Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 239
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyuri191 avatar
Single : Borderlands 3

Multi: Star Wars Battlefront 2 (2017) Csak Coop
0
0
0
0
kmetovics avatar
Enotria : The Last Song (Demo)
Lies of P
Elden Ring DLC
0
0
0
0
warg8 avatar
Owlboy. Készül a magyarítása is :)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Borderlands 3 Director s Cut

Resident evil 4 remake magyar szinkronnal
0
0
0
0
bukta2 avatar
Battlefield 2042 pörög mostanában, 2021-ben jött ki a játék, és azt mondták anno a fejlesztők hogy nem adnak ki minden évben új BF-et hanem átálnak a 3 éves ciklusokra... ami ebben az évben November 19.-én lenne esedékes ha jól emlékszem... de eddig szó szerint semmi hír nincs a soron következő BF-ről...vagyis az én figyelmemet elkerülte ha volt valami...
0
0
0
0
Zoel avatar
@MariusHuN: Szint úgy :)
1
0
0
0
Ironmask avatar
Banishers - Ghosts of New Eden
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Egyet tippelhettek. 😃
0
0
0
0
💬 7
kmetovics avatar
@zsiroslangos: A pö***öddel.............akarom mondani............🙃🙃🙃🙃
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@kmetovics: Ghost of pöcsima 😁
0
0
0
0
kmetovics avatar
@zsiroslangos: Bocsi, de nem bírtam ki 😁
Jó játékot hozzá. Én imádtam. Várom, h bejelntsék a 2. részt 😀
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@kmetovics: Kösz szépen. 👍
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@gyuri191: A másik sláger a pc közösségben. :)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: Igen a sushi :D jó gamet hozzá
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Mafia 1-2 kijátszva újra!
Most Mafia 3 Definitive Edition
Gondolkoztam még a Max Payne 3-an.
2
0
0
0
Viktorinho avatar
Need for speed Pro street pepega edition. Igen van ilyen. :D
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Fallout 4
Serious sam 4
1
0
0
0
💬 8
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: valahogy nekem a fallout 4 sose jött be egy idö után mert mindig muszály benne épitkezni mert máshova nem tudod tárolni a cuccaidat
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@gyuri191: Dehogy muszáj 1x kell benne a legelején ami muszáj
Utána soha többé nem kell ha nem akarsz
A cuccaidat tudod tárolni a kezdő településeden sanctury vagy mi
Az összes munkapadnàl
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: És ott nem lopják ki ? az npc-k?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@gyuri191: Nem
Annyi hogy ha ott hagyod a power armorjaid nekem ott van vagy 8
Szedd ki belőle a fusion core-okat
Mert azokat felveszik
0
0
0
0
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Én is ott tároltam a kezdő városban az összes power armort. Volt, amelyiknek csak a bal karja volt meg pluszban, semmi több. Nekem is volt ott vagy 8 db. A core-okat én is kivettem a biztonság kedvéért, hátha megfújja valaki 😂😂
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Azokat tényleg felveszik és jönnek mennek vele
Én is pár hete láttam egy YouTube videóban
Xdddd
Nekem van most vagy 8 fullos set
De nem szeretek Power armorban maszkalni
0
0
0
0
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Énsem szerettem, mert elég hamar lemerültek és alig volt pár core-om. Inkább későbbre tartogattam, ami nem jött össze, mert elég hamar meguntam a gamet. Úgy voltam vele, mint a Skyrim-mel. Millió side quest, amik ismétlődnek. Ugyanabba a hibába futottam bele. Na majd egyszer újrakzedem mind2-őt és rendesen befejezem és csak a véges side quest-eket csinálom meg pluszban.
Neked jó játékot hozzá amúgy 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Hát igen egy idő után monoton sajnos
Tényleg minden helyre be kell nézni ahova csak lehet és akkor a játék első ilyen 50 órája jó változatos
Utána uncsi
Skyrim is sajnos csak az 80 óra után
Még ugye kicsit a nehézséggel lehet jatszogatni
0
0
0
0
Ironmask avatar
Marvel's Spider-Man 2 (PS5)
1
0
0
0
Zoel avatar
Horizon Forbidden West
1
0
0
0
Roka1994 avatar
sziasztok látam valahol egyszer egy jo ugrálos játékot,hogyan mondjam mint a cod 2 ben a jump serverek, tudna e valaki segitséget nyujtani hogy milyen játékal foglalkozak ami olyan mint a cod ban a jump .. kérlek segitsetek valami komoly játékot és jo játékal üldőzni ave sziasztok..
0
1
0
0
💬 1
MC MaRcI avatar
@Roka1994: Hát talán a tribes ascend volt ilyen ugrálós lövöldözős játék
0
0
0
0
DawnF94 avatar
Fallout 4, Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, Dead Space 3, Assassin's Creed Odyssey
0
0
0
0
gyuri191 avatar
fallout 4 goty
Alone in the dark 2024
0
0
0
0
bukta2 avatar
Enshrouded meg a Forbidden West pörög még.
Enshrouded elég farmolós lett a legutóbbi updatetel,Horizon meg jó hosszú (az én időmhöz legalábbis...) nehezen játszok mostanság 1-2 óránál többet.
0
0
0
0
💬 5
kmetovics avatar
@bukta2: A horizon az tenyleg mocsok hosszu lett. Nekem 150 ora lett csak az alap game.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Az igen.. akkor el leszek vele egy jó darabig! 😅 a mellék küldetésekhez még hozzá sem nyúltam...a Story-nak meg kb a felénél ha járhatok a térkép felderítésből ítélve
Tegnap belefutottam az első nagy bugba (mondjuk nem volt nagyon zavaró mert kb percenként ment a játék magától szóval kb semmit nem buktam el...) beleszorultam egy összedőlt szobor texturájába és megölt az alatta folyó láva 😅
Meg a mozgás egy kicsit gatya sztem benne.. sokszor nem azt csinálja amit szeretnék, de ennyi baj legyen...ettől függetlenül remek játék lett! A történet nem nagy durranás... kb ugyan az mint az első résznek... menj azt mentsd meg a világot címszó,dehát ezzel sincs semmi bajom.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Hardon nyomtam, szerintem azért tartott ilyen sokáig. Csináltam róla videót a csatimon youtubeon. Megöltem a legtöbb fajta dögöt, az apexek-kel együt. Volt benne nem egy kihívás, főleg az apex mamut, meg az apex tarajos. Na az egy vadállat. Kíváncsi vagyok a folytatásra. Nekem ami nem tetszett a gameben, h annyi mindent kellett csinalni, h sokszor elvesztem, h most mit csináljak. Meg a halálom volt, h a fegyverekhez és armorokhoz 1 millió féle nyersanyag kellett X erős dögtől. A legtöbbször a tüzes medve tömlője kellett, amit nem szabadott szétlőnöm, mert akkor nem dobta ki, viszont anélkül meg alig sebeztem rajta, mert full páncélos volt. A másik halálom a sok kacat a mapon szerteszét, amiktől konkrétan nem lehet odaférni a lootokhoz. A trackelés meg egy vicc volt az enemyktől, h lekövet 5000kmről, meg rádugrik, mert 10000 IQ-ja van. Ami még nem tetszett , az a rengeteg fegyver. Előzőben legalabb csak simán erősebb volt az egyik a másiktól és tudtad, h melyik a jobb, ebben meg nem tudsz dönteni, annyi féle van. Amúgy az új elementek azok bejöttek. A zene király volt. Aloy hangját meg egyenesen imádom. Már a zero dawn-ban, meg a life is strange-ben is szerettem. Nem azt mondom, h rossz játék lett, de nekem jobban bejött az előző rész. Te milyen nehézségen tolod? Amúgy ha kérdésed van a gameről, tedd fel nyugodtan privátban. Ha tudok, akkor válaszolni fogok rá.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Köszönöm, de boldogulok!
Normalon kezdtem, de volt 1-2 dög, többek közt a mamut is...amit egyszerűen nem tudtam vagy csak alig... legyőzni és 10x meghaltam legalább... már kezdtem unni, amikor lejjebb vettem a nehézséget és akkor meg simán lement...azóta úgy hagytam mert így élvezem is a játékot és nem csak szenvedés.
A fegyverekről szóló érvelésed énis támogatom! Borzalmas hogy ennyi féle fajta fegyó van...és hogy ennyi nyersanyag kell hozzájuk...az előző rész ezek miatt nekem is jobban bejött (egyszerűbb volt) de persze az újjításnak sem vagyok ellene.
Az hogy ha lelövöm az adott enemy-ről mondjuk a medve tömlőjét, nem is tudtam hogy akkor nem dobja... szóval ezt jó tudni... én lövök mindenen mindent csak halon végre meg... de nem tudtam hogy figyelni kell arra is hogy mit lősz rajta...🫣 kösz az infókat! 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Nincs mit. Látod ezért írtam, h kérdezz nyugodtan. Azért írtam pont a tömlőt, mert nagyon sokmindenhez kell, még a minigame figurákhoz is, ha netán nyomod azt. Én nem tettem, mert totál nem értettem a szabályokat. Amúgy az újítások nekem is bejöttek.
1
0
0
0
Dwight Schrute avatar
Need For Speed The Run 😎

Már sokadjára pörgetem ki, A túl sok utálat amit kapott annak ellenére én most is élvezem, egy kis GTI Golf-al repesztek a havas hegységekbe jelenleg. Korához képest baromi szép.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Banishers: Ghosts of New Eden
1
0
0
0
bukta2 avatar
Enshrouded hez jött új tartalom,akkor Forbidden West és Dragons Dogma 2, de most a Dogmát félre tettem egy időre... ahhoz nekem kelleni fog mégis csak 1 magyarítás mert így nekem sajnos full kínai hogy ,,mit-miért-hol-merre..." tehát egyelőre Forbidden West meg az Enshrouded pörög
0
1
0
0
Zoel avatar
Witcher 3
Baldur's gate 3
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Medal of honor frontline.Vége felé már szenvedés,mert tele van olyan bugokkal hogy beakadok vagy beesek a lépcső alá a társam nem robbantja fel a tankot és kezdhetem az egész szintet előről....
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Mudrunner
Grip combat racing (haverokkal multiba)
Genshin impact
0
0
0
0
roba1996 avatar
Outlast trials tegnap vettem meg eléggé beszippantott. 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Devil may cry 5
Deus ex mankind
Dark souls 1-2
Dying light 2
Halo infinite
Crash 4
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Szintén megy, a második részig szeretném kimaxolni. Nagyon jó kis játék :)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Most hogy az Enshrouded végére értem így most tengek lengek... nem nagyon játszok semmivel... a Dragons Dogma II-t várom, már előrendeltem, jó kis kalandnak ígérkezik! ;)
Aztán ott lesz a forbidden west ha a dogma nem jönne be.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Assassin's Creed Mirage (PS5)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Far Cry 2
1
0
0
0
kmetovics avatar
God of War Ragnarok (Valhalla DLC)
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
Resident evil 3 remake,
KONOSUBA - God's Blessing on this Wonderful World! Love For These Clothes Of Desire!
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Black (ps2)
Sonic 2,Operation Wolf (Sega Master system)
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Banishers: Ghosts of New Eden

Most játszottam ki az Ac Valhalla
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
5,5 év szünet után újra elkezdtem World of Tanks-ezni 😂
0
0
0
0
💬 5
Viktorinho avatar
@The_Teacher_Man: Addig hagyd abba amíg van idegrendszered. :D
0
1
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Viktorinho: Lö fossal elbohóckodom tier 5-7-ben... 😎😅
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Viktorinho: Elfogyott, 1 hete már tiszta vagyok 😝🤣
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@The_Teacher_Man: Csoda,hogy még egyben van az a játék...😅
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@zsiroslangos: 1 hónapig bírtam... Bal***ok gyülekezete, wg által manipulált eredmények. Elég volt 😂😂😂
1
0
0
0
no avatar
Returnal, Diablo IV (PS5)

Overwatch 2 (PC)
0
0
0
0
Ironmask avatar
Red Dead Redemption 2 (PS5)
Mafia - Definitve Edition (PC)
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Horizon zero dawn. De amilyen jól indult olyan hamar unalmas lett, azért végigviszem mert érdekel a sztori, 72%on vagyok :D
0
0
0
0
bukta2 avatar
02:40 körül mikor kijön az a lény a földből az valami brutális látvány volt!

1
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció