Autókról minden

Szerző: homerun, 2009. June 01., téma
Fórum » Társalgó
Minden ami az autókhoz kapcsolódik!
Hozzászólások: 449
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
i_adrian avatar
hát igen,elég brutális balesetek vannak a videóban
a videó alapján az meberek már sehol nincsenek biztonságban😞
0
0
0
0
no avatar
jah,van egy PoP bemutatom egyes balasetben szettort kocsikrol,nah hat az is aztan ilyeszot.akinek kell az vegyen fel az msn-re mert elkuldom
0
0
0
0
Core2 avatar
Óvatosan kell vezetni, épp az ilyen balesetek elkerülése miatt.
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
Sajnos volt részem már 2-ben😞 egyikben meg is halt az illető!😞 Elmeséljem?
nem tom meselheted szeretnem tudni megis mi tortent.szar ugy lehetet
0
0
0
0
no avatar
Lizard írta:
http://www.youtube.com/watch?v=rs-jAImScms

így akarok tudni vezetni..😆
szeretned te mi😆😆amugy nekem is kene egy olyan Subaru Impreza WRX STI😆😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Sajnos volt részem már 2-ben😞 egyikben meg is halt az illető!😞 Elmeséljem?
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
Így figyeljetek!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iDj8GJi_Uy4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iDj8GJi_Uy4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
hu ezt a video latam mar en is,nagyon durva,ezert kell figyelmesen vezetni es nem mint egy orult,mert egy kis hibabol akar egy tragedia is tortenhet.
0
0
0
0
Lizard avatar
http://www.youtube.com/watch?v=rs-jAImScms

így akarok tudni vezetni..😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Így figyeljetek!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iDj8GJi_Uy4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iDj8GJi_Uy4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
Core2 avatar
Mindenképpen szervízbe viszem, akármit is veszek. De kombi ? Nemvagyok még családos ember...a családban 3an vagyunk, nemkell még kombi. Ezt nem tervezem 3-4 évig megtartani.
0
0
0
0
Lizard avatar
Bármilyen autót veszel nézesd meg alvázszám alapján a hívatalos szervízbe az autó adatait. az ő gépükben minden megvan az autóról!
Meg persze autószerelővel menjél meg rétegvizsgálóval az a biztos!
0
0
0
0
no avatar
kombi...
mikor kellene, akkor majd megtudod. 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
persze, hogy meglesz nézetve. Bár nemtom nekem minek kéne kombi...keresek valami mást, és közelebbit, ez más megyében van, igaz nem drága
0
0
0
0
no avatar
Meg kell nézni, ki kell próbálni. Kell festékmérő és egy autószerelő, akivel megnézed...
0
0
0
0
Lizard avatar
Core2 írta:
Na na...a focus jól hangzik...1,8-as TDCi vagy 1,6-os benzines ? Nekem nem családiautó kell ! Még nem készülök házasodni😃


2.0 TDCi😀, amúgy sztem 1.8
0
0
0
0
no avatar
ez már rajtad múlik, ahogy a pénztárca engedi. (diesel :Ð)
0
0
0
0
Core2 avatar
Na na...a focus jól hangzik...1,8-as TDCi vagy 1,6-os benzines ? Nekem nem családiautó kell ! Még nem készülök házasodni😃
0
0
0
0
Lizard avatar
Leon, Corolla, Civic meg Golf én ezekből mazsoláznék😀
0
0
0
0
no avatar
Leon, Corolla, esetleg Focus, most hirtelen ezek jutottak eszembe, én ezekből válogatnék...

de más vélemény?
0
0
0
0
Lizard avatar
Hát fene se tudja, az az 1.5-ös dci semmit sem eszik szinte az mellette szól, viszont hát picit szerintem gyenge a meganhoz, mondjuk egy 1.6-os benzines megane dinamikusabb lenne
0
0
0
0
Core2 avatar
értem...szóval nem komálod a franciákat. Akkor ajánlj 1,6-os motorral valamit...gondoltam még Golf IV 1,6-osra
0
0
0
0
no avatar
Hát...francia...

Szerintem válasz más országbeli járművet.
0
0
0
0
Core2 avatar
hát kaptam egy Renault Mégane-t 2 éves, 2006-os, rokon adja el, és kezdtem gondolkodni. 1,5-ös dCi...mit szóltok ?
bár én a benzin felé hajlok inkább
0
0
0
0
Lizard avatar
Core2 amúgy új autót akarsz venni? vagy vmi 2,3 éveset?vagy?
jha hát igen jók az 1.8 Tfsi-k, persze ez mind csak attól függ mennyit szánsz rá.
0
0
0
0
no avatar
Arra gondoltam, hogy amennyivel drágább egy 1,8-as, ez nem hoz annyival több teljesítményt.
Azt tudom, hogy én az 1,4 ; 1,6 ; 2,0-felfelé választanék, és választottam is.
0
0
0
0
Core2 avatar
szerintem az AUDI 1,8 T FSi motra sem rossz.
vagy a Volkswagen 1,8-as turbó benzines
0
0
0
0
Lizard avatar
a Honda civic 1.8-asa nem olyan rossz döntés azért😀
amúgy tényleg msot még köbcentiben van én is megnéztem, viszont KW után is lesz majd fizetés csak azt még egyenlőre nme vezetik be!
0
0
0
0
Core2 avatar
persze, hogy érdemesebb. Néztem volt, hogy egy Hilux 2,4 D4D ugyan annyit eszik 100-on, mint az 1,4-es daciam. Énis pedig 1,6-osban gondolkoztam, de ha ugyanannyi a biztosítás, mint az 1,8-ra, akkor nemtudom.

Hogy érted, hogy amúgy sem olyan jók ? még a végén kiábrándítassz az 1,8-ból
0
0
0
0
no avatar
akkor érdemesebb az 1,8, ha ugyan annyit fizetsz után. De azt is vedd figyelembe, hogy vásárláskor megéri-e a többlet költség. Az 1,8-asok amúgy sem olyan jók.
0
0
0
0
Core2 avatar
nálunk nem így van...itt térfogatra megy. Épp most léptem fel egyik biztosító honlapjára, és köbcentiben van. 200 cm3-nként emelkedik, tehát 1,6 és 1,8-ra ugyanannyit fizetsz.
0
0
0
0
Lizard avatar
szicsu írta:
Ez már nem így van, legalábbis M.o-on már nem. Az autó teljesítménye (kW) után fizeti az ember a kötelezőt.


Így van ahogy szicsu mondja!
0
0
0
0
no avatar
Ez már nem így van, legalábbis M.o-on már nem. Az autó teljesítménye (kW) után fizeti az ember a kötelezőt.
0
0
0
0
Core2 avatar
azt szeretném megtudni, hogy a biztosításnál mi szerint vannak a térfogatok csoportosítva ?
Amikor fizettem az 1,4-es motorra, úgy néztem, hogy 1,0-1,4; 1,4-1,6 és 1,6-2,0 literes árkategóriákba vannak sorolva...tehát ha 1,6-os motorban gondolkozol, akkor már jonn ha 1,8-ast veszel...ezt akarom pontosan megtudni
0
0
0
0
Lizard avatar
Core2 írta:
Nekem a vw 2.0 TDi-je kellene, passat formában. Gondoltam, h turbo dízel, csak nemírtad oda...


Hm passatokat is szeretem nagyon,Honda előtt az volt nekünk ,az sem egy rossz választás, csak sajnos több velük a gond mint a japán társaikkal és baromi drágák az alkatrészek hozzá. de szépek főleg az új Passat cc.
Amúgy ha VW-nél maradunk nekem egy Touareg is megtenné bár az már megint más árkategória😀
0
0
0
0
Core2 avatar
Nekem a vw 2.0 TDi-je kellene, passat formában. Gondoltam, h turbo dízel, csak nemírtad oda...
0
0
0
0
Lizard avatar
pomrum írta:
Lizard írta:
ha autóvásárláson gondolkodtok, szerintem mindenképpen japán autót vegyetek aki megteheti.
Nekünk Honda Accordunk Tourer-ünk van és mesés 2006-os évjárat 2.2-es dízel. Erő van benne bőven és csodálatos a futómű és nagyon egyben van. az Avensis is szerintem igen jó választás vagy mondjuk egy Mazda 6. No persze ezek megint pénztárca függő dolgok. Vennék én Bugatti Veyront is ha lenne rá keret...😀
Vennék én Bugatti Veyront is ha lenne rá keret...

Abban nincs elég hely.:Ð


ÁÁÁ bugattiba nem ültetnék magamon kívül senki mást😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Core2 írta:
A dízel egymagában nem a legjobb...a turbó dízel (TDi) ami ér valamit sztem.


Gondoltam azt tudod hogy az a 2.2-es az turbódízel😀--- 2.2 ictdi 140Le-- 340Nm
Manapság már nme igen gyártanak sima szívódizelt, egyedül azt hiszem a VW, Sdi dízel néven, dehát az olyan is amilyen...😀
Amúgy ha msot dízelek közül kéne választanom szerintem a Toyota 2.2 es 177 lovsát választanám 400Nm-el tolhat rendesen. Bár lehet inkább az Audi v12-es TDI-jét választanám 500le-vel és 1100NM-el😆
0
0
0
0
Core2 avatar
A dízel egymagában nem a legjobb...a turbó dízel (TDi) ami ér valamit sztem.
0
0
0
0
pomrum avatar
Lizard írta:
ha autóvásárláson gondolkodtok, szerintem mindenképpen japán autót vegyetek aki megteheti.
Nekünk Honda Accordunk Tourer-ünk van és mesés 2006-os évjárat 2.2-es dízel. Erő van benne bőven és csodálatos a futómű és nagyon egyben van. az Avensis is szerintem igen jó választás vagy mondjuk egy Mazda 6. No persze ezek megint pénztárca függő dolgok. Vennék én Bugatti Veyront is ha lenne rá keret...😀
Vennék én Bugatti Veyront is ha lenne rá keret...

Abban nincs elég hely.:Ð
0
0
0
0
Lizard avatar
ha autóvásárláson gondolkodtok, szerintem mindenképpen japán autót vegyetek aki megteheti.
Nekünk Honda Accordunk Tourer-ünk van és mesés 2006-os évjárat 2.2-es dízel. Erő van benne bőven és csodálatos a futómű és nagyon egyben van. az Avensis is szerintem igen jó választás vagy mondjuk egy Mazda 6. No persze ezek megint pénztárca függő dolgok. Vennék én Bugatti Veyront is ha lenne rá keret...😀
0
0
0
0
Core2 avatar
A hiace milyen motorral kapható ? Nekem nem igazán tetszenek. A volkswagen transporter-ek annál inkább
0
0
0
0
pomrum avatar
Core2 írta:
Mikrobusz elég...abban ellehet férni

Akkor szép lassan visszajutottunk a Toyota Hiace-hoz.
0
0
0
0
Core2 avatar
Mikrobusz elég...abban ellehet férni
0
0
0
0
no avatar
pomrum írta:
szicsu írta:
Az a baj míg picik addig kell a legtöbb cucc, ruha, babakocsi, stb... kell a nagy hely, és még hol vannak a saját cuccaink!

Hát igen arrol nem is beszélve hogy egy gyereküllés annyi helyet foglal mint egy 100kg anyós:Ð vagy mint a 120kg-os szomszéd.😆


Na lassan már ott járunk, hogy egy lakóbuszt kell venni...
0
0
0
0
pomrum avatar
szicsu írta:
Az a baj míg picik addig kell a legtöbb cucc, ruha, babakocsi, stb... kell a nagy hely, és még hol vannak a saját cuccaink!

Hát igen arrol nem is beszélve hogy egy gyereküllés annyi helyet foglal mint egy 100kg anyós:Ð vagy mint a 120kg-os szomszéd.😆
0
0
0
0
no avatar
Az a baj míg picik addig kell a legtöbb cucc, ruha, babakocsi, stb... kell a nagy hely, és még hol vannak a saját cuccaink!
0
0
0
0
Core2 avatar
Nagy családban gondolkozol 😃 3 gyerek még elfér, de több csak a csomagtérben.😃
0
0
0
0
no avatar
Core2 írta:
Vegytek dacia 1310-est. Olcsón adom...nehezebb eladni mint a PC-met !


De ha megveszem, akkor megint nem fog elférni a család! 😜
0
0
0
0
Core2 avatar
Vegytek dacia 1310-est. Olcsón adom...nehezebb eladni mint a PC-met !
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció