Megjegyzések az aktuális szavazáshoz

2011. March 14., téma
Fórum » Az oldalról
Megjegyzések az aktuális szavazáshoz. Bármi hozzáfűznivalótok lenne, akkor itt megtehetitek.
Hozzászólások: 1 325
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Mongoosewow avatar
20-2000 között picit nagy a különbség, amúgy 2km-es asztal....lol. Az meg picit nagy lenne nem? Amúgy lehetett volna valami értelmesebb kérdés is, szóval az még jó hogy akarsz-e venni ezt azt mostanában dolgoznál-e a gépigénynek, de ez a kerekasztalos cucc nagyon laza😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én mind1 hogy lenne, én mennék szívesen.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Érdekes lenne 😲 Én nekem nicns időm elmenni de elmennnék x
0
0
0
0
niteforce avatar
mondjuk ez érdekes lesz 😃 jelen állás szerint 504 ember jelölt igent.
ha abból eljön már 200 akkor is egy parlamenti ülésterem kéne 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
46%lehet nah akkor most lesz v nem 😆
0
0
0
0
BRUgamer avatar
niteforce írta:
BRUgamer írta:
niteforce írta:
BRUgamer írta:
tibor560sec:Én megértem hogy nem tizenévesekkel akarnak leülni de azért ezt a korosztájt sem kéne lenézni nem gondolod ? értem ezt most magamra is... akár mejk oldalra flemegyek csak az van hogy "14 éves vagy húz el" hidjétek el 14 évesnek is lehet esze ugyanis nem minden 14 éves csak abbol ál ki hogy "lúzer" meg stb...

én is 14 éves vagyok 😀


??? hülyülsz ?

nem 😀


Akkor oké legalább nem vagyok magamba 😜 bocs az off-ért.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Akkor niteforce a példa arra, hogy lehet valaki 14 éves, de az esze megvan hozzá hogy normálisan gondolkozzon. (Nem úgy, mint mostanában a többség, hogy kemény szövegekkel és hülye válaszokkal el vannak)
0
0
0
0
niteforce avatar
BRUgamer írta:
niteforce írta:
BRUgamer írta:
tibor560sec:Én megértem hogy nem tizenévesekkel akarnak leülni de azért ezt a korosztájt sem kéne lenézni nem gondolod ? értem ezt most magamra is... akár mejk oldalra flemegyek csak az van hogy "14 éves vagy húz el" hidjétek el 14 évesnek is lehet esze ugyanis nem minden 14 éves csak abbol ál ki hogy "lúzer" meg stb...

én is 14 éves vagyok 😀


??? hülyülsz ?

nem 😀
0
0
0
0
BRUgamer avatar
niteforce írta:
BRUgamer írta:
tibor560sec:Én megértem hogy nem tizenévesekkel akarnak leülni de azért ezt a korosztájt sem kéne lenézni nem gondolod ? értem ezt most magamra is... akár mejk oldalra flemegyek csak az van hogy "14 éves vagy húz el" hidjétek el 14 évesnek is lehet esze ugyanis nem minden 14 éves csak abbol ál ki hogy "lúzer" meg stb...

én is 14 éves vagyok 😀


??? hülyülsz ?
0
0
0
0
niteforce avatar
BRUgamer írta:
tibor560sec:Én megértem hogy nem tizenévesekkel akarnak leülni de azért ezt a korosztájt sem kéne lenézni nem gondolod ? értem ezt most magamra is... akár mejk oldalra flemegyek csak az van hogy "14 éves vagy húz el" hidjétek el 14 évesnek is lehet esze ugyanis nem minden 14 éves csak abbol ál ki hogy "lúzer" meg stb...

én is 14 éves vagyok 😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
dezsoke10 írta:
nemtudhavalaki hogy honan kell letoltesi a call of duty modern warfare 2 otletoltesi????


nyelvtan 1-es, leülhetsz.

torrent oldalakról.
0
0
0
0
RSh fx avatar
nemtudhavalaki hogy honan kell letoltesi a call of duty modern warfare 2 otletoltesi????
0
0
0
0
BRUgamer avatar
tibor560sec:Én megértem hogy nem tizenévesekkel akarnak leülni de azért ezt a korosztájt sem kéne lenézni nem gondolod ? értem ezt most magamra is... akár mejk oldalra flemegyek csak az van hogy "14 éves vagy húz el" hidjétek el 14 évesnek is lehet esze ugyanis nem minden 14 éves csak abbol ál ki hogy "lúzer" meg stb...
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Nruhtas írta:
A kerekasztal beszélgetésnek több témája lehet, több dologgal is foglalkozhatnánk.
Inkább kötetlen beszélgetés lenne, ahol akár az oldallal kapcsolatos témákról is kérdezhettek illetve kíváncsi lennék a véleményetekre.




Az oldal igazi utokartyaja az hogy van egy jol felepitett/fejlodo
"konfiguraciobemero" motorja .
Ezert regisztraltam en is .

Mindennapi temakat erinto beszelgetesekhez nyilvan nem tizenevesekkel ultok le beszelgetni ... (gondolom a regisztraltak zome 10-18 eves)
Viszont a hardveres tartalmu temakra minden korosztaly fogekony ...
E
0
0
0
0
MoonW avatar
A kerekasztal beszélgetésnek több témája lehet, több dologgal is foglalkozhatnánk.
Inkább kötetlen beszélgetés lenne, ahol akár az oldallal kapcsolatos témákról is kérdezhettek illetve kíváncsi lennék a véleményetekre.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ennek mi köze a szavazáshoz?

Amúgy gondolom abból a szempontból is jó lenne ez az elbeszélgetés, hogy mindenki elmondja a saját ötleteit személyesen.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
De amúgy sem tudnék beleszólni, mert nekem tetszik az oldal. És ha valami fúrná az oldalam, azt leírhatom kommentben is, és a szavazások által is változtathatok dolgokon.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Én régebben részt vettem volna...De kezdek csalódni az oldalba meg mindenkibe


Ilyen az élet... 😞

apetit: Szerintem egy oldal, akkor jó, akkor fejlődőképes, ha a tagoknak van beleszólásuk a dolgokba.
0
0
0
0
DCMAN avatar
kerek asztalnál a lovagok beszélgettek😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én arra böktem, hogy nem. De nem azért, mert bajom lenne az oldallal vagy bárkivel... sőt.
Egyszerű júzer vagyok, nem érzem magam jogosultnak, hogy bármibe is beleszóljak, ami az oldallal kapcsolatos.
Sanyagol barátom, nem tudom mi a bajod. Fél éve vagy tag. Én 2008 óta és nem érzem úgy, hogy bármi gond lenne.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
a nem-el szavazók biztos nem kerek asztalnál beszélgetnének, ha nem simánál. (😆😉
0
0
0
0
Randy Orton avatar
"Részt vennél egy gépigényes kerekasztal beszélgetésen?"

Kíváncsi lennék a nem-el szavazók véleményére, hogy miért nem. Csak azért, hogy egy véleményen vagyunk-e. Egyébként én is nem-el szavaztam.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Major96 írta:
szerintem a mostani szavazások elég "hülyeségek" olyan kérédseket tesztek fel amitől nemlessz jobb az oldal. pl "dolgoznál e a gépigénynek?" még ha az igenek közül kiválasztanátok pár embert ki tudja annak is fele 10 éves kisgyerek.


Szerintem egyáltalán nem hülyeség. Nem mindenki 10 éves, aki az igenre nyomott. Különben is ez egy felmérés volt. Miután sok igen érkezett az oldal megfontolja, hogy néhány posztra érdemes pár embert felvenni. Mert minél több ember dolgozik az oldalon, annál jobb lesz az oldal.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Erik94 írta:
Ez is igaz minek regelnének lányok például ha azt se tudják mi az a proci 😆 De azért van itt egy két tag



Én tudom mi az a proci...tádááám. 😜
0
0
0
0
mindigtolom avatar
szerintem a mostani szavazások elég "hülyeségek" olyan kérédseket tesztek fel amitől nemlessz jobb az oldal. pl "dolgoznál e a gépigénynek?" még ha az igenek közül kiválasztanátok pár embert ki tudja annak is fele 10 éves kisgyerek.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Egyetértek,a FB-t csak példának hoztam fel
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én ezt konkrétan nem a nemi megkülönböztetésre értettem. (Nem is akarnám, mert azért sok nő van, akik 100x jobban értenek a gépekhez mint mondjuk én. Szóval nem érdemes lenézni őket.)
Ezt konkrétan azért írtam, mert ilyenek mint pl:borat sagdiyev meg ilyen neveken regisztrál, az biztos nem a gépekhez való értéséért(vagy tudásszerzés) miatt regisztrált. (elnézést a nevekért, de példát kellet hoznom.) Persze lehet humorosa a név, és lehet egy "tudásban" gazdag embert(tagot) rejt, de azért az mégsem olyan.
Szóval én örülök, hogy sok remek tag van itt, akik segítenek másoknak, akik nem értenek annyira a gépekhez. (És ennek így van rendje.)
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Itt is van épp elég retardált...
Nem egy adott oldaltól függ, hogy találsz-e értelmes embert!
A FB is azért szar, mert gyökér társaság van körülötted. Magyarul a haverjaid miatt szar a Facebook, de az a Gépigény.hu, szóval nem értem, hogy miért a Facebook a téma...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ez is igaz minek regelnének lányok például ha azt se tudják mi az a proci 😆 De azért van itt egy két tag
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Azért a gépigényt ne keverjük össze a facebook-al. 2 különböző oldal, különböző dolgokkal.
(inkább legyen kevesebb tag, de azok rendesek, mint több, aki csak humorra használja.)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igaz,nem valami ismert az oldal,FB-n sokkalta többen vannak pl a falunkból majdnem mindenkinek van míg gi-e senkinek 😲
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Igen ám, de ahogy elnézegettem néhány tag-ot, csak beregisztrált és többet nem lépet be 😃 szóval az 50.000 tagból "szerintem" jó ha 500-1000 felszokott lépni (vagy úgy rendszeresen, vagy néha) Főleg ha munka/suli vagy valami más elfoglaltság van, akkor még kevesebb.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Tudom de akkor is a 50000 tagból csak van olyan aki nem 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Vannak olyan barbár emberek, akik dolgoznak vagy suliba járnak napközben. Ki gondolta volna...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nincs is itt szükség Modikra hisz kihalt ez az oldal 😆 én egész nap itt vagyok látom 😆Hova lett mindenki?Nem tudok irni már senkivel meg játszani sem 😆
0
0
0
0
ilosz avatar
Ámen!😃
igazatok van én akartam túl sokat...
0
0
0
0
niteforce avatar
Tényleg ez egy színvonalas, elsősorban gépigényekkel foglalkozó, másodsorban pedig egy közösségi oldal és egy segítség a kezdő vagy valamit nem tudó felhasználóknak.
Ebbe pedig felesleges a "legjobb beszólás"
Szerintem már ott sok a dolog, hogy fórum játékok, szerintem nem illik az oldalra, de az még egy viszonylag tűrhető dolog számomra.
Mindennek megvan a maga helye, a legjobb beszólás meg az ehhez hasonló dolgok nem ide valók.
Nem kell mindent a gépigény.hu-ba bezsúfolni, mert áttekinthetetlen lesz, és meghatározhatatlan lesz az oldal profilja.
Ez egy gépigényekkel, illetve ennél fogva, hardverekkel és szoftverekkel kapcsolatos oldal.
0
0
0
0
ilosz avatar
jó akkor nem kell ilyen baromság kár is volt ezt a gondolatmenetet elkezdeni!😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
óha, azért annyira nem kell kikelni a tojásból 😀
"valami élet az oldalon" - már bocs, de attól mi élet lesz, hogy ilyen b*romságokat "akarnál" berakni toplistába hogy (legjobb beszólás, stb...) ez nem életadás az oldalnak, ha nem leminősítés. Ez nem facebook, azért nem kellene áttérni rá.
De ahogy gondolod.... (Szabad országban élünk, a gondolatok sajátok és a vélemények is. De mindezt azért nem te döntöd el, ha nem a fő admin 😀 )
szóval ja....

De aki épp logikával gondolkodik, az tudja, hogy ezzel teljesen leminősítésre kerülne a gépigény.

(De az off-ot befejeztem. Nem ér annyit ez az általad mért "beszólás" hogy túlreagáljam magam, és kapjak miatta. 😀😉
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Zseniális hozzászólás. Sajnállak.
0
0
0
0
ilosz avatar
mért legalább lenne valami élet az oldalban,akiket megkérdeztem mindenkinek tetszett
ha nem tetszik nem kell olvasni ezt a fórumtémát,szevasz!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
azért sztem maradjunk a "gépigényes" stílusnál. Azért ez mégis csak egy gépigényekkel és gépekkel foglalkozó oldal. Most attól hogy van fórumtémában olyan hogy "milyen zenét hallgatsz" meg ilyenek azok nem azt jelentik hogy toplistába kell rakni őket. A toplista az maradjon "toplistához méltó" és az oldalhoz méltó, elbutítani nem kell.
0
0
0
0
ilosz avatar
lehetnének ezek is😃
Szerintem 20 kategória elég lenne,nem?😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
"legjobb beszólás" 😆 akkor már: legjobb név; legjobb számítógép; legjobb zene; meg mit tudjam én még mi... 😆
0
0
0
0
ilosz avatar
az tudjuk de ez azért egy kicsit más lenne..😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hisz ilyen van. Oldal infók - top10
Fórumtéma is van ilyen, Top tagok címmel.
0
0
0
0
ilosz avatar
akkor mire várunk csináljunk magunktól!😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció