Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 220
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Tavern of Gods
Remnant: From the Ashes
Pavlov
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Dirt Rally (szigorúan csak billentyűzettel 😎😎😎 )
0
0
0
0
Unstoppable avatar
Cyberpunk 2077 és Prey(2017) egy darabig még el is leszek velük...😁
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
A játékom neve Piaggio Typhoon! 😁
https://wlassets.piaggio.com/wlassets/piaggio/master/range/Gamma_50/Typhoon_50/MY20/typhoon_my20_900x675/original/typhoon_my20_900x675.jpg
1
0
0
0
💬 5
reflmix avatar
@Gyrger72: Mit megy végre ez az újabb ? Nekem van egy 99 es Typhoon, igaz többet toltam mint mentem vele, de csórika 50 es hengerrel sokra nem vitte a városi közlekedésben. 70 essel már harapósabb lett.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@reflmix: Max 60 lejtőn lefelé. Szakadékba hajítva biztos menne jobban is.
0
0
0
0
reflmix avatar
@Gyrger72: Miii ?! Ne akassz ki, gyári folytással akkor gondolom, nem ?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@reflmix: Még új, bejáratós egyébként.
0
0
0
0
reflmix avatar
@Gyrger72: Mondjuk akkor még nem a sebességről szól a dolog, igen. De azért kiváncsi vagyok a késöbbiekben mi lesz a tapasztalatod a motorral, ahogy nézegettem nem egy olcsó tipus ez az újabb.
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Death Stranding minden menyiségben!
És amikkel még párhuzamosan játszok ha van időm: Ion Fury, Blood - Fresh Supply, DUSK, Hell Architect, Balrum, Darkest Dungeon, Reigns, Iratus Lord of the Dead
Ha majd teljesen elkészül, akkor majd a Graven is terítékre kerül. Addig elvan a könyvtárban....
0
0
0
0
Sicu33 avatar
The Last of US 2 (PS4)
CS:GO
Left 4 Dead2
0
0
0
0
no avatar
Cyberpunk 2077
HUMANKIND™
Black Book
0
0
0
0
szalamispizza avatar
GTA 4 és szokás szerint a LoL
0
0
0
0
SuperPuma avatar
GTA Vice City Stories...vagyis nyomnám, de folyton kifagy az egyik misszió. Patch lenne valószínű hozzá, csak kedves Take2 kilőtte a szervereket, így nincs OTA update....thx brada
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@SuperPuma: Azt en is probaltam mar marmint a VC Stories-t nalam a targoncas kuldetesnel alandoan kifagyott..

Esetleg ha mindenkeppen GTA-zni akarsz ott a Liberty City stories.. Elvileg sikerult nekik megirva a San Andreas motorjaval ugy elege jol nez ki..

Majd irj
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@ELERY: Azt már ki is játszottam. Az azt hiszem a Vice City-n alapul amúgy.

Az a targoncás küldetés kiéget. Olyan kevés időd van, hogy nem lehet benne hibázni
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
world of tanks : Frontline
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Wasteland 2 Director's Cut
Most értem a végjátékhoz, de nincs kedvem már ma befejezni.
0
0
0
0
Zgamer93 avatar
Battlefield 4
Ghost Recon Breakpoint
Assassin's Creed Odyssey
0
0
0
0
no avatar
Dread Templar
EVERSPACE 2
0
0
0
0
💬 3
Scorn Face avatar
@LordSzalko:
Dread Templar


Jónak ígérkezik, lehet belevágok. 😉
0
0
0
0
Scorn Face avatar
@LordSzalko: Rajta vagyok a témán 🚀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Bloodborne(újfent)
0
0
0
0
💬 12
kmetovics avatar
@gigazte: Köszi. Pár hónapja félbehagytam a New Game+-t, de most folytatom, mert lassan szabira megyek és lesz időm rá. Sőt még lehet, h újra is kezdem valami unique kis build-el is.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Én kétszer vittem végig anno amikor a ps plusnak hála oda adták. Nagyon szerettem én is, és első játék után meg is vettem a The Old Hunters kiegészítőt hozzá! :D Egyszer majd én is nekiesek még.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Helyes. Én már vagy 4szer kijátszottam dlc-vel együtt. És még mindig nem unom. Sokszor van, h betervezek 4-5 játékot és közben eszembe jut ez a game is :) És ilyenkor újra neki szoktam ülni. Hiába rövid a game(bár kinek mi, 1.nekifutásra volt kb 70 óra, mire kijátszottam, a 4. próbához meg fele ennyi idő sem kellett :D ), attól még ki lehet tolni sokszor. Még sok fegyver van, amivel nem mentem huzamosabb ideig. Plusz még nehezíteni is akarok magamnak. Pl. Lv 4-es karaktert még nem kezdtem, de most majd azt fogok csinálni.
Amúgy ugyanígy vagyok a Dark Souls 3-mal. Azt is ki szoktam akasztani minden évben, akár többször is. Egyszerűen imádom ezeket a gameket.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Az a lényeg, hogy mindig van újdonság érzete akárhányszor újra kezdi az ember. Én nem vagyok ekkora Souls-like játékos, eddig csak a Bloodbornet sikerült kétszer végigvinni, azt is coopban toltuk. 😅 Nem szeretem magam szivatni hosszú távon. :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Én minden bosst egyedül öltem meg. Az 1. végigjátszáskor mondom magamnak, h kipróbáok egy idézést, h milyen, erre meg 2 perc múlva jött egy boss XD Vagyis 3, a shadow of yharnam. Szóval még jó is jártam. Hála égnek így meglett elsőre. Amúgy elég szívatós lett volna.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Elsőre elég hülye egy rendszere volt az idézésnek, de mi direkt így álltunk neki coopban, egyszer az én játékomban, egyszer az övében, aztán ha belépett egy ellenséges játékos, akkor általában kinyírtuk. Az első, és az utolsó bosst egyedül kellett megölni, mert az első után kaptad azt a harangot, amivel mást behívhatsz, és a játék végén lévőt meg direkt solo-sra csinálták meg.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Ja igen, mert mindenkinek saját Hunter's Dream-je van. Én próbálnék csatlakozni az egyik haveromhoz, de neki valamiért errort ír ki mindig, ha online lép be a karakterébe. Érdekes nekem gond nélkül működik régi -és új karival is. Nem tudom, h mi lehet nála a gond. Néztem már nem egy videót erre a problemre, de egyik se tudta orvosolni.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Tehát akkor bejelentkezni nem tud, vagy invelni? Ha az adott pályarészen él a boss csak akkor tud behívni, ha már halott, akkor nincs rá lehetőség.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Spoiler!
https://www.youtube.com/watch?v=5YZxHHA1n3w

Ezt a hibát dobja be neki. Tudom, h csak akkor lehet behívni őt, ha él még a boss.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Szerencsére ezzel nem találkoztunk, elég bosszantó lehet. 😐
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Hát az sajnos. De azt bezzeg megtudom csinálni, h ps plus-szal átveszem a kontrollere felett az irányítást, de az azért totál nem ugyanaz, mintha ő ölné meg a bosst.
0
0
0
0
getcarter avatar
Hellblade: Senua's Sacrifice
0
0
0
0
💬 2
KrisztianRikardo avatar
@getcarter: Szia èrdeklődnèk szerinted milyen a jatèk? Màr egy ideje töröm rajta magam hogy neki àllok de valahogy mèg mindig nem. Videokat nèztem de azok nem az igaziak! Jàtszva màsabb.
0
0
0
0
getcarter avatar
@KrisztianRikardo: gondolkodós, csépelős, egyedi, érdekes
jól néz ki
töltsd le vagy vedd meg próbáld ki, van hozzá magyarítás
szerintem nem rossz de most félretettem mert egy kissé nehéz részhez értem és rápihenek
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Euro Truck Simulator 2; Need for Speed Most Wanted 2005 (Remastered)
0
0
0
0
💬 3
zsiroslangos avatar
@reszler112233: Most wanted 2005 Remastered ? Ez valami grafikai mod ?
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@zsiroslangos: Innen szedtem le a Torrent verziót az hiszem a második működött akkor.

[LINK]
0
0
1
0
no avatar
Age of Empires II: Definitive Edition
Black Book
NARAKA: BLADEPOINT
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
F1 2019 és béna vagyok benne
0
0
0
0
susguy avatar
Death's Door
BPM: BULLETS PER MINUTE
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Ideje volt megint valami klasszikushoz nyúlni. 😍
https://kepkuldes.com/images/b37ac01597d081dabb6d9f8ae97ca39a.jpg
1
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: Csak nem D
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@gyuri191: De . Pontosan. :D
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: Jó mulatást :D
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@gyuri191: Köszi szépen. xd
0
0
0
0
vyne avatar
No man's sky, de egesz nap..😄
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Ismét előkerült a csodás Death Stranding (ami rögtön a fókuszpontba került), de ezúttal végig is viszem és mindent megépítek amit csak lehet és ami nélkülözhetetlen a fuvarozáshoz.
0
0
0
0
Blazeforone avatar
Én Nedd for speed most wanted 2005,underground 2,dead island,call of duty modern warfare 2,just cause 2,hitman absolution
0
0
0
0
no avatar
GRIME
Death Stranding
Age of Empires III: Definitive Edition (The African Royals)
Need for Speed: Underground 2
0
0
0
0
bukta2 avatar
Call of duty Mobile (tablet)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
assassin s creed rogue
0
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@gyuri191: Templárkodunk, templárkodunk? 🤔 Jó játékot hozzá 🙂
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Hát ööö igen :D :D néha rossznak is kell lenni :D és Köszi
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Miért is lenne "rossz" oldal Templomos? :)

Csak narráció kérdése. Ugyanez a Star Wars esetén a Birodalommal is. Lássuk csak az SW 4 történéseit ahogy Obi-wan mondta, egy másik szemszögből nézve:
Egy árva fiú megismerkedett egy ősi vallással, egy szakállas öregember hatására radikalizálódott, majd terrorcselekményt követett el, mely során több millió embert ölt meg.
1
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Palanova: Így van, plusz a birodalom végre elérte azt amit nagyon sokan nem tudtak előtte. Egybeolvasztotta az egész galaxist, mindenhol rend volt és fegyelem. Az én véleményem az, hogy a birodalom volt a jó oldal.
0
0
0
1
no avatar
@Warlordcommander: Azért volt ott némi bolygórobbantás is ami nem nevezhető éppen jó cselekedetnek...de már az első filmben is látszódott hogy a demokrácia nem tartható fenn ekkora környezetben. Peremvidék?

De az biztos hogy a Birodalomnak erős termelőkapacitása volt hiszen filmek közben elveszett flottákat és bolygónyi támaszpontokat pillanatok alatt pótoltak.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: Végülis igaz ugyanez az ac-esetében is az assassinok és a templomosok is ugyan azt akarják elérni csak mind a két oldal más megoldásokal
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
IV és a Vice City után a kedvenc részem 😄
1
0
1
0
no avatar
The Ascent
Banners of Ruin
Omno
Diablo
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Balrum / Reigns / Iratus lord of the dead / Factorio
0
0
0
0
Levi0725 avatar
GTA V
Minecraft
Genshin Impact
F1 2020
CS:GO
Muck
0
0
0
0
no avatar
Dead Space széria
Orcs Must Die! 3
Warhammer 40,000: Battlesector
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@LordSzalko: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Orcs Must Die! 3 volt az, ja jól elszórakoztunk vele 😄
0
0
0
0
bukta2 avatar
Age of Empire III Definitive Edition - mindjárt lent van, valószínűleg a következő héten ez fog pörögni, mert már nem köt le nagyon semmi... ezzel el leszek, aztán hétvégén go magyarba 3 hétre SZABI!!! és utána meg jön a The Ascent,utána Kena. Ezek a közeljövőbeli tervek játék szempontból :D
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Horizon Zero Dawn Complete Edition
Mad Max
Red Dead Redemption 2
Euro Truck Simulator 2 általában többet ezzel inkább
Grand Theft Auto V
The Witcher 3 Wild Hunt
0
0
0
0
gigazte avatar
Final Fantasy VII Remake
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
KrisztianRikardo avatar
na ez szép. ebből mindet szeretem kivétel a minecraft valahogy nekem az az semmi féle képpen nem gyere be
0
0
0
0
Booker avatar
Gears Tactics tolom. Jobban bejött mint az XCOM
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hát, játszanék de nincs nagyon mivel, rengeteg játék van amivel tudnék de valahogy mást keresek...a The Ascent-et és a Kena -t várom most, azokat végig fogom csapatni szerintem! Próbáltam ezt a New World-ot de rohadt sok fejleszteni való vár még a játékra... a szerverekről ne is beszéljünk... elég gáz volt ez a BETA egyenlőre... (persze azóta lehet javult már) meg a másik hogy mivel ez a new world egy terület foglalós mmo így még több játék időt igényel mint egy normál más mmo... pl wow ba ha 1 hétig nem voltál akkor nem voltál... viszont itt ha megtámadják az úgymond ,,megyédet" akkor azt megkell védeni... amihez persze repu és idő kell, (mármint hogy háborút indítson valaki a megyéd ellen) de ezek nem hetek, hanem napok. Tehát ebből adódóan nekem annyira nem jött be, egy ilyen játékhoz rengeted idő kell amivel nincs is baj mert az van, viszont mikor a BETA indulása utáni napon (2.) Játszottam vele, akkor már 1 óra után untam a játékot, ami nem jelent valami jót egy olyan játéknál amivel napi szinten több órát kell játszani... :/ és egy komoly optimalizálás is ráférne a játékra... de ha figyelnek a visszajelzésekre és fejlesztik majd folyamatosan akkor akár még egy jó játék is lehet!
0
0
0
0
kmetovics avatar
Wolfenstein II: The New Colossus
0
0
0
0
💬 13
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jó mulatást hozzá :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Kösz kösz. Remélem ez már hosszabb rész lesz, mint az előző 2
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: ez hosszabb föleg ha megölöd az összes übercommando-t
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Miért ők kik, ilyen opcionális boss féleségek?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Az ilyen Mellék szál úgymond nem kötelezö megcsinálni de én megcsináltam mert szerintem jó kis mellék feladatok
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Én valami dlc-s verziót töltök éppen, de azt nem tudom, h érdemes-e játszani. A mellékszálakat meg szoktam csinálni általában még csőjátékokban is.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: a dlc is jók mindegyik 1 órás max de szorakoztató
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Hát ha jók, akkor majd rálesek. Most hála égnek szabin vagyok még egy db-ig és van időm játszani.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Hát akkor elöre is jó kockulást :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi :) Ezt most angolul fogom tolni, mert valamiért nem engedei feltenni a magyarítást, pedig szerintem a legújabb peccs van fent.
De hát mindegy, ez van.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Nekem müködött persze nekem eredetivel lehet a tört verzió zavar be nálad vagy nem tudom
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Na most már nekem is működik, mert közben találtam egy újabb peccset :) Valahogy nem vettem azt észre, h az is ott van XD A lényeg, h most már magyar. Nem, mintha nem értettem volna angolul, de azért jobb saját nyelven tolni. A perkeket is le tudtam magamnak fordítani. Hála égnek annál ebben a részben kevesebb dologra kell odafigyelni, meg kevesebb ölés kell mindegyikhez. Az előzőeknél mondjuk majdnem mind meglett, kivéve a fedezékes géppityus, meg pár gránátos, na meg a közvetett lézerfegyveres ölés, ami nem tudom, h mit jelent, mert akárhogy öltem meg vele az embereket, nem adott 1 pontot sem.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Na annak örülök akor jó mókát hozzá hát igen magyarul azért sokkal jobban lehet élvezni :D
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Na most kijatszom a Mad Max-et magyarul.
0
0
0
0
no avatar
New World
Death's Door
Hunt: Showdown
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Euro truck simulator 2 🎮
[LINK]
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@zsiroslangos: Szia Uram! Új pótkocsi érdekelne?
0
1
0
0
SuperPuma avatar
@LordSzalko: Értelmet nyert a "leesett a kamionról" kifejezés
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció