Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
dontmistace avatar
Csaó. Tudnátok pár coop sztori alapú játékot mondani? Pl. Far Cry 5-6 Dying Light 2, teljesen mindegy milyen kategória, lehet horror is, csak sztori és coop legyen, amiben együtt tudjuk a sztorit végigvinni. Köszi szépen!
0
0
0
0
💬 4
DawnF avatar
@dontmistace: Assassin's Creed Unity. Szerintem a legjobb coop lehetőséggel rendelkező AC. És a sztori során elég sok olyan küldetés van, amit így tudsz tolni.
0
0
0
0
dontmistace avatar
@DawnF: Köszi. Én idáig azt hittem a unityben nem lehet a főküldetéseket együtt tolni😀
0
0
0
0
DawnF avatar
@dontmistace: Ja bocsi, azokat tényleg nem lehet coopban játszani. Lehet, hogy valami kisebb történetük volt, de voltak hozzá cinematikok is. Úgy hogy azért nem kis küldetéseket jelent ez. Nekem tetszettek mert meglehetősen kihívást jelentő lopakodás volt benne, és elég nagy kastélyokba, kúriákba meg erődítményekbe, vagy börtönökbe (mint pl. a Bastille) helyezték a coop-ban is játszható küldetéseket, több féle bejutási lehetőséggel. -Lehet, hogy a Fallout 76-ot kell megnézned, sokat kupáltak rajta, és most kapott egy elég nagy updatet.
0
0
0
0
no avatar
Life Code játékot próbáljátok ki demója elérhető steamen.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
Warlordcommander avatar
Milyen típusú játékot szeretnél? Azt kihagytad.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Olyan játékok érdekelnének ami pörgős lövöldözős
Pár óra alatt végig vihető (4-8ora)
Par példa
Doom 3 Prey quake 4
Bulletstorm
Metro 2033

Lehet régebbi is esetleg olyan is ami nem annyira ismert de szerintetek jó
0
0
0
0
💬 9
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: fps vagy tps is jó?
0
0
0
0
Cougarmy avatar
@MC MaRcI: Singularity, Call of Juarez, Far Cry, Duke Nukem
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@Cougarmy: Na ez mind jó egynek
0
0
0
0
MrPAYER avatar
@MC MaRcI: Igazából bármelyik Call of Duty kampány is ide vehető. Ami szerintem underrated nagyon a sorozaton belül pedig nekem nagyon tetszettek: a 2017-es WWII és a 2013-as Ghosts kampánya.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: quake 4
spec ops the line
metro 2033-last light
resident evil 6
dead space trilogia
doom 3
hard reset redux
binary domain
inversion
bulletstorm
max payne 3
deadfall adventures
dark sector
lost planet 3
alien colonial marines (sokan lehúzták én 3 szor toltam ki nagyon jó szerintem)
zombi army trilogy
sniper elite 2-3
singularity
shadow warrior
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@gyuri191: Köszi mindenkinek
1
0
0
0
zsiroslangos avatar
@MC MaRcI: Clive Barker's Jericho
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@zsiroslangos: Egyik nagy kedvencem
1
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
Üdv!

Játékajánlásért gyüttem. Ami még elfut szerencsétlen szardarabomon: https://gepigeny.hu/user/the-teacher-man/eszkoz…zok/227254

Leginkább FPS érdekelne most 😊
0
0
0
0
💬 7
Cougarmy avatar
@The_Teacher_Man: Azért ezen még elfut ez-az. Robotzsarut játszottam ki a napokban. Nekem bejött. Ha megfog a hangulat, akkor még ott van tőlük a Terminator is.
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Cougarmy: Köszönöm, sajna ezek nagyon távol állnak tőlem 🙂
De értékelem az ajánlást ❤️
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@The_Teacher_Man: milyen téma érdekelne?
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@gyuri191: Akció vagy akár jöhet túlélő is.
Legutóbb a Half-Life-okat pörgettem végig, majd a FarCry 4-et. A következő részekhez pedig már kevés a gépem...
COD-ból az utolsó amivel játszottam, az a Black Ops 2. Azóta nekem vakvágány, nem követtem az egyedfejlődését.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@The_Teacher_Man: jólvan tudok 1-2-öt hátha megtetszene

quake 4
spec ops the line
metro 2033-last light
resident evil 6
dead space trilogia
doom 3
hard reset redux
binary domain
inversion
bulletstorm
max payne 3
deadfall adventures
dark sector
lost planet 3
alien colonial marines (sokan lehúzták én 3 szor toltam ki nagyon jó szerintem)
zombi army trilogy
sniper elite 2-3
singularity
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@gyuri191: Szép lista, ebből már lehet csemegézni, nagyon köszi.
A Sniper Elite 1-3 már kipörgetve, de a többinek utánanézek. Ha pedig 1-1 cím még akciós is Steam-en, az maga lenne a mámor... 😂
Köszönöm mégegyszer. 🙃
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@The_Teacher_Man: Remélem találsz közöttük valamit ami tetszene és jó szórakozást hozzájuk és ha még szeretnél 1-2 cimet kérni nyugodtan irhatsz pacsi
1
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Olyan játékot keresek ami Story Driven, tehát a döntéseknek ára van. (pl.: Life is Strange, Beyond two Souls stb..)
0
0
0
0
💬 2
PoPet avatar
@JustAlex: Detroit Become Human, Heavy Rain, The Walking Dead
0
0
0
0
Cougarmy avatar
@JustAlex: The Dark Pictures Anthology
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Sziasztok
Én most nem kifejezetten játék ajánlatokat kérnék
Hanem videojátékos könyveket
Pl most olvasom a metró könyveket
Ki miket ajánlana ilyen téren?
Illetve valaki tud e mondjuk valami komolyabb felnőtteknek szóló dinos könyvet?
0
0
0
0
💬 1
sean avatar
@MC MaRcI: Ajánlom Adam Christopher Dishonored-jét, igaz nem árt hozzá a játék ismerete, úgy az igazi. Az első és második rész közötti történetet dolgozza fel.
Vagy ott vannak pl az AC könyvek is.
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Szevasztok a havernak kellene valami nagyon durva horror game pc re amitől garantált a be fosás és rettegés Indie legyen

köszönöm
0
0
0
0
💬 3
susguy avatar
@MariusHuN:
Deadly Night
Lost in Vivo
1
0
0
0
kismadar avatar
@MariusHuN: Személyes kedvenceim a Layers of Fear, Madison, és a Visage.
1
0
0
0
MariusHuN avatar
@kismadar: Ezeket végig tolta de azért köszi
1
0
0
0
no avatar
Lehet tolni egy retrós master of magicet, nagyon nagy visszatérő lett újrakiadva.
A memóriát nagyon eszi kapásból benyal 12 gigát azt semmit nem csináltam benne :D:D
0
0
0
0
💬 5
xCube avatar
@Kings Bounty fan: Ez annyira nem meglepő, tekintve hogy 12GB a játék minimum RAM igénye.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: A videókártyát is megeszi.
0
0
0
0
xCube avatar
@Kings Bounty fan: Akkor érdemes integrálttal játszani, különben eléggé költséges mulatság. Vagy sok olcsó VGA -t kell venni hozzá.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: 6 gigát símán megesz.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Na így pár kört menve a zenéket le lehet cserélni az ajánlatos mert baromi idegesítőek. A kaja nem lehet minuszba.
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
Sziasztok!

Olyan játékokat tudnátok ajánlani, ami olyan politikai szimulátor vagy városépítős? Fontos, hogy elfusson a laptopomon! És ne legyen mondjuk 1997-es évjáratú. :)
Laptop spec:

Intel Core i3-2328m 2.20Ghz
12GB DDR3L ram
Intel HD Graphics 3000
Windows 10 Pro 64bit

Köszi előre is!
0
0
0
0
💬 3
bigfooot avatar
@feher-adam1989: Republic the revolution, 2003,de anno amikor kijott nagyon jónak számított a grafikája is
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
@bigfooot: Köszönöm, rákeresek! Azóta már erősebb vasam van. :)
0
0
0
0
bigfooot avatar
@feher-adam1989: szívesen,anno a pc újságok hasábjain nagyon istenítették a grafikáját,plusz hogy követhetted a karaktereket a városban, azt hiszem ki is próbáltam,de már nem most volt, nem sok mindenre emlékszem belőle :D
0
0
0
0
no avatar
PBA Pro Bowling 2023
Nem is gondoltam hogy kapott ez a játék is hivatalos verziót. Jó hogy csinálnak ilyen játékokat is.
0
0
0
0
Ozone avatar
Sziasztok! Haverommal ingyenes multiplayer játékokat keresünk, hogy eggyütt toljuk. CsGo-t, Gta V-t rongyjá toltuk, Lolhoz pedig nincs idegzetünk. Lehetőleg lövöldözős játék kéne(fps,tps, ilyesmi). Előre is köszönöm az ajánlatokat
0
0
0
0
💬 3
Ozone avatar
@KrisztianRikardo: Már megvolt az is..
0
0
0
0
BellaCiao avatar
@Ozone: amiket én magam tudnék ajánlani
COD Wz, Apex Legends, Valorant, Fortnite, Overwatch, Pubg
1
0
0
1
ppista avatar
Sziasztok!!
Ajánlanátok valami jó Kaland játékot.
0
0
0
0
💬 1
bigfooot avatar
@ppista: Grim Fandango, Monkey Island, Disco Elysium, Prisoner of Ice, The Vanishing of Ethan Carter
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
Hali! Valami sivatagos fantasy-t ismertek?
mmo rpg akármi,csak ne lövöldözőst.
0
0
0
0
💬 3
Warlordcommander avatar
@PestisDoktor88: Journey, igaz kb 2 óra az egész, de nagyon jó kis játék, és a sztorija is remek. Legalábbis nekem tetszett, de főként sétaszimulátor, viszont sivatag és fantasy. :)
0
0
0
0
PestisDoktor88 avatar
@Warlordcommander: Sétaszimulátor? Bár a goat simulator után én már nem lepődök meg semmin. Kösz a tippet,ki fogom próbálni.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@PestisDoktor88: Arról szól ami a címe :), sivatagba mész, közbe mászkálós, platformer feladványokat kell megoldanod, és ahogy haladsz, derülnek ki dolgok a világról. 2012-es game, és annó ps-en eléggé felkapott volt mikor megjelent.
0
0
0
0
reflmix avatar
Halóó. Valaki tudna CoD 4 PROMOD stílusú FPS-eket ? Vagy akár egyszerűbbeket,lényeg meló után könnyed kis lövölde :)
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Olyan játékok kellenének nekem amikbe havas táj van
Pl mint a mafia 2 elején
Skyrim (sajna az nekem törli magát a gépről)
Fontos jól fusson a laptopomon
I5 9300h
16gb ram
Gtx 1650
0
0
0
0
💬 8
zsolo avatar
@MC MaRcI: Régi medal of honor allied assault,ott sok havas pálya van, főleg a végén,+ valamelyik kiegészítőjeben is van pár, azt hiszem a Spearhead!
0
0
0
0
no avatar
@MC MaRcI:
MC MaRcI
41
24 perce | 2021. 12. 21. 09:12:20
Olyan játékok kellenének nekem amikbe havas táj van
Pl mint a mafia 2 elején
Skyrim (sajna az nekem törli magát a gépről)
Fontos jól fusson a laptopomon
I5 9300h
16gb ram
Gtx 1650


Division 1 - aktuális, minden tekintetben, film is készül belőle, 2019 óta forgatják, valódi helyszíneken, nagy számú statisztákkal, élethű rendezésben - kb mint a Holdra szállás: Stanley Kubrick rendezte de maximalista lévén a helyszínen forgatta le.

Subnautica Below Zero - érdemes előtte a Subnauticát végigjátszani a sztori miatt, de anélkül is érthető

World of Warcraft - ha akarsz a blizznek fizetni, van benne pár havas terület, pl Winterspring és Dun Morogh, de ott van egész Northrend ami havas

AC Rogue - van pár havas terület benne

ASTRONEER - Glacio nevű bolygó teljesen havas

Anno 2205 és Anno 1800 - mindkettőben van erősen havas terület ahol várost kell építeni

Frostpunk - magától értetődő

Generation Zero + Alpine Unrest dlc - megéri minden tekintetben

It Takes Two - van benne egy remek havas terület

Never Alone - volt EGS-en, eszkimós platformer

Kholat

Stationeers - Europa - teljesen havas

és még sok más játék ahol 1-1 pálya volt havas környezetben mint pl COD MW 2 vagy a Red Alert 1-3 idevágó pályái de akár a Comandos 1-1 mapja, vagy a Planetside 2 egy egész kontinense...
0
0
1
0
xCube avatar
@MC MaRcI: Sokat nem segít, de miért is törli magát a gépedről a Skyrim? Ilyet még nem hallottam.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@xCube: Fogalmam nincs
Egy idő után indítanam és semmi
És a játék fájlai sincsenek meg
ilyet soha nem tapasztaltam
A régi és az új kiadás is ezt csinálja
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@xCube: Igen
És én se találok még neten se hasonlót se aki ilyen problémával írt volna
0
0
0
0
xCube avatar
@MC MaRcI: Win reinstall volt már?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@xCube: Nem még
Én is erre gondoltam hogy talán az fogja majd megoldani
0
0
0
0
Edven avatar
Halihó! FPS-akció játékokat keresek, valamivel régebbieket hogy azért szépen fussanak sima 1050-en, legyen non-stop lőni való, robbanások minden két percben, vér meg szétszakadt ellenségek. (Igen, fúj, én sem szeretem ezeket, de levezetném a feszültséget valami "kis" agresszióval.)
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@Edven:
Edveen
20
4 perce | 2021. 11. 30. 18:29:08
Halihó! FPS-akció játékokat keresek, valamivel régebbieket hogy azért szépen fussanak sima 1050-en, legyen non-stop lőni való, robbanások minden két percben, vér meg szétszakadt ellenségek. (Igen, fúj, én sem szeretem ezeket, de levezetném a feszültséget valami "kis" agresszióval.)


Serious Sam sorozat, Planetside 2-ben is ki lehet fogni komoly balhékat, Aliens Fireteamben nem nonstop, de bőven van benne mit szétlőni, ha máshol nem, a horda módban.
0
0
0
0
Edven avatar
@Palanova: Serious Sam mindig kimaradt, ránézek majd. PlanetSide 2, imádom azt a játékot, de most valami single rosszaságra vágyom. Aliens Fireteam, nem hallottam még róla, megkukkantom. Köszi!
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@Edven: Doom 2016 nagyon jó en anno 1050nel nyomtam.
1
0
0
0
Yezi_ avatar
@Edven: Bulletstorm esetleg? 🤔
0
0
0
0
Edven avatar
@Yezi_: Megvolt már, nagyon tetszett annó!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@Edven: Jericho minden képen próbáld ki.
Vér belek mindenhol
Szo szerint
Doom 3 bfg vagy a sima verzió absolute HD móddal
1
0
0
0
Edven avatar
@MC MaRcI: A Jericho nagyon ígéretesnek tűnik, játszok vele majd mindenképp!
A Doomokra is ránézek majd, lehet itt lenne az idő végigpörgetni őket...
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Edven: Timeshift! Baromi jó és hangulatosvjáték! Ugyan nem mai darab de ha tetszik én csak ajánlani tudom!
0
0
0
0
BLACKPINK avatar
Sziasztok.
Olyan játékot keresek amit bűn lenne kihagyni
Bioshock 2, Nier pl nagyon tetszik de mindenre nyitott vagyok.
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@BLACKPINK:

Bayonetta
1
4 perce | 2021. 11. 26. 18:32:03
Sziasztok.
Olyan játékot keresek amit bűn lenne kihagyni
Bioshock 2, Nier pl nagyon tetszik de mindenre nyitott vagyok.


Ha a stílus mindegy akkor itt egy lista a teljesség igénye nélkül:
Assassin's Creed 2, Assassin's Creed 2 Brotherhood, Assassin's Creed Revelations, AC Origins, AC Odyssey, Supreme Commander 1 és Forged Alliance, Populous 3, Submarine Titans, Metal Fatigue, Homeworld 1-2 remaster + HW Emergence, C&C Remaster, C&C 3, C&C Red Alert 2-3, C&C Generals és ZH, World in Conflict, Titanfall 1-2, Red Faction 1 és a Red Faction Guerilla, Generation Zero, Descent 1-2 és az Overload, Magicka 1-2, Deus Ex 1, Watch Dogs 1, Anno 1800, Anno 2205, Anno 2070, Anno 1404, Survivng Mars (most volt egs-en ismét ingyenes), Kingdoms and Castles, Cities: Skylines, Frostpunk, Starport Delta, Before we leave, Industries of Titan, Airborne Kingdom, Driftland, Caesar 3, Pharaoh + Cleopatra, Zeus + Poseidon, Half Life 1 és kiegjei, Railway Empire, Subnautica, Subnautica Below Zero, Raft, Stationeers, No Man's Sky, Scrap Mechanic, Astroneer, Civilization 5-6, Civ: Beyond Earth, Satisfactory, Dyson Sphere Program, Carrier Deck, Space Run, Snowrunner, Ace Combat 7, Warhammer 40k Dawn of War 1-2-3 és kiegjeik, Star Wars Empire at War és kiegje, Haegemonia (kieg nélkül, a kieg hulladék lett), The Crew 2, Forza Horizon 4 - alap és a lego island simán vállalható, The Division 1-2, Star Trek Online, Star Wars The Old Republic, No Man's Sky, World of Warcraft (akár retail, akár classic), Planetside 2, Immortals Fenyx Rising (11.26-28 között free gametime), Mass Effect 1-2-3-Andromeda, Spellforce 1, Dungeon Siege 1 és kiegje, Final Fantasy 8 remastered, Divine Divinity 1, World of Warships, Oni, Shogo, Max Payne sorozat, Singularity, Prince of Persia Sands of Time, Dark Messiah of Might and Magic, Star Wars Knights of the old republic 1-2, Battlezone 1-2, Starcraft 1-2, Life is Stange season 1 full, HAWX 1, Borderlands sorozat, LEGO Star wars sorozat, Need for Speed Undergorund 1-2, Never Alone (most volt EGS-en ingyenes), Spore, Age of Empire sorozat, Unreal Tournament 1-2003-2004-3, Dune 1, Revolt, 8-bit sorozat, Act of War sorozat, Fleet Command, GTA 3-VC-V, Gun Metal, It Takes Two (coop only, kell hozzá még egy emberi játékos, anélkül nem megy), Subverse (18+), Portal 1-2, Splinter Cell trilogy, Operation Flashpoint, Shop Titans, Genshin Impact, Dorfromantik, Star Trek Bridge Commander, Volcanoids, Warpips, Warzone 2100, Worms 1-2-3D, Rainbow Six Siege, Imperiumj Galactica 1-2, Rollercoaster Tycoon 1, Total Annihilation, Forts, Strange Brigade és még sok más...
0
0
0
0
BLACKPINK avatar
@Palanova: Ezigen szép lista :O
Köszönöm szépen

Ezek közül ami megvolt :
ac2,brotherhood,revalations,C&C Genreals + Zero Hour,Titanfall 1,Descent 1-2,Watch Dogs 1,Half Life 1,W40K összes része (igen a 2 is :D)FH4 alap,WoW ot nyomtam 12 évig,Planetside 2,World of Warships,Oni,Shogo,Prince of Persio összes része,Starcraft 1+BW és 2,Life is stange 1,Borderlands 1-2,pre sequal,NFSU1-2,UT'99,2004,3,AoE 1,2 ,Spore,GTA összes része,Portal 1,R6 Siege,Re-Volt,IG2,Destiny 2.

Asszem ennyi :D
0
0
0
0
no avatar
@BLACKPINK:
Bayonetta avatar
Bayonetta
1
1 órája | 2021. 11. 26. 19:31:58
@Palanova: Ezigen szép lista :O
Köszönöm szépen


Mindnek megvan a maga szépsége és csúfsága, de pl időkorlát miatt az Immortals Fenyx Rising-ot erősen ajánlom. Igaz csak 30 óra körüli a sztori, de megéri.

SWTOR is játszható már, ha kicsit nosztalgiázni akarsz a 12 évnyi wow után, de nem mennél vissza classicra.

Illetve jó szórakozást, ha a listáról választasz valamit. Ha nem onnan, akkor is jó időtöltést.
0
0
0
0
BLACKPINK avatar
@Palanova: Hát az eémúlt 2-3 évben Black Desert Online ozni szoktam ha MMO-zni támad kedvem.
és köszönöm még1x :)
0
0
0
0
Booker avatar
Sziasztok olyan játékot keresek mint az Assassins Creed Black Flag játékban a hajó irányítás.
Mondjuk egy hajót vezetsz és ágyúzod/lövöd a másik hajót.
Köszönöm előre is.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Booker:
Booker
7
9 órája | 2021. 11. 10. 21:30:06
Sziasztok olyan játékot keresek mint az Assassins Creed Black Flag játékban a hajó irányítás.
Mondjuk egy hajót vezetsz és ágyúzod/lövöd a másik hajót.
Köszönöm előre is.


Assassins Creed Rogue
- kicsit rövidebb, kicsit nagyobb a terep, de kb mint a Black Flag
Volt openworld hajókázás az AC Odysseyben (ókori görög szigetvilág) is, de ágyúk még nem voltak, max lángszóró, nyilazás, dárdázás és persze átmenni a másik hajóra és kézitusát vívni, vagy éppel lerúgni az ellent a vízbe


Sea of thieves
[LINK]

Futottak még kategória az ATLAS, de jó szívvel nem ajánlom.
[LINK]

És ott van még a Naval Action
[LINK]

Blazing Sails nálam az openworld pvp miatt kiesett de hátha:
[LINK]

És ha kicsit modernebbre vágysz és hajó és ágyúk akkor World of Warships, na ott vannak ágyúk és lövölde. Első, második világháborús, fantázia szülte tervezőasztal-szökevény "mi lett volna ha" és hidegháborús hajókkal.
[LINK]
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: Nagyon szépen köszönöm :)
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Booker: Ha komolyabb téma érdekel, akkor War Thunder hajós része, lehet benne fejlődni és egyre újabb és jobb hajókat fejleszteni! Lehet nem hasonlít rá, de jó móka, egy kis ízelítő belőle:
[LINK]
Persze vannak kisebb és nagyobb hajók is
És természetesen magyar nyelven is elérhető!
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Olyan játékokat keresek ami elfut 8GB ram-al. Főleg verseny, verekedős, akció kategóriában.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Gyrger72: 2016 előtt kb bármi, így eléggé tág amit keresel...

Versenyre: Blur, Crashday, NFS UG 1-től a Carbonig, régebbről Midnight Club 2
Akció: Ubi openworld címek kb az Ac Origins-ig, de az is menne 8GB rammal, régebbről pl Division 1
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Sziasztok horror játékokat keresek
Nem ezt a menekülős bujkálós fajtát
Hanem amiben lehet lőni vagy kardozni
Régebbi cím is lehet

Pl suffering
Dead space
Evil within

Előre is köszi
Jöhet minden hátha találok valami gyongyszemet
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@MC MaRcI: Azokat írom most amiket eddig még nem láttam tőled hogy említetted volna, többek között ezért sem említem a Doom 3 stb. címeket. Hirtelen ezek:

Condemned: Criminal Origins
System Shock 2
F.E.A.R.
Dementium II
Darkwood
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
Clive Barker’s Jericho
Cold Fear
Cry of Fear
Obscure 1 & 2
NecroVision
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@LordSzalko: Na ezek között van is pár amiről még nem hallottam köszi
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Milyen multiplayer lövöldözős játékokat tudnátok ajánlani, amiben azért van élet, játékosbázis, játszanak vele magyarok is (gondolva leginkább a magyar szerverekre) , na meg persze fut a gépemen.

Call of Duty 4 kilőve, az mocsok mód felhúzott és elég sok magyar tag toxic játékos.
Az a tipikus milyen jogon használ el annyi oxigént, mint egy értelmes ember
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Igazán jó, és esetleg kevésbé ismert játékokat keresek. Főként fps, rpg, de nem szűkiteném le, jöjjön minden ami jó! Ujra és ujra nekiállok a játékkeresésnek, de a kis listában felsoroltakhoz hasonlatosak nem nagyon vannak..

Nem érdekel a játék, ha irreális képességekkel/mozgással/sérúlésállósággal (crysis, prototype, de a legujabb doom is egy túlzás sztem) operál benne a főhős. Ha régi a game és van belőle remaster, az a legjobb.

Far Cry nem jött be, morrowind nem tetszik, Dishonoured és a Just Caus se. És még a laptom se tul izmos..
Mass Effect biztos jó, de eddig kimaradt, ahogy a Diablo 3 is. Dying Light tetszett, de nem tetszett ahogy a karakter fejlődésével fejlődtek az ellenfelek. Kicsit mintha ugyanott maradtam volna.

Homeworld remastered-be esetleg belekezdenék, mert hosszabb távú élvezetes időtöltés lehet. Ide vonatkozólag, ha másba kéne gondolkozni ebben a kategóriában, akkor írjatok légyszíves.. Zero tapasztalat, vagyis nagyon régen játszottam "valami ilyesmivel"..

Ezt a topicot is átnéztem már párszor, mindenféle kulcsszóra is kerestem guglin yt-on, de már nincs siker.
A legjobbak, amik hirtelen az eszemben vannak:

Half life, Black Mesa
Gothic, Risen
Bioschock 1
Cod multi
Metro redux 1-2
Stalker

Köszi és peace😀
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@rezges: Mass Effect 1-3 de még az Andromeda is jó szerintem, egy végigjátszást bőven megérnek még akkor is, ha ott is simán elérhető a félisteni állapot. Hja és azok TPS-ek.
Ha jó a TPS is, akkor egy eléggé nagy kupacot előszedhetsz: az Ubisoft openworldjeit:
- Watch Dogs 1
- The Division 1-2
- Ghost Recon Wildlands-at csak azért teszem be, mert bár szerintem baromira repetitív volt, egyszer végig lehet tolni
- AC sorozat - bár az Origins-Odyssey felé már megjelennek a félisteni képességek, az AC 2-Black Flag - Syndicate körül még nincsenek ilyenek

Homeworld 1-2 remaster remek választás, ami RTS ugyan, így erősen kilóg az általad preferáltakból, de ha nem veted meg az űr RTS-t, akkor:
- Haegemonia
- Imperium Galactica 2
- Star Wars Empire at War
egyéb RTS:
- Populous 3
- C&C Generals és ZH
- Red Alert 1-3
- C&C 1-3
- Starcraft 1-2
- Battlezone 1-2 - redux verzió is megteszi
- Grey Goo
- Meridian
- Supreme Commander 1 és Forged Alliance
- Planetary Annihilation Titans
- Rusted Warfare
- Warhammer 40k Dawn of War 1-3
- Warzone 2100 - oldschool 3d rts
- Iron Harvest
- Act of War sorozat
- Empire Earth sorozat
- Homeworld Deserts of Kharak
- Metal Fatigue
- Rollercoaster Tycoon 1
- Submarine Titans
- Anno 1404-2070-2205-1800
- World in Conflict

FPS-ek közé:
- Titanfall 1-2
- Operation Flashpoint - na itt tuti nincsen irreális képesség és sérülésállóság
- Red Faction 1 és a Red Faction Guerilla
- Generation Zero - ehhez már kell vas
- Gunmetal 😀 kis tingli tangli 2 órás lövölde
- Planetside 2
- Spec Ops The Line - kb 4 órás interaktív film, semmi köze az eredeti Spec Ops-hoz
- Descent 1-2 és az Overload
- Serious Sam
- COD MW 1-3
- Rainbow Six Siege

RPG:
- Diablo 3-at nem hagynám ki ahogy a D2-t sem
- Grim Dawn
- Satellite Reign
- Magicka 1-2 - nem kifejezett rpg, de jó
- Star Wars Knights of the Old Republic 1-2 és az online verzió: Star Wars The Old Repiblic

Futottak még:
- Singularity
- Deus Ex 1 - bár itt félisten lehetsz ha jól rakod a fejlesztéseket
- Star Trek Online
- No Man's Sky
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Ez is egy szép lista lett😀

A watchdogs tipusu játékok kimaradtak, lehet teszek egy próbát..

Azt hiszem a Battlezone volt az az ilyesmi, az egyéb űr rts-ből.

AC-t csak yt-on láttam, de a falon futás már önmagában félisteni képesség egy embertől. De lehet nem emberről van szó, nem ismerem a mese részleteit.

Ebből a rengeteg egyéb rts-ből melyek a jobbak? Red Alert, Starcraft az megvolt.

Grim Down nem győzött meg, hiába a sok pozitív vélemény. Csak egy másolatnak tünik, vagy nem?

Egyébként Fallout 3 lesz a következő.
0
0
0
0
no avatar
@rezges: Watch Dogs 1-et érdemes kipróbálni.
Battlezone inkább RTS belső nézetből. De annak is megvan a maga hangulata.

AC falon futása nem annyira scifi:
[LINK]

RTS-ből mindnek megvan a erőssége a többivel szemben, de persze a megjelenési idők befolyásolhatják hogy melyik a"jobb".
Ha tetszett a Red Alert, akkor a RA2-3 mindenképpen megér egy próbát, ahogy a Starcraft után is az SC2.
Ha 2D-s RTS kell, akkor Rusted Warfare.
Ha robotos RTS, akkor Metal Fatigue, Planetary Annihilation Titans és a legjobb mind közül a Supreme Commander 1 és Forged Alliance.
Ha összetettebb, űrhajós kolonizációs: Haegemonia, IG2 és mind közül a legjobb a Star Wars Empire at War.
Ha nem scifi hanem közel valós hangulat: World in Conflict.
Ha közeljövőbeli, nem túlságosan scifi: C&C Generals és ZH.
Ha scifi: akkor C&C 1-3, C&C 3 a legjobb és kb majdnem az összes többi ide tartozik.
Ha alternatív időben játszódó: Iron Harvest.
Ha víz alatti: Submarine Titans.
Ha kőkori némi mágiával: Populous 3 - nagyon hangulatos kis törzs menedzsment játék.
Ha atomháború utáni: Warzone 2100.
Ha városépítős némi harccal, akkor az Anno sorozat és onnan amelyik kor neked bejön, nálam a 2070 volt a nyerő.

Grim Dawnról egy részletesebb:
https://gepigeny.hu/jatek/grim-dawn#c3775731
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Eléggé képben vagy 😀 Köszönöm az ismételten nagyon részletes választ!
0
0
0
0
Booker avatar
Sziasztok a Quantum Break-hoz hasonló időmanipulálós játékot keresek. köszönöm előre is üdv.
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Booker: Régről a Timeshift és Singularity az ami hasonló lehet, talán a superhot és a Titanfall 2-nek is van egy nagyon kellemes ilyen szakasza.

Ha viszont nem a lövöldözés a lényeg, hanem a történet: Life is Strange 1
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: Timeshift és Singularty ezeket kijátszottam anno, Titanfall széria nem jött be. Life is Strange ezt meg megnézem.
köszi szépen
0
0
0
0
no avatar
@Booker: Titanfall 2 single része max 8 óra, abból kb 40-50 perc van ilyen pályán, de megéri bőven az egész kampány, mert remekül scriptelt. Nem kell véresen komolyan venni és akkor élvezhető lövölde.

Illetve van még egy aréna lövölde ami az idősíkokra épít:
Quantum League
[LINK]

Ha meg kifejezetten idővisszatekerést keresel, az meg van pár hero shooterben is vagy mobában...vagy pl a Prince of Persia Sands of Time-ban. Mátrix játékokat nem javaslok mert hulladékok lettek már a megjelenés pillanatában.
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: értem,
A control-ról mi a véleményed? Gondolom ilyen QB "klón" lehet.
0
0
0
0
no avatar
@Booker: Nem próbáltam, így nincs véleményem róla. De nézzél róla egy-két gameplay videót és ha bejön, hajrá.
0
0
0
0
bigfooot avatar
@Booker: teljesen más,nincs benne időmanipulálás
a control világa inkább egy nagyon elvont x akták/twin peaks szerűség
TPS nézet ,egy irodaházban játszódik , kevés átvezető
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Sziasztok. Dzsungelben játszódó fps játékot keresek.
0
0
0
0
💬 4
Ayistion avatar
@zsiroslangos: Nekem ami eszembe jut így hirtelen, az a Far Cry, meg a Far Cry 3. De a többiek biztos tudnak mondani mást is. 😃
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@Ayistion: Köszi. Ezeket végigjátszottam. Akinek van még ne tartsa magába. 😃
0
0
0
0
xymano avatar
@zsiroslangos: jungle fps game
Ezt bírod YouTube rá és kiad egy jópárat.
0
0
0
0
no avatar
@zsiroslangos: Crysis esetleg
Rising Storm 2: Vietnam
Rising Storm
GR:Wildlands-ben is van erősen erdős rész, de kiszáradt tómeder is
GR:Breakpoint
0
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami jo nyomozós keresgélős játékot? Tudjátok ahol felveszel egy tárgyat és lehet csak a történet végén fog kelleni. Mint pl egy Amnesia, Első Resident evil remake vagy day of the tentacle? (Lehet fps, ilyen oldarol nézás ahol a kamera fix vagy point and click). A lényeg hogy gondolkodos legyen, izgis történettel stb. Szerintem tudjátok kb mikre gondolok.

Köszönöm!
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Payphoner: Blade Runner
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@Payphoner: Among the Sleep. Vagy igazi nyomozós L.A. Noire
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami jó szimuláció/menedzsment játékot? Viszonylag sokat ismerek, de nem találok most a neten semmit, amit ki is próbálnék, ezért gondoltam megkérdem itt.
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@Blaise1999: huh ilyennel sem sokan játszanak 😃 Persze ettől eltekintve remélem találsz valamit! 😉
0
0
0
0
no avatar
@Blaise1999: Mit keresel pontosan? Mert szimuláció a Snowrunner is és az Anno 1800 is, mégis eléggé eltérő műfaj a kettő...

Városmenedzsment: Anno 1800, Anno 2205, Anno 2070, Anno 1404, Survivng Mars (most lesz egs-en ismét ingyenes), Kingdoms and Castles, Cities: Skylines, Frostpunk, Starport Delta, Before we leave, Industries of Titan, Airborne Kingdom, Driftland, Caesar 3, Pharaoh + Cleopatra, Zeus + Poseidon, Startopia (hamarosan jön a folytatása)

gazdasági szimulátor: Railway Empire, Offwordl trading company, rollercoaster tycoon, régről a traffic giant

valamilyen szempontból a túlélés is szimuláció és menedzsment, tehát kb majd az összes túlélő játék is idejön: Subnautica, Subnautica Below Zero, Raft, Stationeers, No Man's Sky, Scrap Mechanic, Astroneer

civilizáció manager: Civilization 5-6, Civ: Beyond Earth

Gyártási menedzser: Satisfactory, Dyson Sphere Program

időmenedzsment: Carrier Deck, Space Run

tengeri szimuláció. Beyond Blue

teherautószimulátor némi pénzmenedzsmenttel: Mudrunner, Snowrunner

legénységmenedzsment: FTL, Guild Commander, Bomber Crew

arcrade repülő szimulátor: Ace Combat 7

klasszikus stratégiai játékok is menedzsmentek valamilyen szinten: C&C Remaster, C&C 3, C&C Red Alert 2-3, Supreme Commander 1 és kiegje, Supreme Commander 2, Planetary Annihilation: Titans, Warhammer 40k Dawn of War 1-2-3 és kiegjeik, Grey Goo, Star Wars Empire at War és kiegje, Rusted Warfare, Warzone 2100, Imeprium galaktika 1, Imeprium galaktika 2, Haegemonia (kieg nélkül a kieg hulladék lett), Homeworld 1, HW: Cataclysm vagy újabb nevén Emergence, Homeworld 2, Star Trek Armada sorozat, Sid Meier's Starships, Endless Space 1, Endless Space 2, Sins of the Solar Empire, Metal Fatigue

Ahol a döntéseid számítanak: Life is Strange 1
0
0
0
0
no avatar
I'm looking for peoples who can translate some metin2 stuff from english to:
- Romanian
- Deutch
- Turkey
- Hungary
- Italian
- Greece
- Spain
- Czech
- France
- Portuguese

There is no offer only for professional translators (but also for them). You also no need to know this game. If you just know both languages on any level, thats enought. Any details I will describe private on:
- discord: medwd#0310
- email: metinger@op.pl
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
Ajánlanátok nekem űrben (is) játszódó stratégiai játékokat amik elfutnak a HP 8000 gépemmel? 😀
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@feher-adam1989: Kezdjük az elején:
Imeprium galaktika 1
Imeprium galaktika 2
Haegemonia (kieg nélkül a kieg hulladék lett)
Homeworld 1
HW: Cataclysm vagy újabb nevén Emergence
Homeworld 2
Star Trek Armada sorozat
Sid Meier's Starships
Star Wars Empire at War
Endless Space 1
Endless Space 2
Planetary Annihilation: Titans
Sins of the Solar Empire
Space Run
Starport Delta
Surviving Mars
Before we Leave
Industries of Titan
FTL
Offworld Trading Company
Metal Fatigue
Startopia - hamarosan jön a folytatása

ezek egy része EGS free game volt.
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
@Palanova: Nagyon köszi, a bőség zavara! 😃
Az Empire at wart ismerem csak. 😀
0
0
0
0
no avatar
@feher-adam1989: Surviving Mars most ismét free az EGS-en.
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Ajánlanátok nekem valami jó horrorr játékot köszi.
0
0
0
0
💬 5
TomSlier avatar
@KrisztianRikardo: Resident Evil 7
Visage
Alien Isolation
Dead Space sorozat stb....

Igazából attól függ milyen stílusú horrort keresel.
Nyomozgatós, jump scares-et? Esetleg olyat ami az atmoszférájával fogja meg a játékost? Inkább akció orientált horror gamet vagy esetleg túlélő horrort?
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@TomSlier: mindegy csak foglaljon le hogy ne másszak ki a gép elől 😃😃😃
0
0
0
0
TomSlier avatar
@KrisztianRikardo: Amiket írtam fentebb érdemes megpróbálni. Nézz egy előzetest aztán egyszerű eldönteni mihez lenne kedv. Én a resi 7-et ajánlanám.
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@TomSlier: akkor ujra játszom. köszike
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: evil within 1 és 2
Alien colonial marines
fear 1-2-3
dead space 1-2-3
dying light
resident evil 2-3 remaster,6,7,operation raccoon city
zombi army trilogy-zombi army 4
prey is kicsit horror
bioshock1-2 bár inkább az 1
doom 3-2016
0
0
0
0
no avatar
sziasztok. Tom Clancy's division 1-2őt keresem de Ncoreon nincs fent... minden más fent van de az nincs. Hol lehetne leszedni ? köszi
0
0
0
0
💬 4
kmetovics avatar
@show30: Ubisoft a te embered 😉
0
0
0
0
no avatar
@show30: Ubisoft connecten kb 9-24€-ért Division 1 és szintén ennyiért a Division 2. 40-40 órányi játékért ez szerintem nem összeg, pláne ha találsz egy normális csapatot akkor a játékidő simán felmehet több száz, vagy akár ezer órákra is.
0
0
0
0
botmunpls avatar
@Palanova: +többször is volt ingyenes uplay-en, g2a, cdkeys és társai.
0
0
0
0
no avatar
@botmunpls: Igen, volt ingyenes is de ez nem segít annak aki most keresi. Anno a Subnautica is volt ingyen - nagyon is ajánlom, mint játék, mert remek és bőven megéri a teljes árát is - az EGS-en, de az 2018 decemberében volt amikor az EGS indult.

g2a-t nem ajánlom senkinek és a többi szürke oldalt sem.

Ha kiadói oldal helyett mindenképpen harmadik feles oldal kell mert az olcsóbb, pl. 2-5-9-10-25-60€-t ha nem tudsz játékra költeni, akkor lehet nem kellene harmadik feles oldalon sem vásárolni, mert akkor lenne jobb helye is annak a pénznek.

És ingyen is kismillió jó cím van amivel nem kevés órát lehet eltölteni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Tudnátok ajánlani MMO játékot amiben lehetőleg van magyar nyelv de az sem baj ha nincs! Metin2-re nagyon nagyon nagyon rá untam...... 😃
0
0
0
0
💬 9
no avatar
@Hickok: Attól függ mit keresel, milyen kort, milyen világot.
Scifi: Star Trek Online, Star Wars The Old Republic, Eve Online, bizonyos mértékben: No Man's Sky, Elite Dangerous,
kardozós varázslós: World of Warcraft, Neverwinter, Black Desert Online, Revelation Online, Skyforge, Perfect World International
kalózos: Sea of Thieves
shooter: Planetside 2, bizonyos mértékben: Ghost Recon Breakpoint, Division 1-2, bár ezek inkább openworld és nem kifejezetten mmo-k
autós: The Crew 2
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Hát igazából metinhez hasonlót keresek. Spellek,küldetések,fejlődés, tárgyak fejlesztése meg ilyesmikre gondoltam de köszönöm szépen a választ! 😀
0
0
0
0
no avatar
@Hickok: Ha nem ragaszkodsz az MMO-hoz akkor singleben is rengeteg hasonló és jó játék van, pl.:
AC sorozat
Immortals Fenyx Rising
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Maradnék az online résznél. AC 2-vel jatszottam annyira nem jött be :/ WoW-oztam is Taurin nekem komplikalt volt a jatekmenet mai napig nem tudom hogy mentem fel 85-re😂😂😂😂
0
0
0
0
no avatar
@Hickok: Metinhez képest a wow igen, egy matyóhímzés. De megtanulható, pláne most hogy egyszerűsítik egyfolytában.
Neverwinter nem annyira vészes ahogy a Skyforge sem.
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Végülis akkor melyiken játszanak sokan? Mert szivesen megpróbálom hátha van magyar közösség 😃
0
0
0
0
no avatar
@Hickok: Első helyen a WoW-ot javaslom. Akár retail, akár Classic, mindkettőn van magyar közösség.

Retail World of Warcraft - aktuális verzió, nagyon egyszerűsítve van, mind a karakter, gear, szintezés

Classic World of Warcraft - az eredeti, megjelenéskori 2004-2005-ös verzió, feltehetően amit ismersz már, lassú szintezés, nulla tutorial, nehéz még az alapokat is kiismerni

Alternatívaként ne zárkozz el a Star Wars The Old Republictól sem, mert van benne nyolc remek sztori, viszonylag jó gear és szintezés, különféle fénykard és lőfegyverhasználat, és gyakorlatilag a mechanika az a WoW-ra épül, nem kis mértékben

-

AC esetében az Odyssey-t / Originst szintén javaslom, mert teljesen más már, mint az AC2, van benne gearelődés, nagy bejárható terület, gearfejlesztés.

Immortals Fenyx Rising szintén zenész, kevesebb a gear benne, és kb 40 óra alatt végigtolható, de a sztori jó, néha mortal kombatot megszégyenítő kombókat kell nyomni benne.
0
0
0
0
Memento Mori avatar
@Hickok: Blade and Soul, Aion pl. Mindkettővel rengeteget játszottam kiváló játékok.
0
0
0
0
no avatar
@Memento Mori: Meglesem. Koszi szepen! 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! Playstation 4-re keresek olyan játékokat amiket 2 fő 2 kontrollerrel játszhat. Főleg PS exkluzívok érdekelnek, dobozos kiadásban. Köszi!
0
0
0
0
💬 1
xymano avatar
@Gyrger72: Hello
Beyond two Souls
Hidden Agenda bár ezt telefonnal kell irányítani és inkább egy film.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,tudnátok ajánlani Cobra Kai The Karate Saga Continues és Ben 10(2017) játékokhoz hasonlókat?A műfaja legyen beat'm up.
0
0
0
0
faragoka avatar
Sziasztok, tudnátok nekem egy olyan játékot amiben fontos szerepe van a: lootolás, karakter fejlesztés, történet; nagyobb címeket már kijátszottam, már szinte minden elfogyott amit találtam. (Elég elhervasztó volt játékok szempontjából a tavalyi év)
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@faragoka: Mikortól játszottál a "nagyobb címekkel"? Lehet korábbra érdemes visszatérni. És milyen stílus? FPS? TPS? Hack'n'slash?

Tavaly azért ott volt a Fenyx ami egy végigjátszásra jó.
Starlink Battle for atlas - leértékelve csak
AC Origins és Odyssey gondolom megvolt
GhostRecon Wildlands és Breakpoint
Division 1-2
No Man's Sky
Borderlands sorozat
Starpoint Gemini 2-3
Rebel Galaxy
Mass Effect 1-2-3-Andromeda
Warhammer 40k Space Marine
Warhammer 40k Dawn of War 2-3 és kiegjeik
Régebbről Watch Dogs 1, Grim Dawn, Torchlight 1-2, még régebbről Deus Ex 1, Diablo 2 LoD, Spellforce 1-2 és kiegjei, Dungeon Siege 1 és kiegje, Final Fantasy 8 remastered

tucat mmorpg amiket nehéz "végigjátszani":
World of Warcraft
Star Trek Online
Warframe
Star Wars The Old Republic
Black Desert Online
Planetside 2

nincs sztorija de a The Crew 2 még ilyen lootolos...

ismeretlen game: Everreach
0
0
0
0
faragoka avatar
@Palanova: Köszi az ajánlásokat, például a Deus ex eszembe sem jutott, a wildlands nem volt rossz játék csak egy kicsit száraz(de ez természetesen az én véleményem). Meg hogy mikortól? Úgy igazából 2000 feletti játékok, mert nem mindig a grafikának kell elvinnie a játékot, de ezt tudjuk
0
0
0
0
no avatar
@faragoka: Divine Divinity 1
Neverwinter

ha lootbox is játszik akkor a szokásos World oif Tanks, World of Warships, World of Planes, különféle cod-ok és bf-ek
0
0
0
0
ppista avatar
Ajánlanátok valami jó Autós & Sport játékokat amivel érdemes lenne játszani?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@ppista: Ha még nem volt meg:
The Crew 2 - kb 16 féle versenyszám, sok járgány hozzá és napi-heti feladatok, havi-két havi eventek és még 18€-ra le van értékelve a Gold verzió, annyit bőven megér, simán van benne 60-100+ óra játékidő
0
0
0
0
maestro86 avatar
Boldog új Évet mindenkinek. Tudnátok nekem ajánlani játékokat ps4-re olyan játékokat szeretnék amiben van bőven lootolás páncél fejlesztés jó story nem baj ha nincs hozzá magyar felirat és csak single player érdekel nem szeretem a multiplayer játékokat az assassins creed megvoltak meg a witcher is. Remélem tudtok nekem segíteni.
0
0
0
0
💬 2
The_Teacher_Man avatar
@maestro86: Szia!

Én a Skyrim-et ajánlom. Nem mai játék, de hosszú, van loot bőven és fejleszthető a karaktered is. 😀
Boldog új évet!
0
0
0
0
Techthomas avatar
@maestro86: God of War
Horizon Zero Dawn
Shadow "Rise" Of The Tomb Raider
Dark Souls 3
Nem is írok többet mert ha nem játszottál véletlenül velük akkor bőven el leszel egy darabig, mindegyik egy remekmű! 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Formula 1-eznék, de a gépem nem a legjobb. Melyik a legújabb F1 játék amit elvinne a gépem?
Configom:
Intel I7-920
Nvidia GT 630 2gb
8 gb ram
Win 10 64bit
0
0
0
0
💬 6
SuperPuma avatar
@superforma: Igazából inkább a videokártyád szab gátat a dolgoknak, de szerintem 2016ig belefér mind. Futni fut a 2020as is, de nem tudom 20 FPS neked mennyire felelne meg.
Itthon is van ilyen 1366os konfig, igaz abban GTX1060 van. A 2018 (vagy 2019?)-es F1-et toltuk rajta
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: Rendben, köszönöm a válaszod. Az elvárásom a legfőképp az lenne hogy 30 fps felett legyen és a grafika se legyen a legrosszabb.
0
0
0
0
no avatar
@superforma: Én az F1 2012 fölé nem mennék azzal a VGA-val. Az már abban az évben is (amikor a VGA megjelent) csak belépő szint volt, így élvezhetően szerintem +2-8 éves játékokat nem tud futtatni.

Vagy nagyon max az F1 2018 de annak minimumát sem éri el sajnos, ami egy Nvidia GT 640.
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Eddig az F1 2014-et próbáltam vele, ezt elég jól futtatta. Most a F1 2015/16-ot szeretném kipróbálni, mert a 14-esnek rossz a kormány befogadása. Nem tudok normálisan kormánnyal játszani mert rosszul érzékeli.
Valaki nem tudja valahonnan nem lehet-e ingyen letölteni az F1 2016-ot hogy viszi-e és utána még lehet hogy megvenném? Vagy demo nincs hozzá?
0
0
0
0
no avatar
@superforma: Steamen 12€.
Ha sokallod érte, akkor kb 1 órás teszt után uninstall és pénz visszafizetést kérsz.
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Rendben. Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
bukta2 avatar
[LINK]

Hát ezt ajánlom úgy majd mindenkinek ha egyszer kijön! 😃

02:21-től gameplay
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@bukta2: Nem rossz de az a kamerarángás, mintha epilepsziás rohamot kapott volna a kameraman...
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Palanova: Még nincs kész a játék, meg nem is egyhamar lesz valószínűleg,de betekintésnek nagyon jó ez a kis kedvcsináló! Én eddig nem is hallottam erről a játékról de így videó alapján már most jobban érdekel mint pl egy cyberpunk 2077... 😃
0
0
0
0
bassus16 avatar
@bukta2: Úúú ez de rohadt jónak tűnik. 😲
0
0
0
0
bukta2 avatar
@bassus16: Lapozgattam a youtube ot és csak úgy bedobta... 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Most laptopon tolom amin nyilván az új címek nem futnak
Azonban jó lehetőség ez most nekem újra vegigvinni gyerekkorunk nagy játékait
Szóval szeretném ha ilyen játékokat ajánlanátok nekem
Amikre gondolok
The suffering
Painkiller
Enclave
Far cry
Doom 3
Quake 4
Timeshift
Szóval aki tud régi de jó
Fps-t
Tps-t
Rpg-t
Az ne tartsa magába

Köszönöm
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@MC MaRcI: Red Faction 1, Red Faction Guerilla, Oni, Shogo, Half Life 1, Max Payne sorozat, Singularity, Prince of Persia Sands of Time, Assassins Creed 2, GTA 3 + Vice City, Deus Ex 1, C&C Renegade 😀 , COD MW 1-2-3, Mass Effect 1-2, Unreal Tournament, UT 2003, UT 2004, UT3, Portal 1-2, Splinter Cell trilogy, Dark Messiah of Might and Magic, SW Kotor 1-2, Dungeon Siege 1 + legends of arrana, Sacred 1, Diablo 2 + LOD, Magicka 1-2, Operation Flashpoint, Thief 1, Final Fantasy VIII, Baldurs Gate, Neverwinter Nights, Halo 1, Battlezone 1-2, Star Trek Elite Force 1-2, SW Jedi Academy...
0
0
0
0
no avatar
Próbáljátok ki a ruby huntert ingyenes, steamen.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok most így hogy mindenhol akció van melyik game-t érné meg meg venni amin sokan nyomják? (Valami újabb)(gépigény nem lényeg)
0
0
0
0
💬 5
Superman79 avatar
@Simo97: Milyen stilus? Multi (fps,tps) story(fps,tps,openworld,stb...) simulator?
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Inkább fps, multi, lövöldözős meg a jó öreg stratégia
0
0
0
0
no avatar
@Simo97: Stratégiában mostanában nem volt nagy durranás, Anno 1800 és a második season (első szezonban a sunken treasure dlc nagyon jó lett), a szokásos Starcraft 2 még megy, Civilization 6 egyfolytában bővül ahogy a Stellaris is, ha kicsit elvonatkoztatunk a stratégiától, akkor ajánlom a Satisfactory-t. Van benne minimális lövölde, de nem ész nélkül, mert a lő- és robbanószert macerás gyártani 😀

EGS-en ott a total war troy.

Lövöldének még talán a Division 2 de ugye az tps.

És a szokásos f2p lövöldék, destiny 2, warzone, paladins, apex...
0
0
0
0
no avatar
@Simo97: WoW Shadowland kieg most jött ki, így ott biztos tömeg van még két hónapig.
AC Valhalla és WD Legion is pár hetes, max egy hónapos, így azt is nyüstölik még a népek.
COD Warzone még pörög és ingyenes.
SW Squadronst is nyomják.
Godfall is fut még.
GTA 5 meg állandó.
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: @Palanova: köszönöm a választ 😀
0
0
0
0
botmunpls avatar
Sziasztok!
Van köztetek olyan, aki kijátszotta már a vampyr című játékot? Egyszer elraktam könyvjelzőkhöz, aztán most látom hogy steam-en akciós, de nincs sok teszt róla, így nem tudom megérje e megvenni. (optimalizáció, harcok, bugok, sztori)
Az újkori london mint színtér eléggé tetszik, meg az alapstílus, kicsit olyan syndicate és witcher fogantatása volt pár videó alapján (ez a kettő + az arkham a kedvenc játékszériám).
Szerintetek megéri beruháznom rá?
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Halloween alkalmából keresek a Painkiller-hez hasonló játékokat. Lényeg, hogy Windows 10-en elfusson.
Köszi mindenkinek!
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Gyrger72: [LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Direwolf avatar
Hali. Valami relatíve egyszerűbb ország/kolónia építős játékot tudtok ajánlani? Cilivization 6-ot próbáltam de az így hirtelen túl sok volt 😃
0
0
0
0
💬 3
Warlordcommander avatar
@Direwolf: Stellaris, cities skylines, surviving mars, planetbase, kingdoms and castles, banished, aven colony, life is feudal, before we leave, frostpunk, islanders
0
0
0
0
Direwolf avatar
@Warlordcommander: Édes Szűz Máriám. Köszi egy életre elég lesz ennyi cím 😃 Köszi köszi.
0
0
0
0
no avatar
@Direwolf: Warlordcommander kolléga jól összefoglalta, de kicsit kiegészíteném:
Stellaris: scifi birodalomépítő

Cities skyline: modern városépítő - simcity-t küldte nyugdíjba

Surviving Mars: marson kell kolóniát építeni, bővebben:
Közel 40 óra játékidő után még mindig vannak benne újdonságok.
Érdemes a New game esetén mikor a nehézségi szintet állítod a Random eseményeknél szétnézni, mert a random tényleg az. Oktató rész hiányában legkönnyebben kezdtem az első menetet, és random eseményből berakta a legnehezebbet, így igazi szenvedés lett az a kolónia.
Második nekifutásra már a legkönnyebb random eventet kértem és így már tényleg kényelmes a tempó, alig alig volt krízis helyzet.
Nagyban növeli az újrajátszási faktort a nehezítés, a random eventek, és a Breakthrough kutatások.
Első menetben a Breakthrough kutatásokba tényleg nagyon hasznosak kerültek, a másodikba meg alig volt benne 2 használható, holott az elsőben használtakra építettem a stratégiám. Tehát bőven van benne újrajátszásra lehetőség.
140 órával zártam, összes eventet végignyomtam, és nem bántam meg hogy bezsákoltam a megjelenésekor. Azóta is bővült, számos új épület, és játékmód került be, mely miatt a korábbi bevált stratégiát nem egyszer újra kellett gondolni.


kingdoms and castles: középkori városépítő, melyet folyamatosan fejlesztenek, lehet teljesen békés menet és lehet állandó háborús várost is kezdeni, 3 éves review: (https://gepigeny.hu/jatek/kingdoms-and-castles#…s#c3548280)

aven colony: nekem inkább tűnt tower defensenek mint városépítőnek

before we leave: Real time, single player, harc nélküli városépítő, mely sokat merített a Civilization V és az Anno sorozatból (https://gepigeny.hu/jatek/before-we-leave#c3751608)

Anno sorozat, különösen: 1404, 2070, 2205, 1800: Attól függ melyik kor érdekel, ezek mind mind rendelkeznek eléggé egyedi megjelenítéssel és játékmenetbeli újítással hogy közel egyedi játékok legyenek.
Viszont az Anno sorozat nagyjából egy kaptafára készül, és ha megvan a recepted, akkor azt mindegyikben tudod használni.
1404 és Vencie kieg: olcsó, immár gyönyörű 3D-s környezet, európai és közelkeleti népek vannak benne a kalózok mellett
2070 és kiegje: remek történet, víz alatti világ, nagyon jó zene, két relatív hosszú kampány
2205 és dlc-i: sztori elhanyagolható, sok beépíthető kerület, emiatt nagyon hosszú egy végigjátszás, Hold utazás, androidok, "űrállomás"
1800 és dlc-k: viktoriánus kor, áram és olaj termelés kezdete, a kampány kellemesen hosszú és a történet sem annyira sablonos, a season 1 sunker treasure dlc nagyon megéri, remek kis minijátékkal egészíti ki, nagyon nagy és tökéletes város építése 90+ órákba kerül

Civilization 6: nem egyszerű kezdésnek, de ha a stílusról még nem mondtál le, akkor a Civilization 5 talán könnyebb, kiforrottabb, és a Beyond Earth meg továbbmegy a Civilization 5 után a csillagok közé, de ott nagyon leegyszerűístették

régről pár cím:
Imperium Galactica 2 : scifi, mostani gépeken is fut és ha nem rushulnak le az elején, kellemes kikapcsolódás, de nem egyszerű

Haegemonia: scifi, IG2 utódja, egyszerűsítve lett nagyon, kell hozzá patch hogy fusson 64bites OS alatt, de megéri ha elindul és nem fagy szét a 4. pálya környékén...

Caesar 3, Pharaoh: jellegzetes korok, városépítés, békés és háborús pályák, 1080p-t nem szeretik

Ha nem csak madártávlatból akarsz építkezni:
Satisfactory: scifi, a játék célja, hogy leszállás után egy olyan ipart építs ki, akár egyedül, akár három baráttal összeállva, FPS nézetben, mellyel ki tudod elégíteni emberi időben az Űrlift által kért árumennyiséget. Tulajdonképpen ez a sztori. Mindezt úgy, hogy leszállás után van egy nyersanyagszkenner, egy építőtool és egy véső a kezedben. (https://gepigeny.hu/jatek/satisfactory#c3747333)

Astroneer: scifi, egyedül egy bolygón kezdesz, és a cél hogy kijuss a naprendszerből. Bányászat, kutatás, automatizálás, több bolygóról nyersanyagösszegyűjtés (https://gepigeny.hu/jatek/astroneer#c3652654)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv!
Kellene nekem egy ilyen gyűjtögetős túlélős kis játék (Single) szép kis grafikával, mármint ezt értem úgy hogy azért kinézzen valahogy nem Minecraft-ot akarok (nincs vele bajom de nekem nem jön be)😃
amik fontosak: 1. külső nézetes legyen 2. ne legyen benne sok beszélgetés(párbeszéd stb)... (attól kihullik a hajam...) ilyen könnyed kis gyűjtögetős építős kis single játékot keresek, lehet mese grafikájú (pl mint a Fortnite) nézegettem a No man Sky-t de az nekem nem tetszik... túl sok mindent pakoltak bele nekem valami egyszerűbb kellene :/
Van még egy ilyen hogy Astroneer annál meg kicsit sajnálom az érte elkért összeget mert sem szörnyek nincsenek benne és nem is valami nagy szám a játék,pedig a kommentek közt steamen dícsérik de nekem valahogy a videókon nem jött át... nos, ennyi.
Meghallgatok minden tippet, köszönöm előre is 😀
0
0
0
0
💬 9
Default avatar
@bukta2: Talán
Spoiler!
https://gepigeny.hu/jatek/scum
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Default: Remek! köszi! utána nézek!
0
0
0
0
maestro86 avatar
@bukta2: Szia a Forest nevü játékot próbáltad már azzal is el lehet lenni. Ha nem akarsz harcolni úgy is ellehet indítani hogy ne legyenek ellenségek.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@maestro86: helo, Green Hell nevű játék az megvan,(az kb olyan mint a forest)jó is szeretem is de most nem olyat keresek hanem ilyesmit mint pl ez a SCUM amit feljebb ajánlott a kolega! de azért köszönöm szépen! 😉
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: No Man's Sky - csak az első 3 órát kell túlélned utána sima liba, és vannak benne bőven szörnyek, már a harcolni akarsz. De nem igazi túlélő, hiszen kajával, vízzel nem kell foglalkoznod, még survival módban sem. A témájához írtam pár gondolatot és azokat továbbra is fenntartom.

Astroneer - nem túlélő játék. Levegő kivételével semmi nem kell hogy életben maradj. Szörnyek nincsenek benne, de nem s arra lett kihegyezve. Ettől függetlenül kellemes ki móka bányászni és research pontokat gyűjteni, é smost már automatákat is lehet benne építeni. Több bolygó van, de csak egy naprendszer.

külső nézet miatt a Subnautica akkor kilőve, pedig abban benne van minden amit keresel : túléléshez kell levegő, kaja, víz, vannak szörnyek, kb minden másik hal meg akar enni téged, és nincs sok fegyvered hogy lenyomd őket, ott abban az óceánban nem te vagy a táplálkozási lánc csúcsa. De szerintem nézzél gameplayt róla, mert megéri. Sztori is kellően hosszú, és annyira eszeveszett sok párbeszéd sincs benne, de van olvasnivaló azért.

State of Decay 2 ami hasonló lehet, de nekem a nem reklámozott permadeath miatt nem jött be. Ha hardcore-t akarok nyomni akkor azt keresek.

Craftopia - [LINK]

Dead Motherland: Zombie Co-op - [LINK]

Empyrion - Galactic Survival [LINK]

Grounded - [LINK] , bár belső nézetes nagyrészt

Night of the Dead - [LINK]

Ancestors: The Humankind Odyssey - [LINK]

végül meg:
Nyílt világú túlélő-barkácsolós böngészése
[LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Palanova: Köszi a kielégítő választ! 😀
0
0
0
0
carl18x avatar
@bukta2: Digimon-Cyber Sleuth! 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@carl18x: Megtaláltam már! SCUM lett a befutó! De kösz azért! 😉
0
0
0
0
carl18x avatar
@bukta2: Emulátor? Akkor ott a Régi Beyblade PS1 verziója ? 😃
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Gyenge gépre mit ajánlotok?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Zsoltiv0: 10+ éves játékokat, pl Mass Effect sorozat, Starcraft 2, Civilization 5, Assassins Creed 2... és még ezeknél is lejjebb kell majd venned a grafikát, mert a VGA nagyon gyenge. Egy lestrapált GTX 750-el is többet érsz...15.000.- egy GT710, 27.000.- egy GTX 1030.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Dishonored 1. része megfogott, valami hasonló kellene! (Többi rész nem játszik, mivel sajnos azokhoz nem elég a gépem, de bármire nyitott vagyok, már ha van valami hasonló qualitású cucc.) Néhány videóban láttam, hogy Bioshockot ajánlják...hát én most tolom a 2. részt, de az elsőnek sem volt sok köze Dishonored játékokhoz, nem hogy a 2-nek.....
Thief 2014-et fogom kipróbálni, bár videók alapján nem túl fényes! Esetleg Thief 3: Deadly Shadows?
Köszönöm a segítségeket! 😃
0
0
0
0
💬 2
botmunpls avatar
@Andor1997: Egyikkel se játszottam, csak láttam ahogy tolják, de hasonló lehet mint a Styx két része, nézz rájuk.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@botmunpls: Többé-kevésbé valóban...Köszönöm a tippet!
0
0
0
0
ppista avatar
Fifa 14,Grand Theft auto Vice City,Grand Theft auto San Andreas,Nfs Most Wanted,Nfs Carbon,Nfs Underground I-II
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Most nincs gépem mert összerakás alatt van a szerelőnél,ezért marad a laptop.
Ezeken a játékokon kívül mondanátok még többet amik elindulnak a laptopomon?
Legalább olyan minőségben mint amiket leírtam.
Műfaj nem számít.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@ppista: Max Payne 1-2, Far Cry 1, Half Life 2, Skyrim, AC 2
0
0
0
0
bassus16 avatar
@ppista: Dishonored
Alan Wake
Alien Rage
Batman Arkham Asylum
Betrayer
Bioshock
Crash Time
Dead Effect
Dead Frontier 2
Dead Island
F.E.A.R.
Flat Out
Race Driver Grid
Just Cause
Left 4 Dead
Resident Evil 4/5/6
Spintires
The Walking Dead The Telltale Series (NAGYON AJÁNLOM)

Így hirtelen ennyi. :/
0
0
0
0
ppista avatar
@bassus16: Köszönöm a segítséget!!
0
0
0
0
bfefe12 avatar
Üdv!
Milyen coop játékokat ajánlotok? Warzone nem jött be nekünk, a cs:go már unalmas... Far Cry 5 lesz talán a következő. Ketten játszunk általában. (A way out, borderlands 2 megvolt)
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@bfefe12: Dying Light, Left 4 Dead 2.
0
0
0
0
no avatar
@bfefe12: Milyen stílus kellene? Csak FPS? vagy mehet más is, pl TPS, RTS, egyebek? Mennyire legyen coop? Elég ha egyben lehet csapatozni vagy valami komolyabb?
0
0
0
0
bfefe12 avatar
@Palanova: Sokrétű az érdeklődésünk, annyi a kikötés, hogy akkor is élvezhető legyen, ha csak egy fél-háromnegyed órára tudunk leülni. Ha kell, akkor részt veszünk csapatban, de elsősorban egymással szeretnénk játszani.
0
0
0
0
no avatar
@bfefe12: Satisfactory, Snowrunner, Division 1-2, World of Warships, Civilization 5-6
0
0
0
0
bassus16 avatar
@bfefe12: Killing Floor 1-2
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció