Autókról minden

Szerző: homerun, 2009. June 01., téma
Fórum » Társalgó
Minden ami az autókhoz kapcsolódik!
Hozzászólások: 449
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Core2 avatar
Igen, mert nem otthon vagyok már.
0
0
0
0
Szamp avatar
Mi az telefonon netezel vagy mi?
0
0
0
0
Core2 avatar
Ott tartok mindjárt, h a dacianál kell maradjak. Bárcsak láthatnám a videót
0
0
0
0
Szamp avatar
thug85 írta:
Mifelénk is így szokták árulni mikor már nem bírják fizetni a hitelt.

Még egy videó, nem lehet kihagyni! Kicsit tud a figura, és az autó sem utolsó. Megőrülök a hangjától!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GMJyg369XcE&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GMJyg369XcE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]


Ezt ismerem nagyon nagy ember ez a ken block ö a rallysok közt a bohóc
0
0
0
0
Szamp avatar
Hidd el ha elmennél 1-2 rábeszélne! új autó meg minden nem sokaz a 57hónap meg ilyenek és aztán mármeg is vetted volna majd 1-2 húnappalkésöbb te hirdetnéd az autót mert nem tudnádfizetni 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Mifelénk is így szokták árulni mikor már nem bírják fizetni a hitelt.

Még egy videó, nem lehet kihagyni! Kicsit tud a figura, és az autó sem utolsó. Megőrülök a hangjától!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GMJyg369XcE&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GMJyg369XcE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
Core2 avatar
Ezt az átverést...még azt mondja, hogy menjek s nézzem meg...
0
0
0
0
Szamp avatar
thug85 írta:
Core2 írta:
Na, felhívtam a polo tulaját. Nem csak 1700 euró...román volt, de megértettem az 57 havi 160 eurós részletet.
Gondoltam, hogy valami ilyesmi áll a háttérben.


😆 Ne utánozz :Ð
0
0
0
0
thug85 avatar
Core2 írta:
Na, felhívtam a polo tulaját. Nem csak 1700 euró...román volt, de megértettem az 57 havi 160 eurós részletet.
Gondoltam, hogy valami ilyesmi áll a háttérben.
0
0
0
0
Szamp avatar
Core2 írta:
Na, felhívtam a polo tulaját. Nem csak 1700 euró...román volt, de megértettem az 57 havi 160 eurós részletet.


Gondoltam hogy ez lesz!
0
0
0
0
Core2 avatar
Na, felhívtam a polo tulaját. Nem csak 1700 euró...román volt, de megértettem az 57 havi 160 eurós részletet.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nem volt rossz.
Már ha videónál vagyunk ezt meg kell nézzétek. Kb. 1 percnél kezdődik a lényeg. Énekel a motor!😆 Brutál jó!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XRXwWbo_mX0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XRXwWbo_mX0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
thug85 avatar
Az X6-os még néz is ki valahogy, de ez! Förtelmes!
0
0
0
0
Szamp avatar
Hátmit ne mondjak elég érdekes pont úgy mint az X6 os!
0
0
0
0
thug85 avatar
5gt szerintem botrányos. De nem is nekem szánták.😀 Luxuslimuzin és családi autó keverék.
0
0
0
0
Szamp avatar
Coretudom melyik az új 3mas. Amúgy van új 5gt bmw.Márláttátok mit szúltok hozzamit nem mondjak elég furcsa. Azt nyilatkozta a csávóhogy az nem suv hanem supúj stilus!

[LINK]
0
0
0
0
thug85 avatar
Nem vesztel vele semmit, ha felhívod! Új 3 Coupe, és M3 nekem is bejön!
0
0
0
0
Core2 avatar
thug85 írta:
Core2 írta:
nem...1.650 EUR, 6.917 RON, negociabil...tehát még alkudható is...
Az érdekes. Mi a múlthéten adtunk el egy ilyet, csak zöld volt és 2006-os 1.980.000-ért!


Lehetséges, hogy van benne valami, csak nem írták ki...talán ha felhívnám, többet megtudnék róla.
0
0
0
0
thug85 avatar
Core2 írta:
nem...1.650 EUR, 6.917 RON, negociabil...tehát még alkudható is...
Az érdekes. Mi a múlthéten adtunk el egy ilyet, csak zöld volt és 2006-os 1.980.000-ért!
0
0
0
0
Szamp avatar
Core2 írta:
ahogy a rendszámon is látszik, bevan írva...


Látom, csak szóltam hogy azt is nézd!
0
0
0
0
Szamp avatar
Core2 írta:
nekem pedig az új hármas széria a nyerő...nagyon tetszik a formája


Nekem a legújabb 3mas elöttti tetszik a legjobban, az a leg kirájabb és már nem is olyan drága!
0
0
0
0
Core2 avatar
ahogy a rendszámon is látszik, bevan írva...
0
0
0
0
Core2 avatar
nem...1.650 EUR, 6.917 RON, negociabil...tehát még alkudható is...
0
0
0
0
Core2 avatar
nekem pedig az új hármas széria a nyerő...nagyon tetszik a formája
0
0
0
0
Szamp avatar
Szerintem az új hetesnek szebb van pontosan nem tom melyik mertmost 3féle hetest is piacra dobtak de az 1ik nagyon gyilkos!
0
0
0
0
thug85 avatar
Szamp írta:
Engem nem tudc semmi képpen se bmw töl elfordítani nagyon bmw fan vok! 😆 Az új 5ös mondjuk nem is tetszik és még nem láttam 2.0asdizellel de lehet pont ugy mint 1.8al se még nem láttam de van olyan is! A legszebb bmw az E46 coupé attól szebb nincs és nem is lex! A világ 1ik legszebb autója!
Eszembe nem jutna!😀 Csupán azt mondtam, hogy én nagyot csalódtam benne. De szerintem az egyik legszebb fara az újabbik 5-ös BMW-nek van. Gyönyörű. Hogy műszakilag milyen az már más kérdés.
0
0
0
0
Szamp avatar
Engem nem tudc semmi képpen se bmw töl elfordítani nagyon bmw fan vok! 😆 Az új 5ös mondjuk nem is tetszik és még nem láttam 2.0asdizellel de lehet pont ugy mint 1.8al se még nem láttam de van olyan is! A legszebb bmw az E46 coupé attól szebb nincs és nem is lex! A világ 1ik legszebb autója!
0
0
0
0
thug85 avatar
Új 5-ös van 2000 dízellel. De kétlem, hogy olyat vett volna. Főleg, hogy egy 1-es BMW képet linkelt be!😆 Én is megvoltam őrülve a BMW-ért, de mióta kereskedésben melózok volt szerencsém néhányhoz, és megváltozott a véleményem. Szánalom, hogy manapság miket adnak ki BMW néven.
0
0
0
0
Szamp avatar
én nekem mondjuk tetszik nekem az összes bmw tetszik! Nem hiába hisz bmw fan vok! De nagyon!
0
0
0
0
Szamp avatar
Jaés azt irta 520 ja van és azt is hogy d, fuh ez valahogy nem jön össze mert nincs 520td
0
0
0
0
Core2 avatar
jaj jaj...te homerun...ez ilyen koma 😃

nekem nem is tetszik az egyes széria...túl kicsi
0
0
0
0
Szamp avatar
Tudom én hogy csak blöfföl a kisgyerek ez 1 es bmw és csak 1dizel motorralkapható de ezt iselég sokáig keresi a neten!
0
0
0
0
Core2 avatar
homerun írta:
tudom! azé vettem bmw-t 520-ast

de használtan újra nincs pénzem 😆


A képen nem 520-as van...inkább ne mondj semmit légyszives 😃 azt se, hogy eltévesztetted
0
0
0
0
Szamp avatar
homerun írta:
nekem is fontos hogy d legyen.

am most ilyen kocsim van:
https://www.eacdirect.com/carImg/b/19468.jpg


Igen és milyen motorral?
0
0
0
0
Core2 avatar
Én a daciat egyszer éjjel 145-be vertem bele, de a motor szökött ki. Jól megy az is, ha nyomják...csak az a baj, hogy a benzintartályban vákuum keletkezik ilyenkor 😃
0
0
0
0
Szamp avatar
homerun írta:
a haveromnak most az az ujjab astraja van


Nincs is haverod. 😆

Nekem az 1ik haveromnak volt ettöl 1el öregebb astrája 1.4benzines. Be volt rúgva és úgy jött haza csak az volt a baj hogy találkozott 1 fával. Majdnem meghalt de szerencsájére túlélte de még tolókocsiban van de felfog tudni álni csakmég gyenge. Az autó totalkaros még alkatrésznek is nehéz eladni mert annyira összetörött!
0
0
0
0
homerun avatar
nekem is fontos hogy d legyen.

am most ilyen kocsim van:
https://www.eacdirect.com/carImg/b/19468.jpg
0
0
0
0
thug85 avatar
Core2 írta:
sokan nem a gyorsaságra mennek...csak hogy minél takarékosabb legyen...a dacia nem a takarékosságáról híres, nekem elhihetitek...annyit eszik, mint egy 2,4-es TDi, pedig csak 1,4es
Az enyém pályán simán viszi a 160-at (tovább már nem volt szívem nyomni), de fölösleges is, hogy gyorsabb legyen. Gyorsulása az mondjuk nincs, de ha lendületben van, akkor szép dolgokra képes!😀 Ki kell tapasztalni, hogy mikor dolgozik a turbó, és akkor lehet vele menni! De még így, erő nélkül is képes vagyok alázni Pesten a Váci úton munkába jövet.😆
0
0
0
0
Core2 avatar
nálunk is térfogatra megy, szóval 1,6 és 1,8 ugyanabban az árkategóriában van. Úgyhogy ha lehet 1,8-ast nézek magamnak.
Persze nekem létfontosságú, hogy benzin, vagy dízel, mert a benzint áttudom alakíttatni gáz üzeműre, ami fél árban van a benzinhez képest, de a motor ereje megmarad.
0
0
0
0
Szamp avatar
Nekem nem fontos hogy mennyit eszik csak dizel legyen! (Apám kamion soför) 😆 Jah és ne legyen tul nagy motor a biztostó miatt mert nálunk még cm3 re mennek a biztosítók!
0
0
0
0
homerun avatar
a haveromnak most az az ujjab astraja van
0
0
0
0
Core2 avatar
sokan nem a gyorsaságra mennek...csak hogy minél takarékosabb legyen...a dacia nem a takarékosságáról híres, nekem elhihetitek...annyit eszik, mint egy 2,4-es TDi, pedig csak 1,4es
0
0
0
0
Szamp avatar
Hát tényleg nem rakéta a maga 44kw jával!
0
0
0
0
thug85 avatar
Core2 írta:
jól néz ki...én is gondolkozok Astra-ban, de nem kombiba
Kösz! Jók az Astrák. Nekem még a G Astra Sedan is tetszik.

Szamp: Ez sima turbó dízel.
0
0
0
0
Szamp avatar
Azért nem olyan gyenge az a 1.7dtl van benne intercooler vagy csaksimán turbo dizel? Nemigen értek az opelokhooz!
0
0
0
0
thug85 avatar
Ilyen Jettát hajtottam régen, a havernak volt egy. Ez sem egy rakéta, de megbízható. Kimentünk vele Berlinbe, és gond nélkül teljesítette a távot.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció