Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
jasko avatar
na tudtok segiteni hogy iért akad a battlefield play4free amikor 100% megfelel a gépem
0
0
0
0
no avatar
mért? mi nem illik a képbe?
megmutatnám egy youtube-s videóban, ha föl tudnám venni, csak most már laggol mint állat.😞
De mindegy, mert a lényeg az, hogy hogy lehet visszacsinálni a dolgokat😀
Hardveres gond nincs, mert a 3DMark Vantage teszt szinte ugyanaz lett, mint az előző.
0
0
0
0
no avatar
drawing distance oda vagy vissza akkoris nem szabadna azon a gépen hogy laggolás nélkül menjen videózás közben
0
0
0
0
no avatar
hát eddig úgy is volt
a drawing distance-n kívül minden full volt

tasiadam:
játékközben volt a probléma, tehát nem megoldás, ha belépek a játékba.
A lényeg az, hogy tegnap óta egyik pillanatról a másikra az laggol, ami előtte soha sem.
És erre keresem a megoldást.
0
0
0
0
no avatar
Ez normális ha windowsban ilyen kicsik a számok, játékokban természetesen meghajtja magát. De arra viszont kiváncsi vagyok hogy megy neked GTA IV maxon full HD-ban azon a gépen, és még felvevés közbe se laggol be
0
0
0
0
jasko avatar
hali battlefield play 4 free gépigénynél 100%-ot ir ,játé közben mégis szaggat és csak 14 fps-el megy,milehet a baj?
0
0
0
0
no avatar
Portalanítás, vírusszanálás stb. nekem multkoriakban azért adogatott kékhalálokat. mert nagyon poros volt

és TASIADAM:

a tuningolás jókora hővel járhat, a hő pedig fps - vesztéssel.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
BENCE25 írta:
Call of Duty 2 régebben ment 40+ FPS-el közepes grafon, most meg minimumon 5-15 FPS. Bár haverok is mondták nekik is vannak durva FPS csökkenések ujratelepítés után. HELP ME!


ez CFG függő.... ha ugyan az a gép és más a CFG-d akkor + fps is lesz nem -. Nekem van 10 parancsom amivel én 167fpsröl 250re tudtam növelni.
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 2 régebben ment 40+ FPS-el közepes grafon, most meg minimumon 5-15 FPS. Bár haverok is mondták nekik is vannak durva FPS csökkenések ujratelepítés után. HELP ME!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
NFS Shift: megvan rá a gépem minden elég méh húzva is van és behal az exe.
GTA IV: elindul a játék csak nincsenek épületek meg utcák... de emberek a levegőben ja.
COD6 MW2: DX hiba és behal az exe.
prototype és titan quest: 3,5GHz-n a proci 2,8rol mellé egy durva VGA tuning... a titan fullon megy a proto lowon és mind a 2 tuningolva szaggat tuning nélkül nem ADASDASD

na ezekkel mivan?
0
0
0
0
no avatar
Tényleg lehagytam, de nem a ram a gond mert 2x 2 Gb van benne.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
anorche írta:
Sziasztok!

Nekem a GTA 4 .el van ilyen problémám. Minimum és high grafikán is ugyan úgy szaggat. Legfrissebb driverek van rajta. A játék indítása előtt minden szükségtelenen programot/szolgáltatást bezárok. 1.02 patch -től az 1.07 -ig mindegyik fent van. A játék nem eredeti, internetről van. De a sims 3 -al is ugyan így van (ott patch -el még nem próbálkoztam). A régi gépemen sokkal jobban futott mind a 2 játék, de 3dmark06 kevesebb pontot adott. Az win7 64 bit es. Átlag a gépemben 30 C fok ban. Szarintem a 400 W táp a gond.


Szia ! 😀 Az a gond eloszor is, h a vasadnal NEM adtad meg meg, h mennyi a RAM-mod, meg aztan itt sem irtal rola...pedig memoria-igenyes is a GTA IV ! 😉 Mivel minimum grafikan is szaggat nalad a jatek ugyanugy, igy azt gondolom latatlanban, h keves a RAM-mod !!! 😉
4X1Gb, v. 2X2 Gb, szoval osszesen 4 Gb RAM nem art neki, sot, csodakat tesz a GTA IV-el (is) !!! 😉

uptobase írta:
Szasztok,

A minap megvettem az ARMAII játékot, és az a problémám, hogy a gépemen full detail-en akadozik, pedig szerintem nem kellene neki. A fraps 60fps-nél többet nem ad a legalacsonyabb felbontáson sem (bár szerintem ez azért van mert max ennyit engedtek kitolni a játéknak) A gond az, hogy csak átlagos grafikai beállításokkal megy 60 FPS-el, ha feljebb rakom akkor szaggat és az FPS is leesik 45 alá is akár. Szerintetek lehet probléma, hogy Windows 7 64bit-en próbálom? XP-n jelentősen jobb lenne?

Előre is köszönet a segítségért.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Nekem a GTA 4 .el van ilyen problémám. Minimum és high grafikán is ugyan úgy szaggat. Legfrissebb driverek van rajta. A játék indítása előtt minden szükségtelenen programot/szolgáltatást bezárok. 1.02 patch -től az 1.07 -ig mindegyik fent van. A játék nem eredeti, internetről van. De a sims 3 -al is ugyan így van (ott patch -el még nem próbálkoztam). A régi gépemen sokkal jobban futott mind a 2 játék, de 3dmark06 kevesebb pontot adott. Az win7 64 bit es. Átlag a gépemben 30 C fok ban. Szarintem a 400 W táp a gond.
0
0
0
0
uptobase avatar
Szasztok,

A minap megvettem az ARMAII játékot, és az a problémám, hogy a gépemen full detail-en akadozik, pedig szerintem nem kellene neki. A fraps 60fps-nél többet nem ad a legalacsonyabb felbontáson sem (bár szerintem ez azért van mert max ennyit engedtek kitolni a játéknak) A gond az, hogy csak átlagos grafikai beállításokkal megy 60 FPS-el, ha feljebb rakom akkor szaggat és az FPS is leesik 45 alá is akár. Szerintetek lehet probléma, hogy Windows 7 64bit-en próbálom? XP-n jelentősen jobb lenne?

Előre is köszönet a segítségért.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Nekem is ugyanez a gondom a Kane and Lynch Dead Man-nel, kéne menjen rendesen maxon, és e helyett még a legalacsonyabb beállitáson is akad.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Szevasztok!😀
Olyan problémám van, hogy Team Fortress 2 először 1280*960 Max-on ment 60-70FPS-el. (első indításnál), most pedig akár ugyanilyen beállításokkal, akár 640*480-on full low-on, mindig 10-15FPS-em van..😕😶 Ez miért lehet? És egyébként régebben CS-nél is tökugyanez volt..😠
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
NFS shift igénye megvan és amikor elindul az első verseny a BMWvel leáll az exe. Mi a baj?
0
0
0
0
Lizard avatar
MaximumGame írta:
fnsmrktn írta:
Hello! Segítséget kérek.A minap vásároltam az appstore-o keresztul az assassins creed 2-t.Apple MacBook laptopom van és a gépigény szerint ennie kellene a gépemen ,de szaggat .Segétséget kérek.


1baj van ezzel, egy kis segitség..

Nos egy laptop vagy Mcbook tök mind1 milyen, egy kis dobozba van bezsufolva..
ga rávan írva hogy 2.2Ghz az kp asztali gépen 1.4-1.6 Ghz nek felel meg....
Memoria ugyan ugy , de ott a sávszél más...
Hiába van ráírva a notira hogy T9400 és 2magos Dual Core és 2.2Ghz es...
ha olyan méretben felét teljesiti kb...
Memoria is 800Mhz es a jobbakba... de az kb 450Mhz nek fele meg egy asztaliba...
szóval sokkal gyengébek a cuccok benne... + drágák..
Laptop nemnagyon játékra való...

ittvan példa Sony Vivaro laptopon ami 400ezer körül mozog... azon is épphogy elmentek a játékok... közepesen 1024be... és még ugy is néha laggolt.

amig laptopra nem optimalizálnak amire nemis fognak addig ez lessz...
lenne laptop funkció, mindenki P4 es 60 ezre gépen játszana...


Így van laptopot nem arra találták ki és csak némi kompromisszummal alkalmasak a játékok futtatására!
Annyit még hozzáfűznék az a Sony "Vivaro" inkább azért maradjon csak Vaio😀
0
0
0
0
MaximumGame avatar
fnsmrktn írta:
Hello! Segítséget kérek.A minap vásároltam az appstore-o keresztul az assassins creed 2-t.Apple MacBook laptopom van és a gépigény szerint ennie kellene a gépemen ,de szaggat .Segétséget kérek.


1baj van ezzel, egy kis segitség..

Nos egy laptop vagy Mcbook tök mind1 milyen, egy kis dobozba van bezsufolva..
ga rávan írva hogy 2.2Ghz az kp asztali gépen 1.4-1.6 Ghz nek felel meg....
Memoria ugyan ugy , de ott a sávszél más...
Hiába van ráírva a notira hogy T9400 és 2magos Dual Core és 2.2Ghz es...
ha olyan méretben felét teljesiti kb...
Memoria is 800Mhz es a jobbakba... de az kb 450Mhz nek fele meg egy asztaliba...
szóval sokkal gyengébek a cuccok benne... + drágák..
Laptop nemnagyon játékra való...

ittvan példa Sony Vivaro laptopon ami 400ezer körül mozog... azon is épphogy elmentek a játékok... közepesen 1024be... és még ugy is néha laggolt.

amig laptopra nem optimalizálnak amire nemis fognak addig ez lessz...
lenne laptop funkció, mindenki P4 es 60 ezre gépen játszana...
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Tölsd ki a géped adatlapját mert én 1 gépet se látok.Másképp meg próbálkozz meg driver frissitéssel és a játék inditáse előtt lépj ki minden-böl pl yahoo,msn,winamp,qtorrent stb...
0
0
0
0
no avatar
Hello! Segítséget kérek.A minap vásároltam az appstore-o keresztul az assassins creed 2-t.Apple MacBook laptopom van és a gépigény szerint ennie kellene a gépemen ,de szaggat .Segétséget kérek.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
a-a XP-n futott rendesen 😀 meg VISTA-n is fut csak összevissza vannak a textúrák... :S

(biztos hogy elég erős a gép mivel 2006-os játék és még a SHIFT is fut közepes grafon 30FPS-el)
0
0
0
0
hassi avatar
nekem a GF:The Game csinált hasonlót, gyenge hozzá a VGA-m. Nem lehet nálad is hasonló probléma?
(Nem néztem utána sem a vga-dnak sem a gépigénynek :\😜)
0
0
0
0
Gerdzso avatar
lenne egy kérdésem bár nem szaggatásról van szó hanem hasonló problémáról...
a SCARFACE című játékba mikor belépek akkor minden fehér és szürke meg stb... nem látok semmit... (XP-n nem volt ilyen gond csak VISTA-n) megoldás?
ha jóltudom patch-nincs hozzá :S
0
0
0
0
no avatar
ááá és most megy besz@rok, tegnap vagy 20* próbáltam ezt a linket😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az nvidia oldalára nem gondoltál?

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Feltettem a gépre egy videókártya frissítést, de roszabb lett a játékokon belüli teljesítmény.
Ez egy olyan 2011 elejei frissítés, viszont az a gondom, hogy hiába próbálok bárhol beállításokat állítgatni semmi változás.
A másik hogy valaki tudna egy helyet ahol frissítést lehet leszedni nem winzip formátumban?(nvidia geforce 7300le 256 mb)
0
0
0
0
bfrenk avatar
Hungarian13 írta:
Nekem a Battle for Middle Earth szaggat, pedig megvan hozzá a gép. (nézzétek meg profilomon, a hungarian13 nevű gépen kellene neki futnia...)

Valaki vmi tipp? Nem játszhtatlan de idegesít, hogy minimumon sem tudok vele játszani.


Akkor ez verzió hiba lesz szerintem. 😃
0
0
0
0
Hungarian13 avatar
Nekem a Battle for Middle Earth szaggat, pedig megvan hozzá a gép. (nézzétek meg profilomon, a hungarian13 nevű gépen kellene neki futnia...)

Valaki vmi tipp? Nem játszhtatlan de idegesít, hogy minimumon sem tudok vele játszani.
0
0
0
0
no avatar
Nekem az mw2vel van gondom😜
Nem tudom miért, de ált. 1-2 kör játék után(de van hogy már ez első körben is) el kezd laggolni.
Van hogy a host a szar és mindenki laggol, de az elég ritka, ált. mindenkinek van legalább 5-6 vonalas pingje, nekem meg 1-2...
Nincs ötletek mi lehet ez?
Black ops, BFBC2, Bullettstorm maxon futnak lagg nélkül...
0
0
0
0
no avatar
bluedog írta:
Az NFS World eddig 1024x786-ba mediumon elfutott 60-70 fps-el, ma meg lépek be és ugyanezen a beállítások 10 fps... Levettem teljesen és így is csak 15-20 fpsem van 😕 Mi lehet a gond? (megjegyzem azóta feltettem a GTA4-et, majd töröltem is, mert elrontottam a patchelést, de szerintem ez nem játszik közre...)

Konkrétan nem tudom a probléma okát, de a GTA4 patchelés miatt én is többször újraraktam a játékot, végül az 1.0.2.0. volt a jó. De ez biztos hogy nem befolyásolja az NFS-t. Valami más lehet a probléma. Próbáld meg újrarakni a World-öt.
0
0
0
0
bluedog avatar
Az NFS World eddig 1024x786-ba mediumon elfutott 60-70 fps-el, ma meg lépek be és ugyanezen a beállítások 10 fps... Levettem teljesen és így is csak 15-20 fpsem van 😕 Mi lehet a gond? (megjegyzem azóta feltettem a GTA4-et, majd töröltem is, mert elrontottam a patchelést, de szerintem ez nem játszik közre...)
0
0
0
0
Sheriff avatar
50 FPS en megy és leseik hirtelen 40 re és lassan megy minden pl a beadásoknál nagyon lassan megy be a labda meg lassű az egész pedig meg van az FPS.Sehítsetek!
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Hát lehet h warez bug-os. Eredeti egyáltalán?
0
0
0
0
Speper avatar
az a patch van meg amelyik a szerverekhez kell, azzal nem tudok variálni. :S
0
0
0
0
no avatar
Speper írta:
Sziasztok!

Lenne egy nagyon idegesítő, és egyben egy nagyon röhejes problémám. Az a helyzet, hogy játszhatatlanul akad a gépemen a CoD 4 (!!!!). A gépem adatait megtaláljátok a profilomnál, és amint látni fogjátok, röhögve vinnie kellene. Ismerőseinek gyengébb gépük is fullon viszi... nekem minimumon is akad... mi lehet a gond?

Hali.
Ugyan ez volt a problémám GTA4-el. Minden alakalommal, amikor megnyomtam a jobbrát vagy a balrát, akadt egyet. Aztán letöltöttem hozzá egy javítócsomagot(patch), és most már egy ideje minden rendben. Próbálja mg patch-et letölteni hozzá, de lehet, hogy többször újra kell telepítened a játékot, mindig másik patchet próbálj ki. Szerintem kezdd az elsővel, aztán így tovább.😃
0
0
0
0
Speper avatar
Sziasztok!

Lenne egy nagyon idegesítő, és egyben egy nagyon röhejes problémám. Az a helyzet, hogy játszhatatlanul akad a gépemen a CoD 4 (!!!!). A gépem adatait megtaláljátok a profilomnál, és amint látni fogjátok, röhögve vinnie kellene. Ismerőseinek gyengébb gépük is fullon viszi... nekem minimumon is akad... mi lehet a gond?
0
0
0
0
madchief avatar
Help!
NFS Carbonnal akarnák játszani,de akármilyen beállításon játszok 140fps-ből van amikor hirtelen 40lesz érthetetlen módon😕
Segítséég!😆
0
0
0
0
hassi avatar
Sheriff írta:
Nkeme Fifa 11 szaggat a beadásoknál ugy gogy nem is szaggat hanem inkább lassan megy be a labda pedig 40 FPS em van!

az nem valami slow-motion a jobb hatás kedvéért?😃
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Micsináljak vele?Ember egy dualcoros procival 3gb rammal és egy ilyen nemolyanerős videokarival egy rakás játék akadozik.Még a Cs ben is nagy pinget okoz a Stronghold 2 is akadozik.Másképp erre alapból win7-et montak szóval az a baj-e
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziasztok! Lenne egy kis gondom. NFS UG2-vel szeretnék kormányommal játszani. Oké. Beálítottam, megyek egy versenyt és ha csak 20 fokot elfordítom a kormányt iszonyatosan beszaggat a játék... nem értem mért. NFS Shift kormánnyal tökéletesen megy full grafikán szaggatás nélkül. Aki tud segíteni kérem ne habozzon 😆
0
0
0
0
Sheriff avatar
Nkeme Fifa 11 szaggat a beadásoknál ugy gogy nem is szaggat hanem inkább lassan megy be a labda pedig 40 FPS em van!
0
0
0
0
laci503 avatar
hardX írta:
Igen ezér mondtam h 3 giga alatt a kevés, mert az sok játékhoz "pont jó" és annál egy kicsvil jobbnak kell lennie


én egyedül a GTA IV nél érezem az hogy tényleg kell neki a 4 giga illetve a crysisnál mert mikor 4 giga ramom volt azok kihasználták
de ez alatt nem azt értem h szaggattak volna meg ienek 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Igen ezér mondtam h 3 giga alatt a kevés, mert az sok játékhoz "pont jó" és annál egy kicsvil jobbnak kell lennie
0
0
0
0
laci503 avatar
én egészen eddig minden játékot 3 giga rammal játszottam és minden játékhoz elég volt
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nem túlzás, a gameknek kényelmesebb a 4 gb, de 3 alatt már nem olyan jó
0
0
0
0
R0x0r avatar
Sztem 4 giga ram túlzás de egy új vidikarit tervezek 😀
0
0
0
0
bmartin23 avatar
Jó volna 4 giga RAM, és egy jobb videókártya, pl egy HD5770
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció