Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Puffin avatar
nekem meg a 4K-s videót nem bírja a "ratyinet"...
0
0
0
0
Bronson avatar
Természetesen nem sok még az ilyen anyag, de az 1440p is hihetetlen részletgazdag, még kisebb felbontású monitoron is a fullhd-hoz viszonyítva. például a Linus Techtips részei elérhetőek már egy ideje 4k-ban, azokat szoktam nézni. na nem 4k-ban persze, csak akit esetleg érdekelne... 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Hát jó de azért 4k-s videó még nem annyira elterjedt YT-n. Meg 1080P-s kijelzőhöz szerintem fölösleges az 1440P is. A 4K-s kijelzők még nem annyira elterjedtek azért! 😜

Egyébként én már amióta lehet YT-n HTML5-öt használni, azóta használom. Persze akkoriban még nem mindegyik videónál volt elérhető a HTML5.
0
0
0
0
Bronson avatar
Nálam automatikusan átállt, tegnap amikor vissza akartam állni a flashplayerre, vakartam is a fejem hogy kell kikapcsolni, kicsit utána kellett járnom... nálam az 1440p videók szépen mennek, simán, a 4k viszont már szaggat, itt azért már elfogy a processzorom ereje...
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Máshol is olvastam, hogy átállt alapból a HTML5-re, de ezt kérdőre vonom, mivel nálam külön be kellett kapcsolni azt. 1080p/24fps jó, 1080p/30fps változó ( itt már vannak kisebb szaggatások), 60fps 720p-ben viszont szépen megy, 1080p-ben már kevésbé.
A HTML5 lejátszónál már nem pufferel újra ha visszatekerem a videót, az alapértelmezett ezt nem tudta (érdekes hogy régen viszont igen, de mindegy 😀 )
0
0
0
0
Bronson avatar
update : ma már minden frankó... 😊 fogalmam sincs hogy mi okozta a hibát, de megjavult... mostmár az 1440p-s videók is szépen, szaggatás nélkül mennek, ahogy kell!
0
0
0
0
sudosu avatar
Nálam minden rendben, akár 1080 60FPS-es videóval is. Pedig nem egy atomerőmű a laptopom. Chrome-al legalábbis, más böngészővel nem próbáltam.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Nem tudom, mert nekem viszont megy a youtube irodai gépen is, pedig itt a netből is csak ~10Mbit/s jut fejenként maximum és a gépben is csak egy E8400-as Intel Core 2 van.
0
0
0
0
Bronson avatar
én már próbáltam fierefoxon, ott is csak bufferel a végtelenségig. próbáltam nem a html5 lejátszót használni hanem a pepper flasht. próbáltam letölteni az adobe flasht. mind ugyanúgy viselkedik tehát a youtube-bal van a hiba egyértelműen, és nem tudom mi okozhatja... fura hogy régiónként változhat a működési sebessége... próbáltam laptoppal is a netem, ugyanúgy csak a youtube eszi a kakit.
0
0
0
0
csuz-li avatar
A youtube áttért alapértelmezetten a HTML5-re. Mondjuk ahhoz is kell processzorteljesítmény, nem csak a flash-hez, de kevesebb is elég elvileg. Próbáld másik böngészővel, ha az előtöltés, netsebesség egyébként rendben van.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Nálam mostanában a 1080p-s Youtube videó be-beakad és nem értem miért. Flash player az oka, vagy mi?
0
0
0
0
Bronson avatar
Csak nálam eszi ma a kakát a youtube? bármilyen videót indítok, rengeteget kell várni hogy elinduljon és akkor is általában 240 vagy (ÚRISTEN, MÉG LÉTEZIK??) 144p-ben, ha feldobom 720p-re akkor meg alig akar elindulni... netem elég gyors a fullhd videókhoz, eddig nem volt különösebben problémám vele, chrome-ot használok. speedtest-el mérem a netet, teljesen oké, nem lóg rajta senki...
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
GarydaPlayer

Kevés a ramod és a vga-d.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
hát lowon is szaggat, pedig a gta4-nek nem kéne mert a régi gyengébb gépemen szépen futott :/ a geforce experience is azt javasolta hogy high-med, de használhatatlan volt a játék

megnézem akkor az MP3-at, köszi a választ 😃
0
0
0
0
atstuff07 avatar
GarydaPlayer:
milyen részletesség mellett szaggatnak? Próbáld még ki a Max Payne 3-at, az jól van optimalizálva.
0
0
0
0
Bronson avatar
az la noire-on ne is csodálkozz, elég furán van optimalizálva...
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
sziasztok, nekem nagyon szaggatnak a rockstar játékai... a GTA 4 és a LA Noire pontosabban

szerintetek ez normális és törődjek bele, vagy van valami teendő?
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Helló!
Miért akad a The Saboteur? Minden megvan hozzá és még 800x600-ban full lowon se akar 30fps fölé menni...
0
0
0
0
no avatar
gyuszi17: A GT630 se egy eget rengető kártya. HD4670 kb egy szinten van vele ami 7 éves kártya lassan. Lehet ennyit tud a kártya. Ismerős most cserélte le a GT630-at mert használhatatlan kártya szerinte. Beruházott egy HD7770-re.
0
0
0
0
Lajcsi888 avatar
Volna 1 kerdesem folvettem 14.4 es amd drivert, DX 11 a bf 4 megye gond nelkul de mikor MANTLERA rakom akkor pl: 90 FPS rol leesik 25-16.... es szaggat szabalyosan a jatek, tudja-e valaki hogy mi gond?Koszonom elore is. Mer en mar agy***t kaptam 😃
0
0
0
0
gyuszi17 avatar
Újra volt rakva a windows és leformáztam mindent.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
gyuszi17: Szerintem töröldl e az nv drivert és rakd fel újra. GT 630-nál mielőt feltetted a cdről a drivert akkor előtte letörölted az előzőt?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Nálam a probléma a következő:
Prototype1 és 2-ő nagyon szaggat, ez eddig csak ennél a játéknál volt, és még maradt is, mióta megvettem a lapost, azóta szaggat kb1 éve, lapost nemrég tisztitottam, komplesszorral, de nem sok jelentősége volt.
Farcry3, Crysis3, Battlefield3 szépen futnak 30-40fps-el ezek meg csak 5-15fps-el
Mi lehet a probléma?
A gépem elég hozzá, helyesírásért bocsi
Ukrajna 😀
0
0
0
0
gyuszi17 avatar
Crysis2 jol ment nem lagolt a 9500GT-n.A Far Cry 3 40fps-el ment csakugyan a 9500GT-n.
Miota az uj kártyám van azota laggolnak.A Far Cry 3-at dx9-el inditottam edig is.A driver a cd-ről van telepítve.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Driver milyen van fenn? Biztos 25 fps és nem 30? Lehet a vsync van bekacsolva. Far cry3nál arra fgyelj, hogy dx9-es exevel indítsd. 11-es sok a GT 630nak.
0
0
0
0
Bronson avatar
azért Crysis 2 meg Far Cry 3 büntetés egy olyan kártyának 😆 9500GT-vel azok alatt jóval több mint 30 fps... hát nem is tudom...
0
0
0
0
gyuszi17 avatar
Sziasztok.Nekem az a gondom hogy mióta uj videokártyám van (GT630 128-bit 2gb ddr3) az edigi játékokból a legtöbb max. 25fps-el megy,pl Spec Ops The Line,Skyrim,Far Cry 3,Crysis2.
Még a gta San Andreas is max. 35fps.A rgi kártyám 9500GT 1gb 120-bit ddr2 volt és aval jóval több volt mindenik játéknal az fps.PLS segítsetek!!!
0
0
0
0
Bronson avatar
böngészőt próbáltál másikat? egyáltalán mit használsz?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Üdv,
van olyan akinek problémája van az XBMC 13 (13.1) médialejátszóval? Elég érdekesen műküdik nekem, van hogy nem játsza le a videófájlokat, van hogy igen... mindenesetre elég érdekes a működése az újnak, a régebbi 12.3-as verzió csont nélkül vitt mindent, ezzel olykor vannak gondjaim. Pl. 2x kell play-re nyomni hogy adjon képet is, onnantól kezdve bármit lejátszik, ellenkező esetben próbálgatás. 😕
Úgyhogy számomra kicsit csalódás ez a program, pedig nagy kedvenc, és rendkívűl hasznos.
Más valaki aki használja, vannak problémái vele?
0
0
0
0
no avatar
LewisHaliltonF1: a.d.b.lo.ck.e.r.rel minden reklámot meg lehet oldani 😃
0
0
0
0
BFarkas avatar
Sziasztok ki lett porolva a gép és mégis szaggatnak azok a játékok amik eddig menntek mi lehet a probléma?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok! lehet nem ide kéne írni,de remélem nem gond😃 internetezek és folyamatosan megjelenik millió hirdetés jobb oldalt felül,bal oldalt egy sávba,szinte mindig megnyítók egy oldalt oda kattintok és automatikusan feljön egyszerre 3-4 reklám oldal,és folyamatosan nagyon idegesítő. valaki tudna segíteni hogy tudnám ezek többé ne jelenjenek meg :s ? Előre is köszönöm.
0
0
0
0
bassus16 avatar
CsakisKerdezesre: Nekem is volt ilyen gond én letörőltem a vga drivert és a legújabbat főlraktam ez segített nekem 😃
0
0
0
0
Nosstro avatar
Hali 😀 valaki tudna segíteni? az lenne a gond hogy a system folyamat néha elkezdi enni a procit és beakadnak a játékok (XP SP3). Már keresgéltem a googleban de nemsok sikerrel, max annyit hogy vegyek egy 2 magos procit. fogalmam sincs hogy mi az oka mert a háttérben semmi nem fut. ha valaki tud segíteni az pls írjon mert nagyon idegesítő hogy percenként beszaggatnak a játékok. Game Boosterrel már próbáltam de semmi változás.
0
0
0
0
sudosu avatar
CsakisKerdezesre:
Próbáld meg bekapcsolni a Vsync-et. Ha tört verzió van a játékból akkor lehet hogy a crack rossz.
0
0
0
0
Mizushio avatar
nem tudja valaki hogy nálam a saints row 4 miért akadozik elárulom highon 50fps-em van mégis akadozik nem folyamatosan látom a játékot nincs fps drop hanem mint ha nem folyamatosan menne hanem akadozna
0
0
0
0
no avatar
Persze rendszert is telepítettem újra, meg a mostani amd törlést szolgáltató eltávolítóval is letöröltem amd driver magját, az lehet hogy a nvidia phys zavarhat be?? valamelyik játék úgy indul el Amd karikon..
1 a lényeg hallom hogy kártya nagyon erőlködik közben mintha terhelné valami ( lehet hogy a venti pörgés) játék kezdése is akadással indul... de mondom ez a hiba nem csak ennél gamenél van, amazing spider-nél is, az is lagg nélkül futott azon a gt440 nvidia karin, ezzel meg laggol atom módjára.. 5 game tuti szarabb ennél ha nem több.. shattered dimension spider man is játszhatatlan...
ez nekem magas!!
0
0
0
0
sudosu avatar
oddworld30: Amikor meglett az új videokártyád letörölted a NVIDIA driver-t? Ha nem tedd meg és rakd újra az AMD driverét
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok Timeshift szaggat elég rendesen egy hd7770-el 8 giga rammal és egy i3-as procival ami röhej, egy gt440-el semmi gáz nem volt ez alatt, egy lagg se, ötlet??
elején kiirja hogy "timeshift incompatible video driver" Amd gondok lehetnek sztem, és hogy tegyek fel másik drivert, klikkelek erre semmi... de ez már egy 2007-es game, ultra szar gépen jól kéne mennie... szal nem értem...
0
0
0
0
Bershka avatar
Feltettem a 13-as fifát és mintha az is szaggatna egy picit, pedig a 13-as régebben simán ment, de azóta újralett telepítve a gép. Ennek lehet hozzá köze?
0
0
0
0
spleenszuru avatar
nekem is van továbbra is ilyen bajom... már nem tudok mire tippelni... procimnak már 1.3 V-ot adtam, 4 GHz-n, elvileg fasorban se kéne 4 gigára 1.3 V, de még a Mass effect 2, és az Assassins creed 1 is belassul néha néha.. már kezdek a tápra gyanakodni hogy kevés...
nemértem, mert legalább akkor minden játék ezt csinálná, de nem...
COD Black ops 2 fullon meg se rezzen, DIRT 3 úgyszintén, NFS Rivals ultra minden, 45 FPS stabilan....
elég idegelő már ez ...
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Breshka Igazad vana gépeden simán kéne futnia. Első körben mindig a driver vagy egyéb szoftveres problémára szoktak gyanakodni (Vga meghajtoprogi, directx stb..) ( ahogy itt olvasgattam a többiektől) Ha minden rendben van akkor valamelyik alkatrész esetleg melegszik e?
0
0
0
0
Bershka avatar
Helló. Ma feltettem a fifa 14-et és egy olyan problémám lenne, hogy szaggat. Nem hiszem, hogy a gépemmel lenne a gond, mivel az enyémnél jóvan gyengébb gépeken is lagg nélkül kéne futnia magas beálítások mellett. Nemtudjátok, hogy mi lehet a probléma?
0
0
0
0
Razer015 avatar
Hali ! 😀 Lenne 1 kérdésem... Az ArmA3 nekem miért nem fut normálisan ? medium grafon min látótávolsággal AA nélkül FULLHD/720p-ben is max 45fps-em van és még akkor is sűrűn droppol valaki nem tud erre megoldást ? vagy h miért csinálja ezt ? Gépem bőven megfelel a játéknak és nem 1 videót néztem már meg ahol config fileokban kellet turkálni átírogatni steamen inditási opciót megadni de semmi... Volt olyan szerver ahol a hegyek közt Csutka ultrán komolyabb AA nélkül 70-80FPS-el szaladgáltam drop nélkül.... Szóval nemtudom mi a szar ez de számomra megöli a játékot -.- pedig nagyon bejön :/
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! CS:GO-ban volt egy frissítés, eddig megvolt a fix 100 fps most csak 40. Valahol olvastam azt hiszem xbNNY'x alias Barbara Teknős-nél hogy mit kell csinálni, csak nem tudom visszakeresni. Az fb profilja meg számomra nem elérhető valamilyen oknál fogva. Aki tud segíteni az írjon! Köszi!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok Ghostbusters the video game mért akad mint az atom egy hd7770-el i3-2100 8 giga ram mellett.. nem hinném hogy gyenge hozzá a gép... összevissza laggol ahogy haladok benne, és hallom erölkődik a kártya...
0
0
0
0
no avatar
Helló!
athlon x3 450 ~ 3573Mhhz
5GB ddr2 ram
120GB kingston ssd
seagate 1TB merevlemez
sapphire radeon HD 7790 (a sima)
gigabyte ga-m720-us3
CHIEFTECH 600W moduláris táp
az volna hogy a need for speed rivalsz hangja szaggat és nem értem hogy miért... pedig elméletileg szaggatás mentesen kéne mennie
(a battlefield 3-4 ultrán megy szaggatásmentesen)
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
avastot is lefuttattam semmit nem talált... szóval ja lehet a skype, viszont egész idáig semmi baja nem volt, most meg hírtelen :| de nem is a legújabb... 5. vhányas, a régi skype nem volt jó nekem mikor újra raktam a gépet fagyott vagy nem tudom, meg az új is meg csomó verziót próbáltam, ez volt jó... most meg ez se -.- 😜
szerk.: a 6.7 szerencsére jó lett.... 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Hát... végül is szaggat... Skype-ról lenne szó. Mikor felhúzom tálcáról fekete kép van néhol és utána rajzolódik ki, amit elküldök később küldi el, pedig fenn van az illető meg minden, tudjátok forog az a szürke karika mondandóm mellett... Meg úgy érezni, hogy nem stabil. Feladatkezelőbe a semmitől nő a memóriaigénye vagy hogy mondjam, 240 megát eszik majd 280 nem tudom 304-ig vártam és újraindítottam gépet, de az se segített. Ötlet?
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Sziasztok!
Sniper elit Naciz Zombie 2röl lenne szó! Valamiért szaggat a laptopon pedig minden kritériumnak megfelel?? mi lehet a baj??
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció