Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 203
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
KrisztianRikardo avatar
UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Még mindig a mocsok witcher 3 al 83 óránál vagyok és még hol a vége plusz majd a 2 dlc ihhhaj de beszippantott ez a kis mocsok mint multkor a dyng light 2 😀😀😀😀
1
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@gyuri191: Nem baj. Jó is az a witcher 3. Most valami 20gbos patchet akar leszedni nekem a ps, de mondom áhhhh majd valamikor leszedem. De nem hiszem, h a nextgen patch az, mivel 4em van, nem 5öm.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Ismerös érzés csak nekem pc-n 😁😁😁
0
0
0
0
bigfooot avatar
@gyuri191: Nekem kB 210 lett a vége a két dlc vel, de imádtam minden percét :D
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@bigfooot: Akkor nekemis sok lesz még hátra 😀😀
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Nekem is asszem 200 óra lett mindennel együtt normal nehézségen.
Hardon biztos lenne 250.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: még szerencse hogy normalon tolom😁
1
0
0
0
MC MaRcI avatar
Dying light 2
Tomb raider 2013
Darksiders 2
Serious sam 3
0
0
0
0
Techthomas avatar
DEAD SPACE remake 3..2..1.. 😁👽
1
0
0
0
MariusHuN avatar
Conqueror's Blade

World War Z Aftermath

Marvel's Spider-Man Remastered
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Doom 3 lost mission.(nintendo switch)
0
0
0
0
vyne avatar
Witcher es bf5 meg mindig.
Johetne mar a rohadt potter meg starfield...😆
0
0
0
0
💬 4
kismadar avatar
@vyne: A Microsoft a Starfieldet minél hamarabb(már nyáron) ki akarja adni, ami a Bethesda szerint eléggé félkész lesz még szóval elég biztató eddig, ami játék körül van... Kíváncsi lennék, hogy ezt a jó régi enginejüket mikor akarják elengedni végre. Biztos azért is olyan lassú minden projektjük. 😅
0
0
0
0
vyne avatar
@kismadar: Hat mar novemberben jott volna eredetileg, meg a trailerbe is beraktak a honapot napot.. :D
Ezeknek amugy is mindegy. Ha 5 evet halasztanak akkor is allati bugosan adnak ki a vegen, ennyi erovel mar kiadhatjak most is. :D
0
0
0
0
kismadar avatar
@vyne: Túl sok változás már biztos nem lesz benne a hónapok során. Annak viszont örüljünk, hogy olyan jó kis közössége van a Bethesda játékainak, hogy gyorsan helyre kalapálják majd a játékot módokkal.
0
0
0
0
vyne avatar
@kismadar: Igazabol ha nem lenne a modding community mar reg lo*** szinten lenne a bethesda is. Szerencses a kis Tod. :D
2
0
0
0
vyne avatar
@kmetovics: Na, megint? :D
En meg mindig egy story dlc-re varok.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@vyne: Megint, mert nem folytattam azóta, mert mindig találtam valami mást, amit ki akartam játszani még ez előtt, mert jóval rövidebb vagy még nem vittem végig, lásd shadow of war. Igaz ez is hosszú lesz, főleg az endgame-ben lévő farmolós rész miatt, de nem baj. 2000-et simán megért, mert eddig nagyon tetszik. Hardon(nemezis) a legjobb 😁
Egy olyan dlc-re én is várok. Ezeket a pvp arénákat még ki sem próbáltam. Te?
0
0
0
0
vyne avatar
@kmetovics: Nem volt rossz a shadow of war, de mostmar jo lenne egy igazi open world gyuruk ura jatek, nem tudom mire varnak, mindenki meg az anyja is venne es jatszana. :D

En sem probaltam ki a pvp arenakat, kell valami dlc, hogy ujra kezdjem. Van benne majdnem 300 oram.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@vyne: Nekem ez még csak a 2. rendes végigjátszásom lesz, mert belekezdtem már egy párszor. Levertem pár bosst LV1-en Spoiler!
de csak azért, h menőzhessek a haverjaimnak 😝
. Tervben van vagy 6 fegyver megszerzése NG-re és még 3-4 NG+ra. Nem is tudom, h NG-ben hány fegyvert lehet teljesen maxra felhúzni, mert a questeket csinálva szereztem jó pár maxos követ. Kár, h ezeket nem lehet valami nehéz enemyvel kifarmolni. Ha már van a játékban 1000 és 1 fegyver 😀
Amint jön egy dlc, visszaspaccelem a régi karimat pure dex-re és mehet a dara tovább, majd ugyanezt megteszem az új karimmal. Remélem azért, h nem kell messzire eljutni az alapban, h megnyiljon. Mint pl a 3-ban csak a cathedralisig kellett eljutni, ami azért nincs olyan messze. 3 boss után már lehetett is oda menni.

Ott lesz a Gollam az nem jó?? 🤣🤣🤣 Amúgy én is várok egy jó gyűrűk ura gamet. Eddig csak ezzel a 2vel, meg anno a 3. résszel játszottam. Fú de nehezen ment az mindig, főleg a pókos részek. Azoktól kirázott a hideg ❄️❄️❄️
0
0
0
0
vyne avatar
@kmetovics: Gollum az kuka lesz, meg a torpos szar is.. persze mindkettot megnezem mert gyuruk ura de nekem egy igazi action rpg kene a gyuruk ura vilagaban, nem ilyen bujkalos meg torpos epitkezos marhasag. :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@vyne: Na ezzel én is így vagyok. Eltellik egy csomó idő egy sokak által kedvenc világ/franchise után és ilyen szinte mobil gameket csinálnak azokból, meg totál más jellegű dolgokat. A Gollum-ra én is rá fogok nézni. Pont most találkoztam vele a War-ban 😁 Ebben már most többet szerepelt, mint a Mordorban összesen.
1
0
0
0
MC MaRcI avatar
Lost planet
Serious sam 2
Kao the kangaroo
Batman arkham asylum
0
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Én is újra elővettem. 😀
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: Na jó játszást én tegnap keztem el és még mindig brutálisan néz ki
1
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Köszönöm, viszont kívánom neked is. Én amúgy a nextgen patchet akartam letesztelni vele PS5-ön, de sikeresen beszippantott megintcsak. 😀
2
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: Hát igen én még csak 11 óra után hagytam el fehér gyümölcsöst pedig az nem nagy térkép 😁😁😁
2
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Jó kis bemelegítés az a térkép, aztán már Velenben elszabadul a pokol. 😀 De legalább élvezetes itt a kérdőjelek után fotkosni. A mellékküldetések már csak hab a tortán, akárhányszor újrakezdem mindig mindent megcsinálok.
2
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: Igen szint úgy imádom
1
0
0
0
Denk95 avatar
Days gone
Portal 2
Stardew walley
0
0
0
0
bukta2 avatar
BF2042 és WoW Dragonflight
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
battlefield 2042
Assassins Creed Origins
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Mass Effect Andromeda (nemértem miért húzták le szerintem nagyon jó lett már 41 óránál vagyok benne)
0
0
1
0
💬 2
kismadar avatar
@gyuri191: Mass Effect Legendary Edition után én is végigjátszom majd újra. Az arc mimikákon kívül semmi baj nincs a játékkal, a többit csak felfújták... 😛 Jó játékot hozzá!
0
0
1
0
gyuri191 avatar
@kismadar: Köszi már elértem a 72 órát benne 54 szintü vagyok és még mindig van a storybol is meg vannak még mellékesek is imádom
1
0
0
0
kmetovics avatar
Middle-earth: Shadow of Mordor(PC)
Middle-earth: Shadow of War(PC)
2
0
0
0
vyne avatar
Most az uj monitor miatt megint rakaptam a bf5-re. Vicces kulonben, hogy az 5 mennyivel jobban adja a haboru erzeset, ehez kepest a 42 olyan mintha paintballoznal a gyerekekkel a parkban.

Ezen kivul megy a witcher termeszetesen. Altalaban reggeltol delutanig kis lovoldozes, utana meg chill a witcherben. Tokeletes balance. 😁
1
0
0
0
MC MaRcI avatar
Quake 4 +sikkmod
Prey 2006 +sikkmod
Fallout 4
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Kellemes ünnepeket kivánok minden gamernek😀😀😀😀😀💔💔🎅❄️
3
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi. Viszont neked is 🎅🎅🎅🎅❄️❄️❄️💡💡💡
1
0
0
0
MC MaRcI avatar
@X9K338DA: De szerettem ezt régen
Gyűjteni az aranyat tuningolni a fegyvereket
Hangtompitos mp44 legjobb
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@MC MaRcI: Egyelőre 3 és fél óránál tartok, eddig nem nagyon láttam értelmét a lopakodásnak. A KAR98-am kapott hangtompítót, a többi szerintem nem fog.

Amúgy egyelőre elég könnyű játéknak látszik. Hardon játszom és meg kell érte dolgozni, hogy megöljenek.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@X9K338DA: Én se lopakodtam sose csak gyerekként szerintem minden menő volt amin volt hangtompito
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tegnap feltettem Deck-re a wow-ot, majd januárba ha visszajöttem szabiról akkor neki ugrok a dragonflight-t nak :,D Dec 3.ig ha valaki megveszi akármelyik csomagot kap ingyen 30 nap játékidőt ;), kinem hagynám!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Serious sam 2
Fallout 4
Evil west
Crysis 1-2-3 remaster
1
0
0
0
kismadar avatar
Mass Effect Legendary Edition
0
0
0
0
kmetovics avatar
Dark Souls 3
Bloodborne
God of War (2018)
1
0
0
0
💬 7
kismadar avatar
@kmetovics: Jó kis trió, jó játékot hozzájuk. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Köszi 😀 Minden évben végig szoktam vinni ezeket a souls gameket 1-2szer.
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Jól is teszed. 😀
1
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Csak nem egyszerre játszom őket, mert úgy bezavarodnék, ahogy lehet. Pl BB esetében állandóan a 3szöggel akarnék fogást váltani és ezért csak a drága healek mennének a levesbe 🤣
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Ezt én sem szeretem a játékoknál, hogy minden más gombot használ, és így gyakorlatilag nehéz fejben megjegyezni, ha több játékot játszol egyszerre.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Hajrá 😁😀
0
0
0
0
BellaCiao avatar
Serious Sam HD: The First Encounter
Nagy kedvencem lett :D
Imádom a Serious Sam gameket
1
0
0
0
kismadar avatar
https://i.imgur.com/kRBNWIw.jpg
El jött a pillanat, hogy a God of War Ragnarök végéhez értem. Egyben örülök, mert egy nagyszerű kalandban volt részem, másfelől szomorú vagyok, hogy egyre kevesebb az ilyen élmény a gamer pályafutásom során. Eme játék kivívta magát a legkedvesebb játékélményeim sorába, ahová utoljára a The Witcher 3: Wild Hunt került, szóval már ez nagy szó. Ilyenkor hatalmas űr tátong bennem, mivel nem tudom, hogy legközelebb hasonló élményben lesz-e részem, mert az idő szépen gyorsan elszáll az ember felett, azonban örülök hogy hasonló kalandokban részt vehetek a szürke hétköznapokban. Büszke vagyok rá, hogy játékos vagyok, és eme gyöngyszemek arra sarkallnak, hogy ne hagyjam abba ezt a hobbit, amit már elég régóta űzök. Remélem más is, így érez, és senki ne szégyellje, hogy szeret játszani!
2
0
2
0
💬 8
kmetovics avatar
@kismadar: Örülök, h tetszett neked a game 😃 Én is így vagyok pár játékkal, csak csak sajnos egyre kevesebb az ilyen cím. Mondjuk az összes god of war ide tartozik. Lassan tényleg be kell szereznem egy ps5-öt, mert már van rá pár db játék, ami megéri az árát akár többször is kijátszva. A witcher 3-mat imádtam anno. Az az egyik olyan open world, amit nem kapkodva vittem végig.
Amúgy köszi, h nem egy spoileres képet tettél ki 😉, mert amiket néha kiraknak a netre, mr kb mind annak felel meg.
Mennyi idő volt kimaxolni kb? Ja és ebben is lesz egy valkűr királynő kaliberű boss? Spoiler!
Bár ebben 100%-ig biztos vagyok
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Én sem bírom az olyan embereket, akik végigrusholják a játékokat, és tele rakják spoilerekkel a netet. Örülök is neki, hogy a végigjátszásom előtt nem futottam bele egybe sem. Igazából még csak a fősztori van meg, szóval a többi még hátra van, a 6 holló, a grave bossok, pár hasadék, és ilyen apró dolgok, amiket szerintem hétvégéig meg is csinálok. Maga a sztori, mellékküldetésekkel 41 óra volt, és még nagyjából szerintem 6-7 óra plusz lesz a 100%-os végigjátszásig.

Ja és ebben is lesz egy valkűr királynő kaliberű boss?

Itt Berzerkerek vannak, de hasonlóképp szívós mindegyik. 😁
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Értem. Akkor én is elleszek majd ezzel a gammel 😁
De azért vannak benne valkűrök is nem? Mert láttam valami dupla valkűr bossról pár mp-et még megjelenés előtt. Azóta semmit nem néztem belőle.
További jó 100%-st 😉
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Az a dupla Valkűr boss harc sztorihoz kapcsolódik, és lesz még egy két boss harc ellenük a sztori során, illetve lesznek majd barátságos Valkűrök is. A többit nem lövöm le. 🙂
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Azt tudom, h Spoiler!
egy bizonyos 3. karaktert is írányíthatunk egy idő múlva. Ezt is kb 5mp stream beletekintéssel spoilereztem le magamnak, de nem izgat, mert úgysem mostanában kezdem el kipörgetni
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: 48 óra alatt meg lett a 100% is, szóval olyan sok plusz órát sajnos nem kellett beleölni a játékba.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Akkor kb egyforma hosszú az 1. résszel.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Nagyjából ugyanannyi idő volt azt is kifulloznom. Annyi a különbség, hogy itt sokkal több helyszín van, viszont a gyűjthető dolgokat könnyebb is mellette megtalálni.
1
0
0
0
xCube avatar
Ez a felújítósdi eléggé elviszi az időmet, az utóbbi hónapokban alig játszottam valamivel. Félbe maradt a Mafia: Definitive Edition, de azon a pár napon, amikor volt időm játszani nem akartam komolyabb sztori játékot. Toltam pár régi DOS címet (Duke Nukem 1 - 2, Jazz Jackrabbit, belekezdtem a Thunderscape -be is, de nem volt türelmem hozzá), majd beütött a mennykő, ideje lesz végigtolni a Half - Life 2 szériát. Így most nagy elégedettséggel játszom ezredjére a HL2 -t, ami valóban kikapcsol :) .

Az ünnepi időszakban nem akarok az új lakással foglalkozni, akkorra tervezem befejezni a Mafia -t és elővenni a Stray -t. Januárban indul majd a költözés, akkor megint ki fog esni pár hét, mire mindent sikerül úgy berendeznem, ahogy szeretném.
0
0
0
0
kismadar avatar
Frissen leporoltam az első Dead Island játékot, és közben a Dying Light 2-vel is játszok. Mellette a God of War Ragnarök a jövő héten remélhetőleg 100%-osan ki lesz tolva. 😁 Ezt az időszakot szeretem igazából, mert több idő jut játszani.
1
0
0
0
💬 4
gyuri191 avatar
@kismadar: dead island mai napig jó game szerintem sokan lehúzzák de én szerettem hozzá a riptide jó játszást kivánok
0
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Kösz. Igazából a mai napig hangulatosabbnak tartom, mint a Dying Lightokat, szóval bármikor képes vagyok elővenni, és végigjátszani. 😀 A Riptide már egy kicsit repetitívebb volt, de azt is szeretem ennek ellenére.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: Engem az ilyen túlélö horroral meglehet venni kilóra imádtam dead islandot is meg dying light 1 meg 2 is
1
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Én is így vagyok vele.
2
0
0
0
bukta2 avatar
még nem biztos, de lehet neki esek kedd-től a WoW Retail új kiegének... nem nagyon akarok ráfüggni (megint) ezért nem biztos hogy rámegyek... az a baj hogy semmi játék nincs ami érdekelne mostanság, a Calisto Protocol meg egy Indie játék kivételével amik most jönnek majd Decemberben, de ha belefog az ember a wow retailba akkor ott nincs helye más játéknak ez köztudott,brutál mennyi minden változott március óta amióta nem retailoztam...kb egy teljesen új játék fogadott tegnap amikor letöltöttem... a covenant szint vágott a legjobban a földhöz amikor megláttam hogy megduplázták...szóval vannak erős visszatartó dolgok hogy belekezdjek,de viszont a fullos karaktereimmel nem lenne nehéz visszaszokni, csak megen wow lenne minden percben... xD hát majd kiderül mi lesz decemberbe megyek szülőkhöz 2 hétre szóval a karácsony utáni hetek kizárva, Január végétől meg jönnek az új játékok, na majd meglátom, nagy dilemma! xD játszanék is meg nem is.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Rise of the tomb raider 20 Year celebration

Metal gear solid V Phantom Pain(Ground Zeroest elöte vittem ki tegnap)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Én tegnap vittem ki 56 óra volt mindent megcsináltam a térképen amit lehetet én imádtam és pedig nemvagyok autó b...zi
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Nekem is kb ennyi időbe telt kijátszani legelőször. Most hamarabb meglesz, mert kicsit sietek. Maradt még anno 2 acsivment, de nem akarom megcsinálni azokat, mert sok időbe telne. Az egyik pl, h maradjak a levegőben 4mp-ig és éljem túl a zuhanást. Na ezt már nem tudom, h hányszor csináltam meg(vagy 6szor biztos), de nem akarta megadni anno. Lehet, h most már orvosolva van a dolog. A másik meg, h csináljam meg az összes nem ismétlődő feladatot. Pl. X kocsival csináljak ki pár kocsit, akkor a magnum opus lángszórójával égessek szét X kocsit stb.
Azért is sietek ezzel, mert már el akarnám kezdeni(megint 😄 ) a Dark Souls 3-mat, csak most NG+ban gyűrűk nélkül 😎
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Kell a szenvedés mi 😁😁 már hiányzik
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Nekem egyáltalán nem szenvedések a souls gamek. Tudod valaki szereti őket/jó bennük. Amúgy is minden évben ki szoktam játszani a 3-mat, a Bloodbornet, na meg akkor már folytatom az Elden Ringet is 😁
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Lords of the fallent nehagyd ki😂😂😂
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Kössz a tippet, de már kipörgettem párszor. Nem igazán jött be. A robotos souls gameük meg pláne. Valahogy nem tetszenek a támadások, meg az ellenségek, meg úgy az egész.
1
0
0
0
V1VOnX avatar
God Of War 3 (PS3 Emulator) és God Of War 2 (PS2 emulator ) valamint nemsoká a Miles Morales féle Spider-Man-t PC-n :)
0
0
0
0
Ayistion avatar
FIFA23 de mivel kiégetett a FUT, inkább elővettem a megszokott CS:GO-t… néha F1 22
0
0
0
0
Ironmask avatar
God of War Ragnarök (PS4)
0
0
0
0
💬 5
kmetovics avatar
@Ironmask: Jó játékot hozzá. Én nem merem 4re megvenni, mert ahogy olvastam a lelkét is kihajtja szegény masinának 😂 Nálad is ez a helyzet?
0
0
0
0
Ironmask avatar
@kmetovics: Köszi szépen 😀Nálam nem,legalább is nem veszem észre,sima PS4-em van,de nem jellemző,hogy hagosabb lenne,vagy jobban melegedne.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Ironmask: Értem. Kár, h a ps5ös nem fut 4esen(tudtommal), mert akkor elkérném a haveromtól.
0
0
0
0
kismadar avatar
@Ironmask: Hajrá, én is azt tolom PS5-ön. 🙂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Mad Max

Dishonored 2+ DLC
0
0
0
0
💬 8
kmetovics avatar
@gyuri191: A Mad Max-et én is lassan elkezdem, de előtte még kipörgetem az Odyssey-t. A Dishonored 2-őt anno elkezdtem, de nem igazán vitte az akkori gépem. Majd erre is sort kerítek egyszer.
Jó gamelést mind2-höz 😉
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Nagyon szépen köszönöm nekedis az odyssey-hez én azt imádtam 130 órám volt benne alap+2 dlc
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Én most tartok 70+ óránál és még csak 51%-ot mutat. Most kicsit rágyúrok a storyra.
Spoiler!
Még csak mos tartok a muter keresésénél, vagyis hát elég közel vagyok, h megtaláljam.
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Hajrá Hajrá én imádtam a game-t
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi köszi 😀 Nekem is tetszik 1-2 dolog kivételével.
Amúgy nem tudom, h kinek mániája állandóan vigyorgós smileit rakni a hsz-emhez. Gondolom nem te szoktad. Nem mintha zavarna, csak kicsit furcsállom már 🤔🤔
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: én like-olni szoktalak
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Akkor jó. Bár gondoltam, h nem te vagy az.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Biztos valaki vicces kedvébe van
1
0
0
0
bukta2 avatar
wotlk classic... ez kb el is mond mindent az idei jatek felhozatalrol.... xD hogy egy 2004-es jatekkal kell jatszani me semmi ertelmes nem jott ki mostanaban...
0
0
0
0
💬 3
bukta2 avatar
@kmetovics: A platform itt még mindig a PC ha jól tudom :D de igazad van, nem tértem külön ki rá, azt hittem egyértelmű : :D Spoiler!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2:
de igazad van, nem tértem külön ki rá
Igazad van tényleg nem írtad, h melyik platformra gondoltál. Azért, mert ez a gépigény oldala, attól még lehet beszélgetni konzol gamekről is 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció