Autókról minden

Szerző: homerun, 2009. June 01., téma
Fórum » Társalgó
Minden ami az autókhoz kapcsolódik!
Hozzászólások: 449
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pomrum avatar
szicsu írta:
pomrum írta:
szicsu írta:
Én azt tudom, amit majd most fogok venni az egy Toyota Corolla Verso D4d, a család miatt!
Kell az utódoknak is hely. 😃

Helyes hasonló a gondolkodásmódunk, én is a srácaim mitt vettem ezt a Mondeót ami van, de én is tervezem hogy majd veszek újat és én is szimpatizálok a japán modellekkel.


Nálam is ez most az alapvető szempont. Van hely benne, nekem tetszik is, és egy 2.2-es 177 lőerős motor van benne, így még haladni is tudok vele!

Igen nagyon jó választásnak tünik, mondjuk én ha tehetem majd egy hybrid modelt szertnék, az még nem biztos hogy a toyota vagy a honda lessz a befutó.
0
0
0
0
no avatar
pomrum írta:
szicsu írta:
Én azt tudom, amit majd most fogok venni az egy Toyota Corolla Verso D4d, a család miatt!
Kell az utódoknak is hely. 😃

Helyes hasonló a gondolkodásmódunk, én is a srácaim mitt vettem ezt a Mondeót ami van, de én is tervezem hogy majd veszek újat és én is szimpatizálok a japán modellekkel.


Nálam is ez most az alapvető szempont. Van hely benne, nekem tetszik is, és egy 2.2-es 177 lőerős motor van benne, így még haladni is tudok vele!
0
0
0
0
Core2 avatar
Majd kell kérdezzek valamit tőletek. Csak mobilon unom leírni...adókkal kapcsolatos.
Nagyon tetszik a toyota hilux 2.4 D4-D, és az Avensis
0
0
0
0
pomrum avatar
szicsu írta:
Én azt tudom, amit majd most fogok venni az egy Toyota Corolla Verso D4d, a család miatt!
Kell az utódoknak is hely. 😃

Helyes hasonló a gondolkodásmódunk, én is a srácaim mitt vettem ezt a Mondeót ami van, de én is tervezem hogy majd veszek újat és én is szimpatizálok a japán modellekkel.
0
0
0
0
no avatar
Én azt tudom, amit majd most fogok venni az egy Toyota Corolla Verso D4d, a család miatt!
Kell az utódoknak is hely. 😃
0
0
0
0
Core2 avatar
A sandero csak külsőre más...vezettem logant, és elég élvezetes, jól megy az 1.4-es benzinmotor. A hátra parkokmás érdekesebb, mert a háta nagyon magasan van. Másképp óriási utastér, kényelmes ülések. Falura is jó, mert fentvan a hasmagassága. A sandero sem lehet rossz, ügyes kicsi autó.
0
0
0
0
kocka avatar
Core2 írta:
Sandero ? Ne viccelj...akkor inkább logan. A motor ugyan az, csak a külső már, sokkal csúfabb!


Igen Sandero!Szerintem a Logan az sokkal rondább mint a Sandero.Meg a logan az régebbi tipús a sandero pedig az új tipús.Azt én is túdom,hogy a motor ugyan az meg még sok minden más.kb:70% Logan a Sandero.:Ð
0
0
0
0
Core2 avatar
kutyanmajom írta:
Én amúgy úgy tudom hogy a benzines csak jobban gyorsul, de a dízel viszont többet hoz ki a végéből.(végsebesség)
Tehát benzin gyorsulásra és dízel gyorsaságra. Én így tudom.
Sajnos én még csak 14 vagyok, pedig imádom az autókat. Már várom hogy lehessen jogsim, addig marad a quad.

Nem...a benzin gyorsabb, mert magasabb fordulatra képes a motor, ezért tovább lehet húzatni. A dízel motor egy adott fordulatnál fennebb nemtud menni a sűrítése miatt, épp ezért a motor nyomatékosabb a benzinnél. Terepjárók ezért dízelek.
Ha nem értette volna meg a dízel fordulatát, akkor: a dízel motor sűrítéssel működik. Függetlenül attól, h mennyire nyomod a gázpedált, egy adott gyorsaságnál (dugattyú mozgásnál) nemtud gyorsabban sűríteni, mint amennyi a sűrítés aránya adott térfogatnál. Ezért sokkal kisebb fordulatra képer, mint a benzines.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem meg 18 évesen van 1 kis robogom😆
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Én amúgy úgy tudom hogy a benzines csak jobban gyorsul, de a dízel viszont többet hoz ki a végéből.(végsebesség)
Tehát benzin gyorsulásra és dízel gyorsaságra. Én így tudom.
Sajnos én még csak 14 vagyok, pedig imádom az autókat. Már várom hogy lehessen jogsim, addig marad a quad.
0
0
0
0
Core2 avatar
Sandero ? Ne viccelj...akkor inkább logan. A motor ugyan az, csak a külső már, sokkal csúfabb!
0
0
0
0
kocka avatar
Helo!
Azt szeretném megkérdezni,hogy mi a véleményetek az új 😆Dacia Sanderorol😊??Mert autó vásárláson töröm a fejemet.
0
0
0
0
Core2 avatar
na senkinek nincs ilyen benzinesben ?
0
0
0
0
Core2 avatar
vedd meg az 1310-es daciamot...olcsón eladom neked
0
0
0
0
dave500 avatar
homerun írta:
de a belsőre gondoltam!

Rendben elhisszük😆
0
0
0
0
homerun avatar
de a belsőre gondoltam!
0
0
0
0
Core2 avatar
hát te tényleg kicsit konyítassz...inkább halgass 😃
0
0
0
0
homerun avatar
jó de én a belsőre gondoltam a felszereltségre
0
0
0
0
Core2 avatar
van más külömbség is...nem csak más az üzemanyag. A benzin sokkal gyorsabb a dízelnél, magas fordulatra képes. A dízel alacsony fordulatra képes, viszont sokkal nyomatékosabb a motor. Ezért gondolkozok, mert a dízel terepre lenne tökéletes, neem benzin kellene, mert a nagy fordulatot, és a motor hangját szeretem
0
0
0
0
thug85 avatar
"nincs sok eltérése a benzines és a dieseles között csak más az üzemanyag"
Úgy látom az autókhoz sincs sok közöd!😆
0
0
0
0
homerun avatar
tudom! azé vettem bmw-t 520-ast

de használtan újra nincs pénzem 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
Előzésnél milyen kötelezettségeid vannak ? amikor te előzöl
0
0
0
0
dave500 avatar
homerun írta:
na mind 1 benzinest még nem vezettem csak dieselt, de én nem annyira sztem a renaultokat, német autok felé hajlok.
De különben a dieseles teccett gondolom nincs sok eltérése a benzines és a dieseles között csak más az üzemanyag.

Tudom neked ajánlani, ha szted a renaultot, én olyat akartam venni de inkább bmw-t vettem.

Tesztvezetésen meghajtottam rendesen a kicsikér(mármint nem a bmw-t hanem a renaultot) és jól ment, fékek is jók, motorhangja is jó nekem teccet, de mondom találtam egy bmw-t és az jobban teccet.

de ha nem találtam meg volna gondolom a renaultot vettem meg volna

Végülis csak akkora külömbséget mondtál mint Paks és Csernobyl között😆 Jóhogy jobb a BMW mint egy reanult😆
0
0
0
0
Core2 avatar
na mégse kérdezek inkább...
0
0
0
0
homerun avatar
na mind 1 benzinest még nem vezettem csak dieselt, de én nem annyira sztem a renaultokat, német autok felé hajlok.
De különben a dieseles teccett gondolom nincs sok eltérése a benzines és a dieseles között csak más az üzemanyag.

Tudom neked ajánlani, ha szted a renaultot, én olyat akartam venni de inkább bmw-t vettem.

Tesztvezetésen meghajtottam rendesen a kicsikér(mármint nem a bmw-t hanem a renaultot) és jól ment, fékek is jók, motorhangja is jó nekem teccet, de mondom találtam egy bmw-t és az jobban teccet.

de ha nem találtam meg volna gondolom a renaultot vettem meg volna
0
0
0
0
Core2 avatar
na várj home...erre kíváncsi vagyok...kérdezek valamit, ha van jogsid kell tudd. Kérdezhetek ?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nála nem lehet tudni! neki van szerintem Trabantja is terepjáróban!😆
0
0
0
0
no avatar
terepjáró Mégane én kérek elnézést😃
0
0
0
0
dave500 avatar
roberto888 írta:
Nem érted, hogy neki személyes tapasztalat kell! Ennyire gyenge a felfogásod?

Látod😆
0
0
0
0
homerun avatar
aloapbol nincsen de csinaltak mar olyat
0
0
0
0
Core2 avatar
Micsoda ??? terepjáró Mégane-t ?????? mikor keltél fel ?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nem érted, hogy neki személyes tapasztalat kell! Ennyire gyenge a felfogásod?
0
0
0
0
homerun avatar
dehogynem jogsim is van
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szerintem még nem is vezetett autót!😆
0
0
0
0
homerun avatar
igen

de van terepjátó de na milyen felépités legyen?
0
0
0
0
Core2 avatar
láttál te már terepjáró Mégane-t ??? ahogy mondtam, nekem személyes tapasztalat kell...vezettél egyáltalán Mégane-t ? benzinest
0
0
0
0
homerun avatar
oks nézek 2006-osat
felépités milyen legyen:
-ferdehátú
-lépcsőshátú
-kupé
-kombi
-terepjáró
-egyterű
-kabrió
-pick-up
-roadster
-targa
0
0
0
0
Core2 avatar
én is sokmindent tudok róla, 2006-os modell...de nekem személyes tapasztalat kell róla. én vezettem már, erős, kényelmes, kicsit kemény a felfüggesztése, a sebességváltás gyerek játék. De ez dízel, és nekem kellene egy olyan tulaj akinek benzines van...hogy tudjam összehasonlítani az én tapasztalatommal.
0
0
0
0
homerun avatar
nekem nincs, de sokmindent tudok rola irjak?
milyen évjárat kéne?
0
0
0
0
Core2 avatar
Engem érdekelne a Renault Mégane 1.5 dCC-ről minden. Akinek ilyen van, az irjon le mindent róla. Kaptam egy jó árajánlatot, és nemtennék semmit, amíg nem érvelnek mellette.
0
0
0
0
homerun avatar
Minden ami az autókhoz kapcsolódik!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció