Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 219
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Warlordcommander avatar
Genshin Impact, tegnap jött ki Enkonomiya, megint van mit csinálni, bár így 2 nap után lassan végzek mindennel.
1
0
0
0
DemonMesteR avatar
Tegnap fejeztem be a Star Wars Battlefront II Storyját. Egyébként Minecraft és néha Conan Exiles. Vasárnaponként ha időnk engedi WWZ coop haverral vagy SWBFII.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Far Cry 5
Ori and The Will of the Wisps
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Nem is tudom mikor játszottam utoljára végig bármilyen singleplayer/story based játékot (Spoiler!
legalábbis ami nem autóversenyzésről szól 😅
), most viszont egész nagy lelkesedéssel ültem neki a Borderlands franchise-nak.
Igazából a 3-mal kezdtem, de pár óra után arra jutottam inkább nekiülök az első résznek, aztán csak szép sorjában, szóval most a Borderlands GOTY Enhanced van terítéken.
Érződik, hogy nem éppen egy friss játék, de azt azért nem mondanám meg, hogy már 12 év telt el a megjelenése óta. 🤐
1
0
0
0
💬 1
gyuri191 avatar
@Yezi_: Jó mókát hozzá imádom a borderlands részeket nagyon jók
0
0
0
0
gyuri191 avatar
borderlands 3 goty

crysis 1 nem remaster
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Vampyr, Battlefield 4 single, Dead By Daylight, Euró Truck Simulator 2, Ac Odyssey, Ac Valhalla, Tomb Raider 2013. Mindegyikből egy kicsit, de a legtöbbet a Vampyr-ral nyomom az igazán lefoglalt igaz mindig keresgélni kell de amúgy nem gáz.
0
0
0
0
MadRol avatar
Sziasztok! Én most a Maneater-rel és a Dragon Ball Z: Kakarott-al játszok.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
Sziasztok tudtok olyan játékokat mondani ahol nem kell gyüjtögetni meg csak ilyen laza shooter vagy kardozos single player legyen? köszi
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@gyuri191:
gyuri191
28
1 órája | 2021. 12. 19. 20:46:46
Sziasztok tudtok olyan játékokat mondani ahol nem kell gyüjtögetni meg csak ilyen laza shooter vagy kardozos single player legyen? köszi


Itt lenne a helye ennek a kérdésnek:
Ajánljatok nekem egy játékot!
https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread…ead_id=172

Mit értesz gyűjtögetés alatt?

Laza shooter: minden az amit nem veszel vérkomolyan :D
Half Life 1, Halo, Singualrity, Red Faction 1, Red Faction Guerilla, Titanfall 1-2, COD MW 1-3, Watch Dogs 1

Kardozósból régen a Jedi Academy az ami jó volt, de mára a grafikája nagyon megöregedett, de a Dark Messiah of Might and Magic még so-so.
Esetleg a Mordhau, bár multi és 1 percet sem nyomtam, de az alábbi meme alapján jó kis közössége lehet:
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: köszönöm hogy irtál
0
0
0
0
kmetovics avatar
Serious Sam 3 BFE
Godfall
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Borderlands 3

Dying Light

És ha végeztem velük akkor mind a 2 new game plusal újra tolom
1
0
0
0
bukta2 avatar
Megint a Star Citizen pörög, és a legutóbbi frissítések óta egész jó a játék! Már kezd alakulni! Már egy rakás küldetést megcsináltam benne, nagyon jó játék az biztos! Nem gondoltam volna hogy valaha űrszimulátorozni fogok de ez a látványvilág és kidolgozottság valami elképesztő amit ez a játék nyújtanii tud!
0
0
0
0
no avatar
Kingdom Come:Deliverance és Cyberpunk
Élvezem mindkettőt, viszont a kingdom come számomról jobban bejövős. Kár, hogy az engine-je miatt elég laggolós és a textúrák is sokszor késéssel töltődnek be. De mindezt leszámíta egy remek játék.
Cyberpunk-nál már a második végigjátszásnál tartok. Egyszerűen imádom a gunplayt benne.
0
0
0
0
ppista avatar
Kena: Bridge of Spirits
The Walking Dead
Fifa 21
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Ki szokott new game plust kezdeni egy játékban és ha igen megéri vagy csak úgyan az mindem mint amikor elöször viszed ki a game-t?
0
0
0
0
💬 7
gigazte avatar
@gyuri191: Van olyan játék ahol megéri, mert jól megcsinálták. Új kihívások, új enemyk, új helyszínek és sorolhatnám. Ide sorolhatnám a FromSoftware játékait, a Borderlandseket, vagy éppenséggel a randomgenerált Remnant: From the Ashes-t. Ami azt illeti sok játéknak meg nem áll jól az egész.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@gigazte: értem köszi hogy irtál
1
0
0
0
no avatar
@gyuri191:
gyuri191
28
2 órája | 2021. 12. 05. 14:24:20
Ki szokott new game plust kezdeni egy játékban és ha igen megéri vagy csak úgyan az mindem mint amikor elöször viszed ki a game-t?


Mass Effect 1 esetében simán újráztam a normál nehézség után, nehezebb szinten és megérte, mert bár nem voltak annyival erősebbek az ellenfelek, a gear az jól szinten tartott, és jóformán a nehezebb szint könnyebb volt a táp gear miatt, mint az első nekifutás.
Mass Effect Andromeda esetében szintén van értelme hiszen megnézheted a másik főhőssel is a játékot és ha egy speccel végigviszed és utána másik specet választasz, a korábbi spec képességei jönnek tovább. De itt már talán kettő végigjátszás volt nekem, a többire már nem vett rá, na meg az időtájt jelentette be az EA hogy lelövi a további bővítését...
AC Odysseynél csak azért kezdtem újat hogy lássam a más karakter szemszögéből is, de annyira azonos lett a két főhős ebben a tekintetben, hogy abbahagytam viszonylag hamar.
Diablok esetében szerintem a random generált pálya simán elég ahhoz hogy ugyanazt nyomd, csak magasabb nehézségi szinten, jobb lootokért.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: értem köszi hogy irtál
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@gyuri191: Amelyik játékba már new game plusz van az részemről nem jó játék, mert a túl rövid játékidőt próbálja kompenzálni, teljesen feleslegesen.
1
1
0
0
gyuri191 avatar
@Warlordcommander: értelek köszi hogy irtál
0
0
0
0
szhusi avatar
@Warlordcommander: Hát a Witcher 3-ban is van NG+ és nem nem hiszem a túl rövid játékidőt próbálják kompenzálni, dlc együtt kb több, mint 100 óra. Én most azt tolom ng+ legnagyobb nehézségi fokozaton, s grafikát megturboztam modokkal. 😁
0
0
0
0
xCube avatar
Diablo II Resurrected

Classic barbár, de ezt a kínt csak egyszer játszom el nosztalgiai okokból, a következő karaktert már upgrade -del fogom indítani. Jelenleg az ACT II közepén járok.
0
0
0
0
bukta2 avatar
T.C. Ghost Recon Breakpoint (Co-oP)
0
0
0
0
BLACKPINK avatar
Black Desert Online
osu!
0
0
0
0
szalamispizza avatar
LoL, Skyrim és Xboxon Horizon 5
0
0
0
0
💬 5
kmetovics avatar
@szalamispizza: A Skyrim melyik verzióját nyomod, a simát vagy a Special Editiont?
0
0
0
0
szalamispizza avatar
@kmetovics: Special Edition
0
0
0
0
kmetovics avatar
@szalamispizza: Kellett hozzá patch vagy valamilyen mód, h el tudd szívni a sárkányok lelkét? Vagy alapból el tudtad?
0
0
0
0
szalamispizza avatar
@kmetovics: Magyarításon kívül semmi egyebet nem töltöttem le. Eltudtam szívni
0
0
0
0
kmetovics avatar
@szalamispizza: Oksa. Köszi szépen.
Jó szórakozást hozzá :)
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Xbox:
Forza Horizon 5
Resident Evil Village
pc:
Euro Truck Simulator 2
0
0
0
0
susguy avatar
Inscryption. Nagyon gyorsan GOTY lett számomra.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ma éjjel beteszem tölteni a cod vanguard-ot ha már ingyé hét van, azt holnap azzal csapatok egy pár karikát!
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Doom Eternal
Előtte Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game (miért hiányzik Gépigény adatbázisból, ha a második rész benne van?)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
GTA V Story

Mafia 2
2
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@gyuri191: A Mafia 2-őt én is tolom vagyis majd fogom. Még ma elkezdem szerintem.
Jó játékot hozzá :D
Spoiler!
Egyik kedvenc játékom :)
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszi nekem is kedvenc a mafia 2 már 4-szer toltam ki ez az 5-ik alkalom :D a story zseniális benne jó játékot kivánok neked is :D
2
0
0
0
bukta2 avatar
Bf 2042 pörög EA Play-be amíg le nem jár a 10 óra próba idő korlát, van még hátra pár óra belőle. Utána meg majd épp ami jön, lehet folytatom a Star Citizen-t mert ott is megjött Live-ra a 3.15.-ös Patch! De majd még meglátom.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
GTA San Andreast most toltam ki mobilon. Jöhet a Vice City.
0
0
0
0
bassus16 avatar
Gears of War Ultimate Edition - Kijátszva
Gears of War 4 Kijátszva
Gears 5 most jön.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Nekem a 3 kimaradt, ezért pótolom.
Most mennek a rövidebb lődözős gamek 1000-rel 😉
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: nálam egy open world és egy rövidebb game megy :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Én is úgy akarom, h 1-2 rövid, meg 1 hosszú.
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Cyberpunk. Kezdem magam ki ismerni benne, bár a kódfeltörést még mindig nem értem teljesen. 😅
0
0
0
0
💬 2
Warlordcommander avatar
@JohnDoe89: Kódfeltöréshez van egy jó kis androidos app, amivel befényképezed aztán megmutatja milyen úton mit tudsz megszerezni, én azt használtam mert a hackelgetős részek nem érdekeltek annyira benne. ;)
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
@Warlordcommander: Ennyire mondjuk engem sem érdekel ez a része a játéknak. 😅
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Die Hard: Nakatomi Plaza
Spider Man 2
AVP2/Primal Hunt
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Far Cry 5

Assassin s Creed Syndicate
0
0
0
0
kmetovics avatar
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Forza Horizon 1 megy jelenleg, aztán ha befejeztem jöhet a második rész.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Yezi_: Törölt hozzászólás
0
3
0
0
gigazte avatar
Általában a játéksorozatok a 3. résztől indulnak... 😆 Egyébként a mai napig a leghangulatosabb rész az első Forza Horizon volt!
1
0
0
0
Yezi_ avatar
PC-re tényleg a 3 volt az "első" Horizon ami megjelent. 🙃
1
0
0
0
SuperPuma avatar
Jedi Outcast. Amint sikerül felerőszakolnom a Dark Forces 2-t, azt is elkezdem.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
bassus16 avatar
Ez meg mi a fene de komolyan?..
0
1
0
0
gigazte avatar
@bassus16: Google fordítós akármi! 😂
1
0
0
0
bassus16 avatar
@gigazte: 😂
Hírtelen azt hittem, hogy a facebook-on vagyok.
0
1
0
0
susguy avatar
@bassus16: Bio spambot.
0
0
0
0
TomSlier avatar
The Dark Pictures Anthology (House of Ashes). Igaz már a végén járok de talán ez sikerült a szériából a legjobban. Persze csak az Until Dawn után😀
0
0
0
0
gyuri191 avatar
far cry 5

stalker clear sky
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
1
0
0
0
💬 1
bassus16 avatar
Sokszor nekiálltam de valamiért mindig kudarcba fulladtam vele. Nagyon tetszik lehet adok neki majd még egy esélyt valamikor.
Merre jársz benne?
0
0
0
0
TomSlier avatar
Devil May Cry 5 már 6. alkalommal.
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Tovább robog:
Tom Clancy's The Division 2

Becsatlakozott:
Tomb Raider Definitive Edition (közbe végig pörgettem)
Rise of the Tomb Raider
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Jedi Outcast, de majd a Dark Forces 2-t is felerőltetem.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció