Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Jó ötletnek tartom a hírek alatti szavazást, hogy látható ilyen formában is, hogy mások hogyan vélekednek az adott játékról/témáról. Remélem a későbbi cikkek alá is bekerül ez a lehetőség. 😀
0
0
0
0
gaborw avatar
Hát ez az! Még egy válasz lehetőség hiányzik! 😀
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
gaborw: akkor te mire szavaztál?😆
0
0
0
0
gaborw avatar
Én meg már, megjelenés napján megvettem, és nem bántam meg egyáltalán a döntésem! 😉
0
0
0
0
csuz-li avatar
InfernoDante: Ebben az esetben a jó válasz a "Talán"... 😀

Amúgy én még csak nem is tervezek sem Ryzenre, sem semmi másra; amíg a mostani elég, minek költenék ilyesmire?
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Kicsit korai még a kérdés. Majd ha rendes BIOS jön, meg egyéb optimalizációk, és úgy jobb teljesítménye lesz, akkor váltok, ha nem javul, akkor nem. Ha váltok is max ryzen 5re.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Skylake i5-ről nem érzem értelmét a váltásnak, ha eladnám ,ugyan annyiból vehetnék egy ryzent, ami egyelőre ugyan azt a teljesítményt adná. később talán.
0
0
0
0
lase922 avatar
esetleg a 4 vagy 6 magos közül valamelyikre, bár ilyen ram és alaplap árak mellett meggondolandó. 😃
Jó még az alaplap elmegy, de a ram igen brutális áron van most, és állítólag még fog drágulni.
ddr4 majdcsak drágább mint megjelenéskor...
0
0
0
0
dijnick avatar
Akció,szerepjáték,horror és kocsis
0
0
0
0
no avatar
Fps, MMO, Autós játékok, Open world(Nyitott világ, mászkálós) pl: Sleeping Dogs, Dying Light.
0
0
0
0
no avatar
Szerepjáték, Akció, Stratégia, Kaland.
0
0
0
0
Kevin2007 avatar
Akció ,verekedős ,és nem utolsó sorban a jobb fajta kocsis...
0
0
0
0
no avatar
Akció,szerepjáték ès horror
0
0
0
0
TarantulaGuy1989 avatar
Akció, Stratégia, Szimuláció, Verseny 😀
0
0
0
0
assassinangel avatar
Assassin's Creed ! Age of Empire !Ez a két játék volt a legelső két játékom a legelső pc-men .persze full extrras compi volt :) / nem rég láttam is kinek Bratyóm el adta:)meg mosolyogtam :).../

viszont rá kattantam a Onlinokra a Warface és a World Of Warships a két BEST-em :) !
0
0
0
0
no avatar
Gta san andreas 😆😆
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Én bár az akcióra szavaztam, azt el kell ismernem, hogy a szerepjáték és a kalandjáték kategóriában is sok minőségi alkotás született az utóbbi időben.
0
0
0
0
no avatar
Én igazából a kaland- és a stratégiai játékokat szeretem legjobban, mert azzal hosszú időt lehet, játszani, meg persze az eszünket is kell használni benne. Pl.: Life is Strange, Rise of the Tomb Raider. Company of Heroes stb... De persze a CS:GO, Minecraft, Terraria is szóba jöhet bármikor 😆
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Nekem tökmindegy milyen játék kategória csak jó legyen. 😆
0
0
0
0
repulomajom-legikoz avatar
Ha úgy szólna a kérdés hogy melyik műfajhoz tartózik a legtöbb játék amit végigjátszottam, azt mondanám hogy az akcióhoz, de mivel rengeteg akció játék van ami teljesen hidegen hagy és vannak más stílusú játékok amik magukkal ragadnak, (csak azok nem árasztják el a Dunát mint az akció játékok) tehát az ilyen Life Is Strange-hez hasonló játékokkal sokkal többet játszanék ha lennének, meg miegymás, ezért nem mondanám hogy az akció konkrétan a kedvencem lenne.

Az még egy másik dolog hogy ha egy klasszikus lövöldözős akció játékot veszünk van története? Ha igen milyen? Tehát sokak már a története miatt játszanának vele és nem feltétlenül amiatt mert hogy akció.

Vagy megint egy másik dolog, vegyünk pl. egy Hitman-t hivatalosan akciójáték de ha úgy játszol vele amiről szól (aminek nem az a lényege hogy mindenkit öljél meg, sőt) akkor elődlegesen inkább nevezhető egy amolyan megfigyelős logikai/ügyességinek és csak másodvonalban akciónak a célszemély éltüntetése miatt ugye.

Nagyon sokan (sőt a legtöbben) ezek a dolgok miatt szavaztak a "Nem tudom több van-ra"
0
0
0
0
no avatar
Minden műfajból van olyan amivel szívesen játszok.. Legutóbbi kaland az a The vanishing of Ethan Carter volt. És imádom! MMOFPS ből nagyon szeretem a Borderlands-ot. Szóval igen, mondhatni Én is "mindenevő" vagyok.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Aukció 😃
Na félre téve a viccet,igazából az akcióra szavaztam,de mindenevő vagyok sok játékkal játszottam már,és az én igazi kedvenceim az FPS és TPS játékok,de mivel Colin McRae a kedvenc pilótám volt,így a DiRT széria is a kedvelt műfajomhoz tartozik.
0
0
0
0
solyom1999 avatar
Nem tudom / több van erre szavaztam 😀 mert téleg.
0
0
0
0
LukacsDavid avatar
Sport,Akció,Kaland,Krimi,Horror,Vígjáték 😃 FIFA Forever
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Verseny, verseny és verseny. Lassan, ha végre befejezik teljesen a Dirt Rally-t, a DLC-k mellett elkezdhetne gondolkozni a Codemasters egy új GRID-en. Racedriver GRID-en. (aki játszott mind a 3 griddel, remélem érti 😀 )
0
0
0
0
Tari avatar
nem tudom */több van-t akartam de az akcióra szavaztam😞((
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Szimuláció, akció, verseny, és néha szerepjáték, de ez ritkábban.
0
0
0
0
xCube avatar
Első sorban FPS / TPS / Akció, de emellett elég nagy a hangsúly az RPG -ken is. Néha elkap a stratégia láz, akkor hetekig tolok valamilyen RTS -t vagy TBS -t. Autós játékokkal is sűrűn játszom, de az inkább ilyen levezetés, az NFSU 1-2 óta csak a GT6 tudott huzamosabb ideig lekötni.
0
0
0
0
pisti525 avatar
Alapvetően a FPS/TPS akció játék fekszik nekem, de szoktam még szimulátorozni(általában PMDG737, de mással is). Meg egy kis stratégia hibe-hóba. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
én a "nem tudom/több van" ra mentem mert szeretek én mindent csak ne legyen unalmas, de ha mondani kellene valamit inkább ilyen kaland játékos vagyok, Tomb Raider széria,Uncharted széria,The Last of US, igaz még nem jött ki de többek között nagyon várom a Horizon Zero Down-t és persze az új Uncharted-et.
0
0
0
0
winrar avatar
Bármilyen FPS/TPS ami leköt, magával ragad a játékmenet, nem unok bele és van hangulata. Ezek alapján az akcióra szavaztam.
Természetesen vannak egyéb műfajokban is olyan játékok, amikkel szívesen játszok.
0
0
0
0
no avatar
Nagyjából minden, persze egyes alkategóriákat jobban szeretek (versenyszimulátor, akció RPG, TBS).
0
0
0
0
19ati93 avatar
többet is lehetne választani. 😆
0
0
0
0
joshsword avatar
mostanában, szerepjáték, de egyébként stratégia kedvelő vagyok. Az fps játékokat is szerettem, de szerintem évek óta nem csináltak egy normálisat. Mindegyik kötött-irányított, semmi szabadság nincs bennük.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Akció, mert pörgős, izgalmas, és így is lehet igényes.
0
0
0
0
griff55 avatar
horror és akció főleg asszem 😀
0
0
0
0
GaboC avatar
Utóbbi időben a kaland játékok tudnak lekötni és az fps háttérbe szorul.
0
0
0
0
sisko avatar
Esetleg lehetne többet is bejelölni,főleg,hogy átfedések is vannak itt.Személy szerint legalábbis több műfaj is bejön,mint pl. a verseny-szimulátor,vagy kaland vagy szerepjáték akár.Á,hagyjuk,mindbe van 😂
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nagyon nagy ritkán szoktam vásárolni, de ha igen akkor is a G2A-n, szóval lényegtelen hogy van-e valahol leárazás vagy sem...
0
0
0
0
GaboC avatar
Sajnos lennének páran.
Én kivárom a nagyobb leárazásokat és csak addig nyújtózkodom, ameddig a takarom ér 😀
0
0
0
0
szulha avatar
De olyan opció miért nincs hogy " SOHA NEM VESZEK? " ezt valahogy kihagyták.. 😀 gondolom félnének mert erre lenne a legtöbb szavazat... 😀
0
0
0
0
Matthew1994 avatar
Általában megjelenéskor veszem meg a játékokat, mert lehet, hogy később olcsóbb lesz de azt nem szeretném kivárni. Elvégre a kenyeret sem szárazon veszed meg, mert úgy olcsóbb! 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció