Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bojtargenyo avatar
Halihó!

Nem teljesen ide tartozik, de nem találok sehol olyan fórumot, ahol esetleg feltehetném a kérdésemet. Miért? A válaszokat előre is köszönöm. Na a viccet félre téve. Volt egy tag (assassinangel). Vele mi történt? Sokat láttam posztolni, sőt még beszélgettem is vele és csak úgy eltűnt.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
reszler112233: Támogatom az ötletet, valóban nem ártana egy tisztázás.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Üdvözletem!

Egy ideje nem néztem a nyeremény játékokat most viszont benéztem.Látom típusnál az szerepel hogy Többszöri belépés. Ez a régi rendszerből megszokott sorsolásos verzió ha jól sejtem.Ha így van akkor a szabályzatban érdemes lenne átírni a tudni valókat mert így nem mindenki tudja eldönteni hogy mit is takar egy egy típus.
0
0
0
0
MoonW avatar
xoki: Köszi, javítva! Megadtam a 3GB vramot is a GTX 1060-nak.
0
0
0
0
xoki avatar
A GTX 1060 3GB-os verziója nincs benne az adatbázisba?
Igaz, hogy kb ugyanaz, de azt sem említi a kártyánál, hogy lehet 3GB vramos is.
0
0
0
0
atemi105 avatar
Nem tudom, másnál is probléma-e de mi a baj a képekkel az oldalon? beraktam egy képet egy kommentbe a kép megjelenítése url címről opcioval, de nem jeleníti meg, ha rákattintok bal egérrel, ezt írja ki:
The requested content cannot be loaded. Please try again later.
Ha külön lapon nyitom meg akkor működik.
0
0
0
0
MoonW avatar
bsany: Jelenleg nincs ilyen funkció az oldalon, de a terveink között szerepel.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,
új tag vagyok, nem ismerem az oldalt, ezért kérdezek. 😉
Olyat tud, hogy van egy x gépem, és csak azokat a játékokat mutatja, amit ezzel tudok játszani? Mert a többit minek. És mondjuk népszerűségre lehessen a listát rendezni, de ez már csak hab a tortán. Nem találtam ilyen lehetőséget.
Létezik itt ilyen?

Kösz,
Sanyi
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm! Örülök, hogy tetszik nektek a javított design! 😀

A miniatűröket még nem generáltam újra, még meg kell határoznom az optimális méreteket.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Valóban nem lett rossz, viszont igen, a miniatűröket cserélni kéne mert kicsit elmosódott. Nem csúnya, túlélhető, csak furán áll. Egy nem tetszik az új designeban, hogy eltűnt a háttér. Nekem nagyon bejött a kis kép a háttérben, lehetne valami hasonló mindig, ha már a fekete háttérről nem tudunk szabadulni, legalább az feldobná a monotonitást.
0
0
0
0
Puffin avatar
Nem rossz, de mivel sokat vagyok mobilon is, ez a sok görgetés nem tetszik.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Nem rossz az új dizájn de rohadt nagyok a betűk is meg a képek is gépen. IOSon viszont végre rendesen működik. 😀
0
0
0
0
no avatar
Örülök a megújított dizájnnak, a főoldalon a nagyobb mezőknek és a reszponzív felépítésnek. A játékok bélyegképei viszont tényleg életlenek.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Tényleg nem rossz az új design, a baj csak az, hogy a bélyegképek többsége kis felbontású, és most életlenek a nagyítás miatt.
0
0
0
0
Krissz avatar
Am jaah, nekemis azvolt az első dolog 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Nem csak neked.Tényleg nagy,azt hittem nagyítózva volt az oldal egyből meg is néztem,de mégse. 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Uhh, mikor lett berakva az új design? 😲 Tetszik!
Bár gépen mintha picit nagy lenne minden,... lehet hogy csak nekem tűnik úgy 😀😉
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Érdekes amúgy,hogy a szoftver része milyen régóta része az oldalnak,de így menüpontban nem lehet elérni 😕 Amúgy nem lett rossz az új dizájn 😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Jó lett! Végre nem kell nagyítgatni ha telón nézed az oldalt! Grat! 😀
0
0
0
0
no avatar
Jó lett az új design! 😃
0
0
0
0
no avatar
A cpuk mikorra várhatók?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
vissza a régit nekem nagyon nem adja
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Nem rossz a mobil optimalizáció, mondjuk így a legutóbbi hsz-ekhez sokat kell görgetni, lehetne nyit-csuk fül, amivel el lehetne tüntetni. Btw vissza lehet állítani az asztali nézetet?
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Jaja, tényleg dizájnos! 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Tetszik az oldal háttere! 😀
0
0
0
0
Atti22 avatar
üdv
Az 1050 Ti videókártyát miért nem tudja az oldal kezelni? Bármilyen játékot szeretnék ezzel a karival megnézni, hogy mennyire futna, azt írja adjon meg egy gpu-t, de a listából kiválasztottam. Hogyan van ez?

köszönöm a válaszokat
0
0
0
0
MoonW avatar
A mai nap során egy kisebb hiba történt. A biztonsági mentés alapján a hozzászólások a ma hajnali állapotra lettek visszaállítva!
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Valóban alább hagyott az élet, nemcsak mennyiségben, de minőségben is. Azért persze vannak még tagok, akik tartják az életet a közösségben.
0
0
0
0
xCube avatar
Ez elsősorban a közösségi oldalaknak köszönhető, a specializált weblapok és fórumok egyre több érdeklődőt vesztenek, mert a beágyazott facebook / twitter / disqus / stb... komment szekcióba egyszerűbb beböfögni.

Sajnos ez a trend, én sem szeretem, mert így a viták minősége is silányul, leginkább trollkodás és e-pénisz mutogatás zajlik.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nem sűrűn járok már az oldalra,nemazért mert nem jó hanem mert már nem játszok egyáltalán pc-n régen ezen az oldalon akkora élet volt mint annoa wow ban éjelente tunder buff ban 😃 de elég rendesen elmentek innen is az emberek ahogy látom közelsem annyira aktív az oldal mint anno
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Azért mert abból az 5-ból csak egy számítógép, a többi vagy telefon vagy konzol, és azokat nem veszi figyelembe a rendszer, mert nincs szükség rá.
0
0
0
0
Hunork avatar
Üdv!

Lehet, hogy buta kérdés, de a profilomnál van 5 eszköz, míg a Teljesítmény opciót választva meg azt írja, hogy megadott eszköz 1. 😊 Ez mitől van?
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Áttekinthetetlen? Mit olyan nehéz átlátni ezen a táblázaton?
https://kepfeltoltes.hu/161016/gpg_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ha még azzal jönnél, hogy nem megbízható, még igazad is lenne, mert nyilván nincs belekalkulálva az optimalizáció (nem is nagyon lehetne megoldani), de hogy áttekinthetetlen...
Szóval nem igazán értek veled egyet, de nyilván nem tökéles ez a rendszer sem.
0
0
0
0
pupehap avatar
Szerintem nagyon el lett Basszintva az új összehasonlító rendszer. Konkrétan használhatatlan és áttekinthetetlen. Ennyi.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
HakuDragon: Támogatom az ötletet 😉
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Jó lenne, ha lenne lehetőség egy gépet aktívvá vagy elsődlegessé tenni a géptermekben, ami mindig a lista elején lenne, mert néha megesik, hogy nem tudom eldönteni, hogy az adott tagnak melyik az éppen aktív/elsődleges gépe.
0
0
0
0
MoonW avatar
Hamarosan publikus lesz az oldal teljesen reszponzív, mobilokra és tabletekre is optimalizált változata.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A webshopnak én is nagyon örülnék,na meg nagyon várom a CPU adatbázist 😃
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Ennek én is örülök, jó ötlet volt.
0
0
0
0
Krissz avatar
MoonW
Nőtt 100 ra a postaláda férőhely, mint egy falat kenyér, olyan jól jött ez most! 😃 Végree *.*

Köszönöm szépen ssaját magam, és a többiek nevében is eme fejlődést! 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
InfernoDante: Sok oka volt a megszűnésnek, de a legfőbb, hogy nem szerettük csinálni. 😀 Jelenleg az oldal fejlesztésére fordítunk minden energiát. De lehet, hogy újra lesz a jövőben webáruház, egy sokkal jobb.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
MoonW:
Miért szűnt meg a webshop? Nem hozott elég bevételt? Nem is tervezed újra megnyitni? 😀
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Ahogy néztem, 190 tagjuk van összesen. Nem hiszem, hogy bárkinek megérné oda írogatni.
0
0
0
0
FekaRap avatar
kell nekik az ember, mondjuk vihetnének innen egy kettő játék teszt írót, csak ne hogy rosszul járjanak vele.... 😂
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Nekem is küldtek ilyet, de inkább nem reagáltam le. De komolyan, mi értelme van ennek...
Tényleg elég kínos.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció