Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 194
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Witcher 3
Baldur's gate 3
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Medal of honor frontline.Vége felé már szenvedés,mert tele van olyan bugokkal hogy beakadok vagy beesek a lépcső alá a társam nem robbantja fel a tankot és kezdhetem az egész szintet előről....
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Mudrunner
Grip combat racing (haverokkal multiba)
Genshin impact
0
0
0
0
roba1996 avatar
Outlast trials tegnap vettem meg eléggé beszippantott. 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Devil may cry 5
Deus ex mankind
Dark souls 1-2
Dying light 2
Halo infinite
Crash 4
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Szintén megy, a második részig szeretném kimaxolni. Nagyon jó kis játék :)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Most hogy az Enshrouded végére értem így most tengek lengek... nem nagyon játszok semmivel... a Dragons Dogma II-t várom, már előrendeltem, jó kis kalandnak ígérkezik! ;)
Aztán ott lesz a forbidden west ha a dogma nem jönne be.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Assassin's Creed Mirage (PS5)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Far Cry 2
1
0
0
0
kmetovics avatar
God of War Ragnarok (Valhalla DLC)
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
Resident evil 3 remake,
KONOSUBA - God's Blessing on this Wonderful World! Love For These Clothes Of Desire!
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Black (ps2)
Sonic 2,Operation Wolf (Sega Master system)
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Banishers: Ghosts of New Eden

Most játszottam ki az Ac Valhalla
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
5,5 év szünet után újra elkezdtem World of Tanks-ezni 😂
0
0
0
0
💬 5
Viktorinho avatar
@The_Teacher_Man: Addig hagyd abba amíg van idegrendszered. :D
0
1
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Viktorinho: Lö fossal elbohóckodom tier 5-7-ben... 😎😅
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Viktorinho: Elfogyott, 1 hete már tiszta vagyok 😝🤣
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@The_Teacher_Man: Csoda,hogy még egyben van az a játék...😅
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@zsiroslangos: 1 hónapig bírtam... Bal***ok gyülekezete, wg által manipulált eredmények. Elég volt 😂😂😂
1
0
0
0
no avatar
Returnal, Diablo IV (PS5)

Overwatch 2 (PC)
0
0
0
0
Ironmask avatar
Red Dead Redemption 2 (PS5)
Mafia - Definitve Edition (PC)
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Horizon zero dawn. De amilyen jól indult olyan hamar unalmas lett, azért végigviszem mert érdekel a sztori, 72%on vagyok :D
0
0
0
0
bukta2 avatar
02:40 körül mikor kijön az a lény a földből az valami brutális látvány volt!

1
0
0
0
bukta2 avatar
Enshrouded, meg néhanapján vissza-vissza térek a Forspoken világába kicsit zúzni / futkározni, de legfőképp most az Enshrouded pereg, viszont csak a Throne & Liberty megjelenéséig (amit Q2-re jósolnak de még sajnos semmi hivatalos 😮‍💨)
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Metro 2033
NFS unbound
Dying light 2
Tiny tina wonderland

Ezek után jön a halo infinite
Aztán a metro exodus
Majd a resident evil 4
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Far cry primal

Resident evil village
0
0
0
0
kismadar avatar
Silent Hill: The Short Message

Akinek van PS5-je tegyen egy próbát vele, teljesen ingyenes. Nagyjából 2 órás játékidővel rendelkezik, és Unreal Engine-s.
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@kismadar: Ez egy ilyen demo jellegű dolog nem?
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Olyasmi, de akkora hosszúságra, mint egy átlagos indie horrorjáték, azért ingyen ez nem rossz szerintem.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Még mindig fallout 4
75 óránál vagyok
mellete robocop rogue city megy
1
0
0
0
no avatar
Sziasztok.

State of Decay 2-vel játszik de...

Találkoztam a youtubeon egy emberrel de nincsenek barátai, senki se ezért sokszor idegeskedik és a kérdés az lenne, hogy lenne-e kedve valakinek esetleg játszani vele rövidtávon, hosszútávon? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudna játszani. Elég szomorú és megsajnáltam. Főként ezekkel játszana: Dying Light 1 és 2, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. Az idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40) így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felveheti barátnak a steamen és dumálhattok, megbeszélhetitek, hogy mi legyen. A steamen: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625

Van youtube csatornája is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Constantin799: Most te saját magadról írsz egyes szám 3. személyben???? 🤔🤔🤔🤔🤔
0
0
0
0
kismadar avatar
PC:
- The Division

PS5:
- Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
- The Division 2
- Sniper Elite 5
0
0
1
0
Warlordcommander avatar
Volcano princess, tetris effect, és továbbra is genshin impact.
0
0
0
0
Ironmask avatar
Ninja Gaiden Sigma 2 (PC)
Ninja Gaiden 3 Razors Edge (PC)
Bloody Spell (PC)
Trek To yomi (PC)
Assassin's Creed Mirage (PS4)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hát, én örülök hogy rátaláltam nemrégiben a The Division 2-re, mert ez a játék egyszerűen fantasztikus... anno játszottam keveset az első részével de nemtudom, úgy.. abba is maradt valamiért, és a 2. csak nemrég vettem meg egy leárazás keretén belül a DLC-vel, ahhoz képest hogy 2016-os a játék, a játékmenet, karaktermozgás remek, grafika valami nagyon komoly...egy dolog ami nem nagy szám az az NPC-k kidolgozottsága, na az gagyi...de ezt leszámítva nagyon hangulatos a játék! És ami öröm az ürömben hogy készül a 3. Rész is már! Bár azzal még jó ideig sztem nem kell játszani...bár ha azt nézzük csak most szeptemberbe lett hivatalos hogy készül, de már 2016-os a második része... szóval nemtudom... bármikor is jöhet 😅
Most az ünnepekre nem hoztam haza az asztali gépemet a szüleimhez, csak a Steam Deck-et de szerencsére ezen is nagyszerűen fut a game! 😅
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@bukta2: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
bukta2 avatar
Egyedül, és igazad van, az enemy nem valami változatos, és elhiszem hogy egy idő után unalmas lehet, de az én 20+ órám azért még távol áll ettől, még a felszínt sem kapargatom... másoknak bőven 1000+ órájuk van benne...😅
0
0
0
0
kismadar avatar
@bukta2: A lentebb írt kommentednek köszönhetően én is újra elővettem, és be is szereztem hozzá a New York dlc-t is. Közben az 1-et is újra kezdtem. 😅 Ugyanúgy leköt mindkettő, viszont nekem az első rész így második végigjátszásomra is jóval hangulatosabb. Szó mi szó a Ubisoft nagyon ért a játékaik mapjának elkészítéséhez, és azok megtöltéséhez, bárcsak minden másban is ilyen kreatívak lennének!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kismadar: Na remek! 😅 így Steam Deck-en annyira nem tudom beleélni magam (kisképernyő, meg ez a controlleres irányítás) sem fekszik nagyon még nekem (mint örökös PC-s) de igazából megszokás kérdése, PC-n is mostanság egyre többet használom az Xbox controllert, de attól függetlenül nem annyira érzem vele a célzást mint pl egérrel😅 de a játékélmény kárpótol mindenért Deck-en is, pont a minap volt egy olyen rész mikor futok new york utcáin és sötét volt már, mögöttem valahol a közelbe robbanások és bevilágították a robbanások a körülöttem lévő házakat is a fényükkel... nagyon komolyan nézett ki 😅 pedig Deck-en full Low grafikán fut el a játék,akkor mikor esik azveső és csillog minden, meg előjönnek a pocsoják amibe ha belemész a karakterrel akkor hullámzik ahogy mész benne, nagyon jó részletek vannak a játékban, sokmindenre odafigyeltek grafika téren, golyónyomok a falakon,kocsikon amiket kilő az ember ez mind mind hozzádob az élményhez nálam.
0
0
0
0
kismadar avatar
@bukta2: Ezek a részletek tényleg nagyon jól meg lettek csinálva. Na meg a benti főküldetések is elég változatos helyszíneken játszódnak, az a történelmi múzeum volt a kedvencem, ahol vietnámi háborút is lemodellezték, és sok más látványos díszlet volt bent.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
Kivittem a cyberpunk 2077+phantom liberty-t (imádtam minden percét 115 óra volt mindent megcsináltam amit csak lehetett)

Most teritéken

Fallout 4

lost planet 3 (hamár karácsony közeleg valami havas tematika pont jó)
0
0
0
0
💬 10
DawnF avatar
@gyuri191: Hogy tetszik eddig a Lost Planet 3? Volt, hogy elkezdtem de a Dead Space 3 jutott róla eszembe kellemetlenül sokszor.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@DawnF: Pedig egyáltalán semmi köze a dead space 3hoz az közel sem lett annyira rossz mint amennyire szidtak
Ez egy unalmas monoton játék
És azon kívül hogy mind a 2ben van ho sok közös nincs bennuk
0
0
0
0
DawnF avatar
@MC MaRcI: Umm már bocsi , de ez a játék megtévesztésig a Dead Space 3-ra akart hajazni, aminek nem az lett az eredménye, hogy összekevertem a kettőt, hanem, hogy én éreztem magam helyettük kellemetlenül :D Hallottam, hogy az első meg a második rész egész jóra sikeredett, de nekem ez a Resident Evil-ös játék mechanika is elég döcögösnek tetszett ebben a scifis környezetben. De nyilván egy karácsonyi gamelésre kiválóan alkalmas a havas pályák miatt no judge :D A Dead Space 3 egy jó játék lett, csak az elős kettőhöz képest nem hoztak egy színvonalat a fejlesztők.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@DawnF: Resident eviles játék mechanika?
Melyik részben volt ilyesmi?
0
0
0
0
DawnF avatar
@MC MaRcI: Nem tudom, őszintén szólva elég régen játszottam vele, a Resident Evil játékokkal meg egyáltalán nem. Emlékszem az egyedi tps nézetre meg a ahogy a játék kamerája működik, amit még nem láttam máshol és a capcom fejlesztette mind a két szériát, így jött hogy ez egy Resident Evil-ös örökség.
0
0
0
0
kismadar avatar
@DawnF: Én hogy játszottam az általad felsorolt összes játékkal elmondhatom, hogy ezek a te saját összehasonlítgatásaid a valóságban nem igazán állják meg a helyüket. Kb mint a fűt a fához esete!
0
0
0
0
DawnF avatar
@kismadar: Ezek nem a hasonlóságaik miatt érdekesek, és nem is azért emeltem ki a Dead Space 3-at itt. Hanem mert, hogy a 2010-es évek elején a tps játékokat fejlesztők számára, a Dead Space egy megugrandó léc lett, vagy referencia. És mivel a havas setting és a szörnyek, egyszer már elég sikeresen el lett lőve 2013 februárjában a DS 3-ban ezért az augusztusban kijött Lost Planet 3-nak elég lomha utánzásának tetszik az egész...A Resident Evil-ök elég messze állnak tőlem, és ez így is fog maradni, szval azt megértem, hogy nagyon nem volt releváns hasonlítás. Van, hogy nem áll meg egy játék a másikhoz képest, és akkor egyszerűen eltud érvénytelenedni a hasonlítás során. Azért gondoltam, hogy rákérdezek, hogy mégis hogyan sikerült, mert nekem hiányzik egy jó tps scifi a Dead Space-ek óta. De biztos nem bánta ezt a bukást a Capcom mert a Resident Evil-jeik kasszáltak mindig is. Bocsánat, nem akartam senkit félre vezetni itt a hasonlítgatásokkal, de sokszor így működik a piac, és ez a játék is így fejlődött ki, hogy vették a leginkább a Dead Spacekben ismert toposzokat amiket marketinges szenvedéllyel összeraktak. Mi máshoz hasonlíthattam volna ezt az akció orientált harmadik nézetes scifi lövöldét? Úgy helyes ezt mondani, hogy nem akarta, hogy bármi köze legyen a Dead Space 3-hoz, és látni is a törekvéseiket. :D
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@DawnF: A Lost planet első része is havas bolygón játszódik
Tehát a Lost planet 3al inkább arra akartak vissza utalni sem mint a dead space 3ra

A Lost planet első része pedig 2006os játék
Tehát még ez a narancssárga részeket lövöm a szörnyeken is hamarabb volt a Lost planetben mint a dead spaceben
0
0
0
0
DawnF avatar
@MC MaRcI: Mégsem a Lost Planet jut eszembe erről a feature-ről. És ez a fontos, mert a Dead Space jobban vitelezte ezt is ki. És az utóbbira gondolok referenciaként, nem pedig a Lost Planetre. Elmondható, hogy kb. egyszerre jelentek meg, és h a Dead Space az jobban integrálta a már meglévő tps feature-öket a sztorijába, és erre mindenki az ő sajátosságaként fog emlékezni.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@DawnF: nekem eddig bejön laza shooter én szeretem az ilyeneket lazulos game
0
0
0
0
bukta2 avatar
Mivel a The Day Before egy orbitálisan nagy BUKTA volt, így kerestem valami hasonlót... mint amit vártam is volna tőle...így most csak a The Division 2 pörög 1000-el. és valami elképesztő egy játék... nem is értem hogy maradt ez eddig így ki nálam...
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@bukta2: Tetszett a szóvicc(ebben az esetben névvic) 🤣🤣
1
0
0
0
kismadar avatar
@bukta2: Jó kis játék az 1 is, meg a 2 is, érdemes bele rakni jó pár órát.
1
0
0
0
DawnF avatar
Fallout 4 200 óra, Witcher 3 New Game+-nál tartok a 82. szinten, valamint AC Origins 80 óra
2
0
0
0
X9K338DA avatar
https://gepig.com/game_cover_460w/432.jpg

Kb. 4 órám van eddig ebben a mostani végigjátszásban. Első autónak a Corollát választottam.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Dark Souls 3 NG és NG+
Dead Island 2
0
0
0
0
gyuri191 avatar
cyberpunk 2077 88 óránál fejeztem be most jön a phantom liberty

call of juarez bound in blood
0
0
0
0
bukta2 avatar
Battlefield 2042 (és marad is ez még 1 hétig) utána jön a The Day Before! És az pedig orrvérzésig...😅

Most olvastam egy cikket face-en hogy steamen 90 napja már az első helyen van dupla annyival megelőzve a második helyezetet, a legvárósabb játék jelenleg a steam adatbázisában, innen szoktak nagyot esni az ehhez hasonló alkotások! De szeretném ha ez most nem így lenne, és tényleg egy jól sikerült játékot kapnánk! Nade...1 hét és kiderül.
0
0
0
0
💬 4
xymano avatar
@bukta2: Arra én is kíváncsi leszek de azért mielött meg venném várok egykét tesztet meg véleményt.
Az division ban is mindig vártam, hogy dobnak majd valami zombie dlc t vagy valami.
1
0
0
0
bukta2 avatar
@xymano: Majd írok énis egy véleményt miután kipróbáltam, nekem úgyis első napos vétel lesz. 😅
0
0
0
0
xymano avatar
@bukta2: Az jó lesz, köszi
Remélem tovább már nem tolják el.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xymano: Hát azt énis...ilyen közel még nem voltunk a megjelenéséhez...😅
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Cyberpunk 2077 eddig 70 óránál tartok

Inversion
0
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@gyuri191: További jó játékot a Cyberpunkhoz.
Én most tolom 1000-rel a Póki 2-őt.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszönöm nekedis szintén jó hálószövögetést
0
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Én most veszem jövő héten a dlc-t hozzá, jó játékot kívánok! 😄
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: köszi nekedis jó gamet akkor hozzá nem fogsz benne csalódni
0
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Kösz, hát az alapjátékban már van közel 200 órám, csak ezzel az új rendszerrel nem játszottam még, amit megváltoztattak.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: sokkal jobb lett a 2.0 val
0
0
0
0
TomSlier avatar
COD MW II Multi, Warzone
MK 11 online
Sons of the forest
Diablo IV
Doom Eternal + a 2 DLC
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Hardspace shipbreaker
Stronghold crusader
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
God of war
Control
Jurassic world 2
Crash 4
Halo infinite
Evil within 2
Dark souls 3
Rise of the tomb raider
Resident evil 2 remake
Resident evil 4 remake
Lords of the fallen 2017
Lords of the fallen 2023
Devil may cry 5
Gta San Andreas def
Tiny tina wonderland
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Ismét nyomom a Not For Broadcast című mesterművet!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tegnap leszedtem a telómra az új The Division Resurgence-t, az eszem megáll hogy milyen játékot tettek le telefonokra! Simán hozza az első PC-s rész hangulatát (grafikában ugyan azért elmarad de semmi szégyenkezni valója nincsen!) Brutális a grafika is, a videók valamiért nem adják úgy át de a telefon képernyőjén nagyon komolyan fest! Videókba recés,pixeles a kép... viszont telefonon meg tűéles minden és szép a grafika, a történet/Story is eddig remek! Már egy jó 3 órát beletoltam a Story-ba is (ugye ez is Online game) rengetegen játszanak vele, sok embert látok rohangálni Manhattan utcáin, a telefont zabálja rendesen 44 fok sem ritka játék közben! Szerencsére ez a teljesítményre nem igen van kihatással (60FPS- legtöbbször fluid,de néha be-be röccen) ugyanis jelenleg még csak BETA amit December 29.-ig lehet csapatni, és a játékot csak valamikor 2024 Márciusára ígérik. Szóval a lényeg hogy brutális már hogy milyen játékok jönnek telefonokra...generációt lépünk! ez pl most pont egy ilyen játék!

U.I.
0
0
0
0
💬 1
xymano avatar
@bukta2: Kipróbáltam volna de a telefonom nem kompatibilis vele.
Lehet felteszem a gépre a 2t
0
0
0
0
kmetovics avatar
Marvel's Spider-Man
Marvel's Spider-Man 2
1
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jó hálószövést 😁😁
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi. Meglesz. Ma kezdem majd el este, csak telne már le a munka 😆 Tegnap fejeztem be a Tsushimat. Továbbra is egy remekmű az a game. Ajánlom neked, ha netán kimaradt volna.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: háát igen a tsushima ha kijönne pc-re jólenne
1
0
0
0
bukta2 avatar
Még mindig a Forspoken (kb 60-70 óra körül járhatok már) és még mindig rengeteg a gyűjtögetni való!

Viszont amint kijön 7.-én a The Day Before, rávetem magam! Onnantól az fog pörögni 1000-el!
0
2
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@bukta2: Ha kijön😂😂
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gyuri191: igen! remélem már tényleg lesz belőle valami! 😂
idén nekem az év játéka a Forspoken lett Ratchet and Clank Rift Apart lett a második a harmadik meg lehet ez...a Starfield-sem volt rossz, azt is végig vittem, viszont nem nagyon mutatott újat, és a grafikától sem estem hasra... Spoiler!
egy Star Citizen-nek a nyomába sem érhet (persze nem is illő a kettőt 1 kalap alá venni de mégis sokan megteszik mert űrösdi mind2 játék 😅)
az Avatar-t vártam még de a tesztelők játékmenet videói el is vették a kedvemet az előrendeléstől... és attól is hogy megvegyem... pláne teljes áron, ez a The Day Before- meg Early Access lett végül de legalább 40€-ért már vihető lesz!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@bukta2: Háát ha ki is jönne akkor jó játékot hozzá
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció