egy személy akit kikéne tenni. A neve Zolex89 aki provokál minden ok nélkül és szeret a reflektor fényben lenni.
0
0
0
0
szilver avatar
@MoonW: Szerintem ennek így kellett lennie.Az elején mikor még elkezdődött ez az egész,mi próbáltuk jó irányba terelni őt,szépen érveltünk mi miért nem úgy van mint ahogy ő mondja,de csak flegmázás jött tőle vissza.Egyszer sem írt belátó kommentet hogy jól van igazatok van vagy valami hasonló.Helyette terelte a témát egy másik butaságra úgymond.Nem csoda hogy elfogy a türelem sok embernél ha nap mint nap ilyeneket lát zsinórban az oldalon.Igen én voltam az egyik azthiszem azok közül aki a legjobban kiakadt rá általában és ezt szóvá is tettem jó párszor,aztán megpróbáltam nem figyelembe venni őt de kb. egy hét után megint kiborult a ,,bili,,most magam ellen beszélek,de sajnos kicsit ilyen vagyok,kevés a türelmem tudom.Végül azt gondolom hogy ezt így volt helyes lezárni,ne legyen lelkiismeret furdalásod,Ez a te oldalad,illetve szolgáltatásod mi felénk és nekem is és más tagoknak is sokat számít az hogy az oldalon normális ,,légkör,, legyen az emberek között,és esetleg ha betéved egy új tag ne a Gábor féle butaságot látja,mert nem biztos hogy pozitív gondolatokkal ismét visszatér.Kicsit zavarosra sikeredett ez a vélemény kifejtésem,ezért ne haragudj.
0
0
0
0
xCube avatar
Tegnap előtt frissítettem a gépsarkomat. Az lenne a kérdésem, hogy mi alapján kerül be egy kép a gépsarkok listájába, illetve mi alapján nem? Az én hat képem közül három van fent a megfelelő időpontokhoz kötve. Azt hittem ez a lista automatikus.
0
0
0
0
💬 3
MoonW avatar
@xCube: Akkor kerül be a gépsarkok menüpontba is, ha a képen a monitoron a gepigeny.hu oldala látható.
0
0
0
0
xCube avatar
@MoonW: Akkor ezek szerint csak a főoldal számít, a gépek profilja már nem?
0
0
0
0
MoonW avatar
@xCube: Bármelyik oldal számít, nem rögtön kerül ki, egy kis időbe telik mire ellenőrizzük.
Esetleg még az lehet a probléma, hogy régebbi a kép, mivel feltöltési sorrendben jelennek meg, ezért a régebbiek nem az első oldalon láthatóak.
0
0
0
0
gigazte avatar
Az lenne a javaslatom, hogy egy játékot kiadó, illetve fejlesztő alapján is lehessen megkeresni, mint ahogy steamen is rendelkezésre áll. Biztos sokan vannak úgy vele, hogy szeretnék egy indie fejlesztő további játékait is megtalálni, vagy esetleg a régi nagy klasszikus címekhez így akár újra kedvet kaphat az ember. Az is jó lenne, ha kattintható formában jelen is lenne ez a játékok gépigényénél. Kicsit hosszadalmas lenne a folyamat, de ezerszer jobb lenne így a gépigények rendszere!
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
@gigazte: Ez hamarosan meg lesz valósítva.
0
0
0
0
gigazte avatar
@MoonW: Na ennek örülök.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Ha valakinek van ötlete esetleg lehetne egy új szavazás. 😀
Engem mondjuk érdekelne ki milyen típusú játékkal játszik mostanában pl: tps, fps, stratégiai, szimulációs, autóverseny, logikai, ügyességi... stb.
0
0
0
0
💬 4
hashimoto avatar
@Andris18: AC Origins/TPS
Forza Horizon 3/autóverseny
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Nekem így is jó ha ide írjátok. 😆 Assassinokat én is komálom és az origins is jó lett (mondjuk én csak a 3. résztől felfelé játszottam velük (még) mert állítólag fura az irányítás)).
Lehet kéne valami autóversenyzős itthonra is újra.
Bszilvagyi neked van kormány meg pedál hozzá?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Nekem ez a kettő játék az abszolút kedvencem. 😃
Horizon 3-ban 487-es szintű vagyok, szinte az összes kocsi megvan 😃
És igen, G27-el játszom vele.
0
0
0
0
no avatar
@Andris18: MMORPG, verseny
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hali, csak nálam vannak elcsúszva egy sorral a pontok, a teljesítmény kategóriában?
https://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/04/11/872N_vtelen.png
0
0
0
0
💬 4
Warlordcommander avatar
@FrostnovaZ: Nálam jól van😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@FrostnovaZ: Tegyél fel egy Operát uBlock-kal, és nem lesz gondod.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@FrostnovaZ: Chrome-ot használok, nekem rendesen mutatja.
0
0
0
0
szilver avatar
@FrostnovaZ: Nálam is el van csúszva.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Miért tartottátok jó ötletnek a közösségi moderálást? Láthatóan ez egyáltalán nem működik. Nem tervezitek újra bevezetni a régi, jól bevált moderátor rendszert?
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Hiányoltam az Április elsejei kamuhíreket😃
0
0
0
0
💬 1
Andris18 avatar
@Warlordcommander: A múltkori gta vi jó volt!
0
0
0
0
Krissz avatar
Felhasználó megjelölős (@felhasználónév) rendszer várható még valamikor? 😀
0
0
0
0
💬 11
Yezi_ avatar
@Krissz: Az tényleg jól jönne..
0
0
0
0
Krissz avatar
@Yezi_: Hátsz megkönnyítené az ember dolgát az biztos.

Semmi válasz, admin részéről... 😊
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Krissz: Az is valami hogy már van "válasz" fül, bár 5-6 komment után ugyanabba sorba teszi a kommenteket,meg néha random össze-vissza.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@19ati93: Írjatok valami csodaszépet,akkor majd jön admin... amúgy nem...
0
0
0
0
MoonW avatar
@bukta2: Hát te tudod... itt vagyok.
0
0
0
0
Krissz avatar
@19ati93: Jajam, igaz. 😀 😊
0
0
0
0
MoonW avatar
@Krissz: Rajta vagyok. 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@MoonW: Ez hamar megvolt. 😀 (legalábbis a válaszra)
0
0
0
0
Krissz avatar
@InfernoDante: Egyfokkal beljebb vagyunk legalább 😉
0
0
0
0
Krissz avatar
@MoonW: Köszönöm, erre voltam kíváncsi csak! 😀 Egyszerű kis featurenek tűnik külső szemmel, viszont eltudom képzelni hogy a valóságban megvalósítani nem az. Pedig megkönnyítené a userek dolgát, az 100% 😀
0
0
0
0
no avatar
@MoonW: Ha ez megvalósul, akkor én is jövök egy tapssal. 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Vass Gabor: meglepően sok embernél kihúztad a gyufát. Azért nem fogok senkit sem kizárni, mert felhúzta magát rajtad.
0
0
0
0
💬 6
Krissz avatar
@MoonW: "meglepően sok embernél kihúztad a gyufát" emiatt nem lehetne inkább őt kitenni az oldal tagjai közül? Csak kérdem 😀
0
0
0
0
FoLey avatar
@Krissz: Érdekes erre az admin nemtud válaszólni. Legalább kapott valamiféle büntetést vagy hogy van már ezen az oldalon? 😊

Ez a tökfej miatt ment el Carl18 és még elnézést sem kért a baromságai miatt.
0
0
0
0
no avatar
@MoonW: Szerintem a hamis profilok gyártása már régen túl megy a dolgokon.
0
0
0
0
szilver avatar
@LordSzalko: Igen.Az szerintem is ömagában már kizáró ok.
0
0
0
0
FoLey avatar
@LordSzalko: Nem csak hamis profilok,hanem más tag által lenyúlt gépről képekért sincs büntetés?
0
0
0
0
no avatar
@FoLey: Ez nekem új, nem is tudtam 😃
0
0
0
0
no avatar
Nem lehetne ezeket a trollokat kizárni innen?? már kezdenek iszonyatosan irritálni, és nagyon rombolja az oldal szintjét.
0
0
0
0
💬 16
no avatar
@Vass Gabor: Ezt pont te jelented ki. Aki sorra gyártja az oldalra a hamis profilokat és mind e mellett sorra szidsz másokat.

Az oldalon valószínűleg a te neved hangzana el a legtöbb ember szájából akit ki kellene tessékelni innen.
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Figyelj csak, nem gyártom a profilokat, nem lenne rá alkalmam feleslegesen, szájjál le erről a témáról de rohadt gyorsan. Mégis kinek képzeled magad mi???? álljál lefelé a fröcsögéseddel.
0
0
0
0
no avatar
@Vass Gabor: Még az elején elfogadtuk volna ezt a próbálkozást.

Egy nálad fényévekkel értelmesebb embernek képzelem magam, kielégítő a válasz?
0
0
0
0
FoLey avatar
@Vass Gabor: Veled kezdünk fő troll,jó lesz? Minket nevezzel trollnak? Elgurult a gyógyszered? Milyen betegségben szenvedsz? Olvasni,értelmezni nemtudsz azért csinálod a showműsort...
Sajnálom Carl18-at hogy elment az ilyennek miatt amilyen te vagy. Biztos volt oka téged utálni,elsőnek elnéztük,de már mi is rájöttünk mekkora egy zsivány alak vagy...
https://www.kephost.com/images/2018/03/24/oke.jpghttps://www.kephost.com/images/2018/03/24/azt.jpghttps://www.kephost.com/images/2018/03/24/tessek.jpg

álljál lefelé a fröcsögéseddel.
Te fröcsögsz sületlenségről,minek is nyitottad meg ezt a hozzászólást feleslegesen?...
0
0
0
0
Andris18 avatar
@FoLey: Engem zavar ez a vita, megvan a véleményem, de aki ideírna és pazarolná az idejét, emlékeztetem, hogy ebben az időben tudna játszani is. Én is inkább azt csinálom 😀 mindenkinek jó szórakozást 😉
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Andris18: Most Wantedben kielőzi a Suprámat és a A4 3.2 TFSI-met egy Chevrolet Cobalt 😊
0
0
0
0
FoLey avatar
@Andris18: Andris18 Addig a jó míg téged is nem szédít meg. 😆
0
0
0
0
Andris18 avatar
@FoLey: Nincs rá idő 😃 el vagyok foglalva a többi fórum tag hozzászólásávalSpoiler!
(akik sokat segítettek és viszonoznám ha nekem is lenne szakértelmem)
.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Andris18: Andris18 Spoiler!
Neked is lehetséges a szakértelem. Netet kell túrni és tudsz segíteni másokon. 😉 Én sem nagyon érek rá,mert melo meg néha kikapcsolódás. Ha segíteni kell 3 helyen segítek. Prohardver,fb számítógép csoport és itt. 😃
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@FoLey: Én itt és prohardrveren nézelődök csak. Mondjuk prohardveren is csak pár topikot követek.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Vass Gabor: Ezt te írod?
Miattad már elment egy segítőkész kedves ember, aki elég sokat segített több helyen, így javaslom kövesd példáját, ha nem tetszik, hogy sok ember piszkál a sok marhaságokért amit itt írsz a topikokban.
0
0
0
0
szilver avatar
@Vass Gabor: Ezek a ,,trollok,, többet segítettek már itt mint te kedves Gábor.Az oldal szintjét maximum csak te rombolod.De nyugodtan kérdezz körbe mindenkit,hogy mi mikor csináltunk ilyen baromságokat mint te.Rólunk még nem zengett egy topic/fórum/hsz sem hetekig.Veled ellentétben eddig építettük a közösséget,segítettünk akinek lehetett(rajtad nem lehet).Oktondi pocok felfogásoddal még te vagy megsértődve mint a kis gyerekek.Nevetség tárgya vagy már ne is haragudj,és csak egyre röhejesebb helyzetekbe hozod magad amit ráadásul észre sem veszel.Lenne egy kis önbecsülésed már rég jobb belátásra tértél volna ahelyett hogy lejáratod magad és ha már nem tudsz mit kitalálni jönnek a a kamuprofilok,majd ha az sem vált be elkezdesz hisztizni mint egy 5éves.Szép pályafutásod van itt az oldalon.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Vass Gabor: Van a pofádon bőr ezt ideírni? 😂 Az a vicces, hogy bármit eljátszol, akkor is az oldal tagja maradsz...
0
0
0
0
FoLey avatar
@gigazte: Névnapja van bár pont ekkor csinálja a showműsort. Boldog Névnapot! 😆

Törli a hozzászólásokat nehogy semmi ne történjen. Felesleges,adminnal megtudjuk nézni miket írkált. 😀
0
0
0
0
vyne avatar
@FoLey: Helyes. Remelem minel elobb eltavolitjak az oldalrol. Ugy is vissza fog pofatlankodni valahogy mondjuk.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@Vass Gabor: Ember, téged hogy nem raktak még ki? 😂
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
https://gepigeny.hu/szoftver/windows-10 Itt alul lehet váltani a különböző szoftverek között, vagyis van egy kisebb adatbázis szoftverekből is az oldalon. Viszont ha jól láttam, ezt a menüpontok között nem lehet megtalálni. Ez szándékosan van így?
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Szándékosan nincs kiemelve, a játékokkal is alig bírunk, a szoftverekre nem tudunk annyi figyelmet fordítani.
0
0
0
0
no avatar
Üdv.
Tessenek mán' em-et vagy rem-et használni px helyett a betűméretre, mert nagyon nehezen tudom elolvasni az oldalt, hiába nagyítok rá direkt a betűkre.
A böngészőmben jó betűméretet állítottam be.

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/font-size

Köszönöm.
0
0
0
0
szilver avatar
Egy tiltás funkciónak szerintem sokan örülnének,vagy legalább is egy hasonlóan működőnek.Cseppet kellemetlen hogy szinte napi rendszerességgel kell a hülyeségeket olvasni.Az embernek akarva/akaratlanul is meg akad a szeme az ilyesmin már annyi van.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Miért csillagozza ki az oldal azt, hogyha azt írom s o k a t c r a s h e l?
Lásd: https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_…7#c3591742
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@InfernoDante: Valami rejtett káromkodást vél felfedezni benne az oldal... 😂
0
0
0
0
hashimoto avatar
@InfernoDante: A kаtcr nem tetszik neki, mivel a kickasstorrents rövidítése.
0
0
0
0
gigazte avatar
@hashimoto: Ez érdekes, a magyar torrent oldalak nevét, amiket használnak is kommentben, azt meg nem csillagozza ki... 😂 Ki érti ezt?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@gigazte: Gondolom valami külföldi listát használ a rendszer 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
A jelentés/bejelentés viccnek van bent? 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy miért írja ki ezt egy játéknál (pl forntnitee) amikor összehasonlítom a géppel hogy "Nem készíthető fps táblázat, mert a megadott konfiguráció teljesítménye túl alacsony vagy egy részegysége túl gyenge a játék gépigényéhez." Közbe pedig minden ki van pipálva.
0
0
0
0
💬 2
THEMAX avatar
@kotanszabi: Ha jó minden, akkor elvileg mutatnia kellene az FPS táblázatot.
Ellenben ha van valami bökkenő, akkor kiírja alá a megjegyzéseket.
0
0
0
0
no avatar
@THEMAX: Köszönöm megoldódott a probléma 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Javaslat:
Aki megkérdezi hogy "hogy futna a gépemen hány fpsel pls mondjátok el" azt egyből tiltani kéne. 😆
De viccen kívül valahogy csökkenteni kéne ezeknek a kommenteknek a számát, vagy ilyen jellegű kérdést azonnal törölni/szűrni. Létezik youtube, van az oldal által készített összehasonlító is.
0
0
0
0
💬 4
Rockos avatar
@InfernoDante: Az oldalra csak ezért a kérdésért regisztrált emberkék az összehasonlítóig már nem jutnak el. Ezentúl lehet azt sem tudják, hogy a youtube tele van ilyen jellegű tartalommal.
Vagy a másik opció, hogy az fps szám nekik nem mond semmit és a "Nekem hogy futna?" kérdésre csak egy "Jól." válaszra számítanak. Ami nyilván azért hülyeség, mert relatív hogy kinek mi a jó.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@Rockos: Új hsz-t nem tudok írni, se magamnak választ, szóval ide írom.
Ugyanehhez a komemnthez írnám még, hogy azokat se kéne engedni akik gameplay-eket linkelnek a játékok gépigény oldalára, van annak is külön fórum az oldalon, ott a helyük.

worosp:
Pontosan ez a baj, azért nem jutnak el odáig, mert nem akarnak, a fórumig sem jutnak el, de ha nem lenne engedve a játék adatlapján az ilyen komment, akkor talán képesek lennének eljutni odáig. A válaszod másik fele meg a másik... Nem nagyon van olyan ember akinek 2 ugyanolyan gépe van, de még ha van is, a szoftverek is számítanak, megy-e valami a háttérben, nem lehet megmondani, hogy most Pistikének 31 vagy 36FPS-e lesz, hiszen ha nem ért hozzá, Driver Boosteres drivere van akkor lehet neki GTX1070-e, akkor is csak 10FPS-e lesz. Vagy ha megy neki MSI Afterburner meg torrent, akkor szintén nem kell annyi FPS-t várni amennyinek egyébként lennie kéne (néhány játék ugye nem szereti az Afterburner-t, de szerencsére a legtöbb játékban nicns baj vele)
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@InfernoDante: Ez így mind igaz, viszont pont emiatt, hogy annyi minden befolyásolja egy játék futását, a YouTube videók sem éppen mérvadóak. Másrészt tetszik vagy sem, sok ember ennek az oldalnak abban látja a funkcióját, hogy megnyugtatják a lelküket, hogy igenis kiválóan fog futni az adott játék. Nyilván nem ez az oldal célja, de nagyon sok ember csak emiatt jár ide, és szerintem az amúgy is érdemtelenül kicsi online tagszám nem köszönné meg, ha módszeres boszorkányirtást kezdünk. Én megtanultam együttélni a problémával, és annyira nagyon nem zavaró. Ha valaki értelmes beszélgetést akar, az ugyanúgy megteheti, attól nem kell aggódni, hogy a túl nagy aktivitás miatt idejekorán elvesznek.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Tyrion Lannister: Ha az említett tagnap volt esze drága cuccokból erős gépet építeni, akkor legyen elég esze egy kis kutató munkára. (Ezek csak villogni akarnak, hogy nekik mekkora cool rendszerük van)
Akik pedig Pentium G-vel és R7 240-el rendelkeznek (mert tényleg elég sok kérdésnél ilyen konfig szerepelt) még érthető, de az utóbbi rájuk is vonatkozik.
0
0
0
0
THEMAX avatar
Tök jó lenne, ha csinálhatnánk listákat, amikbe rakhatnánk játékokat. Megoldható? 😆 😃
0
0
0
0
💬 2
Tyrion Lannister avatar
@THEMAX: Amúgy ezt hogy képzelted el pontosan, mire lehetne használni?
0
0
0
0
THEMAX avatar
@Tyrion Lannister: Hát valami olyasmire gondolok, hogy mindenki profilján van egy új menü, Listák néven, és hozzáadhatnak játékokat. Különböző listákkal. Kedvenc gémek rangsorolva, stb. Ezzel kapcsolatban vannak a játékmegjelölések, de szerintem a lista többfunkciósabb, jobb lenne.
És külön az oldalon is lehetne Listák menü, pl. Best of 2018, Best RPG címeken.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
Tényleg moderálnak a moderátorok ez fenn van már egy napja miért nincs bannolva az emberke?


leone7771
1 napja | 2018. 02. 17. 16:37:55
#

nyomorék *** anyátokat ***arcuak
0
0
0
0
💬 1
Barni57 avatar
@Zoli869: Én bejelentettem,de ámbár úgysem fogjuk az oldalon többet látni,sok embernél így van
ezen elmenne?

Aztán már többet be sem lépnek.
Hogy mért jelentettem be? Mert mért beszél így,és az ilyet bannolni kell,hátha így észreveszik.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Már lent írták szerintem, de egy névsorba rendezés jól jönne a profil, játékok fülön belül. 😀
0
0
0
0
💬 2
Barni57 avatar
@Andris18: Igen,nem lenne rossz a sorba rendezés ,de énszerintem egy live chat sem lenne rossz ötlet.
0
0
0
0
Sue016 avatar
hello! 4 eszközt hoztam létre a profilomon (laptop,pc,telefon,tablet).
a teljesítményben megadott eszközök: 2 szerepel és 20pont....tudom, hogy 20percenként frissül, de már több napja adtam hozzá ezeket...
0
0
0
0
💬 3
Tyrion Lannister avatar
@Sue016: Tablet, telefon, konzol nincsen beleszámolva.
0
0
0
0
THEMAX avatar
@Tyrion Lannister: Nekem beleszámolta.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@THEMAX: Eddig hónapokig nem voltak, de most már tényleg igen.
0
0
0
0
nanci23 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
InfernoDante avatar
@nanci23: Hiba nélkül végigment, 3MB méret alatt voltak a képek?
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
A régi teszteknél nem lehet a második oldalt előhívni, például ennél az írásnál:
https://gepigeny.hu/user/sic/teszt/133
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Nem tudom volt-e már téma, de véleményem szerint itt is lehetne akár facebook szerű chat ablak a hagyományos üzenetküldés helyett, ahol lehetne beszélni az ismerősökkel. Így sokkal közvetlenebbek lehetnének a privát üzenetek az oldalon. Látni lehetne ki elérhető, és közvetlen kattintással írni. 😀
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@R3dLinE: Múltkor ezért is írtam, hogy jó lenne, ha a profilnál több elérhetőséget is fel lehetne tüntetni. Mint például a steam, psn, origin... stb. Mert ott sokkal jobb lenne a tagokkal beszélgetni. Ha már játékokkal foglalkozó oldal, akkor illene betenni ezt a lehetőséget, mert manapság már elengedhetetlenek ezek a "platformok". Az oldalon használt privát üzenet már nagyon elavult dolog, és nem is szeretem, mert az előtte 2-vel írt üzeneteket is újra kell olvasni, hogy miről is volt szó előtte. Én támogatom az ötletedet, és remélem a tied mellett az enyémből is lesz valami!

Egy kicsit eltérve a tárgytól, én azt se bánnám, ha esetleg lenne a konzolos játékoknak egy elkülönített rész, úgy mint a pc-s gépigények, hogy külön név szerint lennének feltüntetve a konzolos címek. Így ezekről a játékokról is tudna beszélni az ember, és esetleg segítséget is kérhetne! Ha tovább megyek ebben a gondolkodásmenetben, akkor simán lehetne is értékelni az adott konzolos játékokat is, és fel is lehetne tüntetni alattuk, hogy milyen felbontással és frame-el futnak az adott konzolon. Ezzel simán nyithatna az oldal a konzolosok felé, és így egy új réteg is jöhetne az oldalra!
0
0
0
0
Rockos avatar
@gigazte:
...és fel is lehetne tüntetni alattuk, hogy milyen felbontással és frame-el futnak az adott konzolon.


Nem értek a konzolokhoz, de azokra nem úgy optimalizálják a játékokat, hogy stabil 30 fps fullHDban? (Illetve újonnan a PS4pro upscaled 4K, és az Xbox One X native 4K és 60fps képes?) Mert ha így van, akkor ez teljesen felesleges lenne, de javítsatok ki, ha tévedek.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Rockos: Kapásból tudok is egy példát: Metal Gear Solid V PS4-en tartja a 60fpst. Xbox One X-en, és PS4 Pro-n több cím is van, ami 60fpst simán elbír. Illetve az igényeknél azt is lehetne írni, hogy melyik játék támogatja a One X-et, és a PS4 Prot, és hogy az adott játék milyen felbontáson fut az adott konzolon!
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a javaslatokat és a hibajelentéseket!
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
1 javaslatom lenne(lehet,hogy volt már,bocsánat,ha igen)

Lehetne egy olyan alfórum,ahol pár alap dolog le van írva a gépekről,alkatrészekről,rövidítésekről.
Pl.: IGP,APU mik ezek mikor jók,8pin 4pin,mi az az órajel,mire jó tehát egy hely,ahol az alap dolgok mind megtalálhatóak és el vannak magyarázva,hogy mik azok.

Remélem érthető voltam 😃
0
0
0
0
💬 2
KRZT963 avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Google?
0
0
0
0
MoonW avatar
@DJ Anonymus NH4SCN: Tervben van egy tudástár létrehozása a hasonló dolgokhoz.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
A Játékok menüpont alatt jó lenne egy ABC sorrend, így nagyon össze-vissza van. (A profil részben, a megjelölt játékok)
Korábban javasoltam, de csak annyi választ kaptam valakitől, hogy más nem szokta azt egész nap nézni, vagy valami ilyesmi... Nem nézem egész nap én sem, de ha már van ilyen opció, akkor szerintem átláthatóbb lenne, ha rendszerezve lenne, nem csak úgy össze-vissza bedobva a többi közé.

Másik javaslat: A válasz opció jó hogy be lett vezetve, csak ha 3 válasz érkezik mindig a "főkomment" alattiakhoz, vagy a főhöz, lényegtelen melyikhez, a 4. már nem megy beljebb, egy sorban van a többivel, így egyáltalán nem egyértelmű, hogy kinek írjuk.
Pl. : https://gepigeny.hu/hir/intel-ne-telepitsd-a-spe…5#c3584284
Ennél a kommentnél tökéletesen látszik, miről van szó. Itt ugye még be is írta FoLey a válaszába hogy kinek írja, de nem alá rakta be, kicsit beljebb csúsztatva.
Azzal tisztában vagyok, hogy nem lehet a végtelenségig összenyomni, de azért 5-6 kommentig, vagy akár többig még belefér szerintem. 😃
0
0
0
0
💬 5
Andris18 avatar
@InfernoDante: Egyetértek azzal, hogy a játékok legyenek abc sorrendben. A másikra meg ez a megoldás van hogy InfernoDante: és ideírom a szöveget. Ha mindenki kiírja akkor szerintem kikövetkeztethető.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@Andris18: Igen, de pont emiatt jött létre a válasz opció, hogy ne kelljen odaírni. Persze nekem nem nagy probléma, na de elhiheted hogy nem mindenki fogja odaírni.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@InfernoDante: Szerintem egy idő után már nagyon rosszul néz ki, ha mindig beljebb kerül a következő válasz. Annyira nem nagy dolog a harmadik szint után odaírni annak a nevét, akinek válaszolsz.
0
0
0
0
MoonW avatar
@InfernoDante: A megjelölt játékok különböző rendezése tervben van.

Beljebb már nem tudjuk tolni a válaszokat, mobilon már nincs hozzá hely, de valahogy meg lehetne jelölni, hogy egyértelmű legyen. Megfontolom.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@MoonW: Szerintem a válaszra a legjobb az lenne, ha automatikusan oda lenne írva a felhasználónév mellé (annak a neve mellé aki válaszol, ha esetleg nem egyértelmű valakinek), hogy "válasz xy hozzászólására", ha nem tudod beljebb tolni, szerintem a legjárhatóbb út valami ilyesmi lenne.
UI: Régen nem volt ilyen az oldalon? Úgy emlékszem mintha lett volna.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Két javaslatom lenne. Az első lenne a fontosabb, a második kb. három embert érint rajtam kívül, de azért felvetem.

1. Szerintem jó lenne egy Gépigény Discord szerver létrehozása. A tagok így tudnának személyesebben is beszélgetni, és ott ugyanúgy lehet hirdetni a híreket, mint Facebookon, és sokakhoz könnyebben el is jut az ilyesmi Discordon keresztül.
2. Ez nem sokakat érint, viszont engem zavar kicsit, hogy a profilnál az Értékelések menüpont alatt a konzolos/mobilos tesztek mindenképpen egy csomóban vannak, ezzel felrúgva a kronológiai sorrendet. Meg lehet oldani, hogy időrendben legyenek?
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Köszi a javaslatokat!

1. Megfontoljuk a Discord szerver létrehozását.
2. Hamarosan javítom
0
0
0
0
Manyik75 avatar
E5 xeon procikat nem lehet választani a listában.
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
@Manyik75: DESKTOP, valamint MOBILE GPU-k és CPU-k találhatók meg az alkatrész listában. Sajnos a hiányzó benchmark értékek miatt az EMBED és SERVER CPU-k, WORKSTATION GPU-k nincsenek a listában.
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@MoonW: Értem, köszönöm.
0
0
0
0
gigazte avatar
A GTX 1070Ti mikor kerül be a GPU adatbázisba?
0
0
0
0
💬 2
InfernoDante avatar
Megint előjött az ugrálós hiba, le is videzótam.

Érintett eszközök:

iPad Air 2 (iOS 11.1) - Safari
Xiaomi Mi Pad 2 (MIUI 8) - Chrome
És a számítógép is https://gepigeny.hu/user/infernodante/eszkozok/2…zok/213679

Egyik eszközön sincs semmilyen reklámblokkoló, sem a gépen hosts fájl, vagy bármi ami még tudná blokkolni.
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@InfernoDante: Köszönöm! Utánajárok!
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a javaslatokat!
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Nem lehet, hogy valami probléma adódott a népszerűségi listánál? Csak mert nem hiszem, hogy a Magibot hirtelen több embert érdekelne, mint a GTA V vagy a Fortnite, akik eddig a TOP 3-ban voltak.
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Már rendeződött!
0
0
0
0
phasskivan_ avatar
Üdv.

Tényleg kellene egy olyan rész minden gépigény mellé, hogy a visszajelzések alapján mi az amin minimumon és élvezhetően fut adott felbontáson (esetleg közepes és maximum beállításhoz is 30/60 fps-hez). Illetve ezt lehet értékelni, hogy igen, ezen valóban tud úgy futni. Feleslegesen van minden játék oldala ilyenekkel teleszemetelve ahelyett, hogy rákeresne valaki a saját gépére. Főleg olyan játéknál amivel rengetegen játszanak és még több ilyen teszt van.
0
0
0
0
💬 6
gigazte avatar
@phasskivan_: Minden gépigénynél van 4-5 olyan ember, aki hazudik egy játékkal kapcsolatban. Szerinted mennyire lenne életképes a sok fiatal mellett bármi ilyesmi?
0
0
0
0
phasskivan_ avatar
@gigazte: Viszont az sem állapot, hogy mást nem lehet olvasni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@phasskivan_: Tök mind1 mit írunk hogy mi lenne ha így vagy úgy lenne az oldalon... nemérdekli a moderátorokat,ez a topic csak arra jó hogy ide is írjon 1-2 ember 😃 én is írtam még anno hogy jólenne live chat az oldalon mivel alig megy az oldal az hátha beindítaná,felrázná a népet de még válaszra sem méltatták az ötletet 😃 dehát ilyen ez a szakma.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@MoonW: Én ezt értem és tudtam is,de nem értetted a mondandóm ezek szerint 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
@bukta2: Én tökéletesen értem. Te is értsd meg, hogy ez nem kívánságlista, hanem javaslatok. Minden javaslatot mérlegelek, sőt még chatet is készítettem, pedig csak néha használjuk. A nem érdekeli a moderátorokat kijelentés erős túlzás.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció