Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MoonW avatar
CatchO írta:
nem fain a mostani szavazás, lehetne egy "mindkettő" lehetőség...


Ez a lényeg. 😀 Kénytelen vagy dönteni. 😀 De a végeredmény úgy látom valóban az lesz hogy mindkettő.
0
0
0
0
no avatar
Hát itt is te vagy? A másikon megírtam hogy majd meglátjuk kinek lesz igaza, de hogy ne csak szidjam az amd-t ez a llano erősen odavághat az intelnek.
0
0
0
0
niteforce avatar
azért a pentium már nem hiszem hogy jobb.
azt is kalkuláld bele hogy a sandy bridge egy viszonylag új fejlesztés a Phenom II már elég koros meg az összes ma kapható AMD proci.
0
0
0
0
no avatar
figyelj állítólag. Majd ha kijön akkkor meglátjuk. Viszont sokat érsz egy athlon II x4-el ha egy g850 vagy egy i3 megveri ugyn annyiért. Nem minden a mag.
0
0
0
0
niteforce avatar
a sandy bridge a 2. generáció 😀
az első az 1156 tokozású sorozat a második pedig az 1155 tokozású sorozat.
Állítólag (nem állítom hogy így van) az úl bulldozer 8 magosokat a húzott 6 magos i7 tudja csak megverni.

2. ez igaz, de az intelnek van 7 ezerért 2.7 GHz-s kétmagosítható procija?
van 20 ezerért négymagos procija?
aki olcsó gépet szeretne az vegyen AMD-t aki erőset az egyelőre intelt.
0
0
0
0
no avatar
niteforce írta:
intel vs amd kérdést egy 2 hónappal később kellett volna feltenni, akkor más lenne az eredmény szerintem 😀
bár ahogy látom, nem sokkal kap kevesebb szavazatott az AMD mint az intel 😀

Nálam az AMD a nyerő 😜 😀


hogy érted hogy más lenne? Remélem nem azt akarod mondani hogy a buldózer elnézést fx jobb lesz mint az új sandy 3. generációs i7-sek?
Nyakamat teszem rá hogy az amd max a második generációt éri be.
És nem azért mert elfogult vagyok (volt mindkettő, a phenom II x4-es gépem elromlott és úgy van most intelem, de régebben is volt) de tény hogy most az intel nemcsak hogy nagyobb nevű vállalat hanem alsótól felső kategóriáig nyújt olyan processzorokat amik az amd azonos árszegmensben lévőit verik. pl: phenom II x6 1100T/ i5 760 vagy core i 3 2100/ a legtöbb phenom II x4
0
0
0
0
niteforce avatar
intel vs amd kérdést egy 2 hónappal később kellett volna feltenni, akkor más lenne az eredmény szerintem 😀
bár ahogy látom, nem sokkal kap kevesebb szavazatott az AMD mint az intel 😀

Nálam az AMD a nyerő 😜 😀
0
0
0
0
lumosnina avatar
Intel vs Amd : intel 😀

De a végkövetkeztetés az, hogy mindegy, mert max árban van némi eltérés. Mind a 2 cégnek vannak jó és kevésbé jó, illetve elavult felhozatalai. 😀 Nekem Intel van.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
dondebilo írta:
-.-

Te se vagy szívbajos...😆DDDD Menj aludni, anyuci majd viszi a cumikát, rád biztos büszke, hogy ilyen szép és nagy szókincsed van..Itt pattogsz olyan embereknek, akiket nem is ismersz, ráadásul ők 5-ször különbek, mint te valaha is leszel...Monitor mögül könnyű pofázni...Szánalom! Mindjárt megkapod a fincsi banánodat aztán mehetsz aludni...😉
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Hát én szivesen irok tezsteket, képeket berakni, stb de sajna nem mennének a gépemen a mostani játékok, a régiek tesztjeire meg ki kiváncsi?😂 Bár olyan 2009 és előtti játékok egész szépen mennek.
0
0
0
0
no avatar
én szívesen írnék, de még sohasem írtam ilyesmit, ugyhogy nem hiszem, hogy mennne.😃
0
0
0
0
laci503 avatar
hát meg próbálnék tesztet írni 😃 meg ienek 😃 bár nem tudom mennyire menne a dolog 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
nem lenne rossz komolyan csinálni videótesztet akik elmondják játék véleményét hogy tetszett mi hiba benne stb😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
videókat szívesen csinálnék, de 1440x900 as felbontású videókkal csak égetném magam,😂 a cikkírásnak tán majd adok 1 próbát
0
0
0
0
neuroflex avatar
nem lenne rossz játék teszt vagy videóteszt 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Úgy néz ki hogy lesz játékteszt beküldés.

A tesztek bárhogy is nézzük szubjektívek lesznek, ezért a teszteket is lehet majd értékelni és hozzászólni, minősíteni.

Nem csak a játékról lehet tesztet írni, hanem arról is hogy kinek hogy futott esetleg, részletesen leírva.

Lesz egy minimális követelmény:
Karakterszám, kulturált fogalmazás, saját szerzemény, tesztkonfig feltüntetése, értékelési szempontok...
(Pontosabban majd később.)

A beküldött teszteket lektoráljuk, és csak azután kerülnek ki az oldalra.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De ha be lenne vezetve hogy pl csak 500 pont felett lehessen írni tesztet akkor nem fog minden jött ment hülye gyerek beküldözgetni más oldalról tesztet
0
0
0
0
niteforce avatar
Mort2195 írta:
Hát a játékteszt arról is szól hogy maga a játék milyen, mik vannak benne, milyen tapasztalataid vannak stb... Nem arról hogy neked tetszik a játék vagy nem. Le is írom az első játéktesztem ide:

Call of Duty Black Ops: Nekem tetszik...

Na? 😀


az nekem is😀
0
0
0
0
niteforce avatar
enszerintem feleslegesek a jatektesztek, mert elegge szubjektiv hogy egy jatek tetszik -e , elvezetes -e meg minden. Szoval en igennel szavaztam, de csakis ugy irnek jatektesztet, hogy nem abbol all az egesz hogy szerintem egy rakas szar. Hanem leirnam hogy mi van benne, nem azt hogy nekem tetszik -e .
0
0
0
0
almos avatar
SZerintem az is probléma lesz,hogy valakik majd bemásolnak példáúl PGO-ról teszteket,vagy hasonló oldalakról.
0
0
0
0
thug85 avatar
Szerintem teszteket sokan írnának de nem mindegy, hogy milyen az a teszt! Aki írt már hasonló jellegű dolgot az tudja, hogy elég összetett egy ilyen teszt megírása! Úgyhogy szerintem nem a tesztek mennyiségével, hanem minőségével lenne itt a gond! De hát minél többet írnak, annál több jó kerülhet ki belőle!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ha életbe is lép kíváncsi leszek h abból az 506 emberből aki az igenre szavazott mennyi írna ténylegesen tesztet... 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem ez jó ötlet! Továbbá az is jó lenne ha lehetne másféle teszteket is írni pl hardverekről. Én írnák is
0
0
0
0
almos avatar
Ha megszavazzuk,akkor életbe lép ez a játékteszt irás?
0
0
0
0
MoonW avatar
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció