Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 220
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SuperPuma avatar
Jedi Outcast, de majd a Dark Forces 2-t is felerőltetem.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Rocket League
F1 2021
Bomber Crew
Microsoft Solitaire 😂
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@19ati93: A solitaire chillben oke
0
0
0
0
19ati93 avatar
@ELERY: Telón szeretem. :D
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Még mindig genshin impact :)
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Meglepődtem, hogy milyen jól elfut :)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Még mindig Star Citizen! ;)
0
0
0
0
bassus16 avatar
Call of Duty 2
Dead Rising
Assassin's Creed Revations
1
0
0
0
💬 4
bassus16 avatar
@gyuri191: Mostanában nagyon élem. :D
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@bassus16: Hát hajrá jó mókát kivánok akkor hétvégére :D
0
0
1
0
bassus16 avatar
@gyuri191: Köszi :D
Viszont neked is.
0
1
0
0
zsiroslangos avatar
Crysis remastered trilogy nintendo switch. (Igaz még csak most töltöm le de már tűz forró a konzol. :D)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
fallout new vegas

doom eternal+dlc na igen :D rip and tear baby :D
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Fallout new vegas

call of duty black ops 2 story
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Initial D Arcade Stage 8 ,emulátorral mivel ps3 játék de jól szuperál a kormány vele,csak sajna még nem jöttem rá hogyan kell menteni,így már 2x kezdtem előről. Aztán ATS,ETS,LFS,szóval minden amiben lehet kormánnyal vezetni. Ja meg Asetto corsa.
0
0
0
0
EchoMMM avatar
Far Cry Hattal 2 nap múlva. De tőlem 2x vonták le az Ubisoft+ előfizetést. Tehát egyszer fizettem 15 eurot majd rá fél órára még egyszer levontak annyit. Így már 30 euro . Ilyenkor mi a fene van ? :). Miért vontak le még egyszer 15 eurot ?
0
0
0
0
💬 1
gigazte avatar
@EchoMMM: Náluk ez sokszor előfordul. Reklamálj náluk mindenképpen, hátha nem csinálnak maguktól semmit az ügy érdekében!
0
0
1
0
Warlordcommander avatar
@Aaron Keener: Az jó, már egy ideje elkezdtem de még be kéne fejezni nekem is:)
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Soldier of Fortune II. Valahogy nagyon nem adja.
Global Operationst kipróbáltam annyira, hogy tudjam, nem érdemes bele időt fektetni.
Majd a Nakatomi Plazat rángatom le valahonnan, azt nem vittem soha végig, pedig párszor nekiálltam. Project I.G.I 2 alatt letérdel a Radeon M6. Azt nem erőltetem.
1
0
0
0
💬 5
no avatar
@SuperPuma: SoF 1-et javaslom, ha nem nyomtad még végig. Mai szemmel rosszul öregedett a grafika, de a pályák és a sérülésmodell az jó.

Global Operations is kellemes tud lenni ha pár menet alatt meg tudod szokni a botok mozgását és a pályák logikátlan felépítését. A fegyverfejlesztések nagyon hasznosak, de ugye botok ellen nem sok értelmük van, mert annyira gyorsan hullanak hogy nem kell pl nagyobb tár, hangtompító, stb...

Korabeli lövöldés még ha nem próbáltad:
- Operation Flashpoint
- Shogo MAD
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Palanova: Az első részt kinyomtam, igazából tök oké. A modellek kicsit idétlenek, de sokkal jobban fut.

Próbáltam a GO-t...folyton leszedtek a botok. Egyszerűen nem jön be, főleg annak tudatában, hogy az 1.6 jobb (szerintem)
Flashpointot majd lehet megnézem, a Shogot inkább skippelem, az anno sem jött be.
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: SoF 1 - a modellek akkoriban nagyon is a helyükön voltak és a sérüléskezelés az páratlan volt
GlobalOp - botok ha leszednek akkor rosszul helyezkedsz, de ez pályaismereti hiány is lehet (vannak pályák ahol automata tornyok vagy npc-k védik a spawn pontot a spawn camp ellen - szürkével van írva ha ők szednek le), és bár CS copy, annál azért több ha csak azt nézzük hogy pályán való haladásnak megfelelő spawnpontok vannak, a fegyverek mennyire variálhatók és hogy a pályák-feladatok mennyire különböznek: sarkvidéki kutatóállomás, teherhajó, maja templomromok, egy cseszett nagy hacienda, hegyvidékes vasúti pálya, afrikai nagykövetség, múzeum...és ezeknek a pályáknak egy része interaktív, nem statikus, pl múzeumban ha eljutsz egy pontig akkor ajtók nyilnak meg, és új spawnpontot kapsz, a hegyvidéki vasutasnál lerobban egy sziklafal - új feljáró
Tactical Ops - UT motoros CS
Mobile Forces - valami irgamaltan gyenge járműves csapat alapú lövölde lett volna
Shogo MAD - érdemes egy esélyt adni neki mert egyrészt van története ami akkoriban kifejezetten jó volt, gyalogos és nagyrobotos harc miatt kétféle arzenál van, és a játék 3/4-énél van tényleges döntés: mi legyen a vége és annak megfelelően kétféle kimenetel és a harcok is ennek megfelelően alakulnak, nem úgy mint a ME trilógiában :D
Ok, nem egy titanfall, de bőven elmegy egy jó kis délutáni lövöldének, pláne ha a voodoo babával (Captain Claw plüss - a studió korábbi oldalnézetes platformer játékának a főhőse - kis easter egg) nyomod

Na meg a szokásos Quake 2 és/vagy a Half Life 1 is ott van még ha ennyire időutazol :)

Futottak még:
Spec Ops 1 - tps/fps keverék, de a SoF 1-hez képest baromi gyenge a grafika, viszont maga a felállás az remek és a pályák nagyon nehezek
Gunmetal - kis párórás techdemo egy "transformers" copy robottal
System Shock 2 - horror scifi, a ma oly divatos craftolással és "elkopó" fegyverzettel
Medal of Honor - nem kell bemutatni gondolom
Red Faction 1 - ez még jó és a Guerilla is, a többi felejtős - egyediség a robbantható környezet és a talán az, hogy a lövedékek rendesen modellezve vannak, vagyis gellert is kaphatnak
Halo 1
C&C Renegade - gyengére sikerült C&C világában játszódó fps lövölde, egyszer végigjátszós amúgy felejtős sajnos. Kb 10 éve készül egy fanremake belőle...
Descent 1-2 - ha űrbeli lövöldére vágysz, de nem a csillagos űrben hanem zárt térben
Codename : Outbrake - rosszul öregedett a grafikája, a pályák kicsik, de a fegyvermegoldások jók benne és adja a coop érzetet, egyedül is
Seriuos Sam 1 - féktelen lövölde
007 Nightfire - sajnos a pc verzióból kimaradt az összes autós rész ami állítólag benne volt a konzolos verzióban, de ettől még egyszer végigjátszható
NoLF 1 - ha már kémezünk és kütyüzünk
UT2003 - klasszikus UT lövölde, ma is megállná a helyét egy steamen most árult lövöldével szembe + botokkal is élvezetes a Bombing Run
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Palanova: A Shogo az azt hiszem, pont a szinkronos kiadásban volt meg. Akkori gépemen cefetül futott, a robotos részeket nem is bírtam, de lehet adok neki esélyt. (Nem is emlékszem rá, hogy meglett-e az a macska)

Sajnos olyan is van a felsorolásban, amitől az M6 kifekszik, viszont olyan is van, amit nem is ismerek, úgyhogy meglesz a hétvégi progim az fix
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: 1999 és akörüli FPS-kel próbálkozz, hátha ott van ami még újdonság:
[LINK]
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Borderlands pre sequel

Doom 2016
0
0
0
0
MrPAYER avatar
AC Syndicate, Red Dead Online
0
0
0
0
sean avatar
Fallout 3 GOTY. Hónapok óta. Már megint beszippantott ez a kis rohadék. Ha elenged, tárt karokkal vár a New Vegas, hogy ismét hónapokra eltűnjek a világ elől.
0
0
0
0
Memento Mori avatar
Kena, Cyberpunk, Chernobylite, Hyper Light Drifter.
0
0
0
0
Liptik avatar
Tomb Raider 1996
Kena
AC Valhalla
Far Cry 5
Far Cry 3
és ha kijön: a Far Cry 6
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Tom Clancy's The Division 2
Diablo II Resurrected
Control - Ultimate Edition - észrevettem, hogy a The Foundation DLC-ben még bent maradt pár küldetés, azokat még megcsinálom. 😄
0
0
0
0
bukta2 avatar
Star Citizen teljes mértékben beszippantott.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
X9K338DA avatar
Az nem lett rossz darab. Hiányoznak az olyan fajta 'igazi' Tomb Raiderek. Ez a 2013-as reboot elég gyenge eresztés lett.
0
0
0
0
TomSlier avatar
@X9K338DA: Kinek a pap, kinek a papné. Szerintem meg pont, hogy a reboot az eddigi legjobb Tomb Raider széria. Nem hiába lett év játéka. 😎
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@TomSlier: Jogodban áll tévedni. 😏
0
0
0
0
TomSlier avatar
@X9K338DA: Attól mert más véleménnyel vagyok mint te az nem jelenti azt, hogy tévedek. Ugyan ez igaz fordítva is, de mint írtam mindenkinek más az ízlése. 😁
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Mass Effect 3 (X360)
1
0
0
0
💬 1
gigazte avatar
@X9K338DA: Jó háborút! 😁
0
0
0
0
bukta2 avatar
Szerintem a napokba nekiugrok a Star Citizen-nek. Holnap jön a Kena! Aztán októberben far cry. És el is leszek egy fél évig alsó hangon 😂
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Project I.G.I és Soldier of Fortune
1
0
0
0
MadRol avatar
Red Dead Redemption 2
Mad Max
Wolfenstein II The New Colossus
0
0
0
0
kmetovics avatar
Assassin's Creed Odyssey
1
0
0
0
💬 2
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jó kalandot kivánok neked
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi. Remélem meglesz :)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@SuperPuma: Jó retrozást :D
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ascent storyját végig vittem, jó kis játék volt! Le a kalappal a fejlesztők előtt!

Most pedig a Bloodhunt-ot nyomom épp ha kedvet kapok hozzá. Egy újjabb battle royale a sok közül de tetszik ez a darkos atmoszférája.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Azért Maxon szereti ez is a VRam-ot :D

0
0
0
0
kmetovics avatar
Dark Souls 3(Farron Greatsworddal :D )
1
0
0
0
💬 2
gyuri191 avatar
@kmetovics: Sok sikert :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Kösz kösz ;)
0
0
0
0
bukta2 avatar
BF4 Multiplayer // The Ascent
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Sziasztok megint egy kiváncsiskodó kérdés ti hogy játszotok ki egy játékot mindenképp 100%-tok vagy csak amit láttok azt öszegyüjtitek és mentek tovább? csak aki szeretne az válaszoljon

Köszi :D
0
0
0
0
💬 10
Warlordcommander avatar
@gyuri191: Nagyon ritka az olyan jó játék amit 100%olni lehet, ha meg van is olyan jó de egyszerűen olyan dolgokat kell megcsinálni a 100%hoz hogy beleőszül az ember mire megvan, akkor inkább hagyom a francba.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@Warlordcommander: Köszönöm hogy irtál :D
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Én pl olyan vagyok, hogy amit nagyon várok mint pl utoljára a Resident Evil Village kijátszom úgy hogy ami fontos, vagy jobb esetben ha szerencsém van találok ezt azt ami mellékes oszt megyek tovább. Nekem a story a lényeg. De vannak olyan játékok mint pl ma neki kezdtem a far cry 4-nek első lendület él megbuktam felmergeltem magam és töröltem. Sok van még amit be se felyeztem max a feléig jutottam.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Köszönöm hogy irtál :D
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@gyuri191: Életem során eddig csak a Need for Speed Undergrund 2-t vittem ki 100%-ig, de azt nem is egyszer hanem többször is. Ezt követi az NFS Most Wanted 2005, amit általában csak a karrier rész 100%-ig viszek ki, de ugye ott van még a kihívás sorozat amit végig kell vinni. hogy a játékot ténylegesen 100%-ra vidd, de azzal együtt abban már csak 86% volt a legtöbb amit elértem azt is egyszer,mert az esetek többségében egy kihívást sem csinálok már, csak a karriert tolom 100%-ig.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@reszler112233: Köszönöm hogy irtál :D
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@gyuri191: Én eddig amit kimaxoltam játékot talán csak a Flatout 2 és Gta Vice City.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@CulturalCat: Köszönöm hogy irtál :D
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Játéka válogatja. Van amit eleve 100%-ra kell megcsinálni a teljes sztori megértéséhez és van amit lehetetlen 100%-ra megoldani, ha nem a megjelenéskor kezded el és nincsenek hozzá fix játékostársak. Pl. a wow tipikusan ilyen. Perze lehet benne achikat gyűjteni, de kismillió értékesnek tartott achi már 14 éve nem beszerezhető: Scarab Lord és társai...mert közben a játék továbbhaladt.

Pl. az ügyességieket nem szoktam 100%-osra, mert helyenként egy-egy játék esetében inkább szívatás és nem tesz a sztorihoz semmit. Vagy pl amikor látod már a végét és "csak" ki kellene s*ggelni a végét, akkor ott már gyorsan végigmegyek.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Köszönöm hogy irtál :D
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
American Truck Simulator
Euro Truck Simulator 2
Far Cry 5
Red Dead Redemption 2
Max Payne 3
0
0
0
0
Almost pi avatar
Battlefield V
Red Dead online
fifa 21
0
0
0
0
no avatar
Minecraft
Aliens: Fireteam Elite
Destiny 2
Half-Life: Alyx
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Dead Space
Diablo III: Eternal Collection - Diablo II Resurrected-ig egy kis pótlék 😊
Quake - ha már ráncbaszedték 😄
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Metro Exodus

The Evil Within
1
0
0
0
💬 4
kmetovics avatar
@gyuri191: Hajrá. Nekem is tervben mind2, de nem hiszem, h még idén bírok velük játszani. Na majd jövőre :)
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@gyuri191: Jó játékot! Metro exodust milyen felbontáson játszod az 1030-al?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: Köszi én 1280x720-ban játszom és mediumon simán megy igy hogy bövitetem ramot
1
0
0
0
gigazte avatar
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
Far Cry 5
Skyrim SE
Terraria
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció