Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 206
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
vyne avatar
Wotlk classic orrba szajba...😁
0
0
0
0
💬 8
Karrigan avatar
@vyne: Hazaérek én is nekiugrok az egyszer tuti, régi szép időket egy kicsit elevenítsem fel, mindig is az egyik kedvencem volt, csakhát telik múlik az idő.. kellemes idő töltést neked.
0
0
1
0
vyne avatar
@Karrigan: Koszi. Adja a nosztalgia rendesen :)
0
0
0
0
bukta2 avatar
@vyne: Nálunk is ez pörög haverral, melyik szerón nyomjátok? Mi Ashbringer (Horde)
0
0
1
0
vyne avatar
@bukta2: Mi Golemagg - Horde🙃
1
0
0
0
bukta2 avatar
@vyne: Volt ott karim de törölték vagy nem tudom mert már nem volt meg így nem tudtam ott kezdeni, pedig oda akartunk menni
0
0
0
0
vyne avatar
@bukta2: Ja, mar lockoltak sajnos, ugyhogy nem lehet uj karaktert csinalni csak ha van mar ott alapbol karid. Mostanaban mondjuk nem lattam nagy sort delutan sem, szoval majd lehet valamikor unlockoljak.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@vyne: most megy a Halloween-i event, ad egy faxa kis mount-ot! érdemes megcsinálni! hétvégén pedig kezdődik megint a Call to Arms! ;) lehet ezerrel Xp-zni meg honort gyűjteni! :D 73-as a palám már! alig várom a 80-as BG-ket!
0
0
0
0
vyne avatar
@bukta2: Voltam ma, hatha kidobja de csak gyuruket dobalt.. :D
Honort geart fullra kiszedtem mar, a honor is majdnem cappen van megint ugyhogy igazabol csak farmolom a saronite ore-t meg megyek a par raidbe. Ma megkaptam a bis fejesem malygosbol szoval jo nap volt. 😁
Igazabol mar csak 1 t7 gatya kell es egy epic bow vagy gun naxbol es megvan a kari phase 1-re. Eleg konnyu volt felgearelni, bar lehet csak nekem volt szerencsem. 😀
1
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Törölt hozzászólás
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Jó zombihorda aprítást 😈
Fúú de durva volt, amikor a fűrésztelepnél lévő megrohamozott engem és mindig a map másik végéig üldözött kb 😂😂😂😆😆😆
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszi igen már találkoztam hordával nagyon durva
0
0
0
0
no avatar
Construction Simulator 22 😅😱😱
FIFA 23

A két véglet egymástól..
0
0
0
0
BellaCiao avatar
Angry Birds Star Wars
cél az összes pálya 3 csillagra
0
0
0
0
kmetovics avatar
Assassin's Creed Odyssey
2
0
0
0
💬 4
kismadar avatar
@kmetovics: Jó játékot hozzá. 😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Köszi. Meglesz 😁 Már most jobban tetszik, mint a Valhalla.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jó mókát 😁😁
0
0
0
0
VidarArt avatar
Kissé csalódtam, hogy a Skull & Bones megint halasztották... de legalább ma érkezik az Overwatch 2, amit vártam :D
0
0
0
0
visor261 avatar
Assassin's Creed Syndicate - Multilanguage full immersion edition ércsd:
Mivel londonban játszódik a történet ezért a járókelők angolul beszélnek,
mivel a fő karaktereket a japán assassinok képezték ki ezért ők japánul beszélnek,
mivel az őket irányítő személyeket a német stasi képezte ki ezért német a felirat,
mivel magyarként játszom a játékkal ezért a kiírások + menü az magyar. :D

...és ha lehetne a magyar nyelvet vissza is állítanám valami másra mert a leap of faith = halálugrás, meg jump over/vault/drop = szabadulás.

Érdekes tény hogy mindegyik játék máshogy van csinálva pl: az egyikben szépen le van írva képekkel a beállítás különböző állásban, a másikban van egy kép odalökve hogy nagyjából mit csinál(van hogy semmi köze), a másiknál meg semmi leírás hogy ez most mire is jó.

És ha maratonba nyomod akkor, vagy beállítod az irányítást egy sémára hogy ne kelljen újratanulni mi mit csinál, vagy szenvedhetsz azzal hogy most éppen a space,alt,shift most futás,kitérés,mászás vagy valami más. Nem is beszélve arról ha megszokod a shift/alt+w ugrást, és hirtelen kell ugrani le ő meg éppen a shift+w+e-kombóra vár...
0
1
0
0
bukta2 avatar
Most csak az új BF pörög nálam, nagyon rápörögtem valamilyen oknál fogva, pedig megvolt már egy ideje csak nem indítottam el, aztán ez egyik napról a másikra megváltozott. Kb 4-5 napja ez pörög orrba-szájba :D

0
0
0
0
Ironmask avatar
Soulstice végre egy jó Hack n Slash ideje volt már! 😁
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@Ironmask: en azzal a kamera nezettel nem tudtam megbaratkozni... borzalom... :D
0
0
0
0
BellaCiao avatar
@kmetovics: csak a legjobbat választottad
jó gamet hozzá
tervbe van a játék :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@BellaCiao: Köszi szépen. Hát már nekem is tervben volt egy ideje. Csak most bírtam rá időt szakítani. Úgyis most Souls és Souls-Like játékokkal játszom.Utána majd jöhet könnyítésnek az AC:Odyssey hard fokozaton 🤣
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Jó is az, a Maneater után lehet belekezdek, mert már bő 2 éve ott a könyvtáramban. 😀
1
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Az is egy jó game. PS-en kimaxoltam a cápámat. Csak a dlc-t nem vettem meg hozzá, de nem is fogom. Egyszer végigjátszhatós szerintem.
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Játszható szerintem is, valószínűleg ki is platinázom majd. Ezért haladok lassan játékokban, mert nem tudom megállni, hogy ne platinázzam ki a játékokat. 😁
1
0
0
0
Ironmask avatar
Daymare 1998 jó kis túlélő horror időnként rá hozza az emberre,a frászt 😂
0
0
0
0
Ezredes avatar
Nekiugrok a Metro Exodusnak, de előtte még kitolom újra az első két részt.
1
0
0
0
kmetovics avatar
Sekiro(Immáron PC-n, 1000-szer jobban fut)
1
0
0
0
gyuri191 avatar
Köszönöm akik felköszöntöttek Jó gamelést mindenkinek pacsi😀😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sekiro(PS4) 😅😅😅😅 Spoiler!
irdatlan fo*ul fut sima ps4-gyen
0
1
0
0
szalamispizza avatar
PC: Cyberpunk 2077, Vice City: DE
PS4: Spider-Man, CoD MW19 multi
0
0
0
0
Ironmask avatar
Assassins Creed Syndicate, Shadow of the Tomb Raider
0
0
0
0
gyuri191 avatar
dying light 2

stalker clear sky
2
0
0
0
💬 6
NSD4rKn3SS avatar
@gyuri191: fú, borzasztóan várom már a Stalker 2-t, lehet végig kéne tolnom újra a szériát memória frissítés céljából :D
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@NSD4rKn3SS: Igen énis azt csinálom a soc-t már kivitem clear sky végénél vagyok most utána jön a prypiat nagyon imádom
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: A CS-vel rég játszottam. Az az egyetlen rész, amit csak félig vittem végig. Majd lassan szakítok rá időt.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Nagyon jó mind három rész ajánlom neked is és ez nem az a játék mint egy cod ahol futsz és lösz lassan kell menni
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Na igen. Ezek sokkal összetettebb gamek. A hangok is ütnek, főleg azok a mutáns hangok, amikor csak simán bóklászól. Még mindig a hideg kiráz tőlük, na meg a laborok. Egyszer át kellett mennem az egyik barátomhoz, mert nem mert lemenni az egyikbe a SOC-ban😁 Utána meg 2en fostunk 🤣🤣
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Ismerös érzés 😂😂
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Jó is az. 😀 Jó játékot hozzá!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Köszi szépen 😁 Ha már tetszett a Colossus, akkor mondom teszek ezzel is egy próbát. Meg nem hiszem, h olyan hosszú lenne.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Olyan 7-8 óra volt nekem megjelenéskor. Colossushoz viszonyítva kicsit gyengébb, de ez is teljesen jó játék.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Akkor azért elleszek vele. Remélem, h nem lesz tele buggal.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Volt egy kettő akkor, de talán azokat már patchelték.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Red dead redemption 2

dying light 2

deathloop

cyberpunk 2077
0
0
0
0
kismadar avatar
Borderlands 2, csak 2-3 havonta újra újra végigtolja az ember. 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Hát ez DS-hez képest nem igazán, de azért el lehet lenni vele. Parry-zni asszem ebben a gameben sem fogok, mert iszonyat lassan ütnek az enemyk és állandóan késztetést érzek, h megnyomjam a gombot 🤣
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Értem hát igen ez kis cég csinálhatta
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Szerintem is, mert látszik, h elég kicsik és keskenyek a mapok. Viszont grafikával, meg az atmoszférával semmi bajom, meg zenével.
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Na jólvan akkor jó mókát hozzá 😀😀😀
1
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi megvan. A 2. Boss megölt úgy, h kb 3%hpja volt. Na majd ha hazaérek melóból.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Hajrá Hajrá ne hagyd magad 😀😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Na közben megöltem. Amúgy undorító módon trackel benne mindenki. Főleg a lándzsás enemyk, meg az erősebb fajták.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Gratula. imádom amikor csal egy játék 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Én nem. A trackelés, meg a healelés a legutáltabb jelenség egy játékban, amit gyűlölök, na meg amikor be vagyok szoritva egy szaros kis házba teli enemyvel, meg ha egy nagy db enemy jön szembe velem és kb egy kis párkányon kell vele harcolni. Ezek szoktak a leginkább bosszantani.
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: meg amikor neked 50 szer kell megütni mert anyi hp-ja van ö meg meg üt 2 szer és kampó azis ***a
1
0
0
0
kismadar avatar
PS5: Cyberpunk 2077
PC: Phasmophobia (Még kitart, pedig már jöhetne egy nagyobb frissítés hozzá!)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Far cry 6 HARD

Resident evil Village HARD
0
0
0
0
💬 6
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Megkerdezhetem tőled hogy milyen grafikai beállítással játszol?
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Mármint melyiket?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: A resident evil village-t textura high shadow high öszes többi medium meg öszes effect bekapcsolva kivéve motion blurt.

A far cry 6 is igy játszom textura, shadow high többi medium meg effect-ek benyomva
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Azért kérdeztem mert kíváncsi voltam hogy a 1050 ti kártyád ekkora játékokkal mit bír! De ezek szerint bírja.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Persze simán viszi 50 fps is megvan persze proci is segit
0
0
0
0
letsplayscrabble avatar
Általában betűjátékokkal játszom. Pillanatnyi kedvencem: https://szokirakos.hu/ (Lenne még mit csiszolni rajta a készítőjének, de egész tűrhető.)
0
0
0
0
Cougarmy avatar
Battlefield 2, és Vietnam, valamint a harmadik résznek a sztori részét játszom.
Persze jobb lenne, ha a harmadik részhez is inkább botmatch lenne az egyjátékos mód. Jobban kilehetne bontakozni benne.
0
0
0
0
💬 1
Zsoltiv0 avatar
Not For Broadcast
Tekken 7
0
0
0
0
gyuri191 avatar
far cry 6

red dead redemption 2 story
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Kipróbáltam a megújult Playstation Plus-on, The Last Guardian-t.
Spoiler!
Számítógépen, mivel nincs PS4-m.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Windows 10 telepités pendriveról :D
1
0
0
0
💬 2
Zsoltiv0 avatar
@gyuri191: Kicsit lassú, de jó játék
0
1
0
0
Zsoltiv0 avatar
Wolfenstein The New Order ingyér volt ezért tettem vele egy próbát
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció