Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Yej avatar
Mirrors Edge
Medium - 60fps és egyre lejebb megy
High - 60fps és egyre lejebb megy
Low - 20 fps és szaggat
Mi a fene baja lehet?
Nem csak egy konkrét pálya...Azthiszem...
0
0
0
0
keriadam avatar
Amugy meg sem a Company of Heroes sem a Driver San Francisco nem olyan erős max processzor kell neki!
0
0
0
0
keriadam avatar
Hát nem azért de a Max payne 3-al is mentem Medium-High-on DX 11-el.
Mondom azokkal a játékokkal van probléma amikkel mindig is vol, csak azt nem értem hogy majdnem mindenkinek simán megy win7-en nekem nem!
0
0
0
0
niteforce avatar
cseszka írta:
Szerintem azért akad most,mert az Xp csak DX9 ment a játék,win 7-el pedig dx11 fut a játék,és mivel az 5670 nem olyan erös kártya,igy várható vele az akadozás,pláne ilyen játékok alatt.


ez hülyeség. Én is simán gameltem HD5670-el win7-en
0
0
0
0
cseszka avatar
Szerintem azért akad most,mert az Xp csak DX9 ment a játék,win 7-el pedig dx11 fut a játék,és mivel az 5670 nem olyan erös kártya,igy várható vele az akadozás,pláne ilyen játékok alatt.
0
0
0
0
keriadam avatar
Sziasztok!
Nekem is van ilyen problémám nem is kevés!
Most lett úgymond felújjítva a gépem, de eddig csak xp-t használtam.
Most egy rambővítés után átváltottam WIN 7 ultimate 64bit-re.
És egy csomó játék szaggat.
Ilyenek hogy Batman Arkham City Driver San Francisco Prototype 2 (az játszhatatlan) World of Tanks ilyenek
De érdekesen a Battlefield 3 Need for speed the run ezek nem.
A VGA driver a legfrisseb már ellenőriztem.
Alaplap támogattja a Windows 7 64 bit-et.
Nem tudom mi lehet a baja.
XP-n viszont ment mint a mérgezett egér.
Valami ötlet?
0
0
0
0
Szabcsi avatar
AHD17 írta:
Szabcsi írta:
Üdv!

Youtube HD videókkal lenne gondom...idáig tökéletesen ment...de mostanság szaggatni kezdett...legfrissebb driver,5Megás internet,tehát ami kell megvan...Szerintetek mi lehet a probléma??

Miközben ezt a kérdést írtam elég fura dolog történt..a képernyő átment készenléti módba,aztán újraindult a gép,utána meg minden visszajött mintha misem történt volnao.O (driver-t telepítek közben,nem tudom ez számít-e,jah és bocsi a hülyén fogalmazásért késő van) 😀


Ne menjen semmi nagy gépigényü a háttérben , és külömben igen , a driver installálás indította újra a géped


Hát ezaz semmi nem megy a háttérben videó nézés közben...valami ötlet?? :S
0
0
0
0
Kayn avatar
Szabcsi írta:
Üdv!

Youtube HD videókkal lenne gondom...idáig tökéletesen ment...de mostanság szaggatni kezdett...legfrissebb driver,5Megás internet,tehát ami kell megvan...Szerintetek mi lehet a probléma??

Miközben ezt a kérdést írtam elég fura dolog történt..a képernyő átment készenléti módba,aztán újraindult a gép,utána meg minden visszajött mintha misem történt volnao.O (driver-t telepítek közben,nem tudom ez számít-e,jah és bocsi a hülyén fogalmazásért késő van) 😀


Ne menjen semmi nagy gépigényü a háttérben , és külömben igen , a driver installálás indította újra a géped
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Üdv!

Youtube HD videókkal lenne gondom...idáig tökéletesen ment...de mostanság szaggatni kezdett...legfrissebb driver,5Megás internet,tehát ami kell megvan...Szerintetek mi lehet a probléma??

Miközben ezt a kérdést írtam elég fura dolog történt..a képernyő átment készenléti módba,aztán újraindult a gép,utána meg minden visszajött mintha misem történt volnao.O (driver-t telepítek közben,nem tudom ez számít-e,jah és bocsi a hülyén fogalmazásért késő van) 😀
0
0
0
0
no avatar
emberek az a gondom hogy egy csomó játék full jól megy a gépemen egy darabik aztán 8-10 percenként ien fél perces elég komoly lassulások pl bulletsorm , crysis 2, batman arham asylum physx el. legfőképp saints row the third . + a legújabb physx programmal is gond van elindítom a telepítőt és nem ír ki semmit "vakablak" . Alőre is köszi a segítséget. 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
balage0605 írta:
Sziasztok!
A GTA 4 -gyel van egy kis gondom, mégpedig az hogy szaggat, de csak akkor ha egymás után több billentyűt ütök le. Elvileg a gépem elég lenne hozzá, mert minimum grafikán is ugyan ezt csinálja. Mi lehet a gond?


Nem patch kell oda. Ki kell kapcsolni az msconfog-ban az Event Log-ot. Úgy jó lesz.
0
0
0
0
no avatar
laptop 😃 azért köszi
0
0
0
0
xlife avatar
Afterburnerben tekerd fel egy kicsit a ventit, aztán nézd meg hogy úgy jobb-e.😀
0
0
0
0
no avatar
Cryissal van problémám minimumon volt mindig is de most azt csinálja hogy 8 másodprecenként 1 másodpercre akad egyet utána továbbezt eddig nem csinálta optimalizálo pecsek megvoltak ugyanaz a crysis mint régen defrag megvolt akkkor ez most a meleg miatt csinálja ezt ?
0
0
0
0
xlife avatar
Patch megoldja elvileg, de jót én nem találtam eddig, a razoros csak elcseszte...
0
0
0
0
balage0605 avatar
Sziasztok!
A GTA 4 -gyel van egy kis gondom, mégpedig az hogy szaggat, de csak akkor ha egymás után több billentyűt ütök le. Elvileg a gépem elég lenne hozzá, mert minimum grafikán is ugyan ezt csinálja. Mi lehet a gond?
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Cooley írta:
sajt3000 írta:
Ez most azoknak szól akiknek kevés lenne a pc-jük játékhoz!
Keressetek rá a youtuben erre a csatornára: Heattoge ő csinál configokat játékokhoz.Nekem a crysis 2 30 fps-el megy 8400gs-en😃

Na ez az, amit senki sem fog elhinni.


Pedig tegnap játszottam végig😃 Lemértem frapsel és bandicamal városban 27-30 ha fölnézek meg 45 fps...Még egy integrált kártyán is eléri a 20 fps-t
És még a max payne 3 is megy!Na ehhez mit szólsz?Mit nem lehet ezen elhinni?Ott van a videó a gépigényénél.ott csak 15 fps-em van hiszen vettem fel a bandicam fps zabáló
0
0
0
0
Cooley avatar
sajt3000 írta:
Ez most azoknak szól akiknek kevés lenne a pc-jük játékhoz!
Keressetek rá a youtuben erre a csatornára: Heattoge ő csinál configokat játékokhoz.Nekem a crysis 2 30 fps-el megy 8400gs-en😃

Na ez az, amit senki sem fog elhinni.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ez most azoknak szól akiknek kevés lenne a pc-jük játékhoz!
Keressetek rá a youtuben erre a csatornára: Heattoge ő csinál configokat játékokhoz.Nekem a crysis 2 30 fps-el megy 8400gs-en😃

FreddyD írta:
Helló
Az az én problémám hogy (majdnem) minden egyes játék akad. A régi gépemen simán High-on elment a GTA SAN most meg szaggat mint az állat, vagy NFS Most Wanted. Lehet ennek a win7 az oka? vagy valami más?


Rakd újra a gépet,tök mind1 milyen windowst!
0
0
0
0
FreddyD avatar
Helló
Az az én problémám hogy (majdnem) minden egyes játék akad. A régi gépemen simán High-on elment a GTA SAN most meg szaggat mint az állat, vagy NFS Most Wanted. Lehet ennek a win7 az oka? vagy valami más?
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Yusaris írta:
Üdv!
Nekem mostanában azok a játékok szaggatnak amik eddig nem.(beállítások ugyan azok, driver frissítés meg volt) Mi lehet a baj? Esetleg egy hűtőrendszer tisztítás segítene?


Rakd vissza a régi driver-t!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Yusaris írta:
Üdv!
Nekem mostanában azok a játékok szaggatnak amik eddig nem.(beállítások ugyan azok, driver frissítés meg volt) Mi lehet a baj? Esetleg egy hűtőrendszer tisztítás segítene?


lehet hogy túlmelegedés van,dobj fel pár képet a hőfokokról!
bár a driverek is néha tudnak kavarni hiába újak...
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv!
Nekem mostanában azok a játékok szaggatnak amik eddig nem.(beállítások ugyan azok, driver frissítés meg volt) Mi lehet a baj? Esetleg egy hűtőrendszer tisztítás segítene?
0
0
0
0
tametix avatar
Akkor BIOS-ból quick formátot próbáljak? Vagy csináljak egy defrag.-ot? Az segítene valamit?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem hinném. Quick format elég.
Az a fura, hogy egy hibás disken a win fagyogatna, reklamálna hogy ezt azt nem tud írni vagy olvasni.
Hogy önmagában szaggat a windows, nem kimondottan vall HDD hibára, de más ötletem nem nagyon van.
0
0
0
0
tametix avatar
Egy teljes formázás segítene?
0
0
0
0
tametix avatar
Akkor valami haldoklik...😕 Minden fel van telepítve. Csak az a fura hogy amikor újratelepítettem akkor még ment. Ma délkor elkezdte megint...😕
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Hali!

Biztos, hogy minden illesztőprogramot feltelepítetél?
Ha igen, akkor lehet valami haldoklik a gépben... 😕
0
0
0
0
tametix avatar
Hello. Nekem sajnos a windows szaggat. Nem értem miért még a youtube se megy rendesen. Szaggat a zene meg lassú az egész rendszer. Tegnap telepítettem újra, reméltem ez segít de nem...Légyszi akinek tippje van írjon mert nagyon idegesítő.😕
0
0
0
0
mosomedve avatar
Üdv. A gothic 3-al játszok, de bizonyos időközönként szaggat és valami gond van a texturával, olyan térháló szerű a domborzat, csíkozott, az effektek sem az igaziak. Legújabb driver, legújabb community patch fent van. 1366x768 as felbontásban max beállítások mellett. Ötletem nincs h mi lehet. Néztem a youtubeon hasonló konfigokkal mikre képes, hát az enyém képregény hozzuk képest. Nem tudom elképzelni, hogy a gépigényem kevés, mert BF3, Witcher 2 mind ultra beállítások mellett akadásmentes.
0
0
0
0
C1nd3r3ll4 m4n avatar
Sziasztok!

Egy problémám lenne, de az nagy:
a GTA 4 megvan eredetiben, az E.F.L.C. -vel együtt, és elindul is szépen, azzal nincs gond..viszont az alapjáték folyamatosan szaggat. '.0.6-os patchel eléggé, anélkül pedig nagyon, pedig a minimumnál és az ajánlottnál is 100-100. Már ott is írtam, hogy esetleg segítenének, de nem jött olyan válasz, ami orvosolná a problémámat.

Válaszotokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
gery14 avatar
tothricsi95 írta:
gery14 írta:
Helló lasan 2 hete szarakszik a gépem régen is csinálta de akkor abahagyta msot megint azt a korszakot éli vagy nemtudom: counter strike 1.6 akad ez hogy wtf cs:s ugy akad hogy megy az ember és megál megy és megál nem esik le az fps ! csak megakad a cpu nem melegszik 35 fokos jaték közben max 45 forka megy fell 😃 vga szintén normális nem értem mitölvan. Szerintetek az baj hogy az alaplapot egy festö ecsetel poroltam le ? de akkor a hankari is szarlene de muxik ja és csak win xp van ez win7 en nincs probléma de idegesit akkoris 😞 Help

Az biztos hogy nem probléma, hogy azzal takarítottad le a lapot!😂😉 Amúgy CS nekem is ezt csinálta...egyszer fullon ment, másszor lowon akadt...Nem tudom miért, de ezt már irtam én is asszem ebbe a témába..😃 Segíteni nem tudok, csak megosztottam ezt veled.😉


Halli én megcsináltam Nvidi D.C.O (xp dual coore optmizer) driver leszedtem Colin Quet driverét az alaplap drivert frissítem. Updateltem a BIOS-t. Letöröltem a NVIDIA Tűzfalát és felraktam a nod 32 tűzfalát kb enyi. Mostmár nem indul ujra a gép nem szagat a cs ha amugy neked csak a cs.1.6 szagat akkor van probléma megoldás 😀
A cpu pirotást kel a hl.exe re alacsonyra állitani.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
gery14 írta:
Helló lasan 2 hete szarakszik a gépem régen is csinálta de akkor abahagyta msot megint azt a korszakot éli vagy nemtudom: counter strike 1.6 akad ez hogy wtf cs:s ugy akad hogy megy az ember és megál megy és megál nem esik le az fps ! csak megakad a cpu nem melegszik 35 fokos jaték közben max 45 forka megy fell 😃 vga szintén normális nem értem mitölvan. Szerintetek az baj hogy az alaplapot egy festö ecsetel poroltam le ? de akkor a hankari is szarlene de muxik ja és csak win xp van ez win7 en nincs probléma de idegesit akkoris 😞 Help

Az biztos hogy nem probléma, hogy azzal takarítottad le a lapot!😂😉 Amúgy CS nekem is ezt csinálta...egyszer fullon ment, másszor lowon akadt...Nem tudom miért, de ezt már irtam én is asszem ebbe a témába..😃 Segíteni nem tudok, csak megosztottam ezt veled.😉
0
0
0
0
gery14 avatar
Helló lassan 2 hete szarkaszik a gépem régen is csinálta de akkor abbahagyta msot megint azt a korszakot éli vagy nem tudom: counter strike 1.6 akad ez hogy wtf cs:s úgy akad hogy megy az ember és megáll megy és megáll nem esik le az fps ! csak megakad a CPU nem melegszik 35 fokos játék közben max 45 fokra megy fel 😃 VGA szintén normális nem értem. Szerintetek az baj hogy az alaplapot egy festő ecsetel poroltam le ?(kontakt hibára gyanakodtam ) de akkor a hantkari is szarllene de muxik ja és csak win xp van ez win7en nincs probléma de idegesít akkor is 😞 Help
0
0
0
0
Nomadson avatar
hello nekem awitcher 2, battlefield 3, + gta 4: nem engedi hogy maxra rakjam, lekorlátozza, plusz a texturákat lassan tölti be, meg nem is olyan szép, mindha diavetitő lenne, elég csúnya. plusz bencmark al extreme-n futattam,az fps-em az 18-23 közt van (1080hd felbontás) mi lehet a bajj?
0
0
0
0
cseszka avatar
Rakd fel hozzá a patch-okat.
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Nekem 1 kva nagy bajom van,amikor a GTA 4-el játszok,simán mennie kéne normálon,és low-on is picit beszaggat!! Mi lehet a baj?? PLS!!
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Szép napot mindenkinek!

Tegnap feltelepítettem a gépemre az új (2009-es) Wolfenstein-t,és azt tapasztaltam, hogy a játék szaggat...Okozhatja a szaggatást a legfrissebb (BF3-hoz kiadott) Nvidia driver?

szerk: lol Megoldódott. A VSync miatt szaggatott. Nem volt elég az a 60fps.
0
0
0
0
no avatar
Ja ezt már olvastam.Bocsi de passz...
0
0
0
0
no avatar
Egy picit fentebb volt 1 elég hosszú kommentem nah abban kéne segíteni 😃
0
0
0
0
no avatar
Valaki esetleg tudna segíteni? pls kérlek titeket :S :S
0
0
0
0
no avatar
oké,ha nem lesz jó lesz ötleted? 😃
0
0
0
0
no avatar
Akkor most 64 biteshez is ezt szedjem kle amit linkeltél?
0
0
0
0
niteforce avatar
na majd akkor írj mi van vele 😀
amúgy érdemes 64 bitest felrakni 4 giga ram mellé.
0
0
0
0
no avatar
Na töltök egy Win7 32 biteset,mert nekem olyan van...Egyébként érdekes módon az egyik pálya nem szaggatott...
0
0
0
0
niteforce avatar
[LINK]

legfelső downloadra kell menni a 92 megásra.

Win7 64 biteshez van.
0
0
0
0
no avatar
Linket tudsz adni pontosan,mert én ehhez még nem értek...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció