Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
yoda120 avatar
én ezekkel játszom:
- GTA SA
- CoD 2
- star wars: jedi knight 2 jedi outlast
- halo combat evolved
- harry potter és a főnix rendje
- battlefield 1942 (+ 2 kiegészítője)
0
0
0
0
no avatar
Én a CoD 2-vel és a Rome Total Warral szoktam tölteni pár kellemes órát
0
0
0
0
no avatar
gta sa cod 1 CS 1.6 CS S TF classic SWAT 4
0
0
0
0
nzd1999 avatar
Gta SA szokott menni 😀
0
0
0
0
cookee296 avatar
Én ezeket gyűröm a mai napig 😀

- CS 1.6
- GTA SA
- Rise Of Nations
- SWAT 4
0
0
0
0
reszler112233 avatar
NFSU 2, na meg mivel már 2015-t írunk ide venném a 2005-ben kiadott NFS MW-t is
0
0
0
0
no avatar
GTA SA, NFSU 2 CS 1.6 Meg amihez néha van kedvem. Sokszor szeretek nosztalgiázni hiába, hogy menne nekem minden játék. 😃
0
0
0
0
griff55 avatar
A Mafia 1, Max Pyne 1 és a GTA korábbi részei(nem a 4) szerintem még ma is élvezhetőek 😀
0
0
0
0
horifield avatar
Nálam Abe oddworld , és a Tekken 3 az örök favorit egy ps emu társaságában .
0
0
0
0
tdavid00 avatar
NFSU sorozat régi tagjaival játszok mostanában (HS, HP2, U1, U2), meg a GTAIII-t és a VC-t is nemrég vittem végig. Ezenkívül UT2004, Cultures 2/3/4, Mortal Kombat 4, Re-Volt, Gothic 2, Star Wars Republic Commando, Harry Potter 1/2. Ha pedig nem PC, akkor Super Mario 64 a N64-en.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
BF vietnam meg a NES játékok amiket tolok a régi kategóriában jelenleg.
De azért szoktam néha.
0
0
0
0
Thor155 avatar
Én azért nem játszok 10 évvel ezelötti játékokkal mert nem tetszik a grafika és akármien jó is legyen az a játék nekem nem jön be,egyszerüen eljárt felettük az idö én inkább a mostani játékokat tolom tehát kinek hogy játszon mindenki avval amivel akar 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Sokáig olyan szar gépem volt, hogy csak 10 évnél régebbi játékokkal játszhattam, úgyhogy nálam is a régebbi játékok vannak előnyben.
Amiket évente min. egyszer kijátszok:
-Far Cry
-SW:KotOR I, II
-Splinter Cell 1-4
-Mafia
-Max Payne
-Doom I,II (legjobbak)
0
0
0
0
Kicsi_Joe avatar
Én csak 10 évnél öregebb játékokkal játszom ! 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
joshsword

Thief 3: Deadly Shadows / Armies of Exigo / Spellforce 1 ! Remek játékok az biztos, hogy is hagyhattam ki ezt a remek három alapjátékot. 😀
0
0
0
0
joshsword avatar
csak ismételni tudnám társaimat 😀
még hozzátenném:

Might and Magic VI Mandate of Heaven
Shadow warrior
Heroes of Might & Magic 2
Age of Empires II
Line of Sight: Vietnam
Chaser
Delta Force Uk (1998) a legelső rész!
Dungeon Keeper (bár most már rendszeresen elakadok benne 😞 )
Gorky Zero - Beyond Honor
Gorky zero - aurora watching
Commandos első része + kíeg.
Warcraft 2 (a legjobban tanulható stratégiai játék kezdőknek)
Network Q RAC Rally Championship
Dungeon Hack

és pár amelyek már pont elmúltak 10 évesek:

Thief - Deadly Shadows
Armies of Exigo
Spellforce
The Lord of the Rings: War of the Ring

a mai winchester méreteknek köszönhetően ezek mind rajta is vannak a gépen. Idő és kedv kérdése, hogy melyiket indítom el 😀
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
A legelső Pc-s játékom Age of Empire .még ma is a egyik BESTEM !😀
0
0
0
0
danee23 avatar
Shadow of the Beast II-t meg P.P. Hammert kellene már egyszer végigvinni (Amiga 500 játékok) 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Konkretan el sem indul mas a gepemen.
0
0
0
0
bukta2 avatar
cod2 MP minden napos nálam! és oké most nem játszottam vele már kb fél éve de úgy évente előveszem pár hónapra (World of Warcraft) Arathor (Eredeti)
0
0
0
0
Kehbya avatar
Fallout" az én örök kedvencem. 😀
0
0
0
0
xCube avatar
A mobilon megjelent címeket el is felejtettem, elég sokat megvettem már azok közül is fetrengős iPad -es újrajátszás ürügyén:

Baldur's Gate
Heroes III HD
The Secret of Monkey Island
Carmageddon
Max Payne
Imperium Galaktika 2 (kár, hogy nem magyar, mint a dobozos verzióm)
Tomb Raider 1 - 2
0
0
0
0
matany001 avatar
Régi játékok terén tudnék én is mondani pár alapvetőt amivel még a mai napig szívesen játszanék. 😀
~ Baldur's Gate I+II
~ Planescape: Torment
~ Doom I+II
~ Quake I
~ Blood
~ Age of Empires
~ Heroes of Might & Magic III
~ Eye of the Beholder
~ Ultima Underworld
~ Wizardry 8
~ Neverwinter Nights
~ Star Wars Racer
~ Star Wars Dark Forces
~ The Elder Scrolls Morrowind
~ Carmageddon TDR: 2000
~ Grim Fandango
~ Earthworm Jim
~ Divine Divinity
~ Dungeon Siege
~ Half-Life /Blueshift / Opposing Force
~ Duke Nukem
~ Unreal Tournament GOTY
~ Max Payne
~ Diablo
~ Dungeon Keeper 2
~ Hitman
~ Alien vs Predator 2
~ Blade of Darkness
~ Wolfeinstein : Return to Castle
~ Gothic I+II
0
0
0
0
xCube avatar
Elég sűrűn játszok kimondottan régi játékokkal, jobban le tudnak kötni, mint sok új alkotás. Vannak alapművek, amiket mindig kézközelben (egér / kontrollerközelben) tartok, másokat időről időre újra előveszek és sok esetben pótolok lemaradást azzal, hogy régi általam még nem ismert játékokat játszok. Konzolom sem régóta van (kb. két - három éve), így a PS2, PSP címek nagyrésze is ebbe a kategóriába esik. Mivel alapvetően nem koruk alapján ítélem meg a játékokat így nem esik nehezemre egy régi címet sem lővenni.

Amik mindig rajta vannak a gépemen:
Doom / Doom II / Heretic / Wolfenstein 3D / SoD / Quake / Quake II / Quake III Arena
Duke Nukem 3D / Blood
Blackthorne (szuper, hogy ingyenes egy ideje)
Diablo II LoD
Age of Empires II
Heroes of Might & Magic III
TES III Morrowind
Transport Tycoon

Elég régen kezdtem el gépezni, így nekem a 2000 -es évek eleje már nem az első next-gen volt.
0
0
0
0
sudosu avatar
Jelenleg:
Heroes 2 és 3-al (Nem a HD)

Eznkívűl:
A Gothic sorozatot szinte minden évben előveszem.
Időnként játszok Nintendo NES játékokkal.
GTA VC egy örök klasszikus és kedvencem a sorozatból.
Knights & Merchants
Abe oddworld
Stunts (Régi DOS-os játék)
Panzer General
Rollercoaster Tycoon

És még sorolhatnám!
0
0
0
0
winrar avatar
Mivel a régi játékok többsége ezerszer jobb játékélményt nyújt (nekem legalábbis), mint a maiak és az, hogy pentium4-en nőttem föl, ez azt eredményezi nálam, hogy szinte naponta cs 1.6-ozok, nemrég elkezdtem a régi nfs Most Wantedet. Na meg persze a kedvenc játékom, a gta San Andreas is idén lesz 10 éves.
0
0
0
0
no avatar
Most gondolok bele hogy a Half life 2 is 10 éves játék o-O
0
0
0
0
GaboC avatar
A szavazásnál nekem bugol. Rákattintok a szavazok gombra és a fórumhoz dob.
Szerk.: Már jó, érdekes😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sokat szoktam játszani PS1-es, ill. PS2-es játékokkal.
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
van youtube csatornám videót is csinálok általában játék és config videó.főileg ha valamit le cserélek.😀
[LINK]
0
0
0
0
LightingDead0101 avatar
valaki nem tudja miért csuszik a hang ilyen configgel mint nekem van?
0
0
0
0
no avatar
Igen van youtube csatornám, és sokat használom, de videókat nem olyan sűrűn töltök fel (habár ez kedv függő). League of Legends-el foglalkozok és most a legújabb videóm ez lenne (a duma,duma legalján 😃😉 ha gondoljátok like meg subscribe meg minden. De a kérdésre visszatérve, Aktivan használom, de videókat ritkábban töltök fel.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Nekem is akad YouTube csatornám, pár videót is tettem már fel rá. Igaz, nem annyira aktív feltöltő vagyok, mert nem szeretek "gyártani" videókat. Inkább csak mikor kedvet érzek, akkor valamilyen témában megy a videó fel szépen tőlem a csatornámra, aztán ennyi. Akit érdekel, az megnézi, aztán lehet jót is szórakozik rajta, vagy nem. 😆

Az egyik legutóbbi videóm egy videóinterjú, amit Lengyelországban készítettem a Witcher 3: Wild Hunt c. játék készítőinek magyar kollégáival. De talán ezt már láttátok a játék adatlapjánál is..., de ha még sem! 😉
A videón keresztül így egyúttal a picinyke YTube csatornámhoz is eljutottatok, ahol pl. gameplay videókat is teszek fel olykor, sci-fi és fantasy játékokból leginkább, vmint többnyire szerepjáték/RPG van terítéken. Mindegyik PC verzióknak a felvétele, a legjobb grafikai beállítások mellett. Uccsó, rövid gameplay videóm pl. a Dragon Ball Xenoverse-ből van, a bevezető/gyakorló részéből, ill. a karakter generálásról:
0
0
0
0
matany001 avatar
Nekem már fordult meg a fejembe, de csak is akkor lehetséges ha meg lesz minden kellő eszköz hozzá, illetve idő is, hogy elinduljon egy olyan csatorna amire gyűlniük kellene az embereknek. 😀
0
0
0
0
Kehbya avatar
Soha se fordult meg a fejembe, hogy egy Youtube csatornát létrehozzak. Függetlenül attól, hogy már nem egyszer kerestek meg engem ilyen kérdéssel.
És ahogy így elnézem a "híresebbeket" sokkal inkább csak az egojuk takarja el a napot. 😊
0
0
0
0
ShakeR2S5 avatar
Ha naponta töltöd fel a videókat az konkrétan egyenlő az aktívan gyártom a videókkal.
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Össz-vissz 4 videjó :3
https://www.youtube.com/Tejbepapy
Tessék kritizálni ezerrel
0
0
0
0
asdGamer1 avatar
Most szavaztam. 😃 Csatorna:[LINK]
0
0
0
0
Ryder avatar
Olyan opció is kellene, hogy naponta töltök fel videókat 😃
0
0
0
0
ShakeR2S5 avatar
Olyan opció kár hogy nincs hogy van és aktívan használom, de nem videófeltöltésre, vagypedig van és aktívan használom, de csak néha töltök fel videót.
0
0
0
0
no avatar
lol , kapkodtam és véletlen rá nyomtam arra ,hogy nincs és nem is lesz 😆
amúgy itt a csatorna https://www.youtube.com/user/ZombiKutyaDinnye
0
0
0
0
GaboC avatar
A youtube csatorna használata magával vonja azt, hogy videókat is tölt fel az ember? Én csak feliratkozok arra aki érdekel és néha hozzászólok.
0
0
0
0
no avatar
Komolyan ilyen sok ember gyárt videókat..... az eszem megáll 😃
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Annak idején az a balfa nutrász oktatott ki engem hogy nem írok érthetően. Most viszont a szavazással kapcsolatos kérdése értelmetlen. A válasz lehetőségek között csak két szót kellett volna megadni,az igent és a nemet. Az hogy csináloke videókat,az már nem a kérdéshez tartozik. Szóval előbb vizsgáljátok meg magatokat,és csak utána kritizáljátok a másikat.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Néha streamelek twitch.tv-n de youtube-on nem igazán vagyok 😜
0
0
0
0
Matt99 avatar
Egy olyan csatornát tervezek indítani, ami főleg magyar szinkronnal foglalkozna, de lennének sorozatkritikák is és sok más egyéb.

De ez még nagyon távoli jövő, és korántsem biztos, hogy belekezdek.
0
0
0
0
winrar avatar
Nincs és nem is lesz. Jobban szeretek egyedül játszani és videókat nézni 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Elég aktív videós vagyok. 😆

Walking Dead model swap 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció