Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Anno leakartam tölteni játékokat(nem torentel)és mindig megtaláltam ezt az oldalt.

Aztán 2014 ápr. megkaptam a laptopom.Nem nagyon értettem hozzá és emlékeztem erre az oldalra.

Itt kezdtem kérdezősködni,nézelődni informálódni😀
Rengeteget tanultam pár hónap alatt😀
Köszönöm akik segítettek nekem,tippeket adtak!

Best place!
0
0
0
0
winrar avatar
Ha jól emlékszem, valamelyik játék gépigényére kerestem rá, ami még az akkori őskövületemen elindul. Ez volt jó egy éve. Nagyon jó oldal, viszont a trollok sajnos itt is előfordulnak.
0
0
0
0
veteran1978 avatar
Testvérem (öcsém) tanácsára,regisztráltam be az oldalra.
Sok hasznos-érdekes információt,tanácsot-tippet látok itt!
0
0
0
0
mtrelax avatar
megmondom őszintén, én már nem is emlékszem erre, de gondolom a keresőben 😕
0
0
0
0
Bicike avatar
@Dono
Adom, én is így regisztráltam. 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Dono : Jó meglátás 😃
0
0
0
0
no avatar
Körülbelül úgy, hogy nem rendszerkövetelmény hanem gépigény néven terjedt el Mo-n a kulcsszó, amire rákeresünk. Csak beírtam hogy xyz gépigény, és szerintem aki régebb óta itt van, az valahogy így került ide 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
én is hasonlóan találtam rá kereső segítségével még 2011ben 😆
0
0
0
0
no avatar
Még régen igazából csak egy bizonyos játék gépigénye érdekel és beirtam aztán ezt az oldalt dobta ki top 10 be és (click rá 😃 ) de ennek már több éve
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Na jó a 3 nem reális mert csatlakozott hozzá a Far Cry 3 és a 4 is 😃
0
0
0
0
no avatar
Ne akard hogy elkezdjem sorolni...😆😃
0
0
0
0
no avatar
10 fölött hát persze mi vagyok én időmilliomoms.
0
0
0
0
csakemoke avatar
2-4....álltalába 3 de lehet ha ezt bővítem :3
0
0
0
0
Sicu33 avatar
2-4 játék 1 héten annyira nem sok,nekem max 3 van 😃
Fifa 14
Hitman Absolution
GTA IV
😎
0
0
0
0
At Il La avatar
team fortress 2 semi-competitive meccsek, meg mindig valami aktuális amit vagy leszedek vagy megveszek a story miatt^^
0
0
0
0
no avatar
War Thunder, Archeage, Smite.
0
0
0
0
winrar avatar
World of Tanks, Max Payne 3
0
0
0
0
ichigo23619 avatar
ha wow-ról van szó csak elég annyit mondanom hogy Tauri.
ott egy hónapos játékidőt nem 8000ért kapsz hanem 500ft ért
és a játékosok 90% a magyar.
0
0
0
0
no avatar
úgy osztja az észt hogy 30-as szintig is valószínűleg az édesapja húzta fel.szerintem csak egy fanatikus vesz a 6 éves kisfiának wowot😃
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Szerintem az hogy megveszed meg nem veszed meg a különbség: idő.

Ugyanis ha megveszed(áruházban) felrakod és már mehet is a multi.Ha steamon/origin akkor hasonló anniyval,hogy ott meg tudod venni azonnal a DLC-ket.

Ha pedig nincs rá pénzed leszeded törten,de akkor fenn áll az esélye hogy vírusos,rosszul csinálták meg,stb...

Szóval leszedésnél lehet igazán időt beleölni még akkor is ha van egy tuti oldal,mert hát hiba mindig csúszhat rendszerbe😀

Az ilyen havi előfizetésről a véleményem,hát...kinek mennyi pénze és ideje van😀
0
0
0
0
ichigo23619 avatar
Ossian1993:NexoN csomó (kb 6 ) olyan kis pöcsössel találkoztam aki nem volt több 30+ LVL nél és osztotta az észt ugye mert megveszik a gamet kapják hozzá az instant 1 hó free game timeot mikor az letelik nincs pénzük tovább fizetni és eltűnnek konkrétan magukkal basztak ki : anyut megkérte , hogy vegye meg neki . Tolja 1 hó ig aztán mikor anyunál könyörög a havidíjért kap 2 nagy pofont erre nincs pénzünk fiam alapon és porosodik a polcon a game ... TROLLOK KILŐVE



hát azért nem mindenki engedheti meg magának hogy havi 3750 et kidobjon egy játékért.
én inkább ps vitára veszek havonta, két havonta 1-2 játékot. (persze nem 3000 hanem minimum 6-15 de az legalább örökösek és qrva jó játékok.) nemrég vettem meg gyűjtői kiadásban a BlazBlue Chronophantasma-t 15 volt de megérte.
0
0
0
0
NexoN avatar
Ossian1993: ez igaz, de szerintem wow-on is játszanak kis kölykök 😃 meg minden más játékba 😃
0
0
0
0
no avatar
FortFocusFiesta én jobban szeretem a havidíjas játékokat mert azokkal nagyrészt nem mindég denagyrészt Értelmes 20-50 éves emberek játszanak nem kis pisis kölkök .. pl nekem World of Warcraftba (Wow) a Guildemben (céhemben ahogy tetszik) egy 45 éves nyugalmazott katona a leader 😃 , voltam guildbe ahol 1 28 aranyos hangú asszony mert asszony (2 gyerekes 😃 ) volt a leader és a Memberek vagyis tagok se voltak fiatalabbak 20 évesnél egyszer még egy 58 bácsi (Lacibácsi ) is bejött csak nem tudom mi lett vele 😞 sokkal jobb a fizetős game Praktikusabb
0
0
0
0
no avatar
Hát az a rossz manapság egyre több az olyan játék hogy megveszed aztán 3 havonta még 4000-9000 forintot fizess hogy játssz a játékkal. 😞
0
0
0
0
elephantx avatar
Ezen kar vitatkozni 😆 . Van akinek megeri van akinek nem. Van aki tuddja fizetni van aki nem. 😀 En sem fizetnek havonta egy jatekert sem. Megvenni veszek jatekot ha tudok es tudom hogy erdemes mert van multija. 😀
0
0
0
0
NexoN avatar
"AAA"-s játékot csak a multi miatt érdemes megvenni 😃
0
0
0
0
NexoN avatar
most pl számoljunk 5000 ft egy xy MMO, havidíja 2000ft, és az egy év alatt 24000 ft, ami legalább 2 "AAA" játék ára 😃
meg azon a 125 ft-on naponta veszek inkább csokit 😂

de lényegtelen ezen vitatkozni 😃 én személy szerint nem fizetnék azért havonta, hogy játszak 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
ichigo23619: Az Free to Play játék...
0
0
0
0
ichigo23619 avatar
hát hogyha előfizetéses játéknak számít az hogy évente egyszer kétszer a metin 2 ben veszek sé-t, akkor igen játszom előfizetéses játékkal 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
4800FT-ért is lehet TESO-t találni. És steam-en nagy részt még akciók alatt se érdemes játékot venni, mert az akciós játékokat is, pár perces keresés után külső oldalon még olcsóbban megkapja az ember.
0
0
0
0
Ajax avatar
SUP3RH3R0: Steamen 16.000ft, de Steamen minden drága. 6000ft-ért meglehet venni a játékot máshol, és ezt csak 1 perces keresés után találtam, lehet lenne még olcsóbban is. Akinek nincs ideje játszani, az nyilván nem fog játékot venni, főleg nem havidíjasat. Az meg, hogy szar, már egyéni probléma, valakinek tetszik, valakinek nem. Ez minden játéknál így van.
0
0
0
0
no avatar
Ajax: ez így igaz, de azt se felejtsd el, hogy kb 10.000 ft-ot kérnek el csak magáért a játékért, és akkor még keveset mondtam. Pl. ott a TESO is, ami steamen kb 16000 Ft és akkor örüljünk, hogy az első hónap ingyenes. WTF?? Én 3 játékért nem adnék ennyi pénzt, nemhogy utána még havi 3-4000 ft-ot is fizessek érte. A másik meg, hogy azt a havidíjat sem biztos, hogy ki fogod tudni használni, mert szerintem senkinek nincs annyi ideje/kedve ahhoz, hogy minden nap több órát játsszon. Gondolj bele, aki csak hétvégén tud feljönni pár óra erejéig, az mennyit veszít ezen? És akkor arról ne is beszéljünk, hogy maga a játék sz*r lett, rosszabbnál rosszabb értékeléseket kap és tele van bugokkal... sztem ez lehúzás.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én gyűjtő vagyok,szóval csak eredeti játék,és kevés tört 😃
Régebben fizettünk a cs szerverért,igaz nem sokáig volt,de volt 😆
0
0
0
0
atemi105 avatar
én, majd egyszer az Elder Scrolls Online-t próbálnám ki, de addig marad a Torrent sajnos
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Nem fizetek elő, mivel nem igazán van időm játszani, EVE Online -on gondolkodtam sokáig, de a 7 napos próbaverzióval is 4 órát ha játszottam, mivel többre nem volt időm... :/
0
0
0
0
Ajax avatar
NexoN, SUP3RH3R0 és mindenki: Nem olyan sok ám az... Nem vagyok otthon annyira az MMO-k világába, főleg nem a havi fizetősökbe, de most gyors megnéztem mennyi egy WoW havidíj, és csupán 3750ft. Most az mi? Semmi. Kettő mozijegy, vagy mit tudom én, pár kör a dodzsemen, stb. Viszont míg a mozi, és a dodzsem legjobb esetben is csak pár óráig tart, addig te ezért a 3750ft-ért korlátlanul tudsz játszani 30 napig 0-24-ben. Vagy esetleg számold úgy, hogy a 30 nap játékért, te naponta 125ft-ot fizetsz. Ugye nem is olyan sok az? 😀 És ezt úgy mondom, hogy abszolút nem vagyok egy MMO őrült, havidíjas MMO-val sosem játszottam, sőt még soha nem is vettem MMO-t, csak F2P MMO-kkal játszottam (amikbe természetesen szintén nem költöttem semmire), szóval abszolút nem egy elvakult fan véleményét olvastátok. 😀 Szerintem nem sok az a napi 125ft. És biztos találtam volna olcsóbb oldalt is, de most nem volt kedvem keresgélni.
0
0
0
0
NexoN avatar
azért fizessen az ember, hogy játszon?
nem elég, hogy megveszi az ember drága pénzér még fizessen is havonta? 😃
0
0
0
0
susguy avatar
chrono02:
Túl komolyan veszed a kérdéseket.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem baromi nagy lehúzás, még akkor is, ha 1000+ órát játszanék egy ilyen játékkal... sőt, akkor még nagyobb lehúzás lenne!
0
0
0
0
krakateu10 avatar
Természetes, hogy vennék ha nem 10.000Ft-tól kezdődne az áruk... -.-"
0
0
0
0
bukta2 avatar
World of Warcraft (Arathor)
0
0
0
0
winrar avatar
Nem, mert nem wowozok meg hasonlók. Esetleg egyszer wot premium, de nem biztos.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Már megint a köztes lehetőség marad ki! Egy "Ha van rá lehetőségem igen." vagy hasonló opciónak örünék. De az Igen lehetőséget ezzel egészíteném ki az én részemről.
0
0
0
0
nsdx94 avatar
hát.. megy a tört is ezerrel, meg az eredeti is .. gondolok itt a cs 1.6-ra..😃
0
0
0
0
no avatar
Kár, hogy nincs olyan opció, hogy szinte mindig, azaz javarészt törtön játszom, de kisebb megszakításokkal eredetin is. 😃 Végülis szerintem legalább 1-2 évente mindenki megvesz egy multis játékot, amivel rengeteg ideig el lehet lenni...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció