Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 771
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Zoli869 avatar
Nem enged szerkeszteni 😀
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Nézzétek a jó oldalát, legalább több szöveg kifér, nem kell mindent rövidíteni.

Tényleg nem reagál a szerkesztés gombra.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Látom, az egyes gépigényeknél bekerültek az értékelések átlaga mellé azok szöveges változata is (pl. nagyon pozitív).
Nem rossz ötlet, de szerintem elég erős dolog egy kerek öt pontos játékot közepesnek titulálni, mert itt az oldalon magasabbak az értékelések, mint például Steamen, és az említett öt pont elég alacsonynak számít. Ugyanígy 8 pont felett mindent nagyon pozitívnak nevezni is túlzás. Ha pozitív-negatív alapon menne az értékelés, akkor még jó lenne, de 10-es skálán szerintem nem.
Persze az se baj, ha így marad, én csak örülök, ha új apróságok kerülnek be, csak gondoltam, megosztom az észrevételeimet.
0
0
0
0
💬 3
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Igen, ebben van ráció. Szerintem 10 pont mellett is lehet szöveges értékelés, esetleg a határokon lehetne változtatni.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@MoonW: Látom, már működik a válasz-rendszer. Szuper!
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Tyrion Lannister: És a szerkesztés is működik. Köszönjük mégegyszer! 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
vladtepes2, reszler112233: Ugyanez az érzés. Az előző jobb volt. 😃

Update: Nem lehet szerkeszteni a kommentet.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
vladtepes2:
Ezzel nem vagy egyedül. Engem is zavar picit. Az előző kezdőoldal számomra is jobb volt.
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
Megint megpiszkálták a kezdőoldalt. Miért nem volt jó? Minden témakör látható volt minimális görgetés nélkül. Most görgethetek, hogy megtudjam mi a helzyet pl; milyen videókártyát vegyek c. témában vagy máshol.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Nekem tökéletes a görgetés, Opera 43.0-t használok. 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Tyrion Lannister: Köszönöm, ezek szerint még valami hiba van a gépezetben.

A görgetést remélem a következő frissítéssel javítani fogják.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
MoonW: Köszönöm a javítást! A toplista első két helyén ugyanakkor még régi játék van.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Igen, a görgetés az a Chrome hibája, nekem sok oldalon előjön. Edgeben és Firefoxban is próbáltam, egyikben sincs semmi probléma.
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm! Javítva lettek az eszközök képaláírásai.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Nálam az a hiba akkor fordult elő amikor másodszor szerkesztettem a gépem adatait és elmentettem.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Sziasztok!
Nem tudom írták-e már ezt a hibát így leírom én is. A hiba a következő: a gépek adatlapján ha feltöltesz 2-3 képet, és adsz hozzájuk leírást, először mindegyiknek a leírása az lesz amit te adtál meg, de miután másodszorra megnéznéd a képeket már mindegyiknél az első kép leírása szerepel. Firefox böngészőt használok, ez alatt biztos jelentkezik a hiba.
0
0
0
0
KRZT963 avatar
MoonW
Operában nem jelentkezik ez a probléma.
0
0
0
0
gigazte avatar
Huzamosabb ideig csak ezen az oldalon vagyok fent, szóval így nincs viszonyítási alapom, de szerintem akkor ez egy Chrome probléma lesz.
0
0
0
0
Manyik75 avatar
A görgetés a chrome hibája ...nekem más oldalakon is jelentkezett :/
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a hibejelentéseket!

Tyrion Lannister: Hamarosan javításra kerülnek.

Görgetés: nekem is előjött párszor de gondoltam az új chrome frissítés vagy valami hasonló lehet. Csak Chrome-mal jelentkezik?
0
0
0
0
gigazte avatar
Nálam is jelentkezett már többször is a görgetési hiba.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Phoenixfire: Nálam szintén ugyanez a probléma.
Nekem sem működik a görgetés az oldalon, egy ideig jó, de 1-2 kattintás után már nem működik, mindig meg kell nyitnom új ablakban hogy helyrejöjjön.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Az egyes játékok gépigényénél található, a gépigény nagyságát jelző számok néha eléggé el vannak tolva.
https://kepkezelo.com/images/mvxmfmw9i7gl0ssqp1bw.png
Példának okáért a legnagyobb gépigényű játékok első öt helyezettje között négy úgy kb. tíz éves, és egyértelműen nem rendelkeznek nagy igényekkel.
https://kepkezelo.com/images/a9l9e23f3d9b8ufz5nhk.png
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Nekem nem működik a görgétés az oldalon, ma jelentkezett először a probléma. Nem mindig jön elő de ha átmegyek más oldalra és aztán vissza akkor helyrejön.
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm a javaslatokat!

bszilvagyi: Nemrég növeltünk rajta, de ha nagy rá az igény tovább növelhetjük.

NSD4rKn3SS: Hardver tesztekre jelenleg nincs keretünk, de tervben van.

Chello: Egy ajánló funkció fejlesztés alatt áll, a nyárra elkészül.

Sicu33: Igen tervben volt, de amikor létrehoztuk az összehasonlításhoz szükséges CPU adatbázist, szembesültünk azzal, hogy rengeteg CPU van, rengeteg adattal ezért elnapoltuk. Most arra jutottunk, hogy csak a legutóbbi szériákat fogjuk felvenni az CPU adatbázisba, így már nyárra megvalósulhat.

Krissz: Javítva!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Jesszusom új szavazás van ! 😲
0
0
0
0
Krissz avatar
Nem működik a szavazás alatt a "Hozzászólók!" link, nem irányít a témáhz át
(lehet nem él még hozzá a topik?)
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Lesz valamikor CPU adatbázis? Úgy tudom,hogy régebben tervben volt.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Nem nagyoön ismerem az oldalt viszont szoktam használni arra. hogy megtudjam egy-egy játék gépigényét.

Láttam, hogy be lehet állítani a gép hardvereit és így valamiképpen összehasonlítabni az ajánlott gépigénnyel (?)

Az tűnt fel, hogy nagyon szívesen listáztattam volna ki azokat a játékokat amiknek a hardverigényét eléri a gépem.
0
0
0
0
NSD4rKn3SS avatar
Üdv!
Lenne egy ötletem amivel ki lehetne bővíteni az oldalt funkcionalitásban ha belefér a designba/működésbe, meg persze ha még nem volt ilyen kérés, ha igen akkor elnézést. 😃

A fórumon sokszor előfordul hogy véleményt, segítséget vagy tanácsot kérnek a felhasználók hardware-rel kapcsolatban.
Esetleg egy a játék tesztek mintájára készített "hardware tesztek" menü/ajánló/készítő megoldás sokat könnyítene néhány kérdés megválaszolásában, és a közösség is könnyebben tudná kifejezni örömét, bánatát vagy véleményét.

Másrészről egy adott forgalmazó cég is így írhatna véleményt adott eszközökről az oldalra amibe hirdetheti a boltját/termékét persze reklám díj fejében így támogatva az oldal működését miközben a terméke eléri a célközönséget. De ez már csak spekuláció a funkció bővítésére. 😃
0
0
0
0
InfernoDante avatar
MoonW: Mint lejjebb is írtam, Chromeban és Safariban is ugyanez, ha vízszintesre fordítom a telefont picivel több látszik, ezért gondoltam hogy felbontás miatt lehet. De ha nem tervezed a javítását akkor mindegy is. 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Warlordcommander, H-ECTOR1: Megnézem, mi lehet a gond. Az utólag betöltődő dolgoknak nem lenne szabad tologatnia az oldalt.

Dono: úgy tudom működik.

InfernoDante: Hogy mi lenne jó annak találgatását csak nyugodtan bízd rám. Amúgy pontosan milyen böngészőt használsz mobilon?

Pisti11111: A HD 4800 csak a szériája. A pontos típusszám kellene, például: HD 4870
0
0
0
0
no avatar
helló összehasonlításnál a gpu ban nincs benne a videókártyám! https://drive.google.com/open?id=0B7YWufsNzwz5VkpodWdkU3JNdFE
0
0
0
0
hashimoto avatar
Lehet már írtam/írtuk, de az üzenetek mappa lehetne kicsit nagyobb. 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönjük a javaslatokat! Mindet megfontoljuk!

Krissz: Következő frissítésnél 25-re lesz bővítve.
mocika: Sajnos nincs időnk minden játék felvételére, többnyire az új megjelenésekre összpontosítunk, de régebbi címek is bekerülnek néha.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Én is észrevettem már, ha lejjebbgörgetek, nekem a sáv eltűnik 😃
0
0
0
0
szekereskata avatar
A gépigény logóban az a lassú forgás amúgy csak engem készít ki teljesen? Mióta egyszer észrevettem, azóta csak azt tudom nézni. Már megőrülök tőle. 😃D
0
0
0
0
mocika92 avatar
Sziasztok!
javaslatom az lenne, hogy sok régebbi játékot is listára vegyünk.
Meg lehessen találni az oldalon.
Pl : Settlers részek
Néhányat már küldtem be, de azok azóta se lettek listára véve, s nem értem az okát.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
H-ECTOR, Warlorcommander: Engem is zavar, de sok más oldalnál is ez van, és azért nem egy olyan egetrengető probléma.
0
0
0
0
no avatar
A gépigénybeküldés nem működik jelenleg?
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Nekem ugyanez a problémám mobilról amit H-ECTOR írt azaz ha nem várom meg amíg betölt rendesen akkor nem oda kerülök ahova akarok tehát másra nyomok rá mint amire nyomtam.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Nekem mobilról az egyetlen problémám, hogy a betöltés közben "ugrik" egyet az kép, így ha nem várom meg a teljes betöltést, gyakran nem oda kerülök ahova szeretnék. Zavaró, de nem kibírhatatlan, viszont meg tudnék lenni nélküle😊
0
0
0
0
Puffin avatar
InfernoDante: nálam teljesen jól megy az oldal... (mobilról és gépről is) Ez szerintem a te egyedi hibád.... Nem tudom milyen telóval nyomod...
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Jó lenne, ha a több hónapja bejelentett hibával is foglalkoznátok, ha 1 ember írja akkor nem is kell vele foglalkozni? Ahogy mutattam, profilról komment, utoljráa online, üzenet küldése lemarad, eszközök nevei sehol, gépet ki sem lehet választani a gépigényeknél telefonon az az opció nincs is ott, és még sorolhatnám. Én nem tudom mi lehet a baj, mondom csak tipp de szerintem valami a felbontásal gáz, de örlnék ha telefonon is lehetne használni az oldalt.
0
0
0
0
MoonW avatar
hapci11: A te esetedben nem a VRAM-mal van a probléma, mivel jól van megadva.

Amiket írtál azok mind ajánlottakra vonatkozik. Ahhoz jobb kártya ajánlott a gépigény alapján. Nálad a minimumhoz elég, ezért természetesen fut, de nem elég magas felbontáson és beállításokon.
0
0
0
0
hapci11 avatar
Üdv az egyik hiba hogy radeon r5 ös 2gb videokártyám van és ezt dobja ki a piros X a Battlefield 3-nál
DIRECTX 11 COMPATIBLE WITH 1024 MB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 OR ATI RADEON 6950)
de nem az egyetlen játéknál tapasztaltam pl. 512 esnél is piros X van ezt nem értem és röhögve megy a játék
meg például a Metro: Last Light Redux nem készithetö táblázat egyedül ez a piros X GPU: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above)
0
0
0
0
MoonW avatar
HakuDragon: javítva.
hapci11: Melyik játéknál tapasztaltad a hibát?

Lehet, hogy a gépigény adataiban van a hiba. Hibajelentés esetén ezt is adjátok meg, ha nem általános érvényű.
0
0
0
0
Krissz avatar
MoonW: Tervbe van véve az hogy a profilomon 15eszköznél többet betudjak írni?
Mert kellene, a 15 nekem sajnos kevés 😞
Köszönöm
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Dono: ez jó ötlet 😀
0
0
0
0
no avatar
Nekem most jutott eszembe az az ötlet, hogy a profilon megadott lakóhely alapján lehetne keresni, illetve rákattintva kilistázni azokat a felhasználókat akik ott élnek. Persze nyilván továbbra sem lenne kötelező, de szerintem nem lenne hülyeség, meg lehetne találni azokat, akik esetleg közel élnek és hasonló az érdeklődési körük (nyilván azért vannak regisztrálva ezen az oldalon 😀 ).
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
crazygamer:
Megnyitod a kívánt játék oldalát pl: https://gepigeny.hu/jatek/grand-theft-auto-v
Aztán a játékosok fülnél kipipálod a Mostanában játszok ezzel részt.
https://www.kephost.com/images/2017/02/11/Kepkivagas1.pnghttps://www.kephost.com/images/2017/02/11/Kepkivagas2.png
0
0
0
0
crazygamer avatar
Hogyan tudom hozzáadni, hogy milyen játékokkal játszom jelenleg?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció