Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 771
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
phasskivan_ avatar
Üdv.

Tényleg kellene egy olyan rész minden gépigény mellé, hogy a visszajelzések alapján mi az amin minimumon és élvezhetően fut adott felbontáson (esetleg közepes és maximum beállításhoz is 30/60 fps-hez). Illetve ezt lehet értékelni, hogy igen, ezen valóban tud úgy futni. Feleslegesen van minden játék oldala ilyenekkel teleszemetelve ahelyett, hogy rákeresne valaki a saját gépére. Főleg olyan játéknál amivel rengetegen játszanak és még több ilyen teszt van.
0
0
0
0
💬 6
gigazte avatar
@phasskivan_: Minden gépigénynél van 4-5 olyan ember, aki hazudik egy játékkal kapcsolatban. Szerinted mennyire lenne életképes a sok fiatal mellett bármi ilyesmi?
0
0
0
0
phasskivan_ avatar
@gigazte: Viszont az sem állapot, hogy mást nem lehet olvasni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@phasskivan_: Tök mind1 mit írunk hogy mi lenne ha így vagy úgy lenne az oldalon... nemérdekli a moderátorokat,ez a topic csak arra jó hogy ide is írjon 1-2 ember 😃 én is írtam még anno hogy jólenne live chat az oldalon mivel alig megy az oldal az hátha beindítaná,felrázná a népet de még válaszra sem méltatták az ötletet 😃 dehát ilyen ez a szakma.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@MoonW: Én ezt értem és tudtam is,de nem értetted a mondandóm ezek szerint 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
@bukta2: Én tökéletesen értem. Te is értsd meg, hogy ez nem kívánságlista, hanem javaslatok. Minden javaslatot mérlegelek, sőt még chatet is készítettem, pedig csak néha használjuk. A nem érdekeli a moderátorokat kijelentés erős túlzás.
0
0
0
0
richi9494 avatar
valaki meg tudná mondani hogy, hogyan tudok a játékaimat hozzáadni a listához, mert hallottam valami jelölős gombról de nem találom
0
0
0
0
💬 1
Andris18 avatar
@richi9494: Beírod ennek az oldalnak a keresőjébe a játék nevét. Mobdjuk gta v. Rákattintasz ahol a gépigénye van és van egy olyan fül hogy játékosok. Ott tudod bejelölni. Annyi hogy a kedvenc lehetőséget a többitől függetlenül tudod bepipálni.
0
0
0
0
gigazte avatar
Valami olyan lehetőség esetleg nem lesz, hogy a profiloknál fel lehessen tüntetni további elérhetőségeket?(Steam, Origin, Uplay, PSN, Xbox) Rendes kattintható linkekre gondolok.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@gigazte: Ezt én is támogatnám, talán lenne némi közösségépítő hatása.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Így hogy már van válasz lehetőség, lehetne egymás után több hozzászólást írni, hiszen ha enyém az utolsó komment, és akié a profil az válaszban ír vissza, így nem tudok utána újat írni. Persze válaszban ugyanúgy tudok, csak semmi köze az előző témához, értesítés sem jön róla, és hülyén is néz ki. 😆
0
0
0
0
💬 1
KRZT963 avatar
@InfernoDante: Ez tényleg egy kicsit zavaró.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Az oldal minden egyes része “remeg”, tehát pár millimétert fel-le ugrál a kép, asztalin és tableten is.
Nem hinném hogy egyéni probléma ha mindkettőn van.
0
0
0
0
💬 3
reszler112233 avatar
@InfernoDante: Nálam se laptopon se asztalin nincs ilyen gond. Mindkettőn Firefoxból van megnyitva az oldal.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@reszler112233: Nem tudom mi volt, de már nincs jelen a probléma szerencsére, se tableten, se gépen.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@InfernoDante: Nálam sincs ilyen gond se aztalin, se telefonon (droid/ios)
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem tudom, hogy egyéni probléma-e, vagy mindenkinél jelen van, de nálam mobilon nem működik rendesen a spoiler gomb, mert ha rákattintok egyre, akkor mindig a főoldalra ugrik.
0
0
0
0
💬 3
MoonW avatar
@gigazte: Nálam android+chrome-on jól működik. Milyen oprendszer+böngészőt használsz?
0
0
0
0
gigazte avatar
@MoonW: 5.0-ás android és a legújabb Chrome. Pár napja csinálja ezt nekem.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@gigazte: Nálam is csinált ilyet, iOS 9.3.5, a legfrissebb i4S-re elérhető Safarival. De nem mindig.
0
0
0
0
thug85 avatar
Egy dolog nem tetszik.
Ha valaki hozzászól egy témához azt ugye látjuk, hogy ki volt és mennyi ideje tette azt. De aztán ha belépsz a témába ott kell keresgélni, hogy konkrétan kinek a hozzászólására reagált.
0
0
0
0
💬 6
Andris18 avatar
@thug85: Az tetszene mint mondjuk a "kék alapon fehér f betű közösségi oldalnál" van, hogy ha a mi kommentekre válaszolnak akkor legyen egy értesítés, amire ha rákattintunk odavisz ahova kell. Persze az oldal így is szuper, nekem nagyon tetszik hogy alul ott vannak a friss témák .😀
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@Andris18: Pártolom az ötletet 😀
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@thug85: Valóban időigényes kikeresgélni. 😞
0
0
0
0
MoonW avatar
@thug85: Tervezem a fórum motor fejlesztését, amiben majd ezt is javítom!
0
0
0
0
KRZT963 avatar
Mit jelentenek a gépigény melletti zárójelben lévő számok?
https://kephost.com/images/2017/11/05/Nevtelena6a9a6c25a7a8dc4.png
0
0
0
0
💬 3
Rockos avatar
@KRZT963: A rendszerigény számszerű meghatározása. Nem tudom, hogyan van kiszámolva, de értelemszerűen minél nagyobb a szám, annál nagyobb a gépigény. A képen látható 36/61 a minimális/ajánlott gépigény számszerűsítve. Spoiler!
Az ajánlott gépigényre eddig nem volt szám, ez a héten kerülhetett bele.
0
0
0
0
MoonW avatar
@KRZT963: A FAQ-ban próbáltam részletesen leírni: https://gepigeny.hu/faq#6
0
0
0
0
KRZT963 avatar
@MoonW: Köszi! Most már értem.😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Most hogy alig megy az oldal,én javasolnék egy Live Chat-et bevezetni hogy felrázza az oldalt.
0
0
0
0
no avatar
Mikor lesznek elérhetők az új processzorok és videokártyák, hogy meg lehessen nézni a gépigényt?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Bemásólok valamit hozzászólásba valamiért be rakja az egesz szöveget de küldés utan fele le marad az mért van?
Meg oldottam volt benne egy hangulat jel és ami az után volt valamiért nem rakta be/kitörölte. De azért jó lenne megnézni.
0
0
0
0
black00 avatar
A játékoknál - Játékosok - Kedvencem - Mentés . Csak nálam nem működik ? Kiírja "Megjelölésed elmentve!" De nem jelenik meg a profilomon . Kedvenc játékai . Hmm 😕
0
0
0
0
💬 6
gigazte avatar
@black00: Ezen kívül még jelöld be, hogy "Már játszottam ezzel a játékkal", és ezután megjelenik a profilodon.
0
0
0
0
black00 avatar
@gigazte: Megnéztem még egyszer . A fölötte lévő 3-rom működik . A Kedvencem - Mentés nem .

Na mindegy , akkor nem lesz Kedvenc-em 😆

Spoiler!
😂
0
0
0
0
gigazte avatar
@black00: Alapjáraton a "Nem jelölöm meg" van pipálva, és éppen ezért ugyanannál a játéknál a "Kedvencem", és a "Már játszottam ezzel" is legyen kipipálva, különben nem működik. Nekem így eddig minden játéknál működött a megjelölés.
https://kephost.com/images/2017/09/11/dsadad.jpg
0
0
0
0
black00 avatar
@gigazte: Erről beszélek . Várakozik fix 😉

Spoiler!
https://i.imgur.com/NMyqFuj.jpg
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@black00: Ő is arról beszél, nem értem mit nem értesz ezen, rohadt egyszerű.
Olvasd el még 1x amit írt, vagy többször...
0
0
0
0
black00 avatar
@InfernoDante: Igenis kapitány! 😃

Spoiler!
0
0
0
0
hashimoto avatar
Nem éppen hiba, de jó lenne, ha a YouTube videó beillesztésnél lehetne a rövidített YT linket is használni.
Spoiler!
A youtu.be-t
0
0
0
0
vilmos17 avatar
Mikor kerül már be végre a procik közé, a Ryzen 3-s széria?
0
0
0
0
Krissz avatar
Van egykis bug nálam, itt az oldalon. Ismerősnek jelöltek, ám a felkérést töröltem, de az értesítés még mindig ottvan, zöldel, és alattta írja hogy ismerősnek jelöltek, ám ha rányomok, üres a jelölések rész. 😀
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@Krissz: Ez az instant karma!😆
0
0
0
0
Krissz avatar
@gigazte: Azaz 😃 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
@Krissz: Köszönöm, hamarosan javítani fogom!
0
0
0
0
bitpork avatar
Sziasztok Béláim az Úrban!

Van nekem két elmentett konfigom. Akármit csinálok Az )reg csataló alatt nem akarja megenni és megjegyezni a 970GTX-et csak a 970GTX M-et ami mobil lenne. Lehetne ezzel valamit kezdeni?
0
0
0
0
💬 5
hashimoto avatar
@bitpork: Próbáltad GTX970-ként beírni? Már elég régóta nem "8800GTS" formátumban írják az nvidia kártyákat.
0
0
0
0
bitpork avatar
@hashimoto: Természetesen. Azt sejtem h ott a gond h ez egy Asus 970 GTX Mini. Ez volt először beírva, de valamiért automatikusan az M-betűt mobilra veszi. Azóta nem bírom kiirtani ezt 😞
[LINK]

És természetesen kukik voltak törölve 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@bitpork: Szerintem ha a rendes 970-et írod be úgy is jó lesz. 😃 Nem sokkal kevesebb a mini tőle. 😃
0
0
0
0
bitpork avatar
@hashimoto: Már nem segít, mert beragadt és nem tudom átállítani 😀 Szerinted miért írtam ide? 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
@bitpork: Szia!

Kerestem, de nem találtam rendellenességet. Lehet, hogy a javascript rosszul állítja be a gpu-t, próbálj meg CTRL+
F5-tel frissíteni a szerkesztés oldalán.

Ettől függetlenül átállítottam GTX 970-re a gpu-t az Öreg csatalónál. 😀

Másnál jelentkezett hasonló?
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Néhol egy reklám rálóg a nyereményjátékokra:
https://kepkezelo.com/images/rbncusbkqno2bh7tvre0.png
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Javítva!
0
0
0
0
gigazte avatar
Most hogy lefutott az E3 érdemes lenne visszavenni a videók számát a főoldalon, mert szinte meghal a telefonom mire leér a Témákhoz, és Fórumtémákhoz.
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
@gigazte: Lecsökkentettem
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Megvan a 200 000. tag! 😃
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Huhú! Tényleg! Köszönjük nektek!
0
0
0
0
no avatar
Apró hiba tudom, de van egy hiba egy játék címében:

The Elder Scrolls IV Oblivion

A sorozat összes többi tagjánál a számozás után kettőspont van, pl.: The Elder Scrolls III: Morrowind, The Elder Scrolls V: Skyrim.
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
A Youtube törölte a Gepigeny.hu csatornánkat, spamelés ürügyén. A gond csak az, hogy csak régebbi játékok trailerei voltak a csatornán, és vagy két éve használaton kívül van, spamről meg szó se volt, szerintem ezt ti is így tapasztaltátok. Fellebbeztünk, de ez se hatotta meg a moderátort. Szóval nagy spamerek hírében állunk... 😀

Ha szemétre vágysz, crack útmutatókra, vírusos linkekre, nem jogtisztán feltöltött teljes filmekre, moderálatlan kommentekre és hasonló jóságokra, akkor a Youtube erre tökéletes hely. Míg mások igen, mi nem feleltünk meg a pár régi trailerünkkel a felhasználási feltételeknek. 😀 ♥
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@MoonW: Hát ez elég érdekes így, egész csatornákat ráadásul ha jól tudom elég ritkán törölnek. A hozzászólások rendben voltak? Esetleg nem lehet, hogy valamelyik kiadó hiperaktív jogi részlege áll a háttérben?
0
0
0
0
MoonW avatar
@Dono: Természetesen nem indokolták részletesen, pedig érdekelne. És a csatorna nem kapott figyelmeztetést, jó állapotban volt.
0
0
0
0
no avatar
@MoonW: Így már érdekesebb az eset...
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Az miért van hogy a főoldalon a legutóbbi aktív témák között 10-ből 5x kb a "Hírek, videók, cikkek" és a "Fórum témák" nem jelennek meg, valamint a gépigényekből sem mind? Ez javítva lesz?

Más: Gépsarokhoz ha írtak régen jött értesítés róla, még mielőtt a profilrészre lett berakva, erről tudsz, tervezed javítani?
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Azért a naponta megjelenő hírek elég sok figyelmet vonzanak, ott azért van élet.
0
0
0
0
💬 5
Krissz avatar
@Tyrion Lannister: Kár hogy sokszor több órás késésel jelennek itt meg a cikkek mint a hivatalos oldalakon (pl.: PC World, GameStar, Prohardver, Tech2, stb..sb) ott is eltudja olvasni az ember a híreket... 😊
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Krissz: Én pl. itt olvasom el, mert a PC World az lóf.sz(legalább is a magyar az az), a Gamestar is tele hirdetéssel, helyesírási hibával, érdektelen baromságokkal, A Prohardver az okés, azt szoktam néha, ha érdekel valami, a Tech2-t meg nem ismerem.
De, inkább a külföldi oldalakról "szerzem be" a híreket, onnan méggyorsabban megtudom ami kell. 😃
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
@hashimoto: az itteni híreket meg ugyanezekről másolják, ezért nyilván a külföldi a legértelmesebb. a GSO-n is találkoztam olyannal, hogy az eredeti angol posztban tök mást írtak, mint a cikkben, olyankor tök hiteltelennek érzem az egész portált. ezen kívül értelmetlen hivatkozásokat tesznek be amik a saját cikkeikre mutatnak, és véletlenül sem oda ami tényleg megmagyarázza az írtakat
0
0
0
0
hashimoto avatar
@H-ECTOR: https://image.prntscr.com/image/01f1d32e0f0345e7b70decb5c2b8575e.png

Befellegzet(t) 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
@H-ECTOR: A GSO általában az IGN től másol 😃 Tök jó mikor nbézem facen (általában ott szoktam végig lapozni a posztokat) és felül az IGN cikk valamiről, alatta meg ugyanaz csak a GameStar tól 😆

Hátsz jajam, magyar oldalak minidg is csak másolni fogják a nagyobb híroldalakat 😆

Csak amikor már itt az oldalon pl.: 3. ként látod a hírt, rá 1 napra az valahogy úgy már nemadja 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
Azért még van egy pár tag akire lehet számitani és sokat köszönhetek nekik: Hunork, Reszler112233, bszilvagyi, H-ECTOR, csuz-li,
és még akiket kifelejtettem,kérem ne haragudjanak 😀
A türelmetek legalább annyit ér számomra mint a tudásotok 😆
0
0
0
0
💬 4
bukta2 avatar
@Andris18: Nem is ezt mondtam hogy nem segít senki... hanem hogy nem nagyon pörögnek a fórumok már sajnos.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@bukta2: Abban igazad van, mondjuk én épp telefon miattam írtam hogy használtan mennyit érne a mostani lumia 735-öm ,de nem érkeett válasz, valószínű már nekem kéne fizetni hogy valaki elvegye tőlem 😂
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: 15-22ezer közt tudnád eladni, állapottól, tartozékoktól függően. 😃 (Bocsi, hogy ide írom, de engem elkerült az eredeti poszt valamiért 😆😉
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Egész sok! Köszönöm. 😀
(imádom mikor azok az emberek kérnek elnézést akik a legtöbbet segítenek 😆 )
0
0
0
0
bukta2 avatar
Csóri oldal jól kivan halva!...régen itt mekkora élet volt 😞 😞
0
0
0
0
💬 3
InfernoDante avatar
@bukta2: Már egy ideje ja, a gyökerek meg csak özönlenek.
0
0
0
0
Krissz avatar
@InfernoDante: Jaah meg az életelen 8 évesek (a retardáltabb fajták) ...
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@Krissz: Azok is a közéjük tartoznak. 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Az új RX 5xx-es kártyáknál az ajánlott cpuk egy kicsit érdekesek.
0
0
0
0
💬 1
H-ECTOR avatar
Telefonról a sokadik válasz írásánál az emotikonon fül alatt lemarad a képről az utolsó 1-2 fej
https://i.imgur.com/WhGZVr9.png
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@H-ECTOR: Köszönöm! Hamarosan javítani fogom!
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Szerintem valami gond van a játékok népszerűségi listájával. A Fifa 17 van az élen, és a listát lassan két éve majdnem folyamatosan vezető GTA V hirtelen csak tizedik, és olyan játékok előzik meg, amelyeknél még hozzászólás sincs.
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Ezt én is furcsálltam, de nem találtam hibát. Valamitől megnőtt ezen játékok látogatottsága, de ahogy nézem a trendeket, abból látszik, hogy hamarosan visszarendeződik.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Néhány embernek az avatarja nem látszik a komentje mellet.
https://kephost.com/images/2017/04/21/Kepkivagas1c4bd.png
0
0
0
0
💬 6
hashimoto avatar
@NiXiT01: Az enyém látszik, az a lényeg. 😆
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@hashimoto: Nézőpont kérdése 😆
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@hashimoto: Te kis szerény. 😆
0
0
0
0
MoonW avatar
@NiXiT01: Hmm, nem tudom mi lehet a baj. Folyamatosan jelentkezik vagy csak néha?
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
@MoonW: Kb, 2-3 napja láttam ezt a jelenséget, de most, hogy reggel rá néztem jó volt.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@NiXiT01: Lehet, a szerveren ahol fut az oldal, valami lassulás, timeout volt, és azért nem adta be. Nekem is volt ilyen néha, egy-két refresh megoldotta. 😃
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Sem a fórumokon, sem a gépigényeknél, sem a profilokon nem jelenik meg az utolsó oldal, itt a hibabejelntésben pl az 5. oldaltól kezdve semmi, mindenhol eltérő hányadik oldaltól kezdi.
[LINK]
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@InfernoDante: Köszönöm, javítva!
0
0
0
0
MoonW avatar
Ma új nyertes sorsoló és értesítő lesz az oldalon ezért akadtak meg a sorsolások.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Nem tudom, direkt van-e, de néha hozzászólások egy sorban vannak.
https://kepkezelo.com/images/bm09lbwak71tapwv56aa.png
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@Tyrion Lannister: Nekem is szétcsúszott az egész.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Tyrion Lannister: Nálam is hasonló a helyzet.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Tyrion Lannister: Nekem tökéletesen megy. 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
@Tyrion Lannister: Frissítettem, jelezzétek ha még előfordul!
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem egy kicsit átláthatatlannak tűnik ez az új válasz rendszer. Most is éppen, hogy észrevettem, hogy valaki válaszolt egy kérdésemre. Lehet megszokás kérdése az egész, de szerintem jobb lenne, ha egy kommenthez, ha hozzászólna valaki, akkor az adott komment mindig a téma, vagy gépigény legelső hozzászólása lenne! Vagy esetleg lenne valami értesítés, hogy egy kommentemhez válasz érkezett.
0
0
0
0
💬 2
MoonW avatar
@gigazte: Lesz értesítés rendszer!
0
0
0
0
gigazte avatar
@MoonW: Na ezt jó hallani, köszi! 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
Görgetés nem működik. Egyébként minden más szuper 😀
0
0
0
0
💬 2
reszler112233 avatar
@Andris18: Megy a görgetés, legalábbis nálam Firefoxban. Válts böngészőt és nézd meg ott megy-e, de gondolom Chromot használsz, mert az szokott néha érdekességeket okozni.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@Andris18: Az a Chrome hibája, párszor már eljátszották ezt.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Ha válaszban kattintasz a smileykra akkor itt felül jelennek meg és ide is rakja be ha rákattintok, a többi rendben van mellette.
[LINK]
Felfelé görgetés után nem mindig jön vissza a gépigény logó és a profil rész. Főoldalon nem mindig jelenik meg az egyik doboz a 3ból.
0
0
0
0
💬 1
MoonW avatar
@InfernoDante: Köszönöm! Javítva!
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Köszi mindenkinek a választ, ez valahol jó hír is meg nem is 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
Nyugi, gépigényre is megérkezett a Creators Update, nálam se lehet oldalt váltani, de megoldódik ez is majd. 😃
0
0
0
0
xoki avatar
Nem csak nálad, nem lehet oldalt váltani 😕
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Sziasztok!

Csak nálam van olyan probléma, hogy mikor egy topikban lapoznék a következő oldalra vissza dob a jelenlegi tetejére? 😕
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
Óh de figyelmetlen vagyok. Csatlakozom bszilvagyi "kollégához". És nagy-nagy respect! 😀
És külön elnézést, hogy hirtelen "felindultságomban" kissé nyersen fogalmaztam lentebb. Pedig a te és kollégáid munkája nélkül ez az oldal nem tartana ott, ahol.
0
0
0
0
hashimoto avatar
MoonW: Köszönjük a választ, és a kitartó munkádat! 😀
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
MoonW: Így érthető, köszi a választ. 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
A főoldal legutóbb aktív témáira: Nem fogunk olyan megoldást találni ami mindenkinek tetszik és minden méretben jól néz ki. Az előző, verzió kicsit túl sűrű volt, kitöltötte az üres teret, túl kicsi volt a betűmérete de nem kellett túl sokat legörgetni.
Az új verzió (régebben is hasonló volt) átláthatóbb, de nem tölti ki teljesen a teret, kicsit nagyobb a betűmérete. Egyébként tervezem az üres teret kitölteni, bélyegképpel vagy hasonlóval.

Szerkesztés gomb javítva!
0
0
0
0
gigazte avatar
Szerintem a fő magyarázat az, hogy a mobil eszközökön is sokkal kényelmesebb legyen az oldal használta, és ezt sikerült is kivitelezni.
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
Tyrion Lannister: Ha az admin úgy szerkeszti az oldalát ahogy akarja, anélkül, hogy az oldalt használó és látogató közösség kényelmét nem tartja szem előtt, akkor ilyesformán ez a topik értelmét veszti. Akkor miért is írunk ide bármit? Amúgy rendben van, igazad lehet, a kezdőoldal jelenlegi kényelmetlenségét is meg lehet szokni. Tényleg az legyen a legkevesebb. Inkább az a bosszantó, hogy hiába adunk hangot nemtetszésünknek ezek szerint. Nem bántani akarok senkit, az admint főleg nem, hiszen bizonyára meló mellett szabadidős elfoglaltságban foglalkozik az oldallal. De egy magyarázatot azért kibiggyeszthetett volna.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Mondjuk, már legalább lehet olvasni a témákat Safariban is (iPhone-on), mert eddig, amíg egymás mellett voltak, nem lehetett látni a második hasábot, és nem is lehetett, még "asztali webhely kérés'-sel sem megnézni. De, legalább most már látszik. 😃
Amúgy, így se rossz, de a szerkesztést, azt orvosolni kéne.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Lehet, hogy én vagyok hülye, de szerintem egy admin úgy szerkeszti az oldalát, ahogy akarja. És különben is, milyen módon kérdezte volna meg a véleményünket? Körbeküld egy kérdőívet? Komolyan az legyen a legnagyobb probléma, hogy görgetni kell.
0
0
0
0
vladtepes2 avatar
Tyrion Lannister: Akárhogy is nézem, nincs ennek jó oldala. A baj az, hogy csak úgy ripsz-ropsz, minden előzetes bejelentés nélkül, a közösség véleménye, kérdezése nélkül változtattak megint. És mi majd hiába reklamálunk, semmi sem fog történni. Az, hogy rövidítve voltak a dolgok, szerintem egyáltalán nem magyarázat erre. Hiszen amúgy egyből átlátható volt minden, azonnal láttad, ha valahova új bejegyzés került. Most meg görgethetünk, arról nem is beszélve, hogy óriási "holt tér" van a téma és az utolsó bejegyző neve között, ami szintén eléggé zavaró. Használok táblagépet is, ott aztán igazán idegesítő csak!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció