Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Player123 avatar
Sziasztok!

Az a problémám lenne,hogy a Far Cry 3 eddig tökéletesen futott nem volt semmi Lagg vagy Akadás,most meg néha(csak Mission-k közbe) elkezd akadni.Tegnap óta csinálja ezt.Virust irtottam,Boot idejűvel is,de semmi.Esetleg takaritsam a gépet,már 3-4 hónapja nincs takaritva.Vagy Driver frissités?Jó régi a Driver rajta NVidia 306.23.-as.

BF 3 meg rendesen ugyan olyan felbontáson remekül megy.

Köszi előre is.
0
0
0
0
bybeni avatar
buster14 írta:
És akkor mi van ha csak dx10-et támogat? ez a játék 2005-ös
Amúgy a laptopról van szó az most az aktív gépem mert nincs tápom



Ne haragudj de ha én kitöltök valamit akkor valódi értékeket/dolgokat írok bárhová is, pusztán azért mert ha teszem azt egy nem hozzáértő nézelődik akkor a tényekkel legyen tisztában!
(Épp most magyaráztam el valakinek hogy miért jobb egy 8800 GTS mint egy 1Gb os HD 4670, hiába 1 Gb...)
A laptop viszont tényleg nagyon sovány a játékhoz!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én a laptopra írtam, hogy baromi gyenge az integrált kártya.
0
0
0
0
buster14 avatar
És akkor mi van ha csak dx10-et támogat? ez a játék 2005-ös
Amúgy a laptopról van szó az most az aktív gépem mert nincs tápom
0
0
0
0
bybeni avatar
bár ez fura de nem csak nálad van ez Black&White 2 vel 9400GT mellett!
Volt lakótársam is így szenved, ugyanilyen VGA ja van
0
0
0
0
bybeni avatar
buster14 írta:
Sziasztok!
Black and White2 Elvileg 100% de mégis szaggat
lehet hogy a videokártya??



a géped hozzászólásánál már ott van carl18 is írja hogy a 9400GT csak dx 10 et támogat! nem 11-et ahogy az adatlapodon van!
amúgy igen, VGA nem bírja
0
0
0
0
buster14 avatar
Sziasztok!
Black and White2 Elvileg 100% de mégis szaggat
lehet hogy a videokártya??
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Hát pl.: Amnesia ( közepes grafon mennie kéne )
Elvileg a Crysis 1-et low-on vinnie kéne.
Akkor még ott a Halo 1 ( ha felveszem teljes grafikára akkor szaggat, de nagyon )
A lényeg az hogy, nem úgy teljesít ahogyan kéne...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Milyen 1-2 játékra gondolsz? Mert kb 2006 után egy normális játékot nem vinne maxon.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Heló!
Tudnátok segíteni?
Mostanság a gépem a ramomat olyan 80-90%-ban használja folyamatosan, de nem tudom miért... Általában 1702MB-t használ és 345MB-ot szabadon hagy.
Ugyanakkor a videokártyámmal is gond van, mert egyáltalán nem úgy teljesít ahogyan kéne. (egy-két játékot simán kéne vigyen maxon, de még alacsony beállításokon is szaggat)
Előre is köszönöm válaszotokat!
0
0
0
0
kicsikissdavid avatar
próbáltam megtalálja de nem törli ki, de tudom hogy hol van a vírus.
0
0
0
0
Devis avatar
vírusirtást próbáltad?
0
0
0
0
kicsikissdavid avatar
Sziasztok. Tudnátok segíteni. A napokban állandóan szaggat a gépem nem tudom miért eddig nem volt probléma vele de a napokba a processzort 40-50%-ban használja a ram-ot olyan 20%-ban használja ha nem csinálok vele semmit se akkor is. Köszi a válaszokért
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv! Az oldal azt írja, hogy 100%-osan kellene futnia a Dead Space 3-nak, mindent minimumra vettem de még így is félpercenként elkezd szaggatni a játék. Mit tudok ez ellen tenni?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nekem 2,4Ghz-es procit és 2GB RAMot írtál😃 Most akkor melyik van neked?😃 Ilyen AH 530 elvileg nem is létezik. 1GB RAMmal már semmit nem adnak el.
0
0
0
0
no avatar
Win7 nagyon belassítaná. Én nem tudom mi lehet a baj, de próbáld meg felrakni a legújabb drivereket.
0
0
0
0
slyy08 avatar
Sziasztok , vettem a hugomnak egy Fujitsu Lifebook AH530 tipusu gepet , Intel 2,6 GHz ,1Gb ram , integralt video es hangkartya . A problema , hogy mikor netezik es kozben zenet is hallgat , akadozik es recseg a hang , de csak akkor . Miert van ez? Driver hiba , vagy csak egyszeruen gyenge a gep ? Esetleg hibas egy alkatresz ? Az asztali gepe sem volt erosebb es azon semmi gond nem volt . Ha van valami otletetek , kerlek segitsetek . Mi lenne ha Win 7-et tennek ra? Szerintem belassitana a gepet nagyon , vagy tevedek?
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
Sziasztok

Az lenne a problémám hogy a Fifa13 szaggat egy kicsit a gépemen és a hang is "recsegek ropog" mi lehet a baj??
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
a feleadat kezelőt megnyitottam és a chorme mellet van a legtöbb szám ami használja jobban a procit..
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Hát folyamattól függ. De akkor én nem tudom mi lehet a gond. Írjál más topicba mert ezt le sem fossák bár nem tudom miért mert tökmind1 hová írsz jelezni fogja sárgával.
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
hány % lenne a normális ??am nem látok olyat ami "abnormális"lenne mármint olyan szám ami nagyon magas lenne.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Hát CPu fülnél írja mi hány %ban használja a processzort meg hány szálon stb szóval elég részletes. Ott nincs valami abnormálisan magas kihasználtság valamelyik folyamat részéről?
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
Nem tudok ezen eligazodni,mert nem viszi annyira semmi a procit amikor megnézem.
Esetleg tudnál adni egy gyors használati utasítást hogy mit nézzek ebben az erőforrás kezelőben?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Roolikeh16 írta:
ezek a frissítések a windowsra hasznosak??gyorsítják a windows ha letöltöm őket?


Én mindet feltettem s szerintem nem ártott neki😃 De más tippem nincs. Megnézted már, hogy mi használja ennyire a processzort? Hányszor kérdezzem még meg?
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
ezek a frissítések a windowsra hasznosak??gyorsítják a windows ha letöltöm őket?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Hát windows updatet akkor futtasd. SOk-sok frissítést fog letölteni. De egyébként alapvetően nem értem miért nagyobb a processzorhasználat. Mint írtam nézd meg mi használja ennyire.
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
windows frissités nincs fent:/ alaplapi driverek is fennt vanak
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Szóval friss oprendszered van. Alaplapi drivereket feltetted? Windows frissítéseket felraktad már? erőforrás kezelőben nézd meg mi használja a procit ennyire. Ha olyan dolog ami tudod h nem fontos akkor lődd ki.
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
:/...
Ez úgy volt elmentem vga-t venni,ott bele rakták nekem ahol vettem,hazajöttem ujrateleptítetem a gépet és az uj drivert leszedtem.feltelepítettem és mégis b@aszakodik:/
De am ujraindítottam miután felraktam a drivert.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Roolikeh16 írta:
Igen


Gépet újraindítottad telepítés után? Előző drivert ha volt leszedted a gépről?
De alalvetően így kéne kinéznie egy új hardver telepítésének. Leszeded az előző hardver driverét. Kikapcsolod a gépet. Kiveszed a kártyát és beteszed az új kártyát ezután felteszed az új kártya driverét és újraindítod a gépet.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Roolikeh16 írta:
Igen mintha a processzor is jobban dolgozna mint régen.
Melyik drivert töltsem akkor le?(win 7 64bit)


Elvileg ez kell neked:[LINK] Ezt szedted le te is?
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
Igen mintha a processzor is jobban dolgozna mint régen.
Melyik drivert töltsem akkor le?(win 7 64bit)
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Roolikeh16 írta:
Sziasztok.

Az lenne a gondom hogy vettem egy új vga-t(HD 7770)
és a gépem is lassu és a játékok is szaggatnak majdnem hogy minden ennek mi lehet az oka?(legújabb driver van fent a vga-nak)


Hogy érted, hogy a géped is lassú? Videokártyától nem lesz lassabb a gép mondjuk netezgetés közben vagy akármi. Processzor nagyobb terhelés alatt van mint ezelőtt? Játékoknál meg a processzor lehet kevéske. Processzor limited 100%, hogy van. Nem mind1 milyen játékkal játszol. Régebbi játékokban is nézd meg. De az is lehet, hogy rossz drivert szedtél le.
0
0
0
0
Roolikeh16 avatar
Sziasztok.

Az lenne a gondom hogy vettem egy új vga-t(HD 7770)
és a gépem is lassu és a játékok is szaggatnak majdnem hogy minden ennek mi lehet az oka?(legújabb driver van fent a vga-nak)
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Rendben. Kár érte, tetszik a játék na de mindegy. Köszönöm a válaszod!
0
0
0
0
19ati93 avatar
kalahari10 írta:
Minden driver frissítve van.


Akk lehet hogy csak az AMD vs Intel inkompatibilitás miatt van!
Ugyanezt tapasztaltam anno az NFS Shift-el
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Minden driver frissítve van.
0
0
0
0
19ati93 avatar
kalahari10 írta:
Sziasztok! Nálam az Unreal Tournament 3 szaggat, pedig a gépnek vinnie kellene fullon is gond nélkül. A gépembe Ati-AMD párosítás van, a játékot viszont Nvidia-Intel-re csinálták, úgyhogy előfordulhat hogy ez a gond, vagy más jellegű a probléma?

Frissitsd előszőr is a vga drivereit!
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Sziasztok! Nálam az Unreal Tournament 3 szaggat, pedig a gépnek vinnie kellene fullon is gond nélkül. A gépembe Ati-AMD párosítás van, a játékot viszont Nvidia-Intel-re csinálták, úgyhogy előfordulhat hogy ez a gond, vagy más jellegű a probléma?
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Sziasztok! Nekem a Killing Floor szaggat kegyetlenül... Elvileg fullon is úgy kellene futnia mint a kis angyalnak 😞 Van valami ötletetek, hogy mit csináljak?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
ESETLEGES FIX AMD/ATI kártyákhoz The Amazing Spider-Man játéknál

https://gepigeny.hu/images/game_cover/1622.jpg

Ezt töltsd le:[LINK]
csomagoljál ki mindet amit lehet.
indítsd a D3D9Gen.jar fájlt. S itt a listából válaszd ki azt az nvidia kártyát amelyik legközelebb áll teljesítményben a te kártyádhoz. Na kiválasztottad tegyük fel. Ezután 2. lépésben 1-es gombot megnyomod és 3. lépésben generate DLL. Ezek után már csak át kell másolnod a játék könyvtárába az új d3d9.dll fájlt. FONTOS! Mielőtt bemásolnád d3d9.dll fájlt előtte állítsd be grafikát mert utána már nem fog a launcher elindulni! Szóval Game.exevel kell majd indítani. S kilépésnél is lehet, hogy hibát fog észlelni a játák legalábbis nekem ez volt s nekem nem nyújtott +fpst de nekem nem is volt fps gondom szóval én gépem nem volt a legjobb a tesztre. Nekem inkább csak rontott rajta. ha nem jó csak szimplán kitörlöd a d3d9.dll fájlt a játék könyvtárából.
Nem foglalkoztam vele túl részletesen szóval nyugodtan lehet még vele kísérletezni.

Sok szerencsét😃

Forrás:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
tomi98989 írta:
Synda Rebirth írta:
tomi98989 írta:
Hello
Szaggat szinte minden játék, még az is ami 100/100. minimumra leveszem akkor is
Pl: GTA 4 minimumon is lassú


Integrált Vga miatt.
GeForce 7025 van benne.😉


Tudtommal AMD 760G van benne és azt írta hogy 512 MB-os

ja majdnem elfelejtettem hogy a sniper elite v2 -t simán vitte igaz minimumon


Nem jó a "tudtod" az a chipsett.😃
0
0
0
0
Megaisten avatar
tomi98989 írta:
Synda Rebirth írta:
tomi98989 írta:
Hello
Szaggat szinte minden játék, még az is ami 100/100. minimumra leveszem akkor is
Pl: GTA 4 minimumon is lassú


Integrált Vga miatt.
GeForce 7025 van benne.😉


Tudtommal AMD 760G van benne és azt írta hogy 512 MB-os

ja majdnem elfelejtettem hogy a sniper elite v2 -t simán vitte igaz minimumon
Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics, DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0
0
0
0
0
no avatar
Synda Rebirth írta:
tomi98989 írta:
Hello
Szaggat szinte minden játék, még az is ami 100/100. minimumra leveszem akkor is
Pl: GTA 4 minimumon is lassú


Integrált Vga miatt.
GeForce 7025 van benne.😉


Tudtommal AMD 760G van benne és azt írta hogy 512 MB-os

ja majdnem elfelejtettem hogy a sniper elite v2 -t simán vitte igaz minimumon
0
0
0
0
no avatar
tomi98989 írta:
Hello
Szaggat szinte minden játék, még az is ami 100/100. minimumra leveszem akkor is
Pl: GTA 4 minimumon is lassú


Integrált Vga miatt.
GeForce 7025 van benne.😉
0
0
0
0
no avatar
Hello
Szaggat szinte minden játék, még az is ami 100/100. minimumra leveszem akkor is
Pl: GTA 4 minimumon is lassú
0
0
0
0
keriadam avatar
Hoppá!
Megvan a hiba 😃
Mennyire hülye vagyok hogy erre nem gondoltam 😃
A Microsoft Visual C++ volt rosz.
Csak 32 bites volt a 2005,2008,meg a 2010 is.
Most mind a 3-at letöröltem.
Letöltöttem mind a 3 64 bit-es verzióját!
És most a leírtak közül mind elmegy majdnem maxon!
Köszö szépen!
0
0
0
0
Yej avatar
Hát figyi azóta letöröltem a játékot, mert baromira felkúrt csak.. de ha újra fent lesz majd megnézem(és köszi a választ😀😉
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Yej írta:
Mirrors Edge
Medium - 60fps és egyre lejebb megy
High - 60fps és egyre lejebb megy
Low - 20 fps és szaggat
Mi a fene baja lehet?
Nem csak egy konkrét pálya...Azthiszem...


Physx nincs esetleg bekapcsolva? Ati kártyákon óriási teljesítménycsökkenés következik be akkor sajnos😞 Vagy tölts le egy másik Mirror's Edge-t vagy nem tudom😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció