Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Rockos avatar
Sziasztok!
Tegnag este települt két windows frissítés.
Spoiler!
2018-01 Havi összegző minőségi frissítés előzetese Windows 7 x64-alapú rendszerekhez(KB4057400)
2018-01 Preview of Quality Rollup for .NET Framework 3.5.1, 4.5.2, 4.6, 4.6.1, 4.6.2, 4.7, 4.7.1 on Windows 7 and Server 2008 R2 for x64 (KB4057270)

A Fallout New Vegas eddig medium-high grafikán futott nagyjából-stabil 60fps-sel. (Néha-néha leesett 50 körülrere.) Most szinte teljesen minimumon van minden (a felbontás maradt 1366x768 és a látótávolság nagyobb egy picivel, mint a minimum), és egyszerűen nem megy 30 fps fölé. Képes kiszúrni a szemem 15-25 élvezhetetlen képockával másodpercenként, de még a 15 sem stabil, mert folyamatosan droppol 9 környékére. Megjegyzem, eddig is előfordult, hogy néhanap kevésbé szeretett dolgozni a gép, és ez főként a ventilátor hangerejéből volt észrevehető, de attól még játszható volt a játék.
A kérdés az lenne, hogy ez az update miatt van, vagy máshonnan ered a probléma?
0
0
0
0
💬 1
Floriian avatar
@Rockos: Nálam is hasonló probléma áll fent. Régen ultrán R6S-ben megvolt a stabil 120-140 helyenként akár 190 fps, most meg mindenhol 90-110-120 jobb helyen, de van ahol lemegy vagy 60 alá.
Próbáltam a Meltdown és a Spectre elleni patchet leszedni, de nem sikerült.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Olyan gondom akadt, hogy újra telepítettem a laptopomat és azóta szaggat/laggol a Dota és az Assassin's Creed 4 is. Az újrarakás előtt mind a kettő hibátlanul ment. Sem a procival (i7), sem a memóriával (16gb), elméletben a videókártyaval sem lehet gond (Nvidia Quadro K1100) van benne. A Dotában az a bosszantó, hogy az asztali PC-men is megy, és ott a videókártya kivételével minden stimmel, az is i7 és 16gb van benne. Ott még a videókártyák is rosszabbak mint a laptopban, mert két irodai felhasználásra szánt van benne, amik egyesével 512esek. Az újrahúzás előtt a Shadow of Mordort is nagyon szépen vitte.
(És igen, melegszik a gép, de nem jobban, mint amikor még a játékok is mentek rajta)
Próbáltam az illesztőprogramot, a directx-et is megnézte, egyik sem volt jó. Kifogytam az ötletekből.

Ha volna valami ötletetek, hogy mivel próbálkozzak még, azt nagyon megköszönném, akkor meg pláne, ha még működni is fog.
0
0
0
0
💬 10
Zoli869 avatar
@Salmina: Nem melegszik túl? Winfos 10 van fenn? Kapcsold ki az előtöltést.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Salmina: Nemlehet, hogy a dedikált kártya helyett az inteles szutykot használja játékokhoz a gép?
Előző hozzászólást kiegészítve Spoiler!
Mert ugye, azt hogy winfos a kedves kollega le bírta pötyögni, de azt, hogy hogy kell az előtöltést kikapcsolni, arra már nem jutott energiája. Vicc. 😃
ha Windows 10-et használsz,az előtöltés kikapcsolása is segíthet, a szolgáltatásokban (Startmenü>beírod, hogy services.msc>megkeresed az előtöltést, jobbklikk tulajdonságok, és az indítás típusánál kiválasztod a letiltást.)
Ha Winfos 8-ad van, akkor meg érdemes váltani 10-re. 😉
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@hashimoto: Google nagy úr kedves kolléga talán ott is rákereshet hogy kell kikapcsolni!😶😆 winfos8? Winfos 10 inkább!
0
0
0
0
no avatar
@Zoli869: Ki kapcsoltam és nem lett jobb tőle. Talán egy hajszálnyival kevésbé szaggat.
És Win10 van fent. Szinte biztos vagyok benne, hogy a kelleténél nem melegszik jobban fel. Ha dolgozik a kártya csak akkor melegszik, játék és a tervező program használata közben.

Elvileg direkt raktam fel a kártyához való drivert, az volt az első lépés, mert én is arra gondoltam, biztos, nem a jó driver került fel. Bár tény, a kereső nem dobja ki a kezelő panelt, hogy lehessen állítani a beállításokon. (A játék meg annyira szaggat, hogy szinte lehetetlen, hogy a játékon belül állítsam át, a felbontáshoz, hozzá se tudok nyúlni.)
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@Salmina: Futtass víruskeresést hátha bányászvírus okozza Malwarebytest letöltöd futtatod.
0
0
0
0
no avatar
@Zoli869: ESET-em van. De az unlockeremen kívül nem talált semmit, de az fent van a másik gépen is.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@Salmina: Mert az Eset mindent megtalál? Na mindegy te tudod ötlet volt egyébként a Malwarebytes nem vírusírtó! idézek mit keres a gépen
Detects and removes malware in real-time with advanced anti-malware, anti-spyware, and anti-rootkit technology.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Salmina: Hát ha nem dobja ki a vezérlőpanelt (vagy nemtom fosvídiáék hogy hívják), akkor viszont nincs valami rendben.

DDU-val [url]http://www.guru3d.com/files-get/display-driver-uninstaller-download,1.html[/url] töröld le a mostani drivert, és utána ezt a drivert tedd fel.[LINK]

Ha elakadsz, vagy valami nem megy, nyugodtan írj privátban, segítek. 😃
0
0
0
0
no avatar
@hashimoto: Édesapám és a kollégája végül megoldotta a problémát. Mindenkinek köszönöm a segítséget.

A probléma az volt, hogy hiányzott az Intel Graphics a gépről és ezért az alaplapi videókártyát / processzort használta. E miatt voltak a gondok, de ahogy a helyére került az Intel Graphics minden úgy működött ahogy kellett. Nekik az NVIDIA kezelő panel megjelent.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Salmina: Mondtam, hogy ez lesz a gond, nekem is volt már ilyennel problémám. 😃
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
reszler112233 avatar
@MariusHuN: Nem melegszik túl valami? Illetve egy üresjárat közbeni feladatkezelő megnézése jó lenne mert lehet van egy bányászvírus ami alapjáraton is terhe valamit. Ebben az esetben ugye játék közben sokszorozódik a dolog.
Vagy valamilyen driver okozza a gondot.
0
0
0
0
xCube avatar
@MariusHuN: Milyen játékok és milyen beállítások mellett?
0
0
0
0
MariusHuN avatar
@xCube: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@MariusHuN: Ha a hűtőpaszta volt a gond akkor csak túlmelegedés volt a hiba amit elsőre írtam is.
Nem kötekedés képen, de pont az FX 8 ezres vonal az ami képes melegedni ha nincs jól hűtve.
0
0
0
0
Tamatu avatar
Sziasztok!
A minap egy nagyon érdekes hibába ütköztem. Steamen megosztotta velem haver az eredeti mirrors edget, de ahányszor a zsaruk lőnek rám hihetetlen módon szaggat a játék, játszhatatlanul kevés fps -em lesz (2-3) holott 1060 6gb + r5 1600 + 16gb ram kombóval ennek nagyon nem így kéne lennie. Azt olvastam más steames fórumokon hogy ez amd gpu -kon megeshet, de a 1060 ugyebár nvidia. ^^
Lehet hogy a ryzen proci az oka, vagy mi?
A segítséget megköszönném mert ez a játék eddig nagyon tetszik és szeretném kivinni. ^^"
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@Tamatu: Megosztotta? Ilyet is lehet steamen? 😲
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@bukta2: Szerintem a családi megosztás által csinálták.
0
0
0
0
RAPBOY avatar
Sziasztok. lenne egy olyan problémám a batman arkham origins-el hogy a játék normálisan megy 30fps normál grafikai beállítással . De a történet videók mik játék közbe jönnek be azok szaggatnak, a hang jó s a kép 15-19 fps :/ elején mikor felraktam a játékot minden pöpec volt s most meg akadnak a videók :/ valaki tudna valami tanácsot adni? (lehúztam legalacsonyabbra a grafikát s ugyan az van játék tökéletes, videó meg akad. 😞
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Még most sem oldódott meg. Minden nagyon szépen fut csak az ETS2 nem. Pedig olyan nosztalgikus volt számomra kamiont vezetni :/
0
0
0
0
reszler112233 avatar
The Emptiness: Előd driver amivel jól futott a játék vissza. Ha az megoldja, meg is van a gond. Nem minden esetben javít egy új driver.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Na helló elég érdekes dologba ütköztem. Euro Truck Simulator 2 random elkezdett csoda szépen fps-t dropolni eddig szinte maxon verette a 40-60 at most pedig jó ha 5 fps em van és szarrá fagyok magam. Újra telepítettem kivettem az összes mododt és semmi ugyan az. pár napja frisített a vga driver még arra gyanakodtam (HD7850). De hát a wow szakít 120-90 fps-el nagyon irritáló főleg hogy neten semmi értelmes megoldást sem találok. Low grapon is 8 fps.. directx fent van stb. Valakinek esetleg ötlet? Köszi előre is nagyon hálás lennék ha meg lehetne oldani. 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Anno volt érdekes, mikor még nem volt a procikhoz autoconfig. Kisebb jumpererdőben kellett magunknak belőni a dolgokat.
0
0
0
0
csuz-li avatar
KERKO: Hát egy 1060-al még jó, hogy nem elég... 😀

Amúgy én is kíváncsi vagyok, kik szúrták el. Tényleg nem mindegy, honnan rendel az ember.
0
0
0
0
KERKO avatar
Piero, én viszont nem értek annyira a gépek össze szereléséhez, régebbi fajta gépemet már össze dobtam, de ezt egyszerűen nem mertem, elrontok valamit és mehet a kukába.

UI: Felavattam a normális fps számot egy cs:go DM-el (64-5-12)
végre kihasználja a gépem a 144hz-t...

Gyakori kérdéseken is próbáltam utána kérdezni a dolgoknak, ott nem segítettek jöttek a támadások, hogy neked nem elég a 40 fps? 😲
0
0
0
0
csuz-li avatar
FekaRap: Azért nem egyszer kevés az i5 a 1060-hoz....
0
0
0
0
Puffin avatar
Nem azért kérdezem. De jó lenne tudni, hogy másnál ne legyen ilyen probléma.
Mondjuk én a szereld magad híve vagyok! 😃
0
0
0
0
FekaRap avatar
beisbszna ha a 6600K nem lenne elég az 1060hoz ! 😃
ma is tanultunk valamit 😃 😀
0
0
0
0
KERKO avatar
Piero, így van megvan oldva, tényleg köszönöm.
Nem szívesen szeretném elmondani, biztos csak sok dolga volt az összeszerelő emberkének, vagy rossz napja volt, nem akarom lehúzni az üzlet jó hírét.
0
0
0
0
Puffin avatar
KERKO: Probléma megoldva! 😃 Hol rakták össze?
0
0
0
0
KERKO avatar
Oh emberek, hálásan köszönöm mindenkinek a segítséget, a hűtő volt rosszul felszerelve, megcsináltam normálisan és most a witcher 3 max beállítás mellett 60fps-el és 40-50 fokkal fut.

Hihetetlen, bizonyos oldalakon azért fizetek gépösszeszerelésért +pénzt, hogy gány módon tegyék össze....
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Tuti, hogy lángol a Cpu. Witcher-ben egyszer sem volt limitem 4590-el. Vagy a paszta maradt le róla vagy nincs rendesen felfogatva a hűtő de láttam olyat is, hogy a hűtő alján lévő fólia nem lett leszedve. 85 fok körül már visszavesz az órajelből.
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Piero.. amikor 100% körül jár a proci olyankor nem vesz vissza.... max a gyári alapértékre 4*3500 😊

Az tény és való hogy nagyon meleg, ebben igazad van.

Szerk :
Az igazság az hogy a hőmérséklet nem is figyeltem cak a kihasználtságot...
Ezért jó itt segitséget kérni mindig vannak figyelmesebb emberek mint például most Piero volt .
Azt nem tudom hogy ezek az újabb CPU-k mennyire vesznek vissza, a régebbiek az alapórajelre álltak vissza és kikapcsolták a turbot olyankor.

De azt látom hogy az a cpu max 64' lehet.

Érdekes pedig elég jó procihűtő van neki rajta.

[LINK]
0
0
0
0
Puffin avatar
manyikati: szerinted hány MHz-en megy a proci majdnem 100 fokon? Rendesen vissza vehet olyankor már...
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Piero... majdnem mindenhol 100% közeli a cpu használat... szerintem ez CPU limit.
0
0
0
0
Puffin avatar
KERKO: te ezt így mered használni? 90+fokos a CPU????? Nagyon gyorsan nézz rá a proci hűtőre rendesen rajt van-e!!!!!!!!

manyikati: nem CPU limit van csak forr a processzor...
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Sajna CPU limited van... az a proci könyörög az OC-ért és akkor egy 1070-et is kiszolgál 😀
0
0
0
0
KERKO avatar
manyikati, igen tudom, hogy jobb lett volna, de erre volt jelenleg keretem, hamarosan cserélve lesz egy általad említett fajtára.

A képeket hamarosan privátban mellékelem, remélem tudsz rajtam segíteni.

Egyébként akartam win10-re is váltani, csak sok rosszat hallottam róla, így maradtam a jól bevált 7-nél.

Szerk:
Ide is beteszem a képeket

http://www.kephost.com/image/vv90
http://www.kephost.com/image/vv9B
http://www.kephost.com/image/vv9E
http://www.kephost.com/image/vv9J
http://www.kephost.com/image/vv9T
http://www.kephost.com/image/vv9p
http://www.kephost.com/image/vv9a
http://www.kephost.com/image/vv9k
http://www.kephost.com/image/vv92
0
0
0
0
Manyik75 avatar
KERKO

Szia!

Jó lenne ha tudnál egy pár játék közbeni képet bedobni.
Még jobb lenne ha a képeken látszana a CPU /VGA ( msi afterburner) kihasználtság.
A linkelt gépen az általad említett játékoknak simán kellene mennie high beállítással is, bár én nem vettem volna B150-es lapot ( vagy akkor Z-s lapot kellet volna venni ) K-s procihoz.
Esetleg még nézd meg Win 10-el ezek az újabb procik azt jobban szeretik.
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok, segítséget szeretnék tőletek kérni ezzel a számítógéppel kapcsolatban https://gepigeny.hu/user/kerko/eszkozok/194153

A gondom a következő:
A konfiguráció megvétele előtt néztem egy rakat videót, hogy ezen a gépen ugyan mégis körülbelül, hogyan mennek a játékok (the witcher 3, cs:go, gta5) Mindegyik játék maximum beállítás, illetve a körül volt, és 55+fps értéket láttam mindenhol (cs-nél 200+) Az én gépemnél következő a helyzet:
The witcher 3: medium 50fps és droppok...
GTA 5: medium szintén 50 fps körüli érték
cs:go 130 fps körüli érték (144hz monitorral használom)

Mi okozhatja ezt a problémát?
0
0
0
0
no avatar
Helló segítségeteket szeretném kérni,van egy asus g771jw laptopom I7 4720HQ 2,6Ghz turbo 3,6Ghz ,16GB RAM, Intel 4600 +Geforce 960M 4GB videókártya 1TB winchester,Eredeti windows 10 van rajta.A witcher 3-nál az átvezető videók akadnak és maga a játék is beakad hiába le veszem minimumra akkor is ugyan úgy akad mintha HIGH-on lenne néztem videót youtube-on 31-32 FPS fut tökéletesen akadás nélkül ,nem értem mi lehet a probléma lefrisebb driverek vannak fent teljesítény centrikuson van az energia gazdálkodás aksi ki van szedve ,a Batman Arkham Origins-is ugyan úgy be akadgat.Gondolkoiztam hogy szervízbe kéne adni már szinte mindent próbáltam esetleg van valami ötletetek?
0
0
0
0
spleenszuru avatar
nem használok v-syncet, kipróbálom akkor úgy is.
a proci sose megy 100-on, a videokari igen, szóval véleményem szerint kihajtja.
szerintem ha elmondásod alapján instabil az oc-től, akkor igencsak alul van feszelve, és nem túl.
stressz teszten jelen állásal amúgy a proci 67 fokra megy fel max, lehet ki kéne próbálni még egy kis fesz emelést is... bár már most is 1,264-1,28 voltot kap...
köszönöm a tippeket, megírom a helyzetet ha teszteltem 😀
0
0
0
0
csuz-li avatar
spleenszuru: Hogy van a terhelés, mennyin megy a VGA és mennyin a CPU? Plusz nekem például használni szokott, hogy ha be van kapcsolva a Vsync, mert az egyenletesebbé teszi a működést. (Ugye az AMD processzorok nagyobb fps ingadozást mutatnak eleve) Neked be van kapcsolva?
Csak azért kérdem, mert Piero megoldása, inkább a CPU limitre orvosság. Ugye a HD-FHD váltás csak annyit jelent, hogy a gépnek kétszer annyi képpontot kell kiszámolnia szintidő alatt, amire a VGA képes, a processzort meg némileg tehermentesíti. Viszont én nem hinném, hogy a az i5-2500K CPU limitet okozna sima HD alatt. Azt könnyebben el tudom képzelni, hogy instabil lett a húzástól.
Mindamellett támogatom Piero ötletét, de azért ezt megnézném, mielőtt elköltöm a pénzt egy új monitorra.
0
0
0
0
spleenszuru avatar
na erre gondoltam volna utoljára.. köszönöm 😀
és muszáj drágát vennem ? 5 ms válaszidős megfelelne ? azért kérdezem, mert a jelenlegimnek is annyi a válaszideje....
meg nekem 21-22 colos már bőőőőven elég lenne.
0
0
0
0
Puffin avatar
spleenszuru: FHD monitorra váltás és megoldódik a probléma. Unokatesómnál amikor vette a gépet csak 1440x900-as monitorja volt vagy mi. Ott is a GTA V-nék akadozott ahogy próbáltuk. Lecserélte a monitort és azt mondta érezhetően jobban megy.
0
0
0
0
spleenszuru avatar
sziasztok !

lenne pár kérdésem: szerintetek melyik alkatrészemmel/részekkel van baj a gépemben ?
probléma, ami irritáló nézve az új videokarit, hogy pl. az nfs most wanted 2012 meglassul néha néha, lemegy 60 fps alá is, holott azért szerintem ezen a gépen nagyon nem kéne neki ... mindegy hogy 1366*768 és max supersampling, vagy 1080p és ki van lőve az ss.
folyékony a játék, de néha sok objektumnál érzékelek kis lassulást..
másik: GTA 5. 1366*768, 4x vonalsimítás, minden graf beállítás maxon, az advanced távolságos cuccokat leszámítva.. na itt rendesen be-be akad a játék néha mikor gyorsan vezetek és forgatom a képernyőt...
igaz modolva van a játék, néhny textúra is, pl. lángok, tele van szkriptelve is, az is tény...

igaz ez csak 2 játék, de nem várnám el a gépemtől hogy ezt művelje....
mi lehet a baj ? vagy szimplán gyenge a gép ??
0
0
0
0
sisko avatar
Moonlight : a másik,hogy mind a procid,mind a vga-d a minimum alatt van(kivéve,ha Gamer PC:3-ad már megvan,azon menne normálisan)
0
0
0
0
winrar avatar
Moonlight366: Azt a játékot 2 magos processzorral ne nagyon erőltesd...
Nekem Pentium G3420-al lowon volt 30-40fps (4gb ram meg 750 Ti mellett), amint lecseréltem i5-re, már very high-on volt 30-40fps. Sajnos az egy elég optimalizálatlan játék.
0
0
0
0
Puffin avatar
Az egy szarul optimalizált játék. Szerintem nem fog nálad normálisan futni.
0
0
0
0
Muffon avatar
Sziasztok! Watch Dogsnál tényleg lehet akkora CPU limitem hogy a VGA kihasználtsága lemegy 0%-ra és droppoljon? Vagy valahogyan meglehet oldani hogy legalább stabilan 40% dolgozzon vagy azon csak új CPU segíthet?
0
0
0
0
no avatar
Titan Killer
A crimson driverrel nekem is szaggatot szinte az összes játék . WIN 10 és a 7-el is kipróbáltam . Visszaraktam egy régebbi catalyst , azóta nincs problémám .
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Ha a CPU 100%-on van az nem túl jó!
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Hello
Valaki nem tudja miért fps droppol a GTA V még medium beállítások melett is?100 fps megvan de még akkor is szaggat dropol.Pedig szerintem nekem a gépemen kén e hogy fusson ultrán is.Vagyis futott windows 8.1-en még de amiota windows 10 van és az uj driverek óta játszhatatlan.Memória kilőve monitoroztam és boven volt szabad memíoria.Feladatkezelő cpu-nál 100 száalékot jelzet az baj?
Esetleg driver végett?
Valaki segítene?Már próbálkoztam mindennel de semmi.LEgfrisebb driverek crimson stb.
Ja még annyit hogy tört a játék.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Helló!

Szerintetek miért megy így a GTA:SA? 30-60(inkább 30 körül) fps-sel fut lowon 1280x800-ba. FarCry2 pedig medium-highon megy 30-70fps-sel 1680x1050-ben. Újratettem már 2x. A modok miatt nem akadhat mert alappal is ez van.
0
0
0
0
no avatar
Milyen driverekre gondolsz? Vga ? csak mert mint ha az, amit leszedtem frissitést kevesebb lenne tőle az fps. szebb a grafika de kevesebb az fps. mint ha kivettek volna valamit belőle, és nem fut úgy. lehet sza.akodik a vinyom, vagy nem olyan gyors? vagy a táp? mert szerintem nem szabadna úgy futnia hogy 30-35-40 fps. mikor kicsit keményebb a text, olyan 30-35, és golyózik tőle a szemem... szerintem vinnie kéne még ha nem is ultrán de highon simán. vagy kevés lenne neki ez a 8gb ram netre? nemtom :/ meg néztem 8gb rammal játszák ugyan ezzel a karival 1060p-be nekem meg még a fele felbontáson is ilyen sz.r. igaz 6magos procival de csak 3.5-ös nekem 4mag 4.2.. valami tipp jó lenne mit tegyek, már fogalmam sincs köszöntem!:/
0
0
0
0
patriklumia avatar
herceg428
nekem is volt már ilyeeg 15tána mn hogy egyszer 70-80 fps utána meg 15
nekem szotveres hiba volt driveket kelett frissiteni és utána remekül möködött. próbáld ki te is hátha bejön.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Valaki légyszi tudna esetleg segiteni mi lehet a probléma???
Nekem eléggé kevés az fps a Battlefield 4-ben ONLINE. Egyszer felmegy olyan egész jól 70-80 közé, de amikor jön a részletesség akkor van, hogy lemegy 25-re meg 35-re és igy élvezhetetlen, iszonyat nagy külömbség van köztük.. Singleben simán fut ultrán. DE online ha vissza veszem a grafikát is, ha leveszem minimumra is akkor max kapok olyan 5-10 fps +-t ami egy kicsit furcsa és ugyan úgy laggzik ha jön a textúrásabb rész. A gépem ... Proci AMD FX Quad Core 4350 (4mag) 4.2 Ghz. Alaplapom Asrock 990fx extreme. Ramom 8gb. egyik 1600mhz-es a másik 2 ami 2*2gb az 1333mhz-es. Video kártyám, Gigabyte Radeon r7 260X 2gb. Tápom 600w-os. Vinyom most elég gáz kicsit, mert csak 120gb-os, és már kicsit régebbi ssd. Valaki segitsen, hogy mi lehet a probléma megköszönném!
0
0
0
0
Bronson avatar
asus1650 : azért ez tényleg jobban néz... olyan mint az áruházakban az az összehasonlító kép 😃
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
[url][/url]http://www.kepfeltoltes.hu/view/150606/k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Bronson avatar
valószínű... én a kmplayert tudom ajánlani, évek óta csak azt használom! esetleg vlc player másik alternatíva...
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Szia mindenki
Az miért van hogy a PowerDVD -vel nézek bármilyen formátumú filmet , akkor szaggat nem folyamatos a lejátszás. A kép az egyik legszebb amit láttam de akad , igaz nem eredeti a program de ez miatt folyamatos lehetne a lejátszás. Fent van a Splash PRO is az nem akad , valamit nem állítottam be jól a lejátszón vagy mi lehet a baj ?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció