Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 206
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyuri191 avatar
Borderlands 2 Remaster

Doom Eternal+DLC

Red Dead Redemption 2

Far Cry 5+DLC
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Gyrger72: Sok sikert ha vizsgázni készülsz
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Doom eternal végre az új kártyával hehehehehe
1
0
0
0
FRC45DX avatar
Sekiro: Shadows Die Twice
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@FRC45DX: Ha lesz hozzá lelkierőm, akkor én is belevágok 😅
0
0
0
0
bukta2 avatar
V Rising , LEGO Star Wars Skywalker SAGA
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Haverokkal nyomatjuk 4 en a project zomboidod. Eddig nagyon bejön, nem is tudom eddig miért nem ismertem a játékot :D
0
0
0
0
BellaCiao avatar
GTA San Andreast kezdtem el
1
0
0
0
💬 1
Zsoltiv0 avatar
@BellaCiao: Hölgyeim és uraim, egy GIGACHAD
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Trek to Yomi
CoD: Warzone

de ez utóbbi nagyon nem az én asztalom... 🙂
0
0
0
0
kismadar avatar
PS5-ön:
- Tiny Tina's Wonderlands
- Kena: Bridge of Spirits
- Elden Ring (Ha a haver hív, hogy segítsek neki)

PC-n:
- Phasmophobia
0
0
0
0
kmetovics avatar
Torchlight 2
Shadow of the Colossus
0
0
0
0
💬 15
vyne avatar
@kmetovics: Elden meg most pihen nalad is mi? :D
Kinomban en mar a felujitott gta-val jatszottam a ps5 on, beleraktam vagy 200 orat abba is hirtelen😅
Shadow of the colossus az 30fps? Sok jatekot jatszanek a psen a regiek kozul de nem tudom a felet se a 30fps lock miatt.
0
0
0
0
kismadar avatar
@vyne: Az exkluzív címek egy része megkapta a 60fps-es patchet, de ehhez a játékhoz pont nem tudom, hogy kijött-e. 😀 Abban biztos vagyok, hogy a kedvenc játékomhoz nem jött a patch, pedig szívesen kipróbáltam volna úgy 60fps-el a Bloodborne-t.
0
0
0
0
vyne avatar
@kismadar: Sokat jatszottam is kozuluk. Bloodbornet en is szivesen jatszanam, raprobaltam a jomultkor de en nem tudok 30 fpsel jatszani semmit sem, akarmilyen jo jatek is. :D
0
0
0
0
kismadar avatar
@vyne: Még anno amikor kijátszottam egymás után párszor, akkor pont rá volt állva a szemem a 30fps-re, de ma már én se tudnék úgy játszani. Egyébként a mai napig húzócíme a Bloodborne a PS4-nek, szóval nem is értem, hogy miért nem jött hozzá upgrade! 😕
0
0
0
0
vyne avatar
@kismadar: En sem ertem. Mar ha csak annyit csinalnanak hogy feloldjak a lockot nyomnam, nem kene nekem full upgrade. Ugyan ez a red dead 2-vel. Mennyire lenne nehez kivenni a lockot, el tudom kepzelni, hogy egy sor kodot kene atirni es annyi.. :D
0
0
0
0
kismadar avatar
@vyne: Na igen, a Red Dead Redemption 2 is ott csücsül a profilomon. Sajnos a Rockstart ismerve abból nem lesz semmi. 🙁 Még felhozhatom a Dishonored 2-t is, azt is szívesen újra játszanám 60fps-el!
0
0
0
0
vyne avatar
@kismadar: Elvileg lesz update hozza csak senki nem tudja, hogy meg is mikor. :D
0
0
0
0
kismadar avatar
@vyne: Csak éljük meg. 😀
1
0
0
0
kmetovics avatar
@vyne: Azt hiszem 60fps a colossus. A BB meg még mindig 30 még ps5ön is. Majd csak később jön a felturbózás. Az eldent meg hébe hóba nyomom már csak, pedig már nagyon a végén vagyok. Elkezdtem a farum azulas mapot, de állandóan visszatérek Maleniahoz, hátha egyszer sikerül megölni. Sajnos nem nagyon megy. Viszont most már többször átt tusom vinni phase 2be. De ott nagyon zavar, h mozognak a lepke szárnyai, amik megtévesztenek és sokszor emiatt nem látom, h mit csinál. Eddig 225 próbálkozásnál tartok, de nem adom fel. Majd csak egyszer meglesz 😅😅😅
0
0
0
0
vyne avatar
@kmetovics: Akkor lehet majd ranezek.

Eddig 225 próbálkozásnál tartok

lol. Hivd mar le a mimicet es verd mar el. :D Nincs ertelme ennyit szenvedni vele. :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@vyne: Elvileg summonnal meg túl könnyű lenne. De ha minden kötél szakad, akkor talán megpróbálom úgy vagy más módszerrel.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Mimic-el se olyan könnyű az, főleg hogy valamelyik fegyverrel segghülye. 😅 Én amikor 10-esre húztam, akkor kipróbáltam pár fullos fegyverrel, de jobbára csak bleed-es, és más effektesebb fegyverekkel tud jó teljesítményt hozni. Én általában csak figyelemelterelésre szoktam használni a summonokat, mert sok esetben már a harc felénél kimúlnak.
1
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Igen tudom, h elég gyérek tudnak lenni. Bár az assassin jól jött a haligtrees mapon, ahol a fa volt a 2 lovaggal, meg az íjászokkal körülvéve 😀
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Én ott berohantam, és grace után volt nagyobb az arcom. 😆
0
1
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Utána már nekem is, amikor véletlen megtaláltam a bonfire-t. Én felülről mentem be oda, mert elegem lett a tömegkexből. Mondom áhh hagyjuk, majd később meglesz, erre bumm. Utána a 3 kristályhapi már csak hab volt a tortán 🤣🤣 Még jó, h ki lehetett csalni onnan őket, mert azt totál képtelenség lett volna megcsinálni.
0
1
0
0
MrPAYER avatar
Egészen hihetetlen most már de megint a Minecraft-nál kötöttem ki, azon belül is a Better Minecraft modpacknél, ami egy vanilla+++, bátran merem ajánlani mindenkinek, vannak questek, bossok, jópár tucat órát belefogok most pakolni ismét.

Brutál uborkaszezon van számomra, minden játék amit várok Q3 vége de inkább Q4. (COD MW2 & WZ2, Nightingale, Stalker 2, Ark 2 még dátum sincs.)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Most semmivel sem játszok pc-n, egyszerűen nincs ami lekötne vagy késztetne arra hogy bekapcsoljam a gépet... majd juniba a the day before...(persze ha nem lesz ez is elhalasztva,mert ez manapság a trend...)most úgyis költözésbe vagyunk... nem is lenne annyi idő játékra...
1
0
0
0
BLACKPINK avatar
Black Desert Online
osu!
Battlefield 4 néha isnerősökkel

Asszem ennyi
0
0
0
0
BellaCiao avatar
tudnátok ajánlani egy jó story-s gamet?
amit érdemes lenne végig vinni
0
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@BellaCiao: Szia ezeket tudom ajánlani:

Bioshock trilógia
Dead space trilógia
Mass Effect trilógia
FEAR trilógia
Half life black mesa és Half life 2 és episode one és two
singularity
Prey 2017
Control
0
0
1
0
BellaCiao avatar
@gyuri191: hatalmas köszönet 😀
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@BellaCiao: Semmiség ha kérdésed van nyugodtan fodulj hozzám Pacsi
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@BellaCiao: Detroit: Become Human
Days Gone
Batman Arham Knight
Mondjuk most én az Ac Valhallát nyomom nekem tetsző.
0
0
1
0
Erik1996 avatar
RAGE 2 (Story-t kivittem, most mindent is megcsinálok)
Nem értem sokan miért hordják le ezt a pörgős, robbanásoktól teli vérfürdőt! A story az tényleg nem nagy szám, de az akció annál fantasztikusabb. Jó vannak benne bugok, de cserébe olyan stabilan fut, hogy csak pislogok, mint hal a szatyorban.
3
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@Erik1996: Teljesen egyetértek veled. Beleöltem anno vagy 30 pár órát simán. Kimaxoltam mindent :)
1
0
0
0
bassus16 avatar
@kmetovics: Csatlakoznék hozzátok. Szintén nagyon imádom ezt a gyöngyszemet és csak azt tudom sajnálni, hogy nem csináltak még hozzá sztori dlc-ket. Imádom a világát a harcrendszerét a stílusát. Félve álltam neki anno mert mindenki lehordta de annál nagyobb volt az öröm. :D
1
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
The Conjuring House nagyon kemény horror játék én játszottam már horror játékkal de ez kriminális brutális jelenségek vannak benne! Full démonok vannak benne!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Még mindig Assassin s creed origins 90 órám van eddig benne már vége felé tartok nagyon imádom
1
0
0
0
bukta2 avatar
Tegnap jött az új frissítés a SCUM-hoz, már repülők is vannak benne, brutális mennyit fejlődött a játék abba az elmúlt kb 1 évbe amióta nem játszottam vele, tegnap bele néztem 1 órácskát,többre sajnos nem volt időm, a játékba sajnos még mindig céltalan a futkározás, sajnos feladatokat még mindig nem tettek bele, értem hogy túlélő játék de egy ekkora térképre illene feladatokat is tenni, vagy valami story módot katonákkal, apropó katonák! Azok sem ártanának bele, én hiányolom őket mert a zombikat sokszor nem kihívás leölni,pláne ha az embernek már puskái is vannak... minden esetre még mindig a legjobb tűlélő játék sztem a maga kategóriájába de ugye vannak az említett hibái (számomra hibák ezek csak) de ettől függetlenül egy brutálisan jól élhető játék, bele teszek megint jópár 100 órát sztem :D úgy sincs mostanság értelmes játék ami érdekelne... 3 játékot várok az évben... ebből 1-et pár napja halasztottak el... (Forspoken/The Day Before/és a Harry Potter MMO...) ezek amik az idei évből nagyon érdekelnek aztán még lehet van 1-2 kifelejtett cím de ez a 3-as amit nagyon várok. Addig viszont marad a SCUM meg a PUBG...
0
0
0
0
💬 3
Warlordcommander avatar
@bukta2: Nem kötekedésből kérdem, de milyen harry potter mmo? A hogwarts legacy egy single játék lesz, vagy azon kívül jön másik HP is idén?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Warlordcommander: Én úgy tudtudom lesz valami hp mmo is
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@bukta2: Rémlik valami igazad van, de azt úgy tudom cancellelték.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
ac origins hard még mindig 😀😀

far cry new dawn hard (ezerszer jobb mint az 5 szerintem)
1
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
zsiroslangos avatar
Mario kart 8
Hitman 3
Pixel coloring
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Sziasztok!

Én már 2 éve készítgetem a saját játékom ahogy időm engedi, ebbe szeretnék most egy kis betekintést adni. Sok elem még nem végleges benne, vagy hiányzik, a játék bár már játszható, sok a placeholder. Hogy tetszik? 🙂

3
0
0
0
bukta2 avatar
Per pill megen PUBG pörög…ha már a Lost Ark nem jött át….

0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jó mulatást
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi. Megvan 😎
Te nem nyomod ezt?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: áá nem én most az ac originsre rákantattam nagyon. nehéz fokozaton nagyon adja van bene kihivás
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Úgy is éri meg 😉
1
0
0
0
gyuri191 avatar
Assassin s Creed Origins (HARD)
Strange Brigade (HARD)
1
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@gyuri191: Originst én is Hardon toltam ki. Úgy volt élvezetes, mert így legalább nem csak lekaszaboltam az enemyt, hanem kicsit kellett taktikáznom is :) Csak elég jól trackeltek. Még a nyílvesszők is követtek vagy 50m-ről XD
Jó játékot mind2-höz :)
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Nagyon szépen köszönöm te mivel játszol most?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Most játszottam ki a Torchlight 1.részét, de szerintem folytatom, mert van még mit csinálni a final boss után :)
A Van Helsing-et meg félbehagytam. Normálon kezdtem el és kb minden enemy csoportnál majdnem meghalok. Pedig még csak a 2-3. mapon vagyok Kicsit durva azért, h rámjönnek mindig 10-20-an. Én meg ugyebár a lőfegyvrekre mentem rá, de állandóan kb a map elejéig kell hátrálnom, mert még nem is sebzek sokat. A közelharcra meg direkt nem mentem most rá, mert néha akarok harcstílust váltani, nem mindig csak csapkodni.
Ja meg még elkezdtem a Shadow of the Colossust hardon 😅😅😅 Elég nehéz úgy. Kb az 1. boss mellém taposott és lement a HP-m 80%-a. Az úgy azért elég nehéz lesz, pláne a final boss. Ott az irányítással szívtam anno normalon. De majd csak sikerül.
Egyelőre ennyi gamet tűztem ki magamnak az Elden Ring előtt :)
Na meg még ott van a Jump Force, de abban max kipróbálom az összes karit párszor és törlöm is.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Értem hát a colossushoz kitartást csak sikerülni fog :D és hát na igen az elden ringhez meg sok nyugtatót kivánok meg fájdalom csillapitót :D amugy jó játékot mindegyikhez
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi. Így elsőre nem tűnik olyan vészesnek az elden ring. Pár halál után már kenni, vágni fogom a pályát, mint a dark souls 3-ban :) Már nincs olyan lesből támadós enemy, ami meglepne :)
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jolvan akkor jó mókát kivánok hozzá és gyaluld le az enemy-ket 😀😀
1
0
0
0
Aaron Keener avatar
Mivel eddig kimaradt:
Mass Effect: Legendary Edition (Xbox)
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Heroes of the Storm
PUBG
No Man's Sky
0
0
0
0
kismadar avatar
Uncharted: Legacy of Thieves Collection
0
0
0
0
kmetovics avatar
Serious Sam: Siberian Mayhem
1
0
0
0
kmetovics avatar
Torchlight
The Incredible Adventures of Van Helsing
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Még mindig borderlands 3 már 72 órám van benne és még 2 dlc hátra van amugy fullos már a karim egy lvl 72-es beastmaster

meg strange brigade mellette
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
Final fantasy 7 remake, genshin impact.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Shrek 2: The Game
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
Jump Force
Demon's Souls Remake
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
Genshin Impact, tegnap jött ki Enkonomiya, megint van mit csinálni, bár így 2 nap után lassan végzek mindennel.
1
0
0
0
DemonMesteR avatar
Tegnap fejeztem be a Star Wars Battlefront II Storyját. Egyébként Minecraft és néha Conan Exiles. Vasárnaponként ha időnk engedi WWZ coop haverral vagy SWBFII.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Far Cry 5
Ori and The Will of the Wisps
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Nem is tudom mikor játszottam utoljára végig bármilyen singleplayer/story based játékot (Spoiler!
legalábbis ami nem autóversenyzésről szól 😅
), most viszont egész nagy lelkesedéssel ültem neki a Borderlands franchise-nak.
Igazából a 3-mal kezdtem, de pár óra után arra jutottam inkább nekiülök az első résznek, aztán csak szép sorjában, szóval most a Borderlands GOTY Enhanced van terítéken.
Érződik, hogy nem éppen egy friss játék, de azt azért nem mondanám meg, hogy már 12 év telt el a megjelenése óta. 🤐
1
0
0
0
💬 1
gyuri191 avatar
@Yezi_: Jó mókát hozzá imádom a borderlands részeket nagyon jók
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció