Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gerdzso avatar
MC MaRcI: az atit nem igazán támogatja az NFS Shift1-2... patcheld a játékot az segít rajta valamennyit 😀
0
0
0
0
warcraftman avatar
hello aszt szeretném megkérdezni hogy honnan tudom meg alapítani azt hogy legfrissebb illesztőprogramom van telepítve a videokártyámnak ?
0
0
0
0
chDavid avatar
hát nem tudom ahogy nézem az 5670-es jobb. a videokártya processzora és memóriája is gyorsabb. amúgy elvileg kéne bírnia a játékot. talán 1 xp újratelepítés megoldaná a problémád ha esetleg már elavult.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nos nálam szaggat a nfs shift 1 shift 2 miért?
haveromnak ugyan ilyen ramja van ugyan úgy 2 gb win xp hd 5670 ami gyengébb mint az én 4850-em annyi a külömbség hogy neki 2 magos 3ghz procija van de neki maxon megy mind2 akadás nélkül nálam meg akad miért?
0
0
0
0
pc dawee avatar
FIFA 11 akadozik a gépemen,szinte minden grafikai beállításon,felbontás csökkentésével is.Valaki tud segíteni?VGA driverból legújabb van fent!
0
0
0
0
Hagrid avatar
Nekem ugyan ez volt régebben.Portalanítottam,újraraktam,tördezettségmentesítettem,és most már jó.
0
0
0
0
Adam996 avatar
0423mark írta:
Sziasztok nekem van egy olyan problémám hogy szagattnak a játékok amiknek futni kellene ennek mi lehet az oka mert régen tudtam futatni az adott játékot adott grafikai beállitáson most nem. Én arra tudtam gyanakodni hogy a gépemnek már kevéss a két gb ram mert ha emgnyitom a feladatkezelőt akkor azt irja hogy fizikai memoria 60-61% és 80 program fut egyszere amiről azt sem tudom hogy mi szinte és más peidg azt mondta memoria cella hiba lehet szerintetek? Elölre is Köszönöm a Segítséget . Üdv 0423mark


Futtass le 1 töredezettségmentesítést vírusirtást valami rendszer tisztító progi pl. (CCleaner, Ashampoo win optimezer) Meg ilyenek + még futtatás és írd be hogy MSConfig automatikus indítás és a felesleges programokat lődd ki számítógép portalanítása ha ezek se működnek win újratelepítése
0
0
0
0
cseszka avatar
Hát elösztör probáld ujrarakni a wint,Ha már öreg és sok katymaz van rajta,az belassithatja,pláne ha sokminden fut.Uj win + a progik amiket használsz.
0
0
0
0
0423mark avatar
Sziasztok nekem van egy olyan problémám hogy szagattnak a játékok amiknek futni kellene ennek mi lehet az oka mert régen tudtam futatni az adott játékot adott grafikai beállitáson most nem. Én arra tudtam gyanakodni hogy a gépemnek már kevéss a két gb ram mert ha emgnyitom a feladatkezelőt akkor azt irja hogy fizikai memoria 60-61% és 80 program fut egyszere amiről azt sem tudom hogy mi szinte és más peidg azt mondta memoria cella hiba lehet szerintetek? Elölre is Köszönöm a Segítséget . Üdv 0423mark
0
0
0
0
FBalint avatar
Ducky írta:
FBalint írta:
FBalint írta:
Háj!
A géptermemben a "Bátyám gépe" nevű gépen very highon full hd-ben nagyon szaggat a split/second. Miért?

Van erre valami megoldás?


Nekem senki nem tud segíteni?
Miért akad a játék egy hd5830-on phenom II x2 555-el? 😢


Van rajta patch?? Az sokat szokott segíteni!! 😀 Videókari driverjét sem árt frissíteni...


Nem találtam patchet a játékhoz, illesztőprogramból a legújabb van. Mit tegyek? Lehet hogy hibás egy alkatrész? Nemrég vettük a gépet, már 6x kellett visszavinni, ha megint valami baja van, megőrülök! Vagy lehet hogy a 400wattos táp a baj? Nem elég neki?
0
0
0
0
Ducky avatar
FBalint írta:
FBalint írta:
Háj!
A géptermemben a "Bátyám gépe" nevű gépen very highon full hd-ben nagyon szaggat a split/second. Miért?

Van erre valami megoldás?


Nekem senki nem tud segíteni?
Miért akad a játék egy hd5830-on phenom II x2 555-el? 😢


Van rajta patch?? Az sokat szokott segíteni!! 😀 Videókari driverjét sem árt frissíteni...
0
0
0
0
FBalint avatar
FBalint írta:
Háj!
A géptermemben a "Bátyám gépe" nevű gépen very highon full hd-ben nagyon szaggat a split/second. Miért?

Van erre valami megoldás?


Nekem senki nem tud segíteni?
Miért akad a játék egy hd5830-on phenom II x2 555-el? 😢
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Télleg újra kéne már telepíteni.Mert már a conviction sem indul el.De még várok vele addig míg meg nem lesz az új konfig.
azon már valószínűleg tudsz majd vele játszani, ha akarsz
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Télleg újra kéne már telepíteni.Mert már a conviction sem indul el.De még várok vele addig míg meg nem lesz az új konfig.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Ahhoz nem raktam fel a patcheket.A retail az nem azt jelenti, hogy eredeti?
az az aranylemezes változat, amit a boltokban lehet megvenni, tedd fel a skidrow 1-2-3as javítást, azok lehet segítenek
Már nem játszok a black ops-al csak mondtam, hogy az is ilyen volt.De az a 9500gt-vel nem akadt.Am a hot pursuitnál 70% van elfoglalva a 2gb-ól.
értem, nem sok más ötletem van hardver alapján mennie kéne, de hát előfordul hogy mégse megy, esetleg egy rendszer újrahúzás segítene rajta, de azt meg nem érdemes megcsinálni a játék miatt
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Ahhoz nem raktam fel a patcheket.A retail az nem azt jelenti, hogy eredeti?
az az aranylemezes változat, amit a boltokban lehet megvenni, tedd fel a skidrow 1-2-3as javítást, azok lehet segítenek
Már nem játszok a black ops-al csak mondtam, hogy az is ilyen volt.De az a 9500gt-vel nem akadt.Am a hot pursuitnál 70% van elfoglalva a 2gb-ól.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Ahhoz nem raktam fel a patcheket.A retail az nem azt jelenti, hogy eredeti?
az az aranylemezes változat, amit a boltokban lehet megvenni, tedd fel a skidrow 1-2-3as javítást, azok lehet segítenek
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ahhoz nem raktam fel a patcheket.A retail az nem azt jelenti, hogy eredeti?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Semmi olyan program nem megy ami lelassítaná.Nem csak ennél, hanem a black ops-nál is így van.Azzal se tudok játszani.Míg a metro meg a crysis-ok maxon mennek.Azért kösz eddig is.
nincs mit, megnéztem, nálam x64 ultimate-en eszik 2,5 gigát, szal nem valószínű, a Black Ops az még eszik, mint állat, bár annak is el kéne mennie, patcheket ahhoz is felraktad? mert pl a retail nem is nagyon kezel több magot
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Semmi olyan program nem megy ami lelassítaná.Nem csak ennél, hanem a black ops-nál is így van.Azzal se tudok játszani.Míg a metro meg a crysis-ok maxon mennek.Azért kösz eddig is.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Énis láttam ezt a videót.Ráadásul felvétel közben neki sokkal jobban megy mint nekem.
akkor gondolom vmi egyéni szoftveres probléma, beakaszt neki vmi progi, vagy nemtom, eddig tartott a tudományom, esetleg csekkold hátha fut valami a háttérben
esetleg még arra tudok gondolni, hogy win7 alatt kicsit többet eszik ramból, de a videónál nincs oprendszer írva, nézd meg mennyi ram megy el játék közben
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Énis láttam ezt a videót.Ráadásul felvétel közben neki sokkal jobban megy mint nekem.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
Igen fel van telepítve az 1.0.5.0-ás verzió.
hmm, asszem van 1.0.6.0s is, de nem hiszem, hogy az segítene, látom írtad h a GPU alig van kihasználva, procit teljesen kipörgeti?
Az 1.-es magot teljesen a másodikat 80% körül.(Ugyanúgy mint a cod2.)
jó h nem egy erős proci, de azért szerintem csak el kéne futnia rajta, maxra tettél mindent, h lefoglalja a karit?
Amennyit a játék enged mindent maxra.
nem értem, itt pl egy gyerek HD5570el, 2.4es futtatott proccal tolja
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
Igen fel van telepítve az 1.0.5.0-ás verzió.
hmm, asszem van 1.0.6.0s is, de nem hiszem, hogy az segítene, látom írtad h a GPU alig van kihasználva, procit teljesen kipörgeti?
Az 1.-es magot teljesen a másodikat 80% körül.(Ugyanúgy mint a cod2.)
jó h nem egy erős proci, de azért szerintem csak el kéne futnia rajta, maxra tettél mindent, h lefoglalja a karit?
Amennyit a játék enged mindent maxra.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
Igen fel van telepítve az 1.0.5.0-ás verzió.
hmm, asszem van 1.0.6.0s is, de nem hiszem, hogy az segítene, látom írtad h a GPU alig van kihasználva, procit teljesen kipörgeti?
Az 1.-es magot teljesen a másodikat 80% körül.(Ugyanúgy mint a cod2.)
jó h nem egy erős proci, de azért szerintem csak el kéne futnia rajta, maxra tettél mindent, h lefoglalja a karit?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
Igen fel van telepítve az 1.0.5.0-ás verzió.
hmm, asszem van 1.0.6.0s is, de nem hiszem, hogy az segítene, látom írtad h a GPU alig van kihasználva, procit teljesen kipörgeti?
Az 1.-es magot teljesen a másodikat 80% körül.(Ugyanúgy mint a cod2.)
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
Igen fel van telepítve az 1.0.5.0-ás verzió.
hmm, asszem van 1.0.6.0s is, de nem hiszem, hogy az segítene, látom írtad h a GPU alig van kihasználva, procit teljesen kipörgeti?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Tesla GoD írta:
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
Igen fel van telepítve az 1.0.5.0-ás verzió.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
gyenesmartin írta:
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
patcheket felraktad? mert nekem P4 el és 8400GSel még éppen játszhatóan laggolt, neked simán mennie kéne, a több magos procikkal a retail verziónak asszem voltak is gondjai
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Letöltöttem a Hot pursuit-ot.De úgy szaggat, hogy nem lehet vele játszani.Valami tipp?
0
0
0
0
Luppanch avatar
Superlompos írta:
A GTA 4-nekmi nem gyenge? 😃

Nagyon rosszul van optimalizálva azért szaggat be!


Rájöttem... Ami nekem furcsa volt, hogy haveromnál fullon ment. Ami különbség az én gépemhez képest:

neki 2,4 quad nekem 3,2 X3
neki 2x2GB DDR2 nekem 2x2GB DDR3
Meg persze az alaplap, minden más azonos... 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A GTA 4-nekmi nem gyenge? 😃

Nagyon rosszul van optimalizálva azért szaggat be!
0
0
0
0
Luppanch avatar
Sziasztok!

Érdekesen futkorászik nálam a GTA IV!

Megy-megy ~40 FPS -sel, kb. 10-15mp ig, majd 1-2mp -re beszaggat... Aztán megint ugyan ez, és folytathatnám...
1680*1050 medium gfx
A VGA lenne neki gyenge? 😞

A válaszokat köszönöm előre is 😀
0
0
0
0
FBalint avatar
Háj!
A géptermemben a "Bátyám gépe" nevű gépen very highon full hd-ben nagyon szaggat a split/second. Miért?

Van erre valami megoldás?
0
0
0
0
niteforce avatar
de amugy eleve nem eri meg 775-re pentium DC-t (se) epiteni.
AM3 az olcso de jo, es ajandek aron van hozza 4 magos proci.
4Gb RAM

ahhoz egy HD 6670 vagy egy 5770 ha belefer (22K, szal nem nagy cucc) , es fullon megyen szinte minden jatek. (Metro 2033, GTA4 ilyenek nem, de azok is mediumon nagyon jatszhatoak)
szoval ha tzervezel akkor inkabb egy ilyet tervezz!
2 GB RAM mar nem nagyon eleg, fel-1 ev mulva mar alap hogy legalabb 3 giga ram kell.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gacso írta:
Salambard írta:
Noh mi nem erős benne? 😂


meg a proci sem az igazi


proci az oké egy ilyen kaliberű játékhoz de inkább 2 giga ram és erősebb VGA

Salambard írta:
Nem tudom mi a baj a VGA-val, sztem elég jó!
Meg hogy érted hogy 2GB RAM kellene inkább?
Ez most úgy hangzott mintha egy katonának azt mondanák hogy, hatékonyabb vagy úgy ha nem viszed az M4A1-et, de a Desert Eagle-t igen! 😆


hát 2 giga elég a géphez... ilyenkor a memória elég 2 giga inkább másra tedd azt a 5-6 ezer ft-t
0
0
0
0
gacso avatar
Salambard írta:
Noh mi nem erős benne? 😂


meg a proci sem az igazi
0
0
0
0
Adam996 avatar
Salambard írta:
Noh mi nem erős benne? 😂


Hát a vga nem a legjobb 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
igen, de amugy az a konfig nem olyan eros .... :/
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Salambard írta:
Sziasztok!

Nekem a NFS Pro street szaggat minimum grafikán, 15fps-el. 😕
Pedig megnéztem, az ajánlott gépigény nálam 83%.
A konfigom: Intel Celeron 335 2,8 GHz, Ati Radeon HD 3450, 512MB RAM
Pedig még minimumon is, legalább 40FPS-nek kellene lennie szerintem...😕
Segítsetek! Köszönöm!


Sajons azt kell mondja, hogy nem meglepő a szaggatás. Hiába van 2,8-as procid, ha az Celeron. Nemcsak az számít, hogy az órajel legyen meg, hanem az is számít, hogy pentium vagy celeron stb. ez olyan mint a videókártyánál, hogy a DDR2-es 512 mb-os kártya jóval gyengébb, mint az GDDR5-ős 512 mb-os.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Speper írta:
Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy a GRiD menet közben be-belassul, olyan mintha maga az idő lassulna le. Nem akad meg.. ez teljesen más. Low grafikán és Ultrán is ugyanez a probléma. Mi lehet a gond? A konfigom: Core2Duo 2.66GHz-n, 2GB RAM és egy 9800GT Overclock.


Pontossan hány FPS-ed van? mondjuk ilyen gépen lazán kéne mennie 1920x108-ba High-on 😃
0
0
0
0
Speper avatar
Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy a GRiD menet közben be-belassul, olyan mintha maga az idő lassulna le. Nem akad meg.. ez teljesen más. Low grafikán és Ultrán is ugyanez a probléma. Mi lehet a gond? A konfigom: Core2Duo 2.66GHz-n, 2GB RAM és egy 9800GT Overclock.
0
0
0
0
cseszka avatar
Hát nemtom,stori modban nekem a régebbi gépemenn a 9600gt megadta magát,mikor lött a tank,összevisszaság jelent meg a képenn,utánna megint ok.H a multi mennyire öli a rendszert nemtom.
0
0
0
0
Hungarian13 avatar
Sziasztok! Szerintetek nekem, hogy menne a gépemmel a Battlefield Bad Company 2 mert most akarom megvenni, és azt mondták, hogy valószínűleg szaggatna (multiban tolnám).
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Processzor: Intel Core 2 Duo CPU E6550
Memória: Kingston DDR 2 (2X2GB)
Videókártya: GeForce 8600GT GDDR3
DirectX-verzió: DirectX 9
Op. rendszer: Windows XP
Hangkártya: SoundMax Integrated Digital HD Audio

Miért nem megy az Arma 2 legalább közepes, vagy kicsit gyengébb grafon? mert minimumon is akad picit 800*600-asban, pedig 100-84 ??? az Arma 1 meg 100-100 de közepes grafon fut csak....
0
0
0
0
no avatar
hát ezaz!
Így már ketten keressük ugyanarra a választ.
Milyen dolog ez, hogy veszek egy kajak gépet, és akkor belassul, én meg nemtom, hogy mi van vele?😞
Lehet hogy megpróbálom mindkettőt újrarakni(gta4, fraps), talán segít.😕
0
0
0
0
Adam996 avatar
bartadavid94 : Nálam is ugyanez a gond csak nálam az F1 2010-nél :S
0
0
0
0
no avatar
jasko írta:
na tudtok segiteni hogy iért akad a battlefield play4free amikor 100% megfelel a gépem

én nem sajna😞

Senki sem tud választ adni a kérdésemre?😲
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció