Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
érdekes nekem vitte nagyon jól, pedig gyengébb a VGA-m. mindenképpen a catalyst 11.9 legyen fent a 11.10 az szr
0
0
0
0
no avatar
Tudom,de úgy hallottam hogy sz*r az optimalizációj és tényleg az...Most töltöm az összes patchet....Ha nem segít VGA Driver...ha az se akkor tudtok valamit ajánlani?
0
0
0
0
no avatar
Hello!Lenne egy problémám(megint...).Nah tehát,a CoD Black Opsnak nálam akadni kéne szerintetek?A "Mostani Gépem"-et nézzétek...Szerintem nem és játszhatatlan.Optimalizáció télleg ilyen ****?Azt kérdezném hogy egy patch orvosolja a problémát?Vagy egy Driver frissítés?
0
0
0
0
no avatar
Hello all! nah ez most hosszú lesz. tehát vettem 1 új gépet minden flott volt. Felraktam a Bad company 2-t felhúztam fullra semmi baja nem volt.KIKAPCSOLTAM a gépet aztán később bekapcsoltam de akkor már szaggatott kb 50 fps-em van szal nem az a baj. Hanem az hogy 4-5mp-enként úgymond "beakad" a kép.De azután nem csak az hanem még a legalapvetőbb játékok pl: the witcher de még a german truck simulator is :S:S. Azóta vinyó csere volt nem oldotta meg.directx/vga driver a legújabb de ugyanúgy csinálja. friss windows sem oldotta meg 32-64 bit ugyanúgy nem jó. Nagyon kérlek segítsetek már a plafonon vagyok hogy egyszer veszek jó gépet akkor is szar az egész hát b+. :@ (azt még hozzátenném hogy nem akkor akad amikor tűzharc van hanem amikor forgolódok vagy szószerint elkezdek előrefele haladni a pályán tehát elkezdek futni az objektum felé és akkor csinálja.Autós játéknál úgyanúgy egyenesbe nem kanyarnál akad csak.) Nagyon kérlek segítsetek pls.. :S:S
0
0
0
0
Hagrid avatar
Régen ment a Bully Scholarship Edition rendesen most meg akad az in tro meg az egész...
0
0
0
0
no avatar
Nekem.. Ment a gépemen a FSX de most ?!

Felrakom, minden fain.... Erre elinditom és ugy marad a kép 1 percet , és utána ennyi ! ?!

Csak azért vagyok ideges mert nem megy ! Pedig ment :S Na mind1,. Aki tud az mondjon egy magyarázatot / vagy hogy mi a gond..... Válaszokat előre is kösz...
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 4 MW ,

Mikor elindítom a/az cod4 - MP , ezt írja ki :

Video card and driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disable


=


Videó kártya és meghajtó nem támogatja az önálló alpha blend, fény lesz letiltani



Léccives, valaki tud megoldást vagy ilyesmi hogy mi nem jó... Lécci nagyon muszály léccccciiiiivveeeessss Thx 😀
0
0
0
0
no avatar
stalker41 írta:
erre a százalékos bigyulára ne hallgass, pontatlan...


Kár
0
0
0
0
stalker41 avatar
erre a százalékos bigyulára ne hallgass, pontatlan...
0
0
0
0
no avatar
A Conmended : Criminals origins

100 - 100 Miért szagatt ?


Nem értem... Lécci valaki segit?


Üdv. Köszi aki ir majd komit !
0
0
0
0
0423mark avatar
Sziasztok nekem egy olyan problémám van hogy régen futtototak rendesen a játékok msot elkezdenek szaggatni állandoan majdnem mind pl cod4 én gyanakodtam arra hogy kevés a gépemnek már a 2 gb ram mert 1 gbt elhasznál a sok porgram futtatásához és 1 gb meg nem elég a játékokhoz de lehet hogy nem ez a baj.
Elölre is köszi a segítséget.
0
0
0
0
rolex94 avatar
Letöltöttem a gta IV-et, az oldalon 100-100-at ir simán kellene maxon mennie, erre minimumon szaggatt miért?Ha a grafikát állitom a resource usage megtelik nem tudom az mi!Pls segitsetek😢
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
atomtuning írta:
Meddig kéne felhúzni a procit, hogy menjen?2,40GHz-s és 2,80GHz-re fel van húzva!Meddig lehet még amíg nem sül ki?


Sajnos nem sokat segítene a további húzás, mert Celeronod van. Ha pentium prcid lenne, akkor sokkal jobb helyzetben lenél, mert ég és föld a különbség.
0
0
0
0
akos328 avatar
matyosowski írta:
Hali all!

Nekem olyan problémám van hogy akad a Frets on Fire X 3.1 es verziója a gépen pedig elméletben nem kéne neki (a profilomba ott a gépem mostani néven) Egyszerűen nem értem hogy miért szaggat amikor a régi gépemen nem szaggatott 😞

Valaki help pls!


Driver frissítést tudok csak mondani, egy is pucolást, meg defrag-ot, mert ha vígan mennie kén e akkor vmi iylesmi problémák lesznek.
0
0
0
0
matyosowski avatar
Hali all!

Nekem olyan problémám van hogy akad a Frets on Fire X 3.1 es verziója a gépen pedig elméletben nem kéne neki (a profilomba ott a gépem mostani néven) Egyszerűen nem értem hogy miért szaggat amikor a régi gépemen nem szaggatott 😞

Valaki help pls!
0
0
0
0
no avatar
Meddig kéne felhúzni a procit, hogy menjen?2,40GHz-s és 2,80GHz-re fel van húzva!Meddig lehet még amíg nem sül ki?
0
0
0
0
gisti avatar
nekem szépen megy igaz nem zaggat de álandoan hibaüzikkel ki lép agame (pedig eredeti)😢
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hiába, ha celeron procid van.
0
0
0
0
no avatar
De meg van hozzá a 2.80 GHz.😕
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a procid elég kevés hozzá
0
0
0
0
no avatar
Helló!
A Borderlands-nak meg van minden a minimum-hoz de még is úgy akad mint a nem tudok rá példát mondani.😆 Az XP lehet a baj mert régen lett újra telepítve!Meg fekete foltok vannak a földbe.😕
Köszi előre is!

Szerk.:Az MSI After Burner-rel, hogy lehet tuningolni a videókártyát meg hogyan lehet vissza tenni párnappal a gép rendszerét?
0
0
0
0
no avatar
Én megvettem a Condemned : Criminals Origins.
És mielőtt megvettem volna megnéztem a gépigény-t,
és elvileg minden jó... Oké.felraktam,magyarositottam, mindent.
És akad a játék :'( 😜 :S , mindent lenyomtam minimumra és ígyis de gyengében (akad) :'( :'(
Valaki nem tudja hogy miért? vagy hogy nem lehete valamit csinálni ezzel köszi.

mar 2 napja nem irt senki 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Meg kell formázni, mert ha csak letörlöd, akkor semmit nem fog felismerni a vinyódból.

Na de ezt már a Windows 7 telepítése topikban kéne.
0
0
0
0
online22 avatar
kösz a helpet de sztem nekem nem fog menni 😜 ha kitörlöm mind2 akkor 320 gb ből (nálam) 320 gb szabad nem? akkor minek formázzam utána?
0
0
0
0
niteforce avatar
amikor rakod fel a win7-et akkor tudsz modosítgatni a partíciókkal. töröld ki mindet. utána még egyszer formázz az alaposság kedvéért, és csinálj mondjuk egy 100 gigás partíciót a rendszernek. erre telepítsd fel. amikor fenn van, akkor a windows saját eszközével formázd le a maradék területet is.
0
0
0
0
online22 avatar
nekem jah 2 van c és f de én mind2 őt le akarom formázni teljesen 0-ra akkor hogyan kell és után akarom telepíteni a win 7 et és lehetőleg sp1 el! akkor mit szedjek le a netről?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha csak 1 particiód van, akkor szívás van.

Ha van 2: pl. Van egy C, amin az op.rendszer van, és van egy D, amin minden egyéb, akkor a C-t kell leformázni.
0
0
0
0
online22 avatar
de hogy lehet olyat hogy az én 320 hdd-met teljesen leformázza mindent töröljön ami csak van? és a win 7 et kiírom egy dvd-re és akkor hogy kell elindítani a telepítést mert vmi boot menübe kell nyomogatni valamit enm?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
online22 írta:
a másik a formázás: az az hogy az op rendszeren kívül nincs más a gépeden úgy letörölsz mindent nem? 😆 kompresszort honnan vegyek? biztos nem fogok venni 😀


Formázáskor azt a particíót kell letörölnöd, amin az op.rendszer van. Ilyenkor szerencsésebb egy másik particíóra tenni a telepítőket. Bár ha vírusos a gép, akkor lehet, hogy vírusokat is másolsz, az pedig nem jó.
0
0
0
0
online22 avatar
és hogyan kell fullra letörölni mindent? 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
őőőigazából az OPrendszert is letörlöd, aztán boot lemezzel, ami a telepítő lemez, azzal újraindytod. röviden. De ez mostanság lehet pendrive is ha jól tudom, mondjuk attól függ, mert én ha akarnék sem tudnék pendrivéról bootolni, mert a BIOS nem engedélyezi😃
0
0
0
0
online22 avatar
a másik a formázás: az az hogy az op rendszeren kívül nincs más a gépeden úgy letörölsz mindent nem? 😆 kompresszort honnan vegyek? biztos nem fogok venni 😀
0
0
0
0
akos328 avatar
Beraksz egy telepítő lemezt, és végigkalauzol, ha mem még magyar is akkor még annyi gond sincs 1-2 havonta én is újrarakom a gépet, fél évente meg formázom is, ha esetleg megszállta volna vírus.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pedig nem nehéz. Olyan mint egy játék feltelepítése.
0
0
0
0
online22 avatar
mert segg vagyok hozzá röviden... életemben nem látam még op rendszert telepíteni az elejétől a végéig annyit tok hogy win 7 64 bit kell 😆 de sztem egy youtube vidi segítene rajtam de ha ***ok valamit is a telepítésnél akkor 2 hét mire egy ismerős megcsinálná normálisan és ezért nagyon parázok! el*** akkor 2-3 hétig felejthetem a gépet! fújatni meg hova vigyem? vki mondta hogy benzinkút 😆 mien lenne néznek vissza a kamerába hogy viszem a gépet fújtatni 😆
protein:egyúttal akkor le is öblíti a karit nem? 😂
0
0
0
0
susguy avatar
Haveromnak van videokártya tisztításra egy nagyon jó eszköze: szívószál. Nem, nem felszippantja a koszt 😆 Lefújja róla. És működik 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát az nem!

De a gépet nem porszívóval szokták takarítani. Van erre szerintem valami speciális cucc.

Az op.rendszert miért nem tudod újrarakni? 😲
0
0
0
0
online22 avatar
csak kár hogy én nem tom újra rakni az oprendszert és kifújatni meg félek nehogy elbaxódjon valami meg van porszívóm ami erősen is tud fújni de viszont meleg levegőt tud csak és az nem tenne jót nem??
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akármelyik lehet. Próbáld ki a portalanítást, ha nem segít, akkor az op.rendszer a vétkes. 1 év az nem rossz. Nekem 3 hónap a rekord! 😆
0
0
0
0
online22 avatar
most aug. 23.-án volt kerek egy éve és 23. án vettük a gépet is mindennel együtt és azóta van fenn a win 7 64 bit
a vírus mit piszkálna a játékba? nem az a baj hogy túl poros és nem tudja hűteni rendesen?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem vírusos a géped? Mióta van fent az op.rendszered?
0
0
0
0
online22 avatar
a starcraft 2 max grafikán 59-62 fps között ugrál de ha olyan kedve van akkor 40 re és akár 30 ra is lemehet! pedig régen asszem tökéletesen ment! jah és kevés egységek vannak a pályán és kb az ajánlott gépigény 2x-ese van meg... nem értem... a gépem belűről nagyon poros lassan ki is fujtatom de a por miatt lenne ez? 😜 jah és low grafon meg stabil 60 fps! és semmi program nincs nyitva se a utorrent se a daemon t. se a net
0
0
0
0
greenmelon avatar
levente59 írta:
Sziasztok.
Az lenne a problémám, hogy szaggat a Battlefield BC2, legmagasabb grafikán olyan 17-35 FPS-em van.(ált. 23).
Az oké lenne, hogy akad, de megnéztem a CPU kihasználtságot és közel sincs 100%-on. 4 Gb(800Mhz)-es ramom van vagyis nem kellene akadnia. windows 7-em van (32) bites, és ha jól emlékszem még 2010-ben az Xp-n nem akadt. 😞
Megjegyezném, h a shift 2 is akad és az is csak kb. olyan 60 %-osan használja ki a CPU -t. A Crysis 2 (szinte) 100%-osan kihasználja.
Miért lehet az, hogy nem használja ki teljesen a játék a processzort, de mégis akad???
(A VGA-t megtalálod a gépemnél.)

4 Giga ram mellett 32 bites oprendszered van? 😲
Max 3-at láthat belőle az 1 gigás VGA-d mellett. Először is tegyél fel egy 64 bites Win7-et. 😀

chDavid: a 4850 sokkal jobb mint az 5670.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Superlompos írta:
Az autós játékoknál a proci szokott számítani.


Jah de majd az NFS Run al változik az autos játékok értelme
ott VGA is 100% on lessz 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az autós játékoknál a proci szokott számítani.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Elöször is , nem feltétlen kell maxon mennie a procinak...
NFS nél kb csak procid számit...
Ha a VGA ad elég de procid kevés.. akkor kevés az fps ed és ugrál össze vissza... mert gyenge a proci...

Ha Erös a procid, de gyenge a VGA ad akkor Stabil az fps... és a játék minimumon, de akadás nélkül megy....


BFBC2 nél is Procid nem lessz elég....
HD4850 en DX10 be 9 be megy...
0
0
0
0
levente59 avatar
niteforce írta:
inkább azt nézd meg hogy a VGA-t hány százalékra használja ki 😃


És azt hol tudom megnézni? Vagy ahhoz le kell tölteni egy külön progit?

Megnéztem a Riva tunnerrel:

Ez elvileg az, csak nem nagyon tudom, hogy mi mit jelent, kivéve a hőmérsékletét tudom.:

[LINK]
0
0
0
0
niteforce avatar
inkább azt nézd meg hogy a VGA-t hány százalékra használja ki 😃
0
0
0
0
levente59 avatar
Sziasztok.
Az lenne a problémám, hogy szaggat a Battlefield BC2, legmagasabb grafikán olyan 17-35 FPS-em van.(ált. 23).
Az oké lenne, hogy akad, de megnéztem a CPU kihasználtságot és közel sincs 100%-on. 4 Gb(800Mhz)-es ramom van vagyis nem kellene akadnia. windows 7-em van (32) bites, és ha jól emlékszem még 2010-ben az Xp-n nem akadt. 😞
Megjegyezném, h a shift 2 is akad és az is csak kb. olyan 60 %-osan használja ki a CPU -t. A Crysis 2 (szinte) 100%-osan kihasználja.
Miért lehet az, hogy nem használja ki teljesen a játék a processzort, de mégis akad???
(A VGA-t megtalálod a gépemnél.)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció