Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 202
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyuri191 avatar
Resident evil 4 remake kivive 20 óra volt nagyon imádtam

most star wars jedi fallen order

meg mellete tiny tina wonderlands
0
0
0
0
Pokman avatar
Jelenleg AC Valhalla, nem tudom mi a nagy gyűlölet efelé a játék felé, én eléggé élvezem (12 óra játékidő eddig). Így voltam Odyssey-el is, lehet csak mert szeretem a mitológiát, nem tudom, de tetszenek ezek az AC-k is. Az is lehet hogy túlságosan is a régi stílust akarják az emberek, de ha RPG-ként nézzük akkor megállja a helyét mindkettő.
1
0
0
0
💬 18
gyuri191 avatar
@Pokman: engem csak a side questek idegesitöek benne hogy nagyon nehéz megcsinálni öket semmit nem mutat hogy hova menj mit csinálj fejemböl kell kitalálni hogy mit kér az adott npc én ezért nem szerettem
0
0
0
0
Pokman avatar
@gyuri191: Hát én most már meg nem mondom Odysseyben hogy volt mert majdnem 5 éve játszottam ki, de Valhallában mutatja. Csak korábbi verzióban volt egy bug hogy automatikusan nem álította követésre a legutóbb felvett küdletést, de ha megnyitottad a küldi menüt beállíthattad követésre. Van néhány küldetés ami tényleg olyan hogy azt kéri figyelmesen olvasd el a küldetés részleteit és határold be a helyszínt magadtól, de azoknak direkt az a lényege és én nem találtam nehéznek megtalálni a helyszínt. Mindenesetre ezekből nincsen sok és a legtöbb mutatja.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: ja én a world eventekröl beszélek azok a side questek ugymond azokat nem mutatja semmi
1
0
0
0
Pokman avatar
@gyuri191: World event úgy kb egy tucat van, nem több. Alig 5%-át teszi ki a mellék küldetéseknek. Sokkal nagyobb problémának tünteted ezt fel mint ami 🤣
0
2
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: ööö oké fönök😂😂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Ja nem foglalkozom vele szerintem úgyse értelmezte amit irtam neki
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Szerintem sem. Én értem, mert megcsináltam azokat a küldiket. Hála égnek a legtöbb, olyan küldit hamar meglehetett csinálni, mert a környéken kellett csinálni valami feladatot, viszont a havas mapon volt olyan, ami a map másik végén volt elrejtve Pl hogy öljek jávorszarvast.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Ja na igen én ezekre gondoltam meg pl a horgászos feladat hogy csukát kell kifogni oda is visza kell menni ha már tudsz horgászni csak ugye ezeket nem jelzi hogy mitkell csinálni és azért nagyon nehéz
0
0
0
0
Pokman avatar
@kmetovics: Én is megcsináltam és ezért is mondom hogy ez azért nem akkora probléma mint aminek fel van tüntetve, és pont ezt írtam le válasznak. Itt inkább ti nem fogtátok fel amit írtam. Egyébként ha pl csak végigolvasod amit a másik mond egyből tudod hova kell menni, bár ha nem tudsz olvasni úgy bizony tényleg nehéz. Javaslom egy dark soulst vagy elden ringet soha ne játszatok ha ennyi fennakadást okoz nektet 🤣
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: mondod ezt kmetovicsnak aki annyi souls gamel tolta hogy oda visza tudja mit hogy kell csinálni úgyhogy én nem kötekednék a helyedbe
0
0
1
0
Pokman avatar
@gyuri191: Én is végigtoltam a souls játékokat és akkor mi van? Ettől te még nem fogsz jobb színben feltűnni senki előtt, mert ott le volt írva mit kell csinálj és hova menj annak ellenére hogy térképen nem mutatta. Persze megértem én hogy sokan csak mennek és skip skip skip a szöveg mert le se szarják az egészet csak legyen minden "kimaxolva". Ez egy mmorpg-ben még tényleg nem is baj mivel annak a grind a lényege, de ez nem olyan játék.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: Hékás nem is ismersz engem hogy én hogy viszem ki a játékokat csak hogy tudd elolvasok minden szöveget és ha lehet kimaxolom 100%-ra nem nyomogatok el semmi beszélgetést
0
0
0
0
Pokman avatar
@gyuri191: Jó rendben nem ismerlek, bocsánat. De ha odafigyeltél le volt írva, persze nem tűpontosággal de ha már a helyszín közelébe értél akkor a játék jelezte. Ezért mondtam hogy azért ez nem akkora probléma. Egyébként én nem vagyok az a kimaxolós típus ilyen open world játékokban mert kurva sok mindent kéne végigcsinálni, Odyssey volt első AC játékom ahol tényleg mindent megcsináltam. Eddig itt is csináltam, de szerintem mire a játék feléhez érek már nem fogok mindennel foglalkozni.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: én amit tudok összegyüjtök persze van amikor nem találom az adott gyüjteni valót akkor azt ott hagyom persze mert nem fogok 1 órát azzal szarakodni de amit megtalálok azt összegyüjtöm
0
0
0
0
Pokman avatar
@gyuri191: odyssey-ben én tényleg minden küldit megcsináltam, összegyűjtöttem, minden zugba benéztem. Nem csoda hogy több mint 150 órám volt a játékban. Pedig ki akartam játszani Cassandrával is más opciókat választva beszélgetésekben, de a 150 óra után vissza se néztem az elmúlt 2 évben (akkor fejeztem be). És kétlem hogy ha most ennyit beleölök Valhallába is, lesz kedvem visszatérni. De egyszer majd tényleg szeretnék visszatérni és Cassandrával is végigvinni.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: Ja hát én is ha kiviszek egy game-t max 1 év múlva térek rá vissza csak egy újra végigjátszáshoz
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Pokman: Mi az a Dork souls??? 🙃🙃🙃
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Dragon's Lari 3D: Return to the Lair
https://cdn.supersoluce.com/file/docs/docid_5040d8e68f152f2c7d001f08/elemid_4ee9d6ec0a2fe93f0e00000c/dragon-s-lair-3d-return-to-the-lair-pc.jpg

Kifejezetten ritka darab manapság, digitális kiadása nincs és lemezes is inkább csak külföldről. Nekem is csak hatalmas szerencsével sikerült megcsípni Jófogásról.
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Horizon Zero Dawn 16-os szinten vagyok!
Resident Evil 4 remake 3. Fejezet!
0
0
0
0
💬 13
kmetovics avatar
@KrisztianRikardo: Horizont milyen nehézségen tolod?
Én a Forbidden West-et hardon. Már most sokkal nehezebb, meg hosszabb, mint a Zero Dawn
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@kmetovics: En mindig normallal kezdek ès ujrajátszáskor hardon szoktam
0
0
0
0
kmetovics avatar
@KrisztianRikardo: Én mostanában mindent hardra rakok. Feljebb soha. Normalon meg az a baj, h sokszor csak végigdarálom az enemyt. Hardon meg azért elég jól meg tud izzasztani 1-2 game, mint pl a forbidden west is.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: ott a doom eternal the ancient gods part 1 na az normálom is a szolgáddá tesz :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Én anno abbahagtyam a simát pár pálya után, mert nem tudtam, h a láncfűrész újratöltődik magától és így folyamat kifogytam a lőszerből 😆 Na majd egyszer újrakezdem.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: de vissza töltödik bármennyiszer használható a 2016 osban volt az hogy benzin kannákat kellet gyüjteni hozzá de itt az eternálba már nem😀😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Hát igen ezt nem tudtam. Ahhoz képest jó pár mapot végigvittem. De már pontosan nem tudom, h meddig jutottam el.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: na majd egyszer ha van idöd told ki nagyon jó game
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@kmetovics: Nem ismerem azt a játékot de biztos jó lehet!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Doom eternal nagyon jó pörgös játék viszont csak normál difficultyn ajánlom hardon meg már átmegy idegesitöbe
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Már kijátszottam köszi! Hardon nyomtam vègig mert azt már nem birtam ki hogy ne nézzem meg hardon milyen! De viszont nekem annyira nem tetszik!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: ja persze izlés kérdése van akinek nem jön be ez a stilus én pl nem nagyon vagyok nagy souls game fan se😀😀

resi 4 hez jó mókát énmár kitoltam nemrég 20 órámba tellet nagyon jó cucc
0
0
0
0
kismadar avatar
Warhammer 40K: Space Marine
Star Wars Jedi: Fallen Order
0
0
0
0
💬 11
kmetovics avatar
@kismadar: Utóbbihoz jó játékot. Én már azt várom, de nagyon, h a Survivort leárazzák. Mire végigjátszom a kitűzött PS játékaimat, addigra talán le is fogják 😁
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Kösz. Már egy fél éve megvásároltam, aztán most jutott rá időm igazából, hogy neki álljak. A nagy őszi dömping előtt szeretnék pár játékot még kijátszani. 😅

Hát amúgy egyenlőre a Survivor nem valami rózsás teljesítményben a PS5-ön, szóval egy darabig várni kell vele amúgy is.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: De még mindig jobb a helyzet, mint PC-n. Azért is várok vele. Amúgy igen ez a megjelenés dömping állat lesz. Spiderman 2, Alan Wake 2, Final Fantasy XVI, Phantom Blade(na ebben mi állatságok lesznek, te jó ég 😎😎😎) Lesz mivel tolni. Asszem kell gyüjtenem őszre. Ja meg még ottvan az Elden Ring dupla tartalmú(ahogy olvastam ma) DLC-je, meg még ki tudja, mik lesznek.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Most én is addig nem is veszek játékot, aztán 1-2 játékot majd biztos megveszek az év végéig.

Pont most olvastam én is, nem bánnám ha még egy 50 órát hozzá csapna a dlc a játékhoz.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Én most csak a diablot veszem meg. Már egy ideje elő van rendelve.
Utána mást már nem fogok, max a Forbidden west DLC-jét. Utána meg majd gyüjthetek rendesen :)
Nekem ott csücsül addig az elden ring a gépen és szépen várja a tartalmakat :D
Amúgy milyen nehézségen tolod a fallen ordert?
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Én már a Blizzardot is régen az elkerülendő listára helyeztem. A Forbidden West dlc-je sem néz ki rosszul.

Jedi Master nehézségen, úgy voltam vele, hogy ez így ennél a játéknál elég lesz. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Az melyik nehézség is? A hard nem? Mert én azon vittem végig. Addig elég nehéz volt, amíg nem volt semmi "erőnk". Utána már könnyebb volt valamivel. Ha jól emlékszem minden skillt megszereztem, csak azokat nem, amiknek nem láttam értelmét. Jó kis bossfightok vannak benne. Némelyik marha nehéz.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Igen valószínűleg a hard lehet, mert az alapértelmezett(medium) nehézség a Jedi Knight. Én is szívtam vele az elején, de amúgy Oggdo Bogdot is legyőztem úgy hogy csak az alap lassítás erőm volt. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Na akkor gratula hozzá. Emlékszem én azzal nagyon sokat szívtam a szar trackje miatt. Vagy 20 try után meguntam és visszatértem erősebben, de úgyis nehezebben ment le.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Kösz. Nem elsőre lett meg persze, de szerencsére addigra meglett mire felhúzott volna. Rájöttem az ilyeneknek tiszta fejjel kell neki állni, mert csak rosszabb lesz.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Igen ez igy igaz. Már énsem húzom fel magam rajtuk.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
MC MaRcI avatar
Nem akarok hülyeséget írni asszem ID tech 5 van alatta szóval amiatt 50gb
0
0
1
0
X9K338DA avatar
https://m.exophase.com/xbox/games/l/2bb6e.png

Saints Row 2 befejezve.
Végigjátszás: 72%
Játékidő: 40.08 óra

Meglehetősen bugos és állandóak a teljesítmény problémák. A fizika sokszor meghülyül, a játék kétharmadától a haverok nem veszik fel a telefont, az utolsó küldetésen nem működöt a helikopterem rakétavetője. Az ellenségé persze igen. Összességében oké játék, és megértem, hogy valakinek tetszik, hogy a fő történetszál marginálisan komolyabban veszi magát, mint a folytatások, de ettől még nem ez a legjobb rész a sorozatban.

A belátható jövőben nem hiszem, hogy újra fogom játszani, illetve biztos nem megyek vissza 100%-ozni a sztori módot.
0
0
0
0
💬 2
MC MaRcI avatar
@X9K338DA: Minden elismerésem hogy végig bírtad játszani ezt a hulladékot
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@MC MaRcI: Xbox 360-on játszottam, épp azért, mert a PC port híresen szar lett. Megvan egyébként Steamen és GoG-on is. X360-on nem annyira borzasztó, de ha sok a robbanás és a részecske effekt, ott is meg lehet számolni szabad szemmel az fps-t. Vagyis az összes mayhem és trail blazing küldinél.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
resident evil 4 remake

tiny tina wonderlands
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
KrisztianRikardo avatar
Jó játèkot kívánok! Nagyon jo játèk èn nekem nagyon tetszett!
0
0
0
0
no avatar
@KrisztianRikardo: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Horizon zero Dawn most keztem el.
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@KrisztianRikardo: Jó játékot hozzá 😀 Én imádtam anno. Emiatt vettem ps4-et
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@kmetovics: Köszönöm. Idáig jónak igèrkezik igaz mèg az elejèn vagyok!
0
0
0
0
GodSie avatar
Most épp Ark : Survival evolved : D
Kb 2500 órám van már benne
0
0
0
0
Bicike avatar
Dragon Age Inquisitions.
0
0
0
0
💬 4
kmetovics avatar
@Bicike: Nekem ott porosodik a könyvtáramban már vagy 7éve 😅 Valahogy sosincs időm egyik részére sem.
0
0
0
0
Bicike avatar
@kmetovics: Az Originst megjelenéskor kitoltam, akkor annyira nem jött be. Pár évre rá elővettem megint, annyira magával ragadott a játék, hogy rögtön beszereztem az Awakeninget is. Az Inqusitiont már Xbox One-ra vettem pár éve. Azt hittem, lesz olyan jó, mint az első rész, de csalódtam. Most megint elkezdtem, aztán lesz, ami lesz. 😀
1
0
0
0
kmetovics avatar
@Bicike: Hát akkor jó játékot hozzá 😀
0
0
0
0
kismadar avatar
@Bicike: A FIFA még megy? Vagy az idei kimaradt? 😁
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
American Truck Simulator 😎
0
0
0
0
Ironmask avatar
Tom.Clancys.Ghost.Recon.Wildlands.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
https://m.exophase.com/xbox/games/l/2bb6e.png
https://gepigeny.hu/jatek/saints-row-2

Xbox 360
Állítólag a PC port elég trágya, de az Xboxos is képes csúnyán beszaggatni.
0
0
0
0
💬 2
xCube avatar
@X9K338DA: A PC port kritikán aluli, pár óra után töröltem. Én PS3 -on játszottam, ott is be - be szaggat, de élvezhető.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@X9K338DA: Sztem pcn hagyd ezt a játékot
Ennél rosszabb port talán nincs is
0
0
0
0
GodSie avatar
Rainbow Six Siege , 3000 óra van benne :D
Ark Survival evolved kb 2500 óra
0
0
0
0
kismadar avatar
Dead Island 2, Resident Evil 5
0
0
0
0
💬 2
MC MaRcI avatar
@kismadar: Remélem a resi 5is kap majd egy jóféle remaket
0
0
0
0
kismadar avatar
@MC MaRcI: Én is bírnám, annak ellenére, hogy nem volt annyira közkedvelt én nagyon szeretem.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Skyrim még mindig
72ora körül járok
Az a baj OP vagyok nincs már kihívás
Meghat sok küldetést nem jelöl a térkép így nem tudja az ember befejezni
Arcwind point bug is ott van ráadásul a játék eleje óta
Szóval az érdekes hogy ezeket a hibákat hosszú évek alatt nem sikerült továbbra sem kijavitani
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Ez melyik bug, amit írtál? Nekem anno egy shout buggolt be, h a karakterem sehogy nem tudta elszívni azt a képességet. Sajnos nem volt előtte mentésem, így hagytam a fenébe. Majd talán jövőre kijátszom. Már párszor elkezdtem, de sosem fejeztem be 😅
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Igen az arcwind pointnal a shoutot én sem tudom elszivni
De mondjuk azóta én meg találtam az összes többit
Inkább az zavar hogy ott van a küldetés listámban
+ vannak küldik amiket sehol sem jelöl a térkép
A dlc mapon sem
Egyébként én nagyon elvagyok vele
Nagyon jó játék
Ezek a fránya bugok ne lennenek
0
0
0
0
TomSlier avatar
Jelenleg a Dying Light 2 és a Sons of the Forest pörög nálam.
0
0
0
0
Omis avatar
GTA V néha,RDR 2 ,Project cars 3,Dying Light 2.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Assassin s creed odyssey eddig 104 óra 😂😂 és még csak alap story ban vagyok még van a 2 nagy dlc is😂😂
1
0
0
0
Dermedor avatar
Postal 2: Apocalypse Weekend 😅
0
0
0
0
bukta2 avatar
pc-n a hogwarts pörgött, de mostanság be se kapcsoltam a pc-t, steam decken az akciók hada miatt beszereztem pár régóta kiszemelt címet,most azok pörögnek decken 🥰
pl. From Space!! nagyon vagány játék,hangulatos! akkor az Ori második része, az egyet is decklin toltam,az is remek játék!
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
The Dark Pictures Anthology Man of Medan kijátszva
The Dark Pictures Anthology Little Hope kijátszva
The Dark Pictures Anthology House of Ashes kijátszva (A legjobb)
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: És hogy tetszik?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Írtam a topikjához
1
0
0
0
zsiroslangos avatar
Witcher 3 complete edition nintendo switchen.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Cities skylines megy manapság, 600+ mod, végtelen pénz, csak az építgetés.
0
0
0
0
kismadar avatar
Code Veint kipróbáltam ma, hát nagyon nem az én stílusom, de még 1-2 kört megyek benne majd.
0
0
0
0
💬 8
kmetovics avatar
@kismadar: Hát az én stílusom sem, hiába souls-like. Ez az anime stílus sosem feküdt nekem. Néztem róla videókat, de nem jött be. Az a csávó, aki állandóan sajnáltatja magát is tök felesleges benne, mert kb senkit nem érdekel 😆
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Hát az első cutscene-nél már nyomtam a skippet, és így voltam utána mindegyiknél. A harcrendszer is elég vegyes eddig, most már csak a coopot fogjuk tesztelni, aztán megy a törlés. 😅 Ha nem lett volna benne a ps pluszban, akkor biztos az életben nem próbáltam volna ki!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Na én így voltam a Mortal Shell-el. Megvenni nem akartam, mert nem tudtam róla semmit, még azt sem, h azok a shell-ek micsodák, de mivel benne volt a ps plusban abban a hónapban és nekem még hátra volt vagy 2 hét, mondom letöltöm, azt kipróbálom. Siettem kijátszani, de nagyon rövid volt, igaz nem igazán tetszett az sem. Többet elő sem veszem. Így voltam a Nioh-val is. Soha többet.
1 végig(szenvedés)játszás bőven elég volt. Még rá gondolni is fáj 🤢🤢🤢 És még sokan a DS gameket tartják nehéznek. Azok biztos nem próbálták még a nioh-t 😆😆
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: A Mortal Shell is onnan van meg tényleg, már el is felejtettem. Na meg a Nioh 1-2 is, azok tényleg túl komplikált játékok amúgy, én se szerettem, hogy annyi szűr szar van benne. A Nioht talán feléig vittem el, a Nioh 2 meg volt fent vagy 1 órát a konzolon. 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Szerintem is túl van agyalva a nioh 1-2. Annyit kell benne farmolni 1-1 armorset-et, h borzalom. Sokan azon akadnak fenn, ha akármelyik DS-ben kell egy kicsit farmolni, mondjuk 5-ször végigmész a 3-ban Anor London, de csak az elején, tudod, ahol van 2 sima, meg egy piros szemű silver knight. Az kb úgy max negyed óra, ha simán meg tudod ölni őket vagy max félóra, ha 💩 vagy. Ellenben a nioh-kban meg a teljes story vagy submission-t kell megcsinálni ahhoz, akár többször is, ami ki tudja mennyi idő lesz. De szerintem egyelő egy wow-val már.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Pedig aztán a DS-ben a farmolásra tényleg nem kell annyit elcseszni, az meg hogy többször new game+ -ban végigjátszod, és szinte minden szinten adnak specifikus itemeket bossok, azért sokkal inkább játszatja magát a játék. Eldenben is simán neki álltam farmolni a ritka droppokat is. 😅

Na hát igen, a submissionok... Amikor már 5x vagy ugyanazon a pályán csak más a küldetés, de az enemyk meg úgy nagyjából minden ugyanaz, csak pár pályarész le van zárva, hát ehhez nagy kreativitás kellett. Jó kis időhúzó az biztos! Aztán az itemek miatt meg rá vagy kényszerítve... 😒
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Hát de látod valaki azt hiszi Spoiler!
pl enslaved 😂😂
, hogy a soulsokban órákat, sőt napokat kell farmolni, h tudj érvényesülni😆😆. Ilyenkor szoktam fogni a fejem. Én úgy megyek végig a DS3-mon, akár NG-ben, akár +-ban, h kb mindenkit 1szer megölök, mint egy bosst, azt csókolom. Max akkor állok le "farmolni", ha egy kevés hiányzik a lv up-hoz és bemék egy bosshoz, de mondjuk 0 soul-al akarom ezt megtenni, vagy amikor mondjuk egy speckó item, armor db vagy egy fegyver kell.

A Nioh 2-őt én is elkezdtem tavaly asszem. Mondom magamban, h majd néha eljátszogatom vele. Aha persze. Annyi combo van benne, h mondjuk 1 hét kihagyás után azt is elfelejteném, h melyik gombbal kell healelni 🤣🤣 Ezeket folyamat nyomni kell, h jó legyél bennük sajnos, ellenben egy ds-sel. Azokban legalább nincs túlagyalva semmi, max a questek vannak megnehezítve.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Persze mert ők alapból bénák, és csak a kifogást keresik. Különben egy kis akarat kell hozzá, és bárki képes érvényesülni benne. Ezeket a játékokat én is farmolás nélkül szoktam játszani, úgy ahogy mondod, megpróbálok minden enemyt megölni úgy, hogy ne maradjon ki egy sem.

Én a Niohban már másnap nem tudtam mivel mit kell csinálni. 😁
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Gyrger72: na milyen én nekem pár évig még böven elég a win 10 örülök ha ez megy normálisan

nehéz volt a telepités vagy csak frissitettél?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@gyuri191: Szokatlan a Win 10 után. Csak frissítés volt, sok-sok szenvedés után.
Először egy délutánba telt összeszerelni az új alkatrészeket, alaplap stb. utána beindítjuk és a windows 10 rögtön folytatta ahogy volt. Csak ezután jöttek másnaptól a gondok.
Bekapcsoláskor ugyan nem kékhalálozott de rejtélyes módon újraindult párszor (persze pont mikor nem vagyok a közelben) és sokszor a biost is elindította, ráadásnak még az internetet is szétkapcsolta. Ilyenkor csak a modem újraindításával jött vissza a net.
Úgyhogy kapott a gép egy tiszta telepítést 10-re majd frissítettem.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@Gyrger72: ja átérzem tt olyanokat csinált a gép hogy amikor este kiakartam kapcsolni volt olyan hogy havonta egyszer csak pörgöt az a kerék hogy leállás és ott megfagyot és csak néha havi egyszer csinálta de néha heti egyszer random azóta újra raktam win 10 et meg a gyártó oldalrol szedtem le alaplapi chipsetet és azóta egy honapja ennek és eddig müködik minden meg kikapcsol rendesen néha csinál furákat ez a win 10 csak kéntelen voltam váltani csakis a dx12 miatt
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Nemrég vittem ki az uncharted 4-et pc-n azután jött az evil west ezeket mind imáttam nagyon jók

és most végre valahára assassin s creed valhalla következik
1
0
0
0
💬 18
kmetovics avatar
@gyuri191: Jó játékot hozzá 😁 Az is lesz olyan hosszú, mint a Witcher 3, ha netán az egész storyt ki akarod vinni, de ha "csak" az alapot, az is lesz 150-200 óra. Nekem 170 körül volt hardon(berserkr).
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: köszi😀 hát mindent megakarok csinálni mint a witcherbe ja és no fast travel szóval ja 150-200 óra kb 🤣🤣
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Hát ha no fast travel, akkor 200-250 lesz 🤣🤣
3
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: hát ja minden open world játékot ugy játszok mert ugy látom értelmét pl kipróbáltam witcher 3 ba fast travel néha néha és olyan illúzio romboló volt hogy este utaztam és a célhoz odaérve ugyanúgy este volt nemlátam azt amikor lemegy a nap meg napfelkeltét ilyeneket
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Sajnos nekem nincs ennyi időm általában. Most a héten azért több lesz, mert elzavartak szabira 🤣🤣
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: na akkor nyomjad neki mivel tolod?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Nyomom is. Elden ringel és shadow of war-ral. 1 hónapig csak játszogattam velük heti 4-5 órákat, de most begyorsítok kicsit, mert jövő hónapban veszek végre egy ps5-öt és azon akarom kipörgetni az újabb gameket 😎
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: na ps5 gratula én csak pc only master race vagyok sose tudnék kontrollerel nyomni

elden ring hogymegy
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Elég jól, bár most colossal swordokkal nyomulok és úgy azért nehezebb, mint pl katanakkal. Mármint annyiban nehezebb, h ha beviszek egy sebzést és nem kap stunt az enemy, akkor utána én kapok be instant egy sebzést. Ez a hátránya. Charge-olt heavyt nem is merek nagyon ütni bossoknál, max sima mobok esetében. Majd a game közepétől átspeccelem a karakterem inteligenc/strenght-re, mert most sima strenght egyelőre, csak még nincsenek meg azok a fegyverek, amik arra scale-elnek, azért sem fejlesztem még az inteligenciát. Nem rossz ezekkel a nagy fegyókkal tolni, de nekem a katanak, meg a twinbladek jobban adták :) Amúgy tervebn van még vagy 3-4 féle végigjátszás. Még nincs kiplatinázva, mert hiányozik a 2 ending acsi és nem akarom a felhőb fel és onnan letöltött mentés hülyeséget kihasználni, amit sokan tesznek, bár nem tudom, h miért, ha tetszik nekik a játék. Kb semmit nem érnek el, ha előbb szerzik meg és semmit nem veszítenek, ha később kapják meg a platinát. Amúgy a dlc-t alig várom. Direkt nem mentem még át az 1.karimmal NG+ba, mert azt várom 😁 191-es szinttű Spoiler!
micsoda véletlen 😂😂
. Nem nagyon farmoltam benne, max az upgrade kövek miatt. Most is éppen a gamet nyomom.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: látod lehet az én karakteremel játszol 😁😁😁😁

akkor jó sok orád lehet benne de örülök ha ennyire tetszik és megfogott a játék én most a valhallával vagyok igy alapbol imádom a viking témát igy hát el leszek egy ideig ezzel meghát semmi fast travel szóval ja izgi lesz
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Igen lehet, h azzal tolom 😁 Ja azt még akartam írni negatívumnak, h colossal sword-okkal néha nem találja el a karatkterem a kicsi ellenfeleket vagy akik össze vannak görnyedve, mert elmegy felettük. Érdekes olyankor nincs nagy hitbox, csak a mi esetünkben 🙄🙄 Pl vannak az impek. Elég idegesítőek tudnak lenni, főleg ha 3-4-en jönnek ránk egyszerre. Olyanok, mint a thrall-ok a DS 3ban ugyanaz a moveset, csak a kinézet más. Volt olyan boss, ahol ők voltak a segítség. Muszáj volt előbb őket leszednem, mert ha rámegyek egyből a bossra, akkor ezek szétcsapdosnak, meg be bleed-elnek 😆
Viking témát én is szeretem. A valhalla nem volt rossz, csak a harc kb 30 óra után semmi újat nem adott. Sokszor cserélgettem a fegyvereket, meg volt, h dupla greatsword-dal toltam, volt, h csak egy db fejszével vagy dupla pajzzsal, ha volt olyan kihívás az uplayen belül 😀
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: dupla pajzs olyan is lesz ? 😂😂😂 most vitem belöle 2 óra 20 percet tutorialt megcsináltam és *** elöször a red dead 2 jutot eszembe amikor a hoban mászkálok a fizika ja és egyböl elkezdtem vadászni szarvasra🤣

Eddig imádom gyönyörü a játék én normal fokozaton viszem
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Még szép, h van. Valaki úgy játszotta végig, bár sokan ezt gyengeségnek vélték anno vagy még most is. Szerintem nem az. Elég vicces, ha az ember 2 pajzzsal csapdos egy enemyt 🤣🤣 Ezt úgy írom, h szinte sosem használok pajzsot egy játékban sem, kivéve, ha alapból a karakterünkön van és nem lehet leszedni, sőt ajánlott használni 😉
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: nemtom nekem tetszik a kinézete én most úgy használom fejsze meg pajzs

de majd még úgyis próbálgatok más kombókat viszont kivégzések tetszenek rátaposok fejükre 😀😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Ja a kivégzések azok durvák. Imádtam szétvagdalni az angólokat 😆😆 Szegények hogy kapták a dupla fejszékből is 🤢🤢
Tényleg, milyen nehézségen játszol?
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Normal fokozat szigorúan mindent normálon játszok
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Helyes. Én mostanában mindent felnyomok hardra, kivéve azokat, amik még normálon is megizzasztják az embert. A souls gamek feltolták az ingerküszöbömet 😆 De azért annál feljebb már nem megyek, max ha 2szer akarok egymás után végigvinni egy játékot, de az olyan ritka, mint a fehér holló.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: háát nekem böven elég a normal volt olyan game ami normalon is tudott mutatni nehézséget 😅😅
1
0
0
0
ZoZZo avatar
Star Wars Jedi Academy 😁 Steamen akciós. Régi nagy kedvenc.
Van magyar szerver és weboldal is.
http://webthree.hu/
1
0
0
0
💬 1
Karrigan avatar
@ZoZZo: Az egy irtó menő játék volt régen, nagyon szeretem még most is, köszi a linket szerverről, én is be fogom szerezni, neked jó szórakozást.
0
0
0
0
TomSlier avatar
Dead Space Remake (jelenleg a 7. fejezetnél járok)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Bár ezen az oldalon nem találom, de a Bloody Spell névre hallgató játékot vettem meg 5€-ért akciósan a steamen ,eddig azt sem tudtam hogy létezik ez a játék... Steam Decken tolom, nagyon remek kis játék! Ennyit bőven megért! Meglepően sok mindent belepakoltak, sok skill, skin stb, de ahogy a teszteket olvastam a story az rövid lesz benne, majd kiderül, nekem már pár óra belement, eddig tetszik. Jóideje nem játszottam semmivel, ez most egész jó időtöltésnek tűnik.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Na kivittem a witcher 3 fullosan mindent megcsináltam csak néha gyorsutaztam igy lett összesen nekem normál fokozaton a 2 dlc vel együtt 186 órám imádtam a játékot és mind a 3 story-t (alap+2 dlc) lenyügözö játék pedig nem vagyok nagy fantasy rajongó de ez brutális volt ajánlom mindenkinek.

kövi játék halo master chief collection és halo infinite.
1
0
0
0
X9K338DA avatar
Need for Speed Underground

https://gepig.com/game_cover_460w/470.jpg
1
0
0
0
💬 2
gyuri191 avatar
@X9K338DA: úúúú de clasic imádtam régen azóta az újak nemis érdekelnek de ez valami brutál jó volt akkoriban
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@X9K338DA: A klasszikus, bár nálam a következő az az a második része az igazi favorit.
0
0
0
0
kismadar avatar
Elden Ring (újra hívtak coop társnak)
Witcher 3 (még mindig 😁)
0
0
0
0
💬 3
kmetovics avatar
@kismadar: Az én haverjaim ps-en tolják, ezért nem bírok velük coopozni, bár amúgy se nagyon szoktam. Mindegy kibírom valahogy 😅
De nektek jó játékot 😁
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Köszönjük. Mi is pont ps-en nyomjuk. A haverom nem játszotta végig megjelenéskor, és most elkezdte elölről. Milyen szentségtörés már ez a részéről? 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Na igen. Ez tényleg az. Máglyára vele 😈😈
0
0
0
0
vyne avatar
Hogwarts legacy ofc...😁
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Witcher 3 alap játékot kivittem most heart of stone pörög eddig 150 óránál vagyok
0
0
0
0
Omis avatar
Most? Semmivel mert lehalt az alaplapi hang ... Csak zaj jön belőle szóval ha van valakinek eladó PCIe csatlakozòs hangkártyája szívesen megveszem.
0
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@Omis: *** sajnálom remélem mihamarabb jó lesz kitartást az én vinyom elözö héten adta meg magát szerencse hogy azon csak 1-2 játék volt
1
0
0
0
Omis avatar
@gyuri191: Köszi , hát nem tudom kitől fogok venni de egyenlőre nem vagyok hajlandó 6-8éves hangkártyáért adni 15000 eft mikor max érne 6000.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@Omis: vegyél egy külső usb-s "hangkártyát" pár ezer ft,ideiglenesen jó az is míg találsz rendes áron pcie-st.
0
1
0
0
Omis avatar
@Viktorinho: Igen gondolkoztam rajta én is aztán most egyenlőre HDMI keresztül van hang a monitor jack kimenetén.

(amúgy napi szinten lesem hátha találok valami jót de amikor a 7 éves kártyát árulják 15eft ért kiakad a szemem..)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Egy érdeklödési kérdés de persze nem muszály válaszolni ha játszol egy open world játékot akkor te használod a gyors utazást benne bármilyen formában?

Én csak akkor használom ha már felfedeztem azt a területet ahova gyors utazok meg csak oda ami nagyon messze van persze
0
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@gyuri191: Ha nagy a map, akkor igen lásd új ac gamek. De pl szerintem az új spidermanekbe felesleges volt betenni. Horizoben meg azért nem gyorsutaztam, mert akkor lemaradtam volna a látványról, amit az a game nyújt. Hála égnek lassan újra kijátszom és majd még lassabban elkezdem a forbidden westet is. Na abban végképp nem fogok teleportálni, pláne ha végig lehet repülni az egész mapot. Bár úgy hallottam, h sajnos csak a végfelé kapjuk meg azt képességet.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszi hogy irtál pacsi jó játékot
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@gyuri191: Ha a játékvilág unalmas, akkor szoktam. Rengeteg játékban vannak random encounterek, amikkel egyébként csak a világban kóborolva találkozik az ember.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@X9K338DA: Köszönöm hogy irtál és jó játékot kivánok neked
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Én szoktam.Főleg munkahelyről mert nagy a térkép kicsit messze vagyok az otthonomtól és akkor haza teleportálok.
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: jogos 😂😂
1
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció