Autókról minden

Szerző: homerun, 2009. June 01., téma
Fórum » Társalgó
Minden ami az autókhoz kapcsolódik!
Hozzászólások: 449
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Core2 avatar
jól néz ki...én is gondolkozok Astra-ban, de nem kombiba
0
0
0
0
Szamp avatar
Én is beteszek 1 autót amit jelenleg használok nem ez, de ilyen! 😆
W JETTA 1.6D c 1985

[LINK]
Tudom szar de ez jutott nekem, de legalább ingyen volt!
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem a fogyasztás sokat számít, mivel rengeteget megyek vele. Nem mindegy, hogy 5 literrel járok vele, vagy 10-el. Mondjuk ha csak hébe hóba használnám, akkor sz*rnám le, hogy mennyit eszik.
0
0
0
0
Szamp avatar
Hátén elég sok mindent figyelembe veszek ezért is ez a nagy keresgélés! 😆
Elsö éslegfontosabb hogy Disel legyen abból is turbús. A fogyasztás az lényegtelen de ha dizel akkor már igy is ugy is alacsony.1.8nál ne legyen nagyobb a motor.Kinézetileg sportos legyen olcsó fenntartás! Ha 2ajtósaz elöny! És a leg nagyobb bökkenö hogy 1000eu nál ne igen legyen több. Én még csak fiatal 18 vokez volna az igazi 1. autóm pénzem viszont nincs mert még iskolába jrok!
0
0
0
0
thug85 avatar
Én sem vennék egyik napról a másikra kocsit, de ez egyedi eset volt. Hibátlan műszaki és esztétikai állapotban volt, és jó áron adták. Kiszemelt tipus nem volt, hanem a fogyasztás, és a fenntartási költség volt a szempont. Ez minden téren megfelelt.
0
0
0
0
Core2 avatar
nefélj, mert én sem egyik napról a másikra veszek...de egyet választottam, és azt pont eladták...még rengeteg eladó masina van
0
0
0
0
Szamp avatar
Hát mondjuk én nem tudnák az 1ik napról a másikra autót venni! Nyáron kb. veszek én is autót már gondolgoztam én is elég sokat hogy milyet vegyek több 10 autó ismegfordult a felyemben!
0
0
0
0
Core2 avatar
nem értem, hogy miért ilyen nehéz választani...bár most nem a választással volt baj
0
0
0
0
thug85 avatar
Szamp írta:
Jah jah. nalad elôg gyorsan meg megy a dolog hogy mit vegyôl az 1ik haverom akar venni autot es mar lassan fel eve gondlkodik hogy mit vegyen. neki is van masik autoja szoval van mivel jarnia de akar ujat venni. Amugy en se tudnak az egyik naprol a masikr csak igy donteni.😆
Én sem sokat filóztam a vásárláskor. Egyik nap az asszonnyal megbeszéltem, hogy veszek verdát. Másnap bejöttem dolgozni, és itt állt a kocsi. Akkor számolták be egy másikba. Rögtön rácsaptam.
0
0
0
0
Szamp avatar
Jah jah. nalad elôg gyorsan meg megy a dolog hogy mit vegyôl az 1ik haverom akar venni autot es mar lassan fel eve gondlkodik hogy mit vegyen. neki is van masik autoja szoval van mivel jarnia de akar ujat venni. Amugy en se tudnak az egyik naprol a masikr csak igy donteni.😆
0
0
0
0
Core2 avatar
Hááát...nem hiszem el! Felhívtam a focus tulaját, s elvan már adva. Ezt nem hiszem el. Ma is a jó szerencse kísér.
0
0
0
0
Core2 avatar
Bár mostmár néhány hónapra vagyok a megváltástól.
0
0
0
0
Szamp avatar
Még szerencsére én se!
0
0
0
0
Core2 avatar
Én még nem üttem el semmit...még. Bár a dacia megbírná.
0
0
0
0
Szamp avatar
Jah akkor no problém jóneked pont most az 1ik haverom elütött 1lovat! Ö is bontóból szerzett alkatrészt!
0
0
0
0
Core2 avatar
Mivel romániában vagyok, itt elég autóbontó van. Egyik ismerősöm is ilyensmivel foglalkozik, szak azzal nemlesz gond, olcsón hozá fogok jutni alkatrészekhez.
0
0
0
0
Szamp avatar
Focushoz elég is! Fordal csak az a baj hogy elég drága az alkatrész éppúgy a BMW nél is!
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem nemkell egyenlőre tuning, csak műszakilag rendben legyen. Holnap felhivom a tulajt, elkell beszélgessek vele, hátha engedne az árból. 2,0-ást azért nem veszek, mert drága a bíztositása. Az 1,6-os bőven elég.
0
0
0
0
Szamp avatar
Jah a gyereknek nem isFocusa van hanem fiestája deamúgy majdnem ugyan az 😆
0
0
0
0
Szamp avatar
1havernak van ilyen Focus megtuningolva.Elég jól is megy. De nekem mondjuk nem nagyon jön be de az uj focus az jól néz ki de az már más kategória! Ha mégis ilyen BMW-t veszel akkor ne 1.6osat vegyél hanem inkább 2.0ugyan annyit eszik de jobban mégy és a biztosíttó is nagyobb! A tesvérem is csak azért vett1.6ot mert az volt jó állapotban!

Itt rajta van a tesóm BMW jw és a haver Focusja is ha gondolodmegnézheted! Amúgy ebbe a bandába én is bele tartozom csak kárhogy nincs autóm de azért én is szokok lenni találkozokon!
[LINK]
0
0
0
0
Core2 avatar
Nemtudom 97-es bmw-t olcsón nemkapok. Viszont ez a focus kezdett érdekelni.
0
0
0
0
Core2 avatar
2400 euró, azt írják, hogy műszakilag semmi baja, nemvolt ütközve vele. A szervíz érvényes 2010 márciusáig. Mit szóltok, felhívjam a tulajt ?
0
0
0
0
no avatar
hat anyi baj legyen,amikor mi megvetunk a mi kocsinkat hatol a hatso szarnynal meg volt utve egy kicsit,de megcsinaltuk es most mintha uj lenne😃
0
0
0
0
no avatar
A lökhárító fényezése az indexlámpa körül kicsit sérült, de ha ez a legnagyobb baja, és rendszeresen karbantartották lehet belőle valami.
0
0
0
0
no avatar
jol nez ki ez a ford😃nekunk Fiestank van de meg vagyunk vele elegedve😃es menyibe kerul?
0
0
0
0
no avatar
ez is igaz, de ezek karbantartására rámegy az ember gatyája...
0
0
0
0
Core2 avatar
de...nem is kicsit...de hol kapok 3400 euróért 2-3 éves autót ??? sehol...
0
0
0
0
no avatar
nem rossz, de nem öreg mind2 egy kicsit??
0
0
0
0
Szamp avatar
😃 Nekem dízelem van ésaz is lex.Tudod sok a kamionsoför ismerös. Tehát....... Gondolom tudod mire gondolok 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
nem! És nem is veszem meg, mert szicsu lebeszélt róla. És dízel nekem sem tetszett amúgy, csak jó vétel lett volna.
0
0
0
0
Szamp avatar
😃 Ahogy vixxa olvasok Homerun nem lehet 8 tól több éves. 😆 Szerintem autót csak képen látott, ám meg vetted a Renót?
0
0
0
0
Core2 avatar
autókonvoly...menetoszlop ?
Engem amikor ez a dacia otthagy, állok stoppolni, s hagyom ott...bár a sokk nem működik most sem rendesen
0
0
0
0
Szamp avatar
😃 Engem pozyony elööt hagyott ott "majdnem" mentem a autókonvolyba (nem tudom most hogy mondják) megállok mert megállt a sor 1x csak nagy gözütöttki a kabinba lábamra a fóóró víz ! Hátgyerek az oda ba..ott rendesen ! Kiderült hogy a fütöradiátor robbant fel! Elkötöttem a kétcsövet ami megy a radiátorba öntöttem bele vizet és mentem tovább pozyonyba! 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
még mindig...de még soha nemhagyott ott sehol, egy messzibb útamon se...csak a blokk előtt. Ahogy kerül gazda, passzolom el, akármennyit is fizet
0
0
0
0
Szamp avatar
Jah jah remélem ez is mind a kettö 4 ajtós szóval kb. eggyeznie kell! Még mindíg Daciad van?
0
0
0
0
Core2 avatar
nagyjából...motor, ülések, sok minden passzol
0
0
0
0
Szamp avatar
Hát jó volna ha passzolna! Végülis a Golf II meg A Jetta II ugyan olyan csak a Jetta az sedan!
0
0
0
0
Core2 avatar
én úgytudom, hogy igen. Mivel rengeteg alkatrész talál
0
0
0
0
Szamp avatar
Hi All
Azt szeretném kérdezni Hogy Golf II böl paszol e az elsö ajtó kárpit a Jetta IIbe! Fontos. Remélem valaki tudja! THX.
0
0
0
0
Core2 avatar
én ha jövőre gyereket várnék, most bíztos, hogy kombiban gondolkoznék. De mivel nemvárok, ezért elég a "nem kombi" is.
0
0
0
0
no avatar
Ti mit gondoltok a BMW-ről? Nekem a kedvenc kocsi márkám!😆 Azon belül nekem az E46,92 Z4 Coupé, 135i, és az X5 tetszik nagyon!!😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Asszony van. Gyerek majd jövőre.
0
0
0
0
Core2 avatar
Van feleséged ? Gyerekek ?
0
0
0
0
thug85 avatar
Core2 írta:
persze, hogy meglesz nézetve. Bár nemtom nekem minek kéne kombi...keresek valami mást, és közelebbit, ez más megyében van, igaz nem drága
Én sem akartam először kombit, de jó vétel volt és megvettem. Most áldom, hogy kombit vettem!😀 Költözködéskor nagyon jól jött, meg úgy általában is. Szerintem a következő is kombi lesz.
0
0
0
0
i_adrian avatar
jah sajnos vannak ilyen esetek😢
0
0
0
0
no avatar
jah,meg a sajat udvarodban sem vagy biztonsagban,ott amikor a masik a kocsival berepul az udvarba es kinyirja a gyereket.hu hat az brutal.😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció